Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dzien dobry, ja tu tylko służbowo :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 ewika74...............05.03......27-28.....tak.......34 .........4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, no to opowiadaj na czym stanęło??? NIkulam - pomogły jagódki tak, że już baby mi bobasa przechrzciły na jagódkę - tak narobiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna sprawa - gula zniknęła - nie ma po niej śladu.... no nic, ja za ciacha dziękuję, bo idę jeść zupkę. nie chciałyście, to sama zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----- stanelo na tym,ze moj M \"niby\" (niby bo mowi,ze kocha,a wlasciwie nie wie czego chce) kocha...ale dalismy sobie troche czasu.Tzn ja nie dzwonie nie pisze,czekam zewsze na niego.On owszem robi to,ale jakos tak..hmmm..bezplciowo jest..zaczyna mnie to nudzic Nie wiem co wam powiedziec,bo sama malo wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejko, ale to też nie dobrze, bo czekasz. zawieszona i wyczekująca. bez sensu. jak sobie dajecie czas, to może określcie jaki to czas i sie do tego momentu nie kontaktujcie. bo teraz on ma czas przemyśleć, a ty nie, bo wisisz i czekasz. to niesprawiedliwe może nie odbieraj trochę, bo takie rozmowy w stylu: co robisz? wszystko ok? tak dziękuję, wszystko ok. są bez sensu i będą ciebie dręczyć, jak nic z nich nie wyniknie.... nie wiem, co mam tobie poradzić, ja odsunęłabym się na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,wlasnie niedawno wrocilismy z zakupkow oczywiscie sobie chodzilam sama po sklepach i musialam cos wypatrzec tu lakier do paznokci tu kredke do oczu,fajan koszule z bezrekawnikiem w calosci,swieczke zapachowa do sypialni,jak ja sama ide to taka wyluzowana jeste,a dzisiaj mialam temp 36,3 mniej niz wczoraj bo wczoraj byla 36,4 a sluz mialam taki gestawy do dzisiaj a dzis juz przezroczysty.Takze kiedy bedzie owulka albo czy juz byla to niewiem.musze chyba sobiet te testy przez internet kupic.Poda mi ktos jeszcze strone kto kupowal przez internet.pliss bo jakby to pomoglo to by bylo fajnie.czekam jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA moze masz racje... ale ciezko tak calkowicie kontakt zerwac jak sie kogos kocha,chociaz nie powiem teraz tez sie mecze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, napłodziłyście tych stron, że ho ho :) Wpadłam się pochwalić - zdałam egzamin na prawo jazdy! :) :) Bardzo się cieszę, że już więcej nie będę musiała się stresować z tego powodu. Bo fasolince to nie służy i wczoraj się buntowała, tz były mdłości i i wymioty też były. A dziś jak wszystko ustąpiło. :) Wieczorkiem nadrobię zaległości, żeby byc na bieżąco co tam u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Ja tylko akyualizuję tabelkę: POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 Chciejka26...........03.03.......28-32......nie.......26 .......4 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... .......... Dziś dostałam głupią @. Nawet nie chce mi się na więcej pisać. Wiem to dopiero 4 cykl, no ale.....Więc pozdrawiam Was. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tylko na chwilke do Mm po miśki:) ale tu ubaw dzis macie po pachy::) i ile nowych objawówo ciazowych:) po ciazowej sraczce az sie tak smialam, ze musialam sie ukochanemu tlumaczyc i klamac z czego sie smiję:) ok zmykam, będe rano:) Ognik gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ognik gratulacje zdanego prawka. To rzeczywiście stres. Mfigielku nie wiem czy zauważyłaś moje wcześniejsze wypowiedzi ale w razie czego jeszcze raz GRATULUACJE :) :) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam....... Ognik wielkie gratulacje zdania prawka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja coś nie mogę zasnąć, a mój juz dawno chrapie:) ognik congratulations!!! fajnie że udało się za pierwszym razem:) lola kochana ty sobie najlepiej wejdź na stronki gdzie jest opisane dokładnie na temat dni płodnych i owulacji, bo widzę że strasznie sie gubisz w tych swoich obserwacjach:) przecież ledwo skończylaś @, a że ci się zaczyna pojawiać bardziej przezroczysty śluz, tzn że zaczynają ci dni płodne, ale to wcale nie oznacza że już była lub zaraz będzie owulacja. jak sama zauważyłaś że jeszcze wczoraj ten śluz miałaś gęstszy. poza tym tempka minimalnie skoczyła, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. musisz jeszcze pare dni odczekać i wtedy zacząc porównywac tempke, czy jest jakaś różnica i czy było skok. więc trochę poczytaj, dalej mierz tempke, jak do tej pory (nanieść wyniki na wykres to będzie ci łatwiej zobaczyć wyniki obserwacji, śluz też zapisuje jaki masz codziennie) i zobaczysz że po kilku cyklach obserwacji będziesz potrafiła rozpoznać twoje reakcje organizmu. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mfigielek---- no masz racje troche sie motam z tymi moimi dniami plodnymi i sluzem i wogole,acha to mam myslec ze owulka sie zbliza jak jest sluz przezroczysty i rozciagliwy tak?Poczytam dzieki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza! Znowu robię pobudkę na całego! :D Wstawać, wstawać!!! Smutno mi tu samej... Teste jeszcze dzisiaj nie robiłam, bo wczoraj mi sie nie chciało iść do apteki, ale dzisiaj chyba sobie kupię i jutro z ciekawości zrobię,ale nie nastawiam się za bardzo na II krechy... Ognik-GRATULACJE! Pamiętam jak ja się cieszyłam kiedy zdałam prawko :D dość dawno już ale radość swoją pamiętam doskonale ;) Dbaj kochana o siebie i fasolinkę-wiesz, zero stresów, dużo odpoczynku wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko- dobrze,że daliście sobie troche czasu, ale REA ma rację,że to powinno trochę inaczej wyglądać... Poza tym widzę,że zaczynasz do tego całkiem inaczej podchodzić- i bardzo dobrze- nie ma się co załamywać! Już my Ci tu jakiegoś fajowego eMa znajdziemy! :D Nikulam-trzymam za Ciebie jutro kciuki,żeby było ok u gina, jestem pewna,że niedługo to się wszystko wyrówna i oznajmisz nam radośnie "Dziewczyny, mam dwie kreski!" :D REA-gula zniknęła? To wiesz, popatrz czy jakiś bąbelek się w innym miejscu nie robi?! Bo będą na bank II krechy ;) Ferminko-i jak miśki-smakowały? Czy babole Ci wszystkie zjadły? Przysięgam,że schowałam bardzo dobrze, ale wiesz, Folik ma węch na słodkie jak pies policyjny,więc mogły tylko okruszki zostać ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna na nogach :) a tak dobrze sie spalo... Dzis piatek..pijemy ??? :) ja mam tylko nalewke sliwkowa,nie wiem czy REA bedzie zadowolona bo ja ostatnio przeczyscilo,wiec te sliwki chyba jej nie pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babochonki:) mnie dalej coś ten brzuch - już nie mam sraczki ciążowej, tylko takie małe rewolty, plumkanie i łatwiej mi się złogów pozbywać. mam nadzieję, że jakiegoś świństwa nie załapałam! Ogniku gratulacje -jesteś wolna! dla mnie samochód to była wolność, mogłam jechać gdzie chciałam i kiedy mi pasowało, pamiętam to uczucie bardzo dobrze. teraz będziesz niezależna od nikogo:) Chciejko- nie wiem, takie są moje odczucia, nie chciałabym być na czyjejś niełasce, ale to ty wiesz najlepiej, co z tym fantem zrobić. Ja trzymam kciuki, żeby się ogarnął, a jak nie, niech idzie w cholerę i nie martnuje tobie czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babochonki:) mnie dalej coś ten brzuch - już nie mam sraczki ciążowej, tylko takie małe rewolty, plumkanie i łatwiej mi się złogów pozbywać. mam nadzieję, że jakiegoś świństwa nie załapałam! Ogniku gratulacje -jesteś wolna! dla mnie samochód to była wolność, mogłam jechać gdzie chciałam i kiedy mi pasowało, pamiętam to uczucie bardzo dobrze. teraz będziesz niezależna od nikogo:) Chciejko- nie wiem, takie są moje odczucia, nie chciałabym być na czyjejś niełasce, ale to ty wiesz najlepiej, co z tym fantem zrobić. Ja trzymam kciuki, żeby się ogarnął, a jak nie, niech idzie w cholerę i nie martnuje tobie czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie ciche dni.... jakoś mi się nie chce z nim gadać..., wkurza mnie, jego sprawy są najważniejsze, on i jego firma, a ja zamiast mu pomagać, mam hobby - czyli swoją pracę! nie pozwolę chłopu myśleć, że jest pępkiem świata i się do niego nie odzywam.... cisza w domu i mam zły humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, widze, ze wszystkie mamy na bakier z facetami :) Ja mojego na szczęsie zobaczę dopiero w niedziele, bo ma dyzur. Wczoraj mnie tak wnerwial, ze mialam ochote go pogryzc ;) A w niedziele juz bede za nim steskniona i bedzie juz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym się upija! Rea, są faceci, którym taka cisza w domu nie przeszkadza, oni nawet nie wiedza o co chodzi, ale przyjmuja ta cisze:)A to babka się wtedy denerwuje i ma ciche dni, a facet..ma spokój i czas dla siebie. Ja nie p-rzerabiałam jeszcze z mezem cichych dni ani kłotni powaznej, moze staz za maly mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folku a dlaczego wostatnio załaczonej tabelce, chyba przez Dziewczyne Bonda ty jestes na górze? Ty juz po owulce, nie bałagań nam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ wczoraj byla powazniejsza rozmowa.POwiedzial,ze ma duzo na glowie,ze caly czas mysli,analizuje,liczy(kasa sie konczy)...dlatego tak sie zachowuje,ze jak ma problemy to wlasnie tak je rozwiazywal zawsze w samotnosci,powiedzial,ze teraz postara sie to zmienic... i ze jak by mu nie zalezalo na nas to juz dawno nie bylibysmy razem.. i zebym nie naciskala bo to ma odwrotny skutek,bo on taki jest.. A ja mu na to,zeby on czasami postawil sie w mojej sytuacji spojrzal na to moimi oczami,przyznal racje..moze spotkamy sie w polowie..nie znamy sie tak naprawde,docieramy sie... REA wiem co czujesz,jego interesy sa najwazniejsze,kazdy musi wysluchac itp,a ja oczywiscie nic nie robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj od rana mialam tai dobry humor, ale to była porcja juz chyba i za dziś. dzis sny miłam straszne, nie mogłam spać, sniły mi się dzieci, koleżanka w ciązy, brrr i jak tu się wyłaczyć i nie mysleć? Ja jakoś jutro dostane @ ,a zkoda, bo badania na hormony i cos tam jeszcze, co lekarz pozaznaczał, mam zrobic w drugi, trzecim dniu cyklu, a moge we wtorek dopiero, a to chyba juz za pozno bedzie. Więc jeszcze jedne cykl sobie dam i potem badania, chyba ze w tym miesiacu meza namowie na badania. Zeby ta móc zajrzeć do naszego środka i widziec co się tam dzieje z tymi plemnikami, które do nas trafiają, dlaczego nie spotykaja jajeczka o czasie?Gdzie biedne bładzą? za pózno, za wczesnie, za wolno, moze im tam zimno, za ciepło, za sucho, za ciemno itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32................09.03.......31-44.....nie.......3 2.........5 klaudia1985.........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Nowa81..............21.03........30-32................28 .........3 kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 .........6 Klaudia0405..........25.03.......30.........TAK.......26 .........3 Lola83-1...............25.03......23-28 ....nie...... .25..........6 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 ewika74...............01.04......27.........tak.......34 .........5 Chciejka26...........03.04.......28-32......nie.......26 .......5 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 nikulam................19.02.......30-33......tak......3 0.......3 M_M...................06.03.........29-?.......nie...... ..24......2 Fermina30.............8.03........26............TAK..... .30 .....8 Rea...................12.03........32.........nie.... .. 30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................16.....08.2009.............30.... . ....... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ........ Bombelek83...........9....10.10.2009...........25....... ........ Ognik80...............6.....30.10.2009........... 28....... ....... Mfigielek..............3....10.11.2009............25.... .. ........ Animonda..............4...10.11.2009............25...... ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, Spokojnie, jak będzie czas to trafią, teraz rozpoznają teren! wiesz oglądają wszystkie kąty i zastanawiają się, czy im się podoba i czy warto zostać tam na dłużej:) Chciejko, no to spokojnie, nie naciskaj, zajmij się swoimi sprawami, tylko swoimi. nie dzwoń do niego, idź z koleżanką do kina, musimy go poobserwować... a ja sobie zasnuęłam pączka w tą moją niby-dietę. muli mnie trochę dzisiaj.... kurdę właśnie się dowiedziałam, że grasuje u nas rota wirus... ludzie, jeszcze nie rzygam, ale mnie muli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta... rota wirus mówisz? A może inny wirus? :D Ja Ci tu zaraz diagnozę postawię :D Może dzisiaj dwa testy kupię-jeden dla Ciebie drugi dla mnie i DHLem poślę,co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×