Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja zaczynam starania bzzzyku i dzisiaj ma być i przez pare kolejnych dni planuję ;) jestem w 13 dc a owu mam zwykle w 15dc.Więc mam nadzieje ze sie tym razem uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kawał: Modlitwa kobiety przed snem: Panie Boze daj mi madrosc, abym mogla zrozumiec swojego meza. Cierpliwosc, zebym mogla znosic jego humory. Duzo milosci, abym mogla mu wszystko wybaczyc. Nie prosze cie o sile, bo bym chu%^*a zabila!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka26---- Super kawal hehe. COtam u Ciebie?fajnie ze sie odezwalas,ja dzisiaj mialam tak samo taka temp jak wczoraj czyli 36,1 zobaczymy jaka jutro bedzie moze sie wkoncu udalo bo wydje mi sie ze dzis mam owulka bo tak sie kijowo czuj e i taka zmeczona jestem a brzuch mnie wczoraj strasznie bolal dolem i jajniki tez,takze moze juz cos siedzi w srodku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakos leci...niedziela z rodzinka..eMa nie widzialam,tylko dzwonil..zobaczymy sie w piatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim babolkom z samego rana-chyba juz tradycyjnie zaczynam :D Mfigielku-też już szukałam w sobotę i wczoraj tej książki! Napisz proszę gdzie znalazłaś, czy w księgarni czy zamówiłaś przez internet, bo nie mogę jej dostać! A dużo dobrego o niej słyszałam... Kochane, dziękuję bardzo wszystkim za gratulacje :) Miło,że jesteście ze mną, napewno Was nie opuszczę teraz ani później ;) Tak naprawdę jeszcze do mnie to za bardzo nie dociera-może jak zobaczę na usg i lekarz powie,że jest ok, to uwierzę-muszę sie dziś na wizytę umówić. Jestem pełna wątpliwości, ale mam nadzieję,że będzie ok! Co do objawów, to poza wspomnianą gulą na szyi ;) to w zasadzie żadnych-ani mnie szczególnie cycochy nie bolą (są tylko troszkę wrażliwe), brzuch też tylko leciutko czułam-w zasadzie to nawet nie ból, tylko takie napięcie (kłuło tylko na owulkę i teraz mnie też od czasu do czasu lekko ściśnie i kłuje w lewej pachwinie jak chodzę) Poza tym teraz dopiero olśniło mnie,że od tygodnia mam problem z włosami-strasznie szybko mi się zaczęły przetłuszczać, ale wcześniej na to nie wpadłam, może to był pierwszy objaw ;) No i nic więcej... mam nadzieję,że żadne mdłości mnie nie dopadną, zachcianek też jeszcze żadnych, ale korzystam bezczelnie z tego że mój M mnie teraz rozpieszcza i traktuje jak jajko :D Cerę też mam, o dziwo ładną... więc nie miałąm żadnych absolutnie powodów,żeby przypuszczać pojawienie się drugiej krechy!!! Wczoraj znowu zrobiłam testa,bo M stwierdził,że tak głupio polegać tylko na jednym :D Wynik ten sam :) Chyba dopiero wtedy uwierzył! Co do bzzz to w tym miesiącu tak nie patrzyłam,kiedy i jak, było kiedy mieliśmy ochotę, ale w ten dzień w który obstawiam owulkę, było bzz po trzydniowej przerwie i to dwa razy(!) :D taką mieliśmy na siebie ochotę :D Zresztą, my raczej rzadko mamy większą przerwę niż dwa-trzy dni, więc nietrudno było trafić... Przynajmniej teoretycznie :D Macie rację-sezon wiosennych fasolek rozpoczęty-wskakiwać wszystkie do dolnej tabelki-Folik Ty podobno zaraz za mną ;) więc gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wczorajszego Dnia Kobiet, to M zabrał mnie do kina na "Kochaj i tańcz" i kolację do restauracji :) Kwiaty też były,ale w piątek-żeby nie było,że kupuje tylko w określone państwowo dni poza tym to przecież "komunistyczne święto"! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no co jest? Wszystkie jeszcze spią?! Weekend się skończył, pora wstawać :D Częstuję dziś szarlotką-wprawdzie nie ja piekłam, ale bardzo dobra-dostałam od znajomej... Może to Was skusi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Wlasnie wstalam z lozka i przyszlam na dol na sniadanie a moj Mezus jeszcze spi a ja na 10 do pmojemierzenie temp: 8dc-36,4 9dc-36,3 10dc-36,4 11dc-36,1(zakup nowego term) 12dc-36,1 13dc-36,2(dzisiaj) I zastanawiam sie czy jakbym miala owulke to co wczoraj?ze dzis mi podskoczyla temp? Niewiem doradzcie:) Milego dzionka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_M gratulacje....słonko prawie sie porycząłam kurcze ja juz uzlaleznona od tego forum... ale niespodzianka... hmmm ale przynajmniej nadzieje ze przy tym paskudnym PCOS jednak sie udaje.... ale az bym Cie uscisneła.... widzisz jak to jest trzeba wierzyc nie nakrecac sie i wszystko sie uloży.... i nam sie uda.... jak nie teraz to pozniej ale sie uda.... M_M a powiedz mi kochana czy u Ciebie stwierdzil to PCOS lekarz i na jakiej podstawie bo ja tez ide w tym cyklu do gina na badania zeby zobaczyc co jak i kiedy sie ze mna dzieje.... chociaz ja załamki nie czuje bo skoro staranek nie ma na razie to co ja tam szukac moge tylko na tescie owulacyjnym jedynie.... ale niebawem moze zaczniemy sie starac... ale jednak chyba dopiero w kwietniu.... bo M ma lepsze i gorsze dni..... a rehabilitacja moze wplynie na plus dla niego i wtedy mmoge plusa szukac na tescie ciazowym.... Ale mimo wszystko ciesze sie ze sie nastepnej udało.... mysle ze teraz czekamy na ciąże z guli na ustach.... no wiadomo kto... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83-1 - moje zdanie jest takie ze jednak chyba jeszcze owulki nie było - i zalezy jak dlugie masz cykle... ja dopiero 3 cykl mierze temp... i sa one w mojej stopce.... ale u mnie skok jest zazwyczaj do 36,9 a nawet i 37 wiec moze uu Ciebie inna skale trzeba przyjac i liczyc ze te 36,1 do 36,2 jako skok... a masz jakie porównwanie.... choc moze jutro poleci wyzej a dzis faktycznie była ow. bo ponoc po owulce leci w góre.... a miałas jakis sluz.... czy w tej kwestii nic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochonki moje! przesunęli mi samolot z rana na popołudnie, więc jeszcze trochę z wami pobędę! Wracam dopiero w piątek, ale jadę w góry, więc odezwę się w poniedziałek dopiero:( - będę tęsknić Ogniku80 i Foliku, nie obstawiajcie tych gul, na szyi to i można donosić, ale w buzi nie dam rady!!!! Czuję się źle, ale nie sądzę, że to wynik fasolowania, chociaż mam dalej sraczkę ciążową. to już 8 dzień dzisiaj, ale nie martwicie się, nie odwadniam się, bo to już nie sraczka, tylko taka mniej problemowa historia. Męczy mnie jednak w brzuchu, bulgocze, przelewa się, mam cały czas ślinotok, mdli mnie, odbija mi się ... wiem, że bardzo ładnie to wygląda dla was i zaraz będziecie zacierać ręce, ale mnie coś się wydaje, że to jednak jakiś wirus. nie miałam kiedy iśc do lekarza, dzisiaj lecę do Moskwy, więc też nie pójdę, ale nie jest to coś takiego, co mi nie pozwala jechać, więc jadę i już:) cycki też mnie przestały boleć, czuję, że powoli nadchodzi @, kłóje mnie w lewym jajniku, ale słabiutko. mam dostać 12.03 więc jeszcze w delegacji, nabrałam tamponów do torby i lecę. testu nie kupowałam, raczej nic z tego. z eMem super, było spięcie, ale w koncu się pogodziliśmy - zobaczymy na jak długo.... no i tak, muszę znowu do kibelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Folik32---- Wiec tak:Mi sie wydaje ze owulka byla bo 2 dni temu strasznie mnie brzuch bolal i plecy tak jakby na owulke ale nie jestem ekspertem i niewiem na 100%.Ale dla porownania zrobie zaraz wykres z zeszlej miesiaczkia a teraz.Ja mam cykle co 21-22 dni.ZObaczymy jaka jutro bedzie.Mialam tak srednio i byl lekko zoltawy i rozciagliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek! M_M GRATULACJEEEE!!! Ale fajnie, że się dół tabelki rozrasta!!!!bardzo bardzo sie ciesze, może faktycznie terget marcowy to będzię TO :) Rea ... myśle, że Ty równiesz, sadzac po Twoich objawach :) Może i ja się załapie na ten szczęśliwy marcowy.... jak raz @ 2 razy w tym miesiącu - więc od dzis do dzieła się zabieram. A dzis ... najprawdopodobniej szef się dowie, że juz do maja mnie tu nie będzie, cięzko będzie mi to powiedziec (dziś ma rozmawiać o zmianach więc nie chce byc w stosunku do niego nieuczciwa i za 2 tyg złozyć wypow.) A potem co to będzie.... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, jak ja Ci zazdrosze Moskwy, pozdrów ją ode mnie i powiedz, że kiedyś tam noga moja postanie ;-) Ja zawsze chciałam się tam wybrać i mam nadzieję, że ona równie niecierpliwie czeka żeby mnie zobaczyć jak ja ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tabelka z poprzedniego cyklu od 6.02.2009-10.02.2009 6dc-36,5 7dc-36,3 8dc-36,4 9dc-36,2 10dc-36,3 11dc-36,2 12dc-36,2 13dc-36,3 14dc-36,3 15dc-36,3 16dc-36,5 17dc-36,4 18dc-36,4 19dc-36,5 A teraz drugi cykl: W trakcie miesiaczki nie mierzylam tylko dopiero jak mi sie skoczyla wiec tak: 1dc-nie mierz 2dc-nie mierz 3dc-nie mierz 4dc-nie mierz 5dc-nie mierz 6dc-36,4 7dc-36,3 8dc-36,4 9dc-36,1(nowy term) 10dc-36,1 11dc-36,2(dzis) I co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - cholerka Ty moze nie powinnas leciec... kochana ja tu widze 2 wyjscia wirus - bo ten bąbel był na ustach i mogło byc wirusowe... ale wiesz to nie tak jednoznaczne.... wirus mógł sie zakrasc od M - po rozłace i mógł na dobre 9 m-cy zagoscic... hmmm który to wirus.... oyo jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno bonda nie widziałam nigdzie sraczki jako objawu, ale niech wam będzie, już nic nie mówię... swoją drogą nigdy nie miałam tak dobrej przemiany materii w życiu, jak ostatnio...:) no, nie miałam lepszą: zemstę Faraona! Moskwę pozdrowię:) też tak bardzo kiedyś chciałam ją zobaczyć, ale wiedziałam, że sama tam nie pojadę - najdroższe miasto świata, ale tak się złożyło, że teraz jeżdzę tam dwa razy do roku.... jest piękna, niesamowita, dzika, pełna kontrastów - pozłacane, ogromne budynki i biedni ludzie dookoła. nie widziałam też lepszych knajp niż tam.... i droższych:) polecam, ale służbowo!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola83-1 ja obstawaiam 13,14 dc w pierwszym cyklu bo skok do 36,5 był pozniej ale to takie gdybanie na moje oko.... a jesli chodzi o teraz to ja jeszcze mysle ze nie bylo... ale nie sugeruj sie co pisze bo ja dopoero sie uce co inne babki mi na moim wykresie odczytuja... a poza tym ja jeszcze testyy owul. robie i one potwierdzaja by i sluz i faze lutealna w moich cyklach... i niby wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, dla mnie wirus jak nic, tym bardziej, że u nas wszyscy chorują, nie wiem.... cycki nie bolą, nic, tylko w żołądku wiruje..... w Moskwie zaraz mnie wyleczą - moskawskoją!!!!!! nie ma u mnie nic ciążowego - poza gulą, która już też sobie gdzieś poszła!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sraczka straczką (swoją drogą miałam rok temu i wyladowałam w szpitalu - tak mnie przeczysciło i przy okazji 7 kg mniej) więc nie lekceważ jak ja Ale przeciez pisałaś o cycochach - tak z pod pach ten ból ... to chyba wszystkie panie brzuchatki juz miały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno bonda a ty się zwalniasz z pracy? chciejko co u ciebie, jak nastroje. po ilości sypanych kawałów widzę, że nie jest tak źle....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra niewiem jeszcze nie umie rozpoznawac ale moim zdaniem juz byla ale moze sie jeszcze inne dziewczyny wypowiedza.Ja teraz juz znikam do pracy bede okolo 17 czyli 18 Pl czasu.Milego dnia. Rea powodzenia w tej Moskwie i uwazaj na siebie:D Buzka dla Was.Zmykam juz papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea, masz racje, kochana, nasze podejrzenia idą w ściśle określonym kierunku... :D A że przypuszczasz,że nic z tego, to też dobrze-ja też tak miałam i co?;) Dziewczyna bonda- 3mam kciuki za kolejną marcową fasolkę :) Foliczku-nie rycz bo i ja będę! Ściskam Cię też mocno, jak mi się udało, Tobie też się uda!A co do PCOS, to lekarz u mnie stwierdził to cholerstwo na podstawie ugs-drobne pęcherzyki na powierzchni obu jajników (typowe przy tej dolegliwości) oraz tego,że mam już od pierwszej @ bardzo nieregularne cykle. Po odstawieniu antyków zawsze kilka miałam w miarę regularnie, potem znowu sie knociło... Testosteron kiedyś badałam i był w górnej granicy normy, prolaktyna w normie... Kiedyś też miałam problemy z cerą, od jakiegoś czasu mam spokój, otyłości brzusznej, też typowej dla PCOS nie miałam nigdy, choć skłonność do jedzenia zwykle, zwłaszcza w zimie prowadziła mnie do lekkiej nadwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×