Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

KATE----tak strasznie mi przykro:( Przytulam Cię mocno i proszę ZOSTAŃ z NAMI Smutno mi strasznie, nie będę już dziś nic pisać. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_ Lola, czy będzie wielkim nietaktem jak zapytam co się stało? dlaczego poroniłaś?-ptp Twoje pytanie A ja dopiero teraz zauwazylam i przeczytalam bo niebylo mnie w domu bylismy na takich pochodach tutaj zawsze w Irlandi sa 17 marca dzien sw.Patryka patrona Irl. Wiec odpowiadam na pytanko poprostu nie bralam kwasu foliowego bo nie wiedzialam i dlatego tez z opini genetycznej tez to wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.przede wszystkim smutno mi ze coś takiego spotkało cię Kate79...trzymaj sie kochana! u mnie tez niedobrze:(bylam dzis u gina i moj 1 prawy jajnik ok,usg przezpochwowe tez nic nie wykazalo tak wiec dół w porzadku:)ale... mam jakiegos guza w piersi:( usg wykazalo jakis obszar mocno zageszczony w ktorym cos sie dzieje a nie wiadomo co....szukam onkologa w Opolu od tych spraw bo mam zalecenie dalszej diagnostyki czyli czeka mnie biopsja... ciezko myslec co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha86 Kurde co sie to dzieje kazda ma jakis problem cholerka.Powiem ci jak chcesz to mam bratowa ona mieszka w Strzelce opolskie,ale moze bedzie znala jakiegos Onkologa jak chcesz moge popytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Mam wspaniałą nowinę dziś byłam u lekarza 6 tydzień;-) Wczoraj zapisałam się w ciemno do bardzo dobrego ponoć lekarza w mojej okolicy. Dziś rano zrobiłam test bo byłam pewna, że mi nie będzie umiał nic powiedziec bo za wcześnie itp. test wyszeł powiedzmy pozytywny tzn. druga kreseczka bardzo słaba. Ale w połączeniu z barkiem okresu i wysoką tem. tj 37,5 byliośmyz mężem pewni;-) Lekarz bez wahanie stwierdził , że to początek 6 tyg. i wyznaczył termin na 20.11. 2009r. Za dwa tyg idęna USG! Bardzo się cieszymy!!! Trzymajcie się dzielnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Mam wspaniałą nowinę dziś byłam u lekarza 6 tydzień;-) Wczoraj zapisałam się w ciemno do bardzo dobrego ponoć lekarza w mojej okolicy. Dziś rano zrobiłam test bo byłam pewna, że mi nie będzie umiał nic powiedziec bo za wcześnie itp. test wyszeł powiedzmy pozytywny tzn. druga kreseczka bardzo słaba. Ale w połączeniu z barkiem okresu i wysoką tem. tj 37,5 byliośmyz mężem pewni;-) Lekarz bez wahanie stwierdził , że to początek 6 tyg. i wyznaczył termin na 20.11. 2009r. Za dwa tyg idęna USG! Bardzo się cieszymy!!! Trzymajcie się dzielnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie! Mam wspaniałą nowinę dziś byłam u lekarza 6 tydzień;-) Wczoraj zapisałam się w ciemno do bardzo dobrego ponoć lekarza w mojej okolicy. Dziś rano zrobiłam test bo byłam pewna, że mi nie będzie umiał nic powiedziec bo za wcześnie itp. test wyszeł powiedzmy pozytywny tzn. druga kreseczka bardzo słaba. Ale w połączeniu z barkiem okresu i wysoką tem. tj 37,5 byliośmyz mężem pewni;-) Lekarz bez wahanie stwierdził , że to początek 6 tyg. i wyznaczył termin na 20.11. 2009r. Za dwa tyg idęna USG! Bardzo się cieszymy!!! Trzymajcie się dzielnie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane. Czytam i jestem w szoku. Bardzo dziś smutno Tu. Kate bardzo mi przykro, trzymaj się dzielnie. A u mnie chyba te dni. Nie wiem bo nie liczę ale mój lewy jajnik jest taki upierdliwy że hej. Boli i kłuje, wciąż jadę na nospie. Teraz mam urwanie głowy w robocie, że hej. Mam nadzieję, że 20-tego się skończy. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik gratuluje!wiec jednak ci sie udalo?:) a jak bylo u ciebie z piersiami, sluzem itd.jakies objawy ciazowe w ogole mialas?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie z rana! Asik-moje wielkie gratulacje!!! Wiedziałam,że tak będzie :) Trzymaj sie ciepło i dbaj o siebie i fasolkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate...tak bardzo mi przykro..trzymaj się.. Asik..wielkie gratulacje! napisz cos więcej, przeczuwałaś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... ale dzis zimno brrr.... mi obok samochodu na podwóku jakas blacha mało nie zniszczyła mojego utka... wrrr o mało brakowało - od sasiada sie urwało z dachu.... zimnica... w nocy swiatła nie było..... Asik85 - GRATULACJE!!! ciszymy sie ze sie udalo i zyczymy zdrówka cięzarnej.... REA - wstajemy - rozumiem chora choroba ale meldunek byc musi... juz chyba na siku chodzialas wiec mogłas sie przywitac... M_M od ktorej Ty pracujesz ze tak zawsze z ranca sie meldujesz.... ranna ptaszyna z Ciebie... A co u mnie - widac na wykresie... Dziewkczyna bonda..... powiedz o ktorej wracasz doma tym mostem gdanskim ja co prawda wczoraj pomknełam swietokrzyskim - nawet ok ale pozno wiec juz korka nie bylo ... dzis poniatowskim przyjechałam i tez byl luz... ale w jakich godzinach wracasz doma zebym sie tam nie wpierniczyla w korek - moze jednak swieokrzyskim leciec... skrobnij cos... (sorki inne babki nie w temacie ale musze zapytac),.... bo ta Warszawa niech te mosty buduje... a i ja podciełam sobie wloski... mi sie podoba... poszłam do domu i tesicowa patrzy i sie kapneła... a mój M przyszedł i gada ze mna o tym i o owym - a ja M - jakbys nie zauwazył włoski podciełam...A on O - faktycznie.... do nie moge - faceci... to ja sie podniecałam ze ladnie... a ten tylko o faktycznie.... dupek lece po kawe.... dzis wczesniej bo mam smaka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki!dzisiaj to dopiero jest pogoda wrrr....ja sie nigdzie nie ruszam z domku i na szczescie nie musze ;D Asik super!ciesze sie razem z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten wietrzny dzien :) my juz na nogach od 6:30,znaczy sie obudzilismy sie o tej porze,male przytulanko...rozmowa...pozniej sniadanko razem zjedlismy...sami az milo.. Taka,tak jeszcze jestem u eMa i nawet nie chce mnie wypuscic :) chcialam juz jechac do siebie,ale on twardo,ze mam zostac przeciez nam dobrze...no dobrze,pewnie ze tak...nawet poprosil zebym juz znalazla ta kuchnie,bo w kwietniu do stolarza leci :) ostatnio tyle sie dzieje,ze sama sie pogubilam kiedy byly dni plodne itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliczku ja zwykle pierwsza, bo faktycznie ranny ptaszek ze mnie-pracuję od 7-15 :) Z jednej strony faknie, bo szybciutko do domku i wszystko sobie na spokojnie pozałatwiam, a z drugiej rano straaasznie mi się nie chce wstawać. Zwłaszcza teraz, jak taka pogada-brrr! No nic, babolki-byle do wiosny! Juz niedługo będzie ładnie :D A mi sie chyba zaczynaja jakieś mdłości i inne historie-wczoraj tak mi wierciło po żołądku wieczorem i niewyraźnie się czułam i dziś tez mnie coś tak muli... Mam nadzieję,że to nie jakis paskudny wirus... Ale nie mam gorączki ani bólów brzucha więc może będzie dobrze-na razie pomaga gorąca czarna herbatka. Poza tym całe dziąsło mnie boli po prawej stronie-jeden z moich zębów mądrości (!) znów postanowił mi dać w kość i nów trochę urosnąć ;) Więc ja dziś raczej z humorkiem pod psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babolki czy mozliwe ze w poprzednim cyklu jak zerkniecie juz mogłam miec (chyba) owulke a teraz jeszcze nie.... czy raczej w tych samych dniach m-ca sie powinna pojawiac... wiecie cos na te temat... testy ow. w tym dniu juz były na + a teraz jeszcze minus.... ale chyba 2 dni wczesniej lub opoznienia to normalne... ??? czy sie myle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik ja niestety nie wiem nic na temat tych testow,ale sama po sobie widze,ze owu nie zawsze jest w tym samym czasie,jezeli oczywiscie mam sie sugerowac bolem jajnikow,sluzem itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema babole Foli, ja wracam gdański, koło 18.... ale był wczoraj zej***y. Jakaś taka drażliwa się dziś zorbiłam, zresztą wieczorem na tym moście też, puszczają mi nerwy w korku. Czekam wieosny i przesiadam sie na rower, bo nie znosze w takich wrunkach jeżdzić autem, a niektórzy takie cfaniaki ze normalnie ręce opadają wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Chciejka, mam nadzieję zatem że się wszystko ułoży :) A własnie Folik, co Ty sobie za krechę przerwyana narysowałaś? U ciebie ta temp. z takimi małymi wahaniami - u mnie różniej hnmmm ja nwaet nie miałam 36.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka tak tez mi sie wydaje... ze moze sie przesuwac.... a moze nawet wcale jej nie byc.... tez tak słyszałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki.ja na temat testow tez nic nie wiem, ale po obserwacji objawow owulacji to u mnie nie zawsze wystepuje w tym samym dniu.w tym miesiacu to juz w ogole sie pogubilam.poki co tempka 37.1 wiec owulka chyba byla.dziwna tylko ta szyjka macicy.nadal wysoko a zawsze u mnie po owulce byla nisko.no ale tak jak mowilam ten cykl jest jakis pogmatwany. wiecie co?caly czas mysle o kate.chociaz nie mialam okazji jej za bardzo poznac to i tak bardzo mi przykro, ze jej sie to przytrafilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa Ty to chyba szykuj sie na bobo co.... który masz dzien cyklu... ??? ile jeszcze dni do (niechcianej śmierdzącej wrednej wstrętnej)@ REA - wstawaj leniuszku.... przeciez laptopa na kolanka mozesz wziac.... i nam pisac mozesz.... ja wiem ze dzis to sie na maxa rozlozyłas... no dobra daje czas tak do 12 pospij sobie.... i zjedz konieczxnie sniadanie.... bos ty wyprózniona dołem zebys sie nie odwodnila i po lekarzach czesto nie chodzila.... Kurka - mi tez jest tak nieswojo jak mysle o kate.... tak sie cieszyla ze od razu sie udało... nic w sumie jej nie dolegało... nikt nic nie przewidywał ze cos sie stanie.... kochana kate.... odezwij sie do nas jak troszeczke bedziesz sie lepiej czuła.... i miej nadzieje na to ze bedziesz miec dzieciatko bo jak sie udało raz tzn. ze bedzie i drugi.... ale czasu nie zatrzymamy i co by nie było musimy zyc dalej... a Ty niebawem znowu nam napiszesz ze masz II kreseczki... wiem ze ciezko Ci wiem ..... ale tez wiem ze bedzie dobrze.... dziewczyna bonda krecha to jest na razie wstepnie narysowana - tzw. podstawowa linia poniewaz jeszcze nie mam skoku a ją wyznacza sie jako dzien najwyzszej z 6 ostatnich temperatur przed skokiem i jak na razie 6 dni do tyłu to ten dzien jajwyzej ale jak nie skoczy w gore jutro temp. bede musiała ja zmienic... tam dopiero moge cokolwiek rysowac pod koniec cyklu.... bo na razie jeszcze nic nie widze nic nie czuje jak to mowia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik z ta owu masz racje nawet moj gin powiedzial,ze nie zawsze wystepuje..dlatego dal mi tabl.. szukam kuchni,ale nic mi w oko nie wpadlo...chce cos nowoczesnego,ale nie z przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym 6 nigdy bym takiej dekoracji w okno nie dała wrrrr...... nigdy.... ale kazdy ma inny styl ja lubie jeynie delikatna firaneczke a raczej rolety jedynie i to jasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLICZKU bardzo bym chciala miec juz moja fasolke, ale cos mi podpowiada zebede misiala jeszcze na nia poczekac.u mnie dzisiaj 29dc.ta wstretna @ powinna juz przyjsc albo najpozniej w piatek.i tak na pewno bedzie bo ja zadnych obawow ciazowch nie mam.zero bolu piersi, co normalnie zawsze mnie bola po owulce.sluzu tez nie za duzo.w zeszlym cyklu to sie ze mnie lalo do dnia przed @.a tym razem tylko troche bialego sluzu.jedynie tempka dobra bo 37.1 i szyjka w miare wysoko, ale to nic ni mowi.wg mnie kazdy cykl jest inny. a kate to naprawde mi zal.zreszta wspolczuje wszystkim kobietom ktore traca swoje upragnione dzieciatka.czasami zycie jest niesprawiedliwe.niektore kobiety maja kilkoro dzieci, niektore 1 coc pragna wiecej, a jeszcze niektor w ogole.a najbardziej nie moge scierpiec tego kiedy kobieta zachodzi w ciaze i usuwa ja, bo nie jest jeszcze gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×