Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Mnie piersi bolą bardziej niż kilka dni wcześniej, są bardzo wrażliwe na dotyk. śluz bez zmian, ale już nie obserwuje tak wnikliwie. A oprócz tego częściej odwiedzam toaletę, biegam jakieś 8razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. mam nie za dobra wiadomosc,dostalam okres dzisiaj a wczoraj mialam takie plamienia brazowe a dzis tez sa tylko tez jest krew,niewiem co o tym myslec bo miesiaczka mi sie ostatnia zaczela 6,02 a skonczyla 10,02 a dzis mamy 25 i znowu krew.Jezu o c chodzi?doradzicie mi cis bo sie nie moge z lekarzem skontaktowac:(.A kregoslup mnie boli strasznie i brzuch.Plisss czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola moim zdaniem odchudzanie wylazlo ci bokiem.... a raczej dolem :( jestes zmeczona i przeforsowana.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA----myślę podobnie jak Kate. Dużo ostatnio schudłas a to podobnie jak nagłe znaczne zwiekszenie wagi może zupełnie rozregulować organizm-cykl.Ech my kobiety to mamy jazdy z tymi hormonami:(Ty masz 2 @ w miesiącu a ja od 39 wcale :(pozdrawiam i trzymaj się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 Nie costy nie zasmucias mnie a pewnie macie racje,sama niszcze swoj organizm.I doszlam do wniosku ze odstawiam Luteine i jak ma sie uregulowac okres to sie ureguluje sam,nie bede sie faszerowlaa tabletkami. nikulam powiem ci ze jak ostatnio nie miala okresu przez 89 dni i co ty na to? No my kobietki mamy problemy z tymi hrmonami.niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze Was niemaa ja sie musze isc wykapac i potem spakowac bo wyjezdzamy na 2 dni.takze wroce dopieor w sobote popoludniu. Chyba ze jak cos to sie odezwijcie jeszcze bo dopieor o 10 rano wyjezdzam z domu.czekam.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, jakie Wy dzis płodne:) tyle stron do czytania od rana, jutro poczytam. Teraz tylko tak na chwilke, pokazać się, żeby mnie kto czasem z tabelki nie wyrzucił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj femina30 Fajnie ze jestes co ty o tym sadzisz ze dzis dostalam okres bo 21 dniach troche beznadzijnie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI----czekałam grzecznie od 19,ale już się chyba dziś nie pojawisz.Może jutro się uda?:)BUZIAKI i mam nadzieje,że u Ciebie wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ognik ale u mnie dopiero 26dc. a @ planowo mam dostać dopiero za 4 dni, czyli 1 marca, więc dopiero powinnam test zrobić 2 marca. nie chcę się nakręcać, bo nie jedna już miała takie objawy, a potem i tak podstępny @ przychodził..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2..........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję i niestety nadal w pierwszej tabelce,przepraszam że tak długo mnie tu nie było ale nie mielismy netu na nowym mieszkaniu i nie miałam dostepu. u mnie nic nowego,starań ciag dalszy i to juz 6 miesiac ale ten czas leci...szkoda tylko ze nie ma wyników tych starań póki co:(pozdrawiam bardzo wszystkie laseczki!!!! POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22.........6 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2..........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ponieważ powinnam zlecieć ciut w dół więc aktualizuję tabelkę: POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Lola83-1...............05.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..06.03......27-28.....tak.......33..........3 Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 nornica...............09.03.......28.................... 30..........9 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 Asik85................12.03........28-31.......?........ 23.........2 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28....... Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 Mfigielek..............01.03.......29-31......tak...... 24.......5 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................15.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ...... Bombelek83...........6....10.10.2009...........25.. kacha86 wkleiłam cię troszkę niżej według daty.... mam nadzieję że Ci pasuje? Dziś następny dzień urlopu w górach. Po tym weselu i przygotowaniach to teraz wychodzi ze mnie całe zmęczenie. Wczoraj wieczorem zasnęłam tak szybko że mój M nie miał ze mnie pożytku. Dziś się poprawię ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Niestety ja dopiero wróciłamz pracy jest prawie 3.00 ale jakoś nie jestem śpiąca. Pragnę podzielić sie z wami moimi początkowymi doświadczeniami ;-) Otóż, wczoraj tj. 12dc zaczęłam mierzyć temp. miałam 36,6 pod językiem i 36,9 w pochwie, dziś 36,5 pod językiem i 36,6 w pochwie (zawsze jest taka rozbierzność???) cały czas upławy białe może bardzo delikatnie żółte ale właściwe to białe, dziś wyjątkowo o bardzo silnym kwaśnym zapachu jak nigdy!!!Bolą mnie brodawki;-( Biorę kwas foliowy, wiesiołka już nie (bo pisałyście, że do owulacji). Co myślicie o tym wszystkim??? Wg mnie dni płodne zaczęły mi się 21.02 lub 24.02!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nikogo nie ma? Wstawać babole jedne! ;) Ognik-przepraszam za pomyłkę, to oczywiście Bombelek biedny ma mdłości i te sprawy... Mam nadzeję,że Ciebie kochana to omine szerokim łukiem :) Asik- wydaje mi się,że rozbieżność temp. jest normalna-ja bym mierzyła w jednym miejscu-najlepiej w pochwie i nie martwiła się porównywaniem. Co do owulki, to nie mierzyłaś wcześniej? bo możnaby wtedy zobaczyć czy był faktycznie skok... Objawy to chyba wszystkie mamy różne, ja np. w czasie owulki nie za dobrze się czuję-kłuje mnie z jednej strony i piersi się robią wrażliwe. A sam śluz mało mi mówi, bo mam raczej mało płodny-czasami jest taki ale czasami nie... Może inne dziewczyny, bardziej doświadczone w kwestii samoobserwacji powiedzą coś więcej :) Foliku-czemu się foszysz od razu? ;) Ja niestety nie mam doświadczenia z testami owu, ale skoro przez kilka dni były dodatnie, to chyba nie kłamią? Poza tym skok też był widoczny więc jest ok :) Ten Twój M niech co prędzej odstawia te proszki i do roboty, bo masz super warunki! To co, kobity, zapraszam na kawę, herbatę,meliskę(właściwe skreślić) słodkiego nie proponuję, bo co niektóre postanowienia poczyniły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku-te Twoje objawy to mi wyglądają bardzo obiecująco, ale nie chcę Cię nakręcać-skoro masz regularne cykle to faktycznie poczekaj na termin @ i będzie wszystko jasne... Ale osobiście obstawiam, że wyjdą II kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie !!! kolejny kiepski dzien...jednak moje przeczucia mnie nie myla.....nie nie zdradzil mnie(mam nadzieje)ale przyznal sie,ze nie jest pewny swoich uczuc!!!! co ja mam teraz zrobic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko kochana... Nie jest to dobra informacja, ale dobrze,że zdobył się na szczerość! Wiem, co czujesz... Ja na Twoim miejscu dałabym mu trochę czasu. Nie powiedział że Cię nie kocha, ani że nie chce być z Toba, ale że nie jest pewny. Może jego rodzina próbuje jakoś na niego wpłynąć? z tego,co pamiętam to chyba nie przepadają za Tobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnij mi, ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M kilka miesiecy....nie to nie jego rodzina,on nie da sie tak manipulowac... swiat mi sie wali.... obudzilam sie dzis i myslalam ze to sen..niestety nie... nie moge go stracic!!! kocham chcialam zycie z nim spedzic,a on wyskakuje z czyms takim....i ze dalej jestesmy razem bla bla bla..tylko jak ja mam sie zachowywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, chyba nikt nie ma na to złotej rady... (chyba że REA?) :D A poważnie to może za bardzo go kochasz i czuje się osaczony? Nie wiem, mężczyźni może są i prości, ale czasmi trudno ich zrozumieć... Nie zrozum mnie źle, nie twierdzę ż to Twoja wina, broń Boże! Ale czasami nieświadomie robimy coś,że faceci się wycofują. Albo...przykro mi to mówić, ale to może jednak nie ten? Daj sobie, kochana trochę czasu i jemu też-przez jakiś czas nie spotykajcie się-niech zatęskni za Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M tyle tylko,ze my juz zadko sie spotykamy..pytajac go czy teskni.odpowiedzial,czasami tak czasami nie...Boli go to,ze siedze w domu(w trakcie rozpoczynania dzialalnosci,czekam na papiery)i nic nie robie,ze chyba mamy inne podejsie do zycia!!!! przez 7 ostatnich lat pracowalam jak wół ,teraz owszem troszke przysiadlam,ale to nie moja wina jestem uzalezniona od urzednikow... chyba szuka wymowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, witam. Co do pytania Lili, noe dzienie tak szybko @,a le akurat mnie to nie dziwi, bo ja mialm nawet 23 dni, a skoro okres potrafi się przesunąć w przód, przedłuzyć, to czasami pewnie i odwrotnie. Moze to jednorazowe. Chciejka, przykro mi, wiem, co czujesz..ale przeczytałam wszystko jeszcze raz, co tu pisałas o swich uczuciach, o waszej sytuacji i wiem,ze nie mi takie rezczy pisać, ale ja osobiscie myśle,że powinniście , jak to ujeła MM..dać sobie czas. Jesteście razem kilka miesięcy,t o taki czas, w którym facet to ma kochac bez opamiętania, a zaboj, bez myslenia. Ja po doświadzceniach wiem,że skorto się \"zastanawia\" to nie wrózy to niczego dobrego ..dla Ciebie. Chciejkja, jestm z Tobą, mądź madra i nie kieruj się srecem wyłacznie, posłuchaj go i owszem, ale masz rozum, jesteś KOBIETĄ! trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba faktycznie nic dobrego nie wrózy... Niełatwo jest zaczynać wszystko od nowa-przerabiałam to kilka razy, bo z moim M to jest bardzo zagmatwana sprawa-nie zawsze byliśmy razem, oboje mieliśmy kilka innych związków(ale nie czas na tą historię) i wiem naprawdę jak to jest kiedy trzeba coś zakończyć i szukać dalej. Ale wierzę,że będziesz szczęśliwa-jak nie z tym to z kimś innym-może ktoś inny jest ci pisany? Trzymaj się, dasz radę sobie z tym poradzić-trzeba tylko trochę czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie racje,ale to tak cholernie boli...jak by ktos mi serce rozrywal.. dzwonil przed chwila sam(ja nic sie nie odzywalam) rozmawial jak zawsze ja sie rozbeczalam :( ale nic nie powiedzialam on nie pytal,ale wyczul na 100% jak nochalem pociagalam i mowic nie moglam...na koniec jak zawsze to pa mala buzka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam basztylki... nie fosze sie ale musiałam Was troche nastraszyc.... stwierdzilam ze gin mi na to pytanie odpowiei potwierdzi monitoringiem... i wtedy Wy sie bedziecie mnie pytac kiedy owulka ot. co Wam powiem.... babolinki moje.... A wczoraj o 16 jak robilam testa to juz testowej prawie wcale nie było a dzis 36,9 czyli jeszcze poszla w góre... i troche w pachwinach mnie ciagneło.... musze koniecznie ich na ten monitoring bo tak to tylko gdybanie itp.... ale dziekuje \"niektórym \"Ekspertom\" za analize... i odpowiedz itp... ale w sumie kazdy mówi co innego.... Patrycja75 - to jak cos napisz poczytam... ja mge jedynie gg w pracyczyli od 8.30 do 16.30 wtedy mozemy sie złapac... w domu bardzo rzadko.... dobra wstajemy wstajemy ja juz po sniadanku.... hallo hallooo.... meldujemy sie.... ja tem dzis jakasa happy nawet jestem.... mimo ze pada troszke... i pogoda do spaciulku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko kochana Nie lubię obwijać w bawełnę: - ten facet jest nieodpowiedzialny i nie wyobrażam sobie, jak on mógł dopuścić do tego, że zajdziecie w ciążę przy NIEPEWNOŚCI - nie mówię mu nie od razu, może się chłop zagubił na chwilę, ale kurczę zastanawiam się skąd ta niepewnośc wynika. najczęstszą przyczyną jest inna baba. miejmy nadzieję, że u niego nie - daj mu czas, ja w ogóle zaniechałabym kontaktów na kilka tygodni, może ty jesteś za starająca się, za bardzo za nim i przewróciło mu się w dupie - zajmij się swoim interesikiem, a on niech się przekonuje, niech sobie robi co chce - o jedno ciebie proszę, przy okazji spotkań z nim, godzeń, zapewnień: ZABEZEPIECZENIE. NIE MOŻESZ SOBIE TERAZ POZWOLIĆ NA CIĄŻĘ. NIE W TAKIEJ SYTUACJI, ABSOLUTNIE. - w ogóle uważałam, że za krótko i słabo się znacie, żeby na razie takie kroki na przód robić, - spokojnie, może się ułoży, może zrozumie, może i też nie i odejdzie. jesteś młoda fajna babka i nie potrzebujesz, żeby ktoś się zastanawiał, czy chce z tobą być czy nie. Mam nadzieję, że ciebie w żaden sposób nie obraziłam, ani nie zdołowałam, poprsotu takim chłopom mówimy zdecydowane NIE Ps. Intuicja nie zawodzi! Jesteśmy z tobą wszystkie:) pokaż mu, ile jesteś warta i że nie jest księciem z bajki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, babo - w kluczowym momencie zapominasz? to szlag trafił obserwację prawie!!! no już nie obrażaj się. wydaje mi się, że to 18: Kilka dni przed owulacją temperatura ma tendencję do maksymalnego obniżania się, ale nie zawsze. W czasie owulacji temperatura szczytuje. Różnica przed owulacją i w dniu owulacji powinna wynosić przynajmniej 2 kreski (0.2 st. C). Od owulacji temperatura będzie wyższa, niż przed owulacją, co bardzo dokładnie pokaże wykres. Wysoka temperatura będzie się utrzymywać aż do miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____________ Ty to jestes spoko babka(wszystkie jestescie,ale rea to rea :))..........dziekuje Ci bardzo,wszystko co napisalas jest prawda.Ciesze sie,ze jestescie takie szczere do bólu :) Zapytalam czy jest inna,powiedzial,ze nie(bo co mial powiedziec)ale ja mu zrobie niespodzianke pewnego dnia i zobaczymy czyy mowi prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×