Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

tak,do mnie tez w liczbie mnogiej czasami gada,i glaszcze mi brzuszek,mowi nawet czasami ze juz cos widac,tak,,,chyba tluszczyk hahahahahaha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he to fajnie angioletto , mój co najwyżej buszuje w sklepie z zabawkami jak jestesmy w dużym markecie, oczywiście w dziale z zabawkami chłopczyka, ja oczywiście marze o dziewczynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh moj nie pyta czy @ mam czy nie ale ciagle wyobraza sobie ... jak to bedzie uczył naszego bobasa na nartach jezdzic...... hehehe a my jeszcze nawet II kresek ne mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, na pewno się pojawią, jeśli nie dziś to jutro :) Nie obejrzysz się nawet jak Ci będzie na nerwach "grał" he he A ile planujecie w o gole dzieci? My jak to jedno się trafi to zaraz następne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewcz. bonda dokładnie jak Wy zaraz drugie jak tylko sie pierwsze pojawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda--- o nie.......ja chce abysmy zaraz nowy stworzyły..... a pozniej o dzieciach.... i o nasteonych ciazach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepny bedzie mial tytuł "Ww oczewiwaniu..... na malenstwo..." fajny tytuł co....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole ruszac sie .... spicie czy co...... a gdzie nasza zalozycielka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc i następny topik... oby się rodziły :) tak sobie myslalam, ze teraz jak nie zajdę, to może jakieś szczepienia zrobić? Folik Ty robiłas jakieś? znajoma przed ciążą szczepiła się. Nie bardzo jej mogę zapytać, bo nie chcę, żeby ktoś w pracy wiedział. Ja np. nie pamiętam i nigdzie nie mam zapisane czy chorowałam na różyczkę, żółtaczkę i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie szczepilam sie na nic... zoltaczke tzw. pokarmowa miałam... a ta druga nie, rozyczki nie mialam i nie chce miec.... i innych grzechów nie pamietam... ale nie pwiem -mysle o tym bo slyszałam ze rozyczka jest najbardzoej niebezpeiczna choc znam kol. ktora mialarozyczke w ciazy i z dzidzia wszystko ok. ma 5 lat i ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, a nie wiesz czy po szczepieniu to trzeba jakość odczekać?? bo jak nie to ja bbym się zaszczepiła na wszystko możliwe, zresztą jak dostane @ to po niej pójde do gin i wszystkiego sie dopytam, ale czekac już nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo co do tego to jednak chyba trzeba odczekac ale ile to nie wiem.... ale raczej tak.... ja tez nie czekam.... tylko działamy dalej a w nastepne teoretyczne dni plodne bedziemy w górach - moze akuracik... luz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ja pisze przeciez teraz tyle bylo bzzzz ze ja chce na gwiazdke prezent....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja o komórkach macierzystych nie myslałam.......... ja za bardzo widze mysle o ciazy i chyba musze czyms innym sie zajac.... ale tak chce dzidziuka..... za Ciebie tez trzymam kciuki... jak nie teraz to w nastepny cyklu ale moze i w tym sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się Dziewczyny rozpisały! nie nadążam za Wami! To znaczy zagladam, wpadam do domu i czytam, czytam NASZ topik. Folik 32 , kurde, az mi się udziela to Twoje oczekiwanie, oby Ci sie udało, tak jeszcze w tym roku! Ja własnie przygotowuje sie do staranek i zastanawiam się, czy codziennie czy co drugi. Chciałabym tak nie codziennie,a le sie boję,że sie nie uda tak \"przetrzymać\". A jak sie staraliśmy dwa miesiące pod rząd , prawie codziennie, to nici z tego:( Trzymam Folik kciuki mocno! i strasznie spodobał mi się pomysł drugiego topiku \" w oczekiwaniu na maleństwo\". Zmykam obiad szykować M:) milego wieczorku, niech sie stara ta, co się ma starać, a reszta ..dla przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) zaraz was tu na ziemie sprowadze babole jedne, jedna sie stara 1 cykl druga trzeci, to nie tragedia, kobity!!!!!!! bedzie dobrze tak, nie stresowac mi sie tu zadnymi badaniami i chorobami.TAK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, nie stresuję się i spokojnie sobie czekam :) mam nadzieję, ze na gwiazdkę się uda, ale nie popadam w panikę. Po prostu wolałabym dmuchac na zimne i jak jest możliwość to czemu się nie szczepić ? A komórki macierzyste ... kiedys rozmawialiśmy o tym, stąd moje pytanie, my się pewnie zdecydujemy, chociaż to zależy od kasy, no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 Ty sie nie stresuj tak bo masz juz pod seruszkiem babelka... a my musimy sobie posmecic....Tobie sie udało za 1 razem i to wlasnie jest luz... a jak ja juz 3 cykl... to wiesz jest troche stresa.... ale wierze (wiesz nasza tajemnica)..... kate79 juz sie pozegnałas a nasz podczytujesz... tak daleko a wszystko widzi.... babol jeden....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mowilam ze wroce jeszcze dzis do was, przeciez musze kontrolowac sytuacje cobyscie mi tu nie biadolily za bardzo, jestem wasza dobra wrozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz niedlugo do domku.... a zapomnialam powiedziec ze rozbilam przez weekend testy owulacyjne - mam jeszcze jeden - na dzis i juz sobota i niedziela kreska byla kontrolna a cien tej testowej... zatem mozliwe ze owulacja byla wtedy co wyszłu grubasne.... mimo ze tyo byl juz 20 dc.... zobaczymy co dzis wykaze.... wiem ze raczej owulki nie ma ze juz dawno po ale co tam wykorzystam dzis bo skoro nie ma to winna sie nie pojawiac to tez jakis obraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem:D ja planuje narazie jedno dziecko,ale gdyby wpadlo mi do glowy drugie to pewnie tez zaraz po pierwszym:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga bzzz ile wlezie.... tak to nie takie proste.... jak sie czlowiek stresował zeby nie wpasc to byla nna bzzzzz ochota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ja to chyba sie bede bzzzzz (jak tylko mi sie @ skonczy) od rana do wieczora,no ile wlezie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty Folik, pisalam wczesniej ze moj maz nawet przytulic sie mnie boi to o reszte juz mozesz sie domyslec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik,zgadzam sie.chociaz nie wiem czy pamietacie co dostalam na mikolajki??? wiec chyba nie mam wyjscia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×