Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie dziewczyny.Wlasnie wstalam i jem sniadanko i bede pila kawke zaraz a potem jedziemy z mezem na zakupki znowu bo mamy wolne i pozalatwiac jeszcze troche rzeczy do urzedu.No wczoraj bylo bzzzz ale dzisiaj juz mierzylam temperatyre i 36.3 a wczoraj mialam 36.5 takze spadla ciekawe czemu?Pewnie to jeszcze nie sa te dni:-( A tak sie staram. Patrycja75 No ja sie zmobilizowalam do mierzenia a Ty widze ze tez.Trzymam kciuki. Odezwe sie popoludniu jak wrocimy.Buzka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
likierówki, moje Panie, malutkie na stopce szklanka! Ty Foliku, taka nie wyżyta jesteś. no rozumiem, że bez bzzzz długo, ale kto widział tak chlać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o bossów - ja prowadzę otwartą wojnę jazda jest non stop, a że jest nowy, a ja oblatałam tu już wszyskie kąty, to ciągle bidak po dupie dostaje. on tak chce mnie ugryźć a nie wie jak. wprawdzie jedzie po mnie cały czas i do prezesa donosi, ale cóż, ja tu byłam długo, długo przed nim:))))) daję mu jeszcze 6 mcy, dupkowi! także jestem z wami, chamom się nie damy. wprawdzie idzie kryzys pracowniczy, ale wiecie wyszkolony, samodzielny pracownik jest dużo warty. a my jadem potrafimy, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, pod ten ton otwieramy flaszkę ile kieliszków? meg, Folik, kto jeszcze? jest tylko pół litra, ale na spirytusie, uwaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe a co nie potrafimy - pewnie że...... dobra polewaj... dzis piateczek wiec podaje kieliszeczek... jutro ze M chce wyjsc gdzies i jak sie tesciowa zapyta gdzie to juz jad przygotowałam i powiem gdzie (do rymu jej rzekne.... ).... dzowni mi M i mowi ze pytała sie wczoraj gdzie ja bylam ze o 22ej wrocilam, M-owi mowie ale jej chyba nie musze... co ja to obchodzi.... Lej REA_ bo sie dzis cos nagrzewam chyba ten 13-ty choc w to mialam nie wierzyc... wrrr.... podaje kielicha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea targnelam pieniek do kominka i tak mnie zakulo po lewej stronie chyba przegielam !!!! No ja czekam ze szklanką mam w nosie sie rozdrabniac z kieliszkami zrobilam na jutro sciage na egzamin i stram sie cos z niej spamietac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wracając do dupków na górze. kiedyś się tym stresowałam, jak wy. a teraz? to moja rozrywka codzienna! lubię patrzeć, jak wypieków dostaje w najwyższym gabinecie... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku sluchaj ty podeslij tą tesciowke jednak do mnie ja z nią zrobie porządek bo kobita przegina :) Ok to pierwszego pijemy za piątek trzynastego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea ja nie mam ani cny dobrego zdania na temat pracodawcow mobing, przeklenstwa, klamstwa, itd. Wystrzelic ich wszyskich w kosmos !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to stojąc na baczność melduje ze dzis 20dc boli mnie jak cholera lewy jajnik, cycki tradycjnie sie juz zaczely powiekszac, jest sporo sluzu - nijakiego pochodzenia :) no i czekam na wyniki ciezkiej pracy :) mojej i dawcy - łóżko trzeba skrecic bo trzeszczy :) TAk zreferowalam bo jak lykne drugiego moge juz tak skladnie nie pisac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teściówka pilnuje żmijki swojej, pilnuje:)))) powiedz jej, że jedziecie do lasu zrobić głośno to, co codziennie musiecie po cichu.... Meggi - ty masz dwóch chłopów, po co sie babo porywasz na dźwiganie, co??? to słodkie jest, szklanką nie dacie rady, brać kieliszki i koniec, bawny się jak damy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przyszedł kurier chyba od Rea_ bo cos jakis zawiany troche.... Rea nie polewałas mu czasam na droge... ale niesie cos dla mniem mniam chyba bedzie pyszotka.... Meg podaj adres wyslę Ci paczke (w klatce jakiejs ciasnej co by jej za wygodnie nie było) i poczta bez priorytetu... bo ostatnio nawale to na magazynie troche posiedzi - no tesiowa Ci wysle na przeszkolenie.... nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski :) A propo szefów to ciekawe jak moi przyjma radoosna nowinę ;) Tak na serio to sie strasznie boje im powiedziec. A jesli chodzi o % to mam straszna ochote na wino albo chociaż piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz ci pisze adres a i pamietaj o taśmie pakowej - aby nie krzyczala po drodze szkoda przewoznikow :) Adres: Rhode Island - Eastwick tam docierają wszystkie czarownice tylko pamietaj do paczki musi byc dolaczona polamana miotla co by nie wrocila jak bumerang :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Ty Rea ja zmijka jadem tylko przecie na forum w realu potulna... a to co mi podałas to dobre.... to co znowu we trzy wyżłpiemy....jak nie chca to nie... Meg... moja tesciowa lubi rabac drzewo jak ja wkurw... to wychodzi i to robi... wiec bedziesz miala pozytek.... Bombelek - a Ty nie mysl o % a co dopiero próbowac.... zapomnij na 8 miesiecy... co najwyzej wąchnij sobie jak M gdzie se pociągnie. to sztachnij sie i wystarczy.... bobo musi byc zdrowy jak rybka nie... !!!! kup sobie pawełka ... ona ma cos tam troche co przypomina alkohol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombelek ja hmmm 11 lat temu tez stanelam przed szefową i nogi mi lataly ! Znam to uczucie !! ale trzymaj sie dziewczyno i nie denerwuj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg75 ale potrzymaj ja troche.... rodzinie powiemy ze do sanatorium wyjechała.... do MEG hehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ja tez mam pieniek i siekierke ale cos ostatnio trzonek kiepsko sie trzyma - jak by tak się zamachnęła :) ..... mogla by jej sie stac krzywda :( akurat obok sasiad leje beton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku w tym problem, że wogóle nie chce mi sie jesć słodyczy ajeszcze niedawno nie moglam bez nich życ :) Cały czas moge jeść ogórki i kapustę, wszystko co kwasne. Ale nadal żadnych mdłości. Powiem Wam, że mój M ma za to straszne zachcianki :) A wogóle to płakać mi sie chce cały czas. Mówia w telewizji,że w górach jest piekna zima a ja płacze. Jest Bzz zmoim M a ja mam łzy w oczach. ogladam Pzryjaciół i płacze. to jest nie znośne :) Meg dzięki za wsparcie w sprawie szefostwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos z netem czy te %% mi tu dają na oczy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:* Bombelku ja płakałam na reklamach !!! :> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombelku to bedzie chłop jak sie masz.... skoro kwasne a kogo chciałabys... tylko nie mow byleby zdrowe... to juz wiem ze kazdy na ustach ma ale tak w glebi duszy chyba masz jakies marzenie... ja np. chcialabym Zuzie... a co Bóg da wiadomo tak sie mowi.... ja wiem... Rea ten alkohol wiruje mi w glowce... Moj M idzie do szpitala 24 marca czyli za cale 5 tygodni.... tak wiec pewnie sie nie uda bzykanka uczynic bo bedzie przez 5 tygodni bral prochy... ale jak odstawi to ja mu pokaze co to baba wyposzczona.... bo mizianie po plecach i brzuchu juz mi sie znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku ja tez chce dziewczynke miala bym wsparcie !!! 2+2 = 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mmeg ja tez chce dziewuszke.... ale szanse sa marne... moj ojciec ma 7 braci... ja 2 braci a mama 4-rech a moj M miał 2-óch wiec suma sumarum chyba musze sie szykowac na jakiegos wiktorka... ale co marzenia moge miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjeejjj u mnie sie jakos tak płodzą ludziki po równo wiec jest szansa. A jak u ciebie z genetyką ?? Jakies leworeczne osoby lub inne "przypadlosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej w genach wszystko ok... choc moj brat jest leworeczny ale na rowno z prawa... dziwne ale tak ma... zawsze jak przy stole jako dzieci był problem bo na zlosc jadl zawsze z mojej strony aby tylko dokuczyc... jak łycha machał... dupek... ale jest fajny .... ale to akurat przypadłosc... taka jaby jej nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Moj chlopaczek tez yzdrow jak rybka i odpukac ale w rodzince ogromne obciazenie wszyscy juz przerobili akcja nowotwor no i przyznaje ze tez mam na piersi 2 cm \bliznę - na szczescie nic groznego!!! Kobietki badajcie cycki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×