Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość kosmicznie
komisiowi to by sie przydał kwiatek w domu.Mogłby przerzucic na niego uczucie miłosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjawiskowa nie wyklucza zawistnej :P poza tym zjawiskowość przemija ;) na zawsze zostaje tylko braterstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
albo wysyłały foty by sie dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmicznie - oczywiscie. komik zreszta wczoraj mowil na mnie Skarbie - słodki blondasku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Komik a dlaczego nie dało się ocenić?" ale czego? Tamari - dlatego odpisalem im, ze są ewidentnie posągowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobitek
Czy zaczynając związek tzn poznając młodszego faceta oni tak własnie chcieli czy to przypadek że macie młodszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
sami bo niektórzy nie wiedza co to za zjawisko cream=buła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobitek
Nikt mi nie odpowie? Autorki chyba nie ma, dobra zajrze później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ja lubie Cremika \" cremika kazdy lubi, nawet ja po demaskacji jako trola forumowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
sami za kluchowatosc czy za to ze jest buła ? znaczy meczybuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak dyskusja potoczyla sie do teraz, bo przeczytalam tylko kilka stron, ale chcialam dodac cos z walsnego doswiadczenia, a ono jest takie, ze zawsze uganiali sie za mna mlodsi faceci. Teraz mam lat 40 i jest to samo, tylko powiedzialabym nawet bardziej nasilone. Jedni szukaja zwlaszcza teraz seksu, bo im sie wydaje, ze starsza partnerka, to i wieksze doswiadczenie, chyba nikt u mnie nie szukal pieniedzy, a i mialam zwiazek z chlopakiem 14 lat mlodszym, z ktorym planwalismy przyszlosc, ale rozstalismy sie ze źle pojetego rozsadku, a konkretnie rozdzieliły nas rodziny. Prawie jestem pewna, ze gdyby nie to, to bylibysmy szczesliwi do dzisiaj. Z tym starzeniem kobiet, to tez sie nie zgodze. Nie chce generalizowac, ale wiekszosc facetow w moim wieku a juz nie wspomne pare lat wiecej jak juz ktos tu napisal \"brzydko sie starzeje\" Nie wiem od czego to zalezy, ale kobiety dlugo teraz są atrakcyjne, a i menopauza chyba nie robi juz takiego spustoszenia jak kiedyś, bo teraz medycyna potrafi zniwelowac te towarzyszace przekwitaniu przypadlosci. Ja osobiscie wygladalabym źle z facetem np. 10 lat starszym, albo nawet 7, bo kazdy mi daje gora 30, a do tego jestem drobna. A z mlodszymi facetami wygladam akurat ;) Ogolnie jestem bardzo za :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ty mi Kwiatek Komika przypominasz ale jego lubie a Ciebie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
lamia nie na temat gadasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no to w takim razie Kawiatek jesteś kobiecy:) raz mnie lubisz raz nie.jestem głupia albo mądra zależy jaką nogą rano wstaniesz zdecyduj sie facet:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
no własne sami,tak czytam i oczom nie wierzyłam Kwiaekowi blizej niz dalej do kremika:D taka ciapka z niego,na siłe cos tam probuje wskurac ale za bardzo mu to nie wychodzi.Jakas tam drobinke inteligencji ma,ale to nie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobitek
Lamia 2 właśnie my tu na temat ale nie wiem co tu sie porobiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
smietnikowcy przejeli topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremika znam bliżej niz Kwiatka ale obydwaj są nieśmiali ,obydwaj udawali na forum chamów choc im to nie wychodzi Cremik nie wierzy w swoja atrakcyjność jak i chyba kwiatek itd itd Cremik jest dobrym chłopcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kobitek
Kosmicznie to wy nie na temat. A ja bym chciała aby ktos mi odpowiedział na moje pytanie, Lamia a jak było u ciebie? ten twój młodszy 14 lat chciał własnie taką kobietę, czy to przypadek że trafił na ciebie. Jestem w takiej sytuacji i bardzo mnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heheh no to w takim razie Kawiatek jesteś kobiecy" hehe juz mi to kiedys jedna mowila. jestes podobna do niej z osobowosci :D. ja przyjmuję to jako komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×