Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja dziewczyny musze Wam powiedzieć, że chyba powinnam iść na terapię jakąś:) nie wiedziałam, ze rea ma na mnie taki wpływ..podświadomie chyba :) wspomniała wczoraj o tej łazience.. i hmmm... .. łazienka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam plamien nie mam plamien..... spadaj na dół spadaj na dól... to juz mam dwa wiwaty..... hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze pozytywne myslenie i wizualizacja, jak to spcerujemy z dziećmi..naszymi, oczywiście:) ..a więc mantra..udało się... udało się..udało się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Dziewczyna Bonda...06.02........?............?........33.......3 Ziarenko lnu...........08.02......29-35......nie........25......6 reha....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ....... porządków ciąg dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fermina i bardzo dobrze...... ze "wysprzatałas " juz łazienke...... to teraz nie wiem gdzies jakas moze szafa..... w przedpokoju...... ja nie moge bo zapchana ciuchami tesciowej.... i zaraz przyleciałaby czy cos sie jej synkowi nie dzieje.... ale Wy to macie pole do popisu... Rea_ doradz kolezance Ferminie..... gdzie moze balkon.... ???? Rea_ jak myslisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty Ferminko niedobra...:))))) a u mnie coś spadek formy. mam blokadę na bzzzz. coś z kłamcami nie mogę i jakoś tak jest dziwnie... wczoraj był chyba szczyt szczytów, a ja poszłam spać:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sie teraz za porzadki wzieła.... gdzie sie fermina ma starac.... mysl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea_ no co ty JAJKO stracisz..... oj tam kłamca kłamcą.... mysl wtedy o wózeczku itp... ze bedzie dla kogo zyc.... a kłamca sie zmieni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsca: kuchnia, pralka, samochód, przebieralnia, sauna, garaż,kino......hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie jajka swoje rozdałam.... Fermince też mogę dać nastąpne, jak ty Foliku zaciążona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję Rea ale ja na razie mam swoje, nie wiem, czy pękło czy nie, ale chciałabym, zeby coś z niego było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szum tu z rana :) ja wstalam pelna zgrozy ze @ dostalam,ale nia ma :) tylko brzuch bardziej boli i mam hmm brunatne baaaaaardzo delikatne plamienia,takie tyci,tyci.Pewnie @ przyjdzie.Kiedys mialam torbiele na jajnikach i @ tez szalala,ale wtedy jajniki strasznie bolaly.A teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, ty o te swoje 2 cm dbaj, chuchaj i dmuchaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy jest sens jak juz mam(jakies tam) plamienia?czy w ciazy one tez sie pojawiaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje JAJO pękło, leci sobie w dół, wystrojone, spodziewając się licznej widowni, nowy look, bo postanowiło, że tym razem będzie spadać w wielkim stylu, a tu nic... jacyś maruderzy, osłabieni długą kilkudniową wędrówką. scena pusta, ktoś zamiata podłogę..... "nie rozumiem" - powiedziało na głos - wysłano tyle zaproszeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce - jeżeli masz regularne plamienia przed @, to nie rób testu, jeżeli nie - koniecznie, nie wiadomo co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zmyakm, a szkoda bo Wy pewnie coś tu pić bedziecie, albo jesc :) ech.. do wieczora babole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ a Ty widzisz to takimi oczyma ? a ja inaczej u mnie JAJO jedno moje i drugie Twoje i sie chowaja a to tu a to tam (uniaja czegos) boja sie walki bo sa jedynie dwa.... a armia atakuje i chce celowac przebic.... i pytanie trafilo czy nie.... a niech sie pomartwi kto - JA... Mój M po meczu mówi do mnie (\"skacze az radosci\") daj mi kochanie buzi.... Głupek i mówi ze jak bedzie miał syna to bedzie z nim chodzil na mecze albo go zapisze zeby grał.... A j chlopie wez ten swój chory kregosłup położ sie wypocznij... i zabieraj sie do roboty córki.... i ot tak go wodą oblałam po wygranym meczu.... stwierdzil z enie mam pojecia o meczach.... a co bo nie mam... i wcale mnie to nie interesuje.... phiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea owszem mam ale czerwone,a nie brazowe.Braz pojawial sie zawsze na koncu @ . Siostra kupi mi test w drodze powrotnej ze szkoly,ale czuje ze to na nic,coraz bardzie brzuch boli :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce 26 walcz zaciskaj kolanka.... u mnie zawsze brazowe przed@ i po tez troszke .... ale przed zawsze.... 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja tak nie mialam,ale moze cos sie zmienilo...ale kolana zaciskam jak moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki :) a ja już w pracy buuuu Ferminko trzymam kciuki za to jajo sie spotkalo z żołnierzykami :) Chce wiem, że w ciazy pojawiaja sie plamienia, ale to Rea pisała o kolorze, ja przed @ czasem mam takie brazowawe (krotko) a potem zaraz wstretna glupia przebrzydła niechciana @ wrrrr ale mi sie nie chce praaaaaaaaaaaacowac, a tyle roboty wokol, nie wiem gdzie łapy wsadzic ... tyle dobrego ze kawuisa i poaczek mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ale on ma rację, będzie chłopak, przynajmniej kiedy będziesz miała moja JAJO:)))) odkrycie: ostatnio zaczęłam się obserwować, przez dwa miesiące pisałam sobie objawy w kalendarzu i mam wnioski: OWU jest u mnie od 19-21 dc! CHYBA ale dziwne, bo w tym miesiącu nie miałam śluzu, prawie w ogóle... ale co z tego... ja mam jakieś wątpliwości, nawet sobie ostatnio uroiłam, że M nie chce jeszcze teraz, bo się boi zmian..... no i zmarnowałam jajo. nie umiem tak na siłę, muszę mieć wenę.... ach, za dużo myślę ostatnio... chce - test trzeba zrobić myślę i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA jak obiecalam tak zrobie :) jak do popoludnia nie dostane @ to robie test.jak jestem w ciazy to juz chyba pora robienia testu nie ma znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynki to jeszcze daleko.... a ty masz już coś ma myśli, oprócz testu z dwoma krechami:)))))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tyle pisania i znowu ten net wrrrr.REA tak mi o tym mowisz ze wreszcie bede miala urojona :) my zapewne zostaniemy u mnie z butelka wina, swiece i bzzz (jak bede mogla) nie lubie wychodzic w takie dni do restauracji,kina itp. Ale nie mam pomyslu na prezent prosze o propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy któraś z Was starających się ma problemy z niskim poziomem progesteronu. Jeżeli tak to jak długo się już leczycie i czy podniósł wam się poziom tego progesteronu? A może któraś zaszła w ciąże lecząc się na progesteron jezeli tak to jak szybko? Pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×