Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Patrycja75----jesteś??/co u Ciebie?!Jak te plamienia? Martwie się już troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---u mnie też niezbyt jesli chodzi o obecność M. Zaczął remont w nie naszym mieszkaniu i siedzi tam codziennie po pracy do 22:(lipa- mijamy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam ,my to mamy przerabane...dzis juz go zmolestowalam,ale numer mi wywinal i nie skonczyl w srodku...bo jakas fantazja mu sie wkrecila...ale bylam zla,ale nic nie powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się czytać wasz topik ale chba mnie to przrosnie bo 179 strona właśnie się zaczeła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber kochana na luzie...wciagniesz sie...my caly czas o tym samym klepiemy heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---no to nieźle Cię (Was) załatwił:)Trzeba mu jednak myslę wybaczyć bo troche spontaniczności musi być a nie tylko "fabryka":)i tak Cii zazdroszcze,że M lubi rano, u mnie to nijak niewykonalne....dobrze,że chociaż teraz nie mam go co zabytnio molestowac bo dziś mój 30 dc, więc @ lada chwila, może do dni płodnych się wyrobi z tym remontem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---chętnie bym na gg pogadała,ale M coś zainstalował co sprawdza kompa i jakąs jego sieć i nie pozwolił mi instalować jakichkolwiek programów póki co więc nie mam gg:(ciekawe kiedy on się weźmie za tego naszego kompa skoro ten remont teraz, ech...musze jakoś przeczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber---Chciejka ma rację my prawie ciągle o tym samym, albo kawka, albo winko, albo ciasto albo robienie groszków...spokojnie możesz co 2 post opuszczać:)...a tak serio to uwazaj bo to czytanie i pisanie wciąga bez reszty:)To taka nasza grupa wsparcia:)Ja jestem tu w miare nowa,ale już się czuję jak u siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam to szkoda,bo na gg lepiej...ale jak sie nie ma co sie lubi,to sie lubi co sie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeej jestem! Ale się stęskniłam za wami, za tymi rozmowami o sluzach:) dniach płodnych, niepłodnych, naszych ciązach urojonych:P itp. ech::) a teraz cofam się dobrych kilka stron i czytam, czytam, zauważyłam nową staraczke, witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka---dokładnie tak jak piszesz nic dodać nic ująć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----lola witam, jak co wieczór:) kochana najpierw sprawa płodnych dni po @: - jest to b. możliwe (u niektórych kobiet zaczynają się nawet pod koniec @ kiedy mają jewszcze lekkie krwawienie lub plamienie. najczęściej jest tak, gdy maja krótszy cykl tzn 25-27 dni) i dlatego nie mają one wogóle \"suchych\" dni w pierwszej fazie cyklu. Ale to nie oznacza że każda z nich może od razu zajśc w ciąże w @ lub zaraz po nim, tylko owulacja u nich następuje np ok 10-12dc. czyli trochę wcześniej niż standardowo u większości kobiet. dlatego tak ważne są obserwacje śluzu i temperatury. Podstawowe pytanie, bo nie wiem czy wspominałaś ostatnio w ktorym dniu cyklu jesteś? A jeśli jesli chodzi o twoją temp to jest mało prawdopodobne, że jesteś w ciązy dlatego że przed owulcją temp gwałtownie spada,a zaraz po niej wzrasta o co najmniej 0,2 st, a przy ciązy utrzymuje się od ok 37 st i wyżej (są wyjątki gdzie jest trochę niższa ale to ok 36,7-8, tylko wtedy gdy dana osoba ma dużo niższa temp przed owyulacją typu 36,00 -36,2 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola moim zdaniem, sądząc po tym co napisałaś o twoim śluzie, to właśnie zaczęłaś dni płodne, tzn twoje ciało przygotowuje się do owulacji. musisz monitorować dalej swoją temp i czekać na skok, który będzie świadczył o odbytej owulacji (chyba że temp nie skoczy ci przed zaczęciem brania luetiny, bo jak już pisałam to luetina samoistnie podwyższy ci temp,bo to progesteron). a oprócz tego zwracac uwagę na zmiany śłuzu, który im bliżej owulki staje si bardziej śliski, rozciągliwy i obfitszy, chwilami przypominający białko kurze. w moim przypadku : jestem teraz w 17 dc, śluz od kilku dni jest taki jak wyzej napisałam do wczoraj miałam temp taką jak ty tzn 36,4 a dzisiaj juz skoczyła do 36,6 co moze świadczyć o zblizającej się owulce lub już jej występieniu. jeżeli temp będzie wzrastac dalej lub utrzymywać na tym poziomie jeszcze przez min 2 dni a potem będzie wyższa to juz będę 100% pewna że minęła owulka. no i płodny śłuz zacznie zanikać i zmieniać się na mętny przerywający i lepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mfigielek milo ze jestes,ja wrocilam perzed chwilka z pracy i zjadlam wypilam kawke i teraz siadlam na chwilke ale ide pocwiczyc jeszcze bo sie odchudzam i wykapac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek. to mam rozumiec ze raczej nie jestem w ciazy po tym jaki mam teraz sluz i po temp.A jestem w 11dc bo miesiaczke dostalam 6/02 a skonczyla mi sie 10/02.Ale sluz mamy caly czas teraz przez te dni przezroczysty i rosciagliwy.Takze glupieje bo sama niewiem kiedy moga te dni wystapic/A mam jeszcze pytanko czy masz moze gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
hej dziewczynki.dziekuje za cieple powitanie i przyjecie mnie do swojego grona.pisalyscie mi, zebym wpisala sie do jakiejs tabely.a gdzie ona sie miesci?jestem tu nowa i jeszcze kiepsko sie orientuje.u mnie temp. caly czas 37.1.brodawki jakies opuchniete i piersi caly czas obolale.od 2 dni mam dziwny smak w ustach, ale nie metaliczny tylko taki cierpki.bardzo kluja mnie dzisiaj jajniki i mam bardzo wzdety brzuch.no i do tego bardzo duzo bezbarwnego sluzu.nie chce sie nakrecac, bo tylko sie potem rozczaruje, ale w srodku mam cicha nadzieje, ze to moze fasolka.a jak u was?dlugo sie juz staracie o druga kreseczke na tescie?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa81 witaj nowa staraczko:) tabelka powinna być kilka stron dalej. wystarczy ją skopiować i zedytować i wpisac własne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--lola cierpliwości, jeżeli jest wszystko ok to pomału owulka przyjdzie. przypominam o zbliżającej się owulce świadczy: 1) śluz rozciągliwy śliski obfitszy 2) najpierw spadek temp 2) a na końcu wzrost temp o min 0,2 st czyli 2 kreski w kazdym razie bzz co drugi dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa81. Pozwoliłam sobie wpisać Cię do naszej tabelki, na podstawie danych, które podałaś wcześniej. Mam nadzieję, że nie masz mi za złe. ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28......tak.......34 .......4 Lola83-1...............05.03........?..........nie...... .25........6 Dziewczyna Bonda...06.03......27-28.......tak........33......3 M_M...................08.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK......30 .....8 Folik32................09.03.........31-44....nie....... .32........5 nornica................09.03.........28.................. ..30.......9 klaudia1985.........10.03..........32-36 ....nie.........24.......5 Rea....................12.03........32...........nie.... .. . 30......4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 nowa81 ...............22.02.........32.........?..........?........2 Klaudia0405..........23.02........29-30......tak......26 .......2 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................13.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25...... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa81
Ognik dziekuje ci bardzo serdecznie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi czy ja mam sie juz do jakiejs tabelki wpisac jak sluz mam rozciagliwy i przezroczysty i jest go sporo i temp mam 12/02-36,5 13/02-36,6 14/02-36,5 15/02-36,4 16/02-36,4 i niewiem czy moge sie teraz kochac zeby zajsc w ciaze i do kiedy moga byc te dni owul.czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Od rana spać juz nie mogę, chociaż dziś mam wolne. Stres przed dzisiejszym egzaminem mnie dopadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, z tego co piszesz wywnioskować można, że jesteś właśnie w II fazie cyklu - faza płodna. Przez ostatnie dni temperatura spadła, śluz masz rozciągliwy, przezroczysty, co może świadczyć że jesteś tuz przed owu, lub w trakcie. Najlepszy czas na bzzz. A co do tabelki, to jesteś we właściwej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u mnie zima zła, uhuha:) u mnie, na północy:) wstajemy, jemy, pijemy kawkę.. Rea oszukaną Amber nie przejmuj sie, że u nas 179 stron, my na każdej niemal to samo skrobiemy, a to ktoś czymś pczestuję czasem, a to na kawę zaprosi albo wprosić się samemu trzeba:) Kibicujemy,zeby średnia spadania do dolnej tabelki była wyzsza. Folik donoś jak tam Twoje obserwacje, czy owu wtedy kiedy myslisz, czy ciało figla płata..lub testy? Meg ja wczoraj zapomniłam napisać, że też kciuki mocno trzymam. niech dnia Babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kobieto z PÓŁNOCY na mojej północy tez śniegu fullllllllllll ferie sie skonczyly i śnieg spadl tradycyjnie u mnie nadal bez zmian brzuch juz jak na @ cycki kamienie jajnik daje znac ze jest ale juz mniej. Pozdrawiam nową staraczkę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×