Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam Kate79 - fajna reakcja mezusia... teraz tylko sie cieszyc i zdrowo odzywiac.... zycze Ci powodzenia.... A u mnie po Mikołajkach ja od mezusia (Mikołaja) dostałam złote kolczyki w takim fajowym mikolajkowym opakowaniu.... trułam mu ze chciałabym takie sobie kupic i mi Mikołaj przyniósł.... :) i oczywiscie słodycze (a dupa rośnie).... U mnie jeszcze 5 dni do @ ale nic nie zapowiada ze mnie ominie... ale czekam.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dla miłego początku dnia przyniosłam pączki do kawki, może więcej kobitek tu zajrzy, bo znowu spokojnie się zapowiada :) ja jak zwykle dostałam praktyczny prezent :) A dziś mi sie śniło, że znalazłam w swojej siostry taki test kwartalny, w którym miesiącu zajdziesz :) więc pobiegłam do sklepu i zrobiłam, wyszło że w grudniu :D mam nadzieję, że proroczy ;-) Folik, ja też niedługo mam dostać @, liczę, że w tym miesiącu będzie codzienne bzzzzzzz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda ja licze ze bzzzz juz nie bedzie i moge sie nie bzzzz wcale tzn do 9 miesiaca oby byla dzidzia..... ja juz nawet na narty mogłabym nie jechac oby tylko te II kreski zobaczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki,a juz w pracy sobie siedze(w koncu sie wzielam do roboty:))nie chce mi sie jak jasna cholera,ale jak trzeba to trzeba tez mam nadzieje ze do \'\'gwiazdki\'\' bede juz 2w1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry babeczki:) no chyba dzis zapracowane bardzo, bo wiele zescie nie popisaly, Folik trzymam kciukasy!!! ja czuje sie dobrze, zadnych dolegliwosci jak narazie, tylko cycochy mnie bola:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kate,ja Ci powiem ze dzisiaj to z tej mojej pracy nic ciekawego nie bedzie,staram sie skupic a tu nic.chyba uciekne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate 79 ja juz w piatek bede wiedziec czy bede miec @ bo zawsze na 2 dni przed @ mam plamienia... wiec w sobote zrobie moze @ jak plamienia nie wystapia.... w kazdym razie dzieki za kciukasy jak na razie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote zrobie testa jak sie plamienia nie pojawia w piątek mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole jakos nie chce mi sie jesc, dzis ledwo wmusilam w siebie sniadanie, w tamtym tygodniu apetyt mi lepiej dopisywal, pod koniec tygodnia chyba wybiore sie do gina-ale polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 a na swita przyjezdzacie do PL.... zeby z rodzinka sie podzielic wspaniała wiadomoscia..... ja zaczelam etap odchudzania od dzis.... bo wczoraj kupilam sobie ladna bluzeczke i musze troszke brzucholka zwalic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak od 5 lat zawsze plamie przed 2 dni..... ale lekarz mowil ze tak po 25 rokuz cyia to nic strasznego i normalnego.... ze z zaskoczenia nie mam krwawien tylko na poacztku plamienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :( zostajemy tutaj, moj maz chcial jechac ale ja nie bardzo, a jeszcze w tym stanie nie chce sie denerwowac(nie chodzi o tesciow, bo oni sa wspanialymi ludzmi, tylko o moj dom rodzinny do ktorego tez musialabym jechac-rodzinny -wielkie slowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa juz wie, nie wytrzymalam i tez jej powiedzialam(przez telefon) poplakala sie ,az ja zatkalo i tak bardzo sie ucieszyla i szturmuje teraz mojego meza smsami zeby mi pomagal, wyreczal w wielu rzeczach, nie denerwowal itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 hmmm ja do domu rodzinnego wlasnie nie pojade w wigilie i nad tym ubolewam ale w II dzien swiat jade..... i sie ciesze... ale kazdy ma jakies tam swoje moje wiec nie wnikam.... w kazdym razie ciesze sie ze Ty sie cieszysz ze swoim M... malenstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajowa masz tesciowowa - ja niestety nie- ale mysle ze gdybym powiedziala ze bede miec dziecko moze sie zmieniłby ja mam taka nadzieje... ale w sumie gdybym byla na l4 to na pewno pojechałabym do domu rodzinnego nie siedziałabym z tesciowa bo sie z nia mecze.... bardzo.....a w domu jak to w domu.... lepiej sie czuje z własna mama.... moja kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze sie cieszymy:D choc do mnie to jeszcze nie dociera tak naprawde, pewnie jak zobacze wielki brzuch przed nosem to uwierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to dziwne, ale ja z moja tesciowa mam owieeeeele lepszy kontakt niz z matka, to jest naprawde bardzo zyczliwa i dobra kobieta a tesc to taki zgrywus ze boki ze smiechu mozna zrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie macie.... ja tescia nie mam i mysle ze to jest wlasnie troche problem z tego wzgledu bo moja tesciowa jest bardzo zaborcza o M i czasami czuje ze rewalizuje ze mna o M.... a ja nie mam zmiaru walczyc i tak za mna jest moj kochany M a ona nie moze zrozumiec ze to jest juz moj M ale za dlugo razem mieszkali sami i dlatego teraz ja to troche ponosi ze ja tez chce byc gospodynia i w pewnym sensie ja musze sie troszczyc o mojego M.... a gdyby miała meza byłoby inaczej a ona juz od 22 lat sama.... wiec probuje ja zrozumiec ale czasami mnie ponosi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze a najgorze jest to ze nie zanosi sie ze bedziemy mieszkac dalej od niej.... bo mieszkamy w domu jednorodzinnym i szkoda nawet isc gdzies dalej bo ona zostanie sama.... a my bedziemy kase bulic na wynajem albo na jkis kredyt to troche bez sensu byłoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa zawsze uwazala ze najlepiej gdy mlodzi mieszkaja osobno, bo poki dobrze to dobrze a potem zawsze moze byc jakis konflikt, wiec najukochansze tesciowe to te ktorych sie czesto nie widuje-to jej slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa..... kate 79 a juz jak sa za granica to juz the best :) nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak sie malenstwo urodzi to musze ja tu na troche zciagnac, bo ja przeciez nie mam otym bladego pojecia, a ona chetnie przyjedzie, bo juz mowila ze zawsze moge na nia liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kate :) faktycznie super masz tesciową :) na rodziców mojej polowy tez jak pisałam wcześniej nie mogę narzekać, ale nie wyobrażam sobie jakbyśmy im nowinę tą ogłosili. Chyba by oszaleli ze szczęścia, często nam o tym wspominają, nie natarczywie ale nie mogą się doczekać 1 wnuka, chyba by mnie na rękach nosili he he. Zreszta i tak nawet im się nie chwaliliśmy, że się zaczęlismy starać, bo chyba by nas zamęczyli pytaniami, kiedy kiedy kiedy :) wolę im już oznajmić jak już zagnieżci się fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki, ja spadam zajrze pozniej:) i zycze milych staranek i owocnych przede wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwczyna bonda... a u mnie dziwnie jest nie wiem czy tez tak masz (no w sumie to ja 3 m-c sie staram) ze moj M wcale sie nie pyta czy mam @ czy tez nie .... jakos faceci sa b ardzoej cierpliwi.... czy udaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno by sie cieszył i juz nie moze sie doczekac ale jakos tym nie zyje.... hmmm teraz o tym zaczelam myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, w sumie się jakoś nie dopytuje też, pyta się czy już czas zrobić test ... Raczej częściej o tym rozmawiamy, ogólnie o jakie będzie fajne dzieciątko, jak będzie biegać, śmiać się, czy w żartach że będzie moim klonem, takim upartym i tak dalej :) W zeszłym misiącu bardziej się ekscytowaliśmy, ale w sumie 2 x było bzzzz po tym jak odstawiliśmy zabezpieczenie, głaskał bo brzuchu i mówił do mnie w l. mnogiej ;-) Ale teraz jest raczej zwyczajnie ... każe mi nogi do góry podnosić, więc pamięta i raczej mu zależy żeby mieć bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,ja coprawda dopiero zaczynam starania,jak mi sie " skonczy,ale u mnie tez jest dziwnie.no na dobra sprawe to jeszcze nie zaczelismy nawet a moj juz w necie ceny roznych rzeczy dla malenstwa sprawdza,hmmm,a przeciez to moze trwac wieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×