Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

albo sama zapropnouj.... Rea_ no dobra moze i od serca bo jeszcze jajo wyskoczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka powiadasz...cos jeszcze?czy juz przeglosowane,bo nie bede zmieniala nicka za kazdy kawalek ciasta :) tym razem warto bylo bo ciacho pychaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja pacieżu i ciast, ciasteczek czekolada NIE ODMAWIAM nigdy, pychota słodkie, dwaja kawał spory :) ja od dzis zamierzam cwiczyc wiec tym bardziej mi sie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje JAJO smutne.... nie zużyte, chociaż, jak tak bolało wczoraj, a przedwczoraj było fiku miku, i do tego taki kilkudniowy materiał, to będzie chłop jak nic!!! będzie z twoim Folik do piaskownicy chodził, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, jedzcie kózki, na zdrowie. dziewczyno bonda ostatni kawałek, bo trzymam jeszcze dla Ferminki (jutro 08:09) muszę popracować. a mam takiego kolosa, że obchodzę go dookoła i nie mogę zebrać w sobie, żeby zacząć, fuj, ble jak tu się do niego dobrać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jak w tym miesiacu z twego jaja bedzie to moze byc kazirodztwo.... matko jedyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakto kazirodztwo? moje jajo, ty matka zastępcza, materiał M.... potem twoje jajo, ja matką zastępcza, materiał mojego M. normalnie tak, jakbyśmy się eMami wymieniły:))))) WSZYSCY JESTEŚMY JEDNĄ RODZINĄ...... LALALALA oczywiście żarty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kózki - do roboty idę, raz w tygodniu MUSZĘ:)!!!! paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejka, a ty nie możesz tego testu teraz zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam tu wczoraj
czesc dziewczyny, pisalam tu wczoraj pod nickiem o bolesnych piersiach, o tym, ze nie wiem, czy moglam zajasc w ciaze. od wczoraj boli mnie podbrzusze, a dzisiaj krwawie. nie wiem dlaczego tak jest, przeciez mam dopiero 22. dzien cyklu:( co sie dzieje, prosze o jakies sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam tu wczoraj. kobitko, zadzwoń jak najszybciej do lekarza. mam nadzieję, że to tylko wcześniejsza @. ale zadzwoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam tu wczoraj
ja chodze do lekarza panstwowo w pobliskiej przychodni, musialabym sie zarejestrowac, a zwykle przydzielaja mnie do niego na srode rano. to krwawienie jest skape, poszedl jeden skrzep (zwykle mam skrzepy przy okresie), ale ja mam cykle ponad 30-dniowe. to jest moj 2. cykl po wzieciu dostinexu na obnizenie prolaktyny, wiec moze nie z tym wiaze sie sie plamienie? nie wiem, owulacja? implanatcja? moze bzdury gadam, ale zglupialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
implantacja to żywoczerwone skąpe krwawienie, nie wiem, czy ze skrzepami. zarejestruj się tak, czy inaczej, albo idź prywatnie. ja mam czasami przy owulacji jedną taką plamkę krwi zmieszaną ze śluzem. może to to, może i nie. bóle też są okołoowulacyjne - takie jak przy @, mnie czasami zakłóje 1 jajnik, potem drugi, ale jest to na tyle słabe, że ledwie zauważalne. jeżeli bardzo ciebie to boli, to coś jest nie tak. nie mamy tu wiedzy medycznej, więc w takich przypadkach z lekarzem trzeba się skonsultować, nie ma wyjścia. bo, jeżeli jednak jesteś w ciąży, to trzeba szybko reagować. test też nie wyjdzie tak wcześnie raczej... lekarz i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam tu wczoraj
REA, dziekuje za pomoc. plamienie jest bardzo skape, zywoczerwone, swiezy kolor krwi, skrzep poszedl jeden, mam bole podbrzusza jak przed okresem, takie samo bylo wczoraj. zarejestruje sie do lekarza tak czy siak, bo musze isc do niego po wizycie do neurologa (neurolog ma zbadac, czy mam gruczolaki przysadki mozgowej, ktore moglyby powodowac wzrost prolaktyny), zarejestruje sie. test zrobie za tydzien w sobote, wiec teraz lekarz nie ma szans wykryc ciazy, prawda? na pewno pojde do ginekologa. pewnie w przyszlym tygodniu wypadnie mi wizyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no narciarz.... popieram Mfigielek .... Sio.... jak nie pasi... Angelitto.... a gdzie Ty sie zaszyła..... brzuchatki odezwijcie sie jak tam po wizytach..... pewnie zdradzieko jestescie na topikach o smokach i pieluchach ale to jeszcze czasssss....... teraz tutaj meldowac ile maja mm Wasze Serduszka.... i pomagajcie nam byc w takim stanie... a pochowąłyscie sie ze az przykro i nawet nie wiemy co mamy robic zeby zaciazy..... Wam sie udało - to doradzac nam prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea kiedys powiedziałas sie tez lubisz zmieniac robote co conajmniej 2 lata, jezu jak ja tak mam! wlasnie zblizam sie do tego czasu i wiecie normalnie mam tak dosc tej roboty ze ja waleee! A teraz po tej przerwie jeszcze bardziej sie nasiliło . Nikt tu u mnie nic nie mowi, normalnie jakbym byla niewidoczna i inni tez, a dodatkowo obok koles codziennie non stop nawala w klawiature ze musze muzyki sluchac wrrrrrr a dodatkowo mam wrazenie ze normalnie jacys idioci mnie otaczaja, ludzie przychodza i odchodza, zero jakiegos usystematyzowania, nie mam pojecia jak kto wyglada z kim wspolpracuje ... Ale mi morale siada w tej robocie, no masakra, szczerze mowiac to nawet nie umiem byc miła, po prostu wszystkie zlecenia traktuje jak urzedniczka, a praca jest kreatywna jak u rey no normalnie musiałam sie wygadac, ale chyba zaniedługo zajoba dostane mam nadzije ze u was jest fajniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien :) ja dopiero jutro mam pierwsza wizyte !!! ale mam cykora:o Folik jak juz pisalam wczesniej nie jestem na zanym forum smoczkowo, butelkowo, wozkowym, tak!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×