Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja jedynie z wiekiem to zawsze miałam obawy, że nie zdąrzę, ale mam nadzieję, że przejełam geny od mamy, mnie urodziła w wieku 28 lat, a potem 2 w wieku 35 i ostatnie w 40 :) (mam 3 rodzenstwa), a no i moj wybranek ma młode nasionka, bo 6 latek mlodszy ode mnie :) Kate ja się nie przejmuje, wiem że to przyjdzie, a po pol roku zaczne się martwić, jak mowil lekarz i jak na ulotce pisze to za pierwszym razem rzadko sie udaje (chociaz Kate się udało:)) jedynie mi się śpieszy na zwolnienie he he, mam troche planow i przydałoby się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez juz jestem babeczki:) a co to za dolowanie sie do cholery?????!!!!!! prosze natychmiast przestac!!! do walentynek to pod tabelka bedzie ciasniutko ze az ciezko bedzie wystac tam:D:D:Dzobaczycie:) co u was? ja dzis mam nadzieje skonczyc w koncu wczesniej,a jak nie to i tak uciekne:D:D:D Kate,ale zimno,co? szkoda ze sniegu nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 u mnie problemy z cera hormonami mam niby od zawsze ale sie do tego juz przyzwyczaiłam... (a mam testosteron x 2) a hormony wzielam i to oprócz antykonceprcyjnych to jeszcze inne silniejsze ale na szczescie tylko 2 miesiace brałam. a co do okresów to mam regularne jak w zegarku wiec moze cos sie tam wykluje jednak.... ale wiesz stres robi swoje.... a co do PCOS to objawem podstawowym niby jest nieregulrnosc miesiaczek a ja nigdy oprócz stresu (przed marura wtedy przez 4 miesiące) nie miałam.... ale w dzien matury sie pojawila i od tego momentu to 1 dzien opoznienia moze czasami jest....hmmm moze jednak powinnam sie nie przejmowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zi zi zi mno :) no wlasnie angioletto musisz mi pomoc tutaj w poprawianiu humorow co niektorym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ja tez twarda jestem ale mam nadzieje ze chociaz zanim urodzisz to na tej laweczce posiedzimy:) Ty z wielkim brzucholkiem ja z mala fasolka jeszcze ale zawsze cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Folik no wiec ja tez wlasnie zzylam sie ze swoimi pryszczolami i nic nie chcialam brac, bo to zawsze jakas ingerencja w organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie Kate!!! Babole prosze sie natychmiast usmiechnac,ale juz!!! co to ma byc do cholery stypa??? my tu sie o fasolki staramy,a nie dom pogrzebowy wybieramy!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam dzis chyba smecic nie bede to tak jest przed kazda @ moj M juz wie o co biega bo na poczatku mowil ze kobieta to taka zmienna ale teraz juz wie o co biega z tymi hormonami w polwie cyklu jest najfajniej ale to wszystko prawda a przed@ to taki dolek mnie dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik co???? bo nie doczytalam?? ja ci tu zraz pokaze, smecic wam nie bede- to komu??? lepiej nam niz chlopu-bo on sie w tym miesiacu napracowal to dajmu spokoj:p a co myslisz ze ja mam inaczej wczoraj wieczorem jak mi sie nagle na gorzkie zale zebralo nie wiedziec czemu, a moj biedny chlopina, co? musi znosic moje placzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha:) biedaczek:D jakos tu dzisiaj smutno,co jest babeczki?no przeciez nam sie uda,co nie? komu jak komu ale takim silnym kobitom jak to musi sie udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wysylam jakies odstraszajace fluidy? no jak juz jestem to nikogo nie ma:( to ide pracowac:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,no ja jestem.tylko udawalam ze sie obrazilam:) musze dzis po pracy do kancelarii prawnej podjechac z moim polowkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie,w zeszlym tygodniu Radek mial w pracy maly incydent,jechal dalejka z pierszenstwem takim wozkiem widlowy i udezyl w niego inny wozek widlowy,wyjezdzajacy z ''drogi'' podporzadkowanej.Cos mu strzyknelo w kregoslupie,pojechalismy do szpitala,dali mu zastrzyk p.bolowy i tyle,ale z kazdym dniem jest coraz gorzej,wczoraj po godzinie z pracy wrocil bo nie mogl sie schylac.bylismy w GP ale oni olali sprawe.dzis znowu idziemy.a w pracy nawet sie tym nie przejeli.zadzwonilam do kancelarii i powiedzieli mi ze mozemy sie starac o odszkodowanie od firmy,tyle ze firma(sainsbury) robi problemy.a moj biedak ma problem zeby sie schylic lub glowe obrocic w lewa strone.troche go boli.tak wiec dzis tam jedziemy,zobaczymy co z tego wyjdzie.mowie Ci ze normalnie ciagle cos,az mnie glowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele!!! no nie ciekawie, a zostal w robocie spisany jakis accident report?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem czytam o Was czytam.... ale tez troche roboty mam.... glupio bo niby nie wiem czy bede miec II krechy a juz sie doluje... ale to przed @owe hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym slowem baby maja przekichane... faceci to sie moze i denerwuja ale nie maja tych dni glupawych zwiazanych z hormonami./.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Folik,glowa do gory. przeciez ja przed testami tez tak sie czulam i kaprysilam jak na@, my baby tak juz mamy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto a ten Twój "biedaczek" jak on bedzie sie przytulał jak nie moze nawet szyi przekrecic.... oj niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek ide do polskiego gina, juz sie umowilam, mialam isc w tym tygodniu, ale przeczekalam jeszcze zeby bylo co poogladac jak tam pojde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ta dzika kobieta znajdzie sposob napewno na przytulanki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×