Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati, Klaudia - ja mam dokładnie to samo ale w pierwszy dzień @. Kamienna mina, zero humoru i ssssyczę. ale te chłopy są dzielne nasze z drugiej strony. gdyby mi on syknął bez powodu, to od razu awanturę robię, a ja mam zawsze wytłumaczenie, że hormonki:)))))) no, nie mają wyjścia - chyba, że znajdą sobie ...chłopca:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ kiedys tez tak miałam to wiem o czym mówisz hahha, teraz mam eMa .... hmmmm.... już dorosły facet, przychodzi z pracy przynosi zakupy od razu żebyśmy potem mieli czas dla siebie, jak j piorę to on prasuje ( nawiasem mówiąc hahah nie adekwatna praca jedna do drugiej ;), ja gotuje w tygodniu on zawsze w weekendy, nie wiem jaki był dla kogoś innego ale dla mnie jest cudownym mundurkowym stworkiem, chociaż rea .... skarbie ,,,, pewnie też by się można było tak z ręką na sercu czasem przyczepić do tego trzylatka, bo jak każdy ma wady. A co do MEG_______ tak mamy kontakt , piszemy do siebie tak jak z NIKULką ale wiesz rea to dlatego, że nie wszystko możesz tutaj napisać. Zresztą nas z MEG to taka babska ciekawość pomiosła do mailów, wiesz zdjęcia rodzinki, jak wyglądamy i takie tam. Ale fakt mnie jej tutaj brardzo brakuje> MEG____________wracaj!!!! A jak chcesz to skrobnij coś na mojego maila do MEG, dziś będę do niej pisała to jej podrzucę, bo jak dobre wychowanie nakazuje hahaha bez zgody właściciela :) nie będę podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ mało tego, że grobowa mina to jeszcze łzy jak grochy i ten mój M widzę, że to przeżywa aż przykro się jeszcze bardziej robi, a przy tym jest taki bezradny no bo i co ma zrobić? dlatego staram sie jakos panować nad tymi hormonkami ale niestety jak to z baranami jest na nic się zdaje poskromienie złosnicy ( mój M mówi, że nikt na świecie lepiej by nie zagrał tego hahha, nawet wymyslił ostatnio nowy tytuł - poskromienie słodkiej złosnicy - tylko w którym momencie ja w złości jestem słodka? pewnie wtedy jak już nie mam sił się złościć hahha. KLUDIA___ tak, że witaj w klubie :) słodka złośnico :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - a może inaczej - masz mojego maila w nagłówku - podrzuć Meg adres, nich wyśle do mnie testa ze swoim adresem, jak będzie chciała....i namów ją koniecznie, żeby do nas wpadła, brakuje nam jej:) oj widzę, że potrafisz sobie chłopa wychować,...... gotuje w weekendy - proszę, fajnie, mój lewo się nagiął do niedzielnego śniadania, ale jak syknę to taki obiad zmaluje, że ja takiego nie zrobię! lenistwo, wygoda - przecież ja jestem, więc zrobię..... uf, ale fakt ja narzekam mocno, bo dużo wymagam, może mniej w domu, więcej mentalnie, dla mnie facet ma mieć siłę, parcie, pomysły, energię, powinień utrzymać dom i być wsparciem - to mój ma, więc wybaczam mu inne wpadki, chociaż doprowadzają mnie do szału ale wiesz, mógłby być ideałem - nie obraziłabym się, gdyby jeszcze gotował i prasował, cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA_____ no właśnie mogliby być całkiem ideali ale najważniejsze, że spełniają te najważniejsze rzeczy są podporą w domu,,mają łeb na karku i są zawsze w odpowiednim momencie i czasie, a takie tam małe wpadki... Rea.... co to jest :) :) psiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea____ faktycznie przecież Ty masz maila widocznego to tak zrobimy :) a przy okazji sama sobie wpiszę do kajetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jak myślę o Meg - to zauważyłam, że jak babochonki z jakichś względów zawieszają starania, to czują się w obowiązku wypisać z forum nie rozumiem baby i apeluję: "TO NIE JEST FORUM, KTÓREGO CELEM JEST PROKREACJA, WYKRESY I TERMOMETRY. To wątek wprawdzie zrzeszający, ale popatrzcie ile czasu zajmują nam inne rzeczy? Osobiście wchodzę tu, bo jestem ciekawa co u was słychać prywatnie, pośmiać się, wirtualnie coś zjeść - a to jest duża sztuka, a dopiero na końcu pogratulować wam 2 kresek. Przynajmniej ja to tak odbieram. Ja się teraz też nie staram, i jedyne o czym myślałam, to wypisanie się z tabelki, ale Folik zagroził strajkiem i porzuciłam temat. Dlatego, jeżeli coś się dzieje ze staraniami, zostańcie z nami dla drinków, plotek i humoru! tyle w tym temacie idę chyba popływać w wannie:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Widzę, że rozmowa wrze. My czekamy na dostawę tego narożnika. Kierowca coś się spóźnia na razie jedyne 8 minut ;) Te bóle w krzyżu nie dają mi spokoju. Jeszcze tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też tylko zazwyczaj z doskoku. Ale fajnie się czyta i przezywa to wszystko z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika - trzymam kciuki bo to obiecująco brzmi - za ciebie i Klaudię - macie ładne objawiki:))))) oczywiście za resztę także, może nas zaskoczycie jak nasza M_M. właśnie jak już o Panience mowa - gdzie się Panienka podziewa??? Meldunki poproszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie noś teraz tego narożnika przynajmniej!!!!!! dobra, piana na mnie czeka i drynk owocowy, tymczasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Rea nosić nie będę. Ale drynka to tez bym się napiła, przynajmniej wyrtualnie. Dzis pierwsza noc na nowym spaniu. Ciekawe..... ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA______ ale przyznaj.... trochę ciężka praca ale jaki efekt będzie i jak wygodnie REA_____ dzięki za zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to z innej beczki. Dziś dostałam z Powiatowego Ośrodka o orzekaniu o Niepełnosprawności (czy tak to brzmi?) decyzję o przyznaniu lekkiej grupy dla mojego syna (jest przewlekle chory) tylko na 2 lata!!!! Teraz ma 16 lat. Taką decyzję miał już od 9 roku życia a teraz tylko na 2 lata???? KPINA!!!! A poza tym chcę wyrobić mu ponownie legitymację z grupą żeby jeździć za zniżką do lekarzy. Niestety decyzja musi się uprawomocnić wtedy wyrobią czyli za 2 tyg. mogą zacząć wyrabiać a ja 6 kwietnia już ją potrzebuję. !!!!!! Teraz za wyjazd do Wa-wy zapłącę nie 150 zł ale 350 bez tej legitymacji!!!! PORAŻKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Rea Oj przestaszylam sie hehe. Nie no zartuje,chcialam odejsc bo dalam sobie juz spokoj ze wszystki takze poco mam sie wypowiadac,a ja sie z eeMem nie kluce jestesmy bardzo szczesliwe malzenstwo.A zwuerzac ja sie za bardzo nielubie i dlatego jestem taka cicha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra wracam:-) Ale mam smaka na likierek wypije kto ze mna?Bo z ciazy na 100% nici takze juz odpuszczam,jak ma byc to bedzie a jak nie to nie. Nudzi mi sie!!! Doradzcie co mozna robic jak sie nudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA--dobrze,ze jestes,myslalam ze gorzej z Toba :) Ok przyznaje sie bez bicia(balam sie przyznac)bylo bzzz z gumka jak tylko sie zjawilam,sytuacja wyjasnila sie w pociagu i w Krakowie bzzz bez gumki w dni plodne na dodatek bylam na clo...Powrot do eMa kolejne bzzz bez gumki tez plodne.Pozniej z gumka caly czas,ale juz bylo po plodnych..Wiem,wiem mialo byc \"Z\" ale tak jakos wyszlo :p Dlatego zastanawiam sie czy cos z tego wyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki.przepraszam ze ostatnio tak malo sie odzywam.od wczoraj jestem w polsce u mojej kochanej rodzinki.juz zapomnialam jak to jest byc rozpieszczana przez mamusie. KLAUDIA u mnie cisza.@ jeszcze nie przyszla a to juz 33dc.piersi bardzo mnie bola ze strony pach i brzuch pobolewa jak na @, no i te jajniki.tempka 37.1 a wczoraj 37.3.ale ja nie robie sobie nadziei.co ma byc to bedzie.wiesz klaudia jeszcze jakis czas temu robilam tak jak ty.co godzine mierzylam tempke i sprawdzalam szyjke, ale to przeciez nie ma sensu.wystarczy raz!ja juz przez te moje zalamanie nawet dziecku nie poswiecalam wystarczajaco czasu.nie chce juz tak zyc. LOLA a ty gdzie sie wybieralas?wiem ze najlepiej rozmawialo ci sie z kate, ale my tez cie potrzebujemy.bardzo dobrze mi sie z toba rozmawialo.i nie poddawaj sie prosze.wszystkim nam jest ciezko, dlatego tu jestesmy, aby sie wspierac.zostan z nami prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA_______ witaj w Polsce :) obiecujące te Twoje objawy, może sie udało ale powiedz mi jak badasz tą szyjkę, bo przeczytałam już tony ale chyba nie potrafię tego robić :( LOLA_____ wiem, ze miałam napisć ale .... ze mnie chyba przeslo dziś na Ciebie... brak weny twórczej, wiem , że wybaczysz :) ale widzę,ze dzis juz Ci lepiej, mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej Nowa. Ja myślę że jutro powinnaś zrobić testa. Czekamy babolku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobitki Pati skarbie przemowilas mi do rozumu musze tu wrocic i troszke wam poumilac zycie a Rea mi ... weszla na ambicje i .. cholera jedna ma rację tesknie za wami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy ten narożnik. Ale nam zeszło. Był w dwóch częściach a i tak się skurczybyk nie chciał zmieścić w drzwiach. Musieli go na klatce rozkręcać. ;) A druga część stała w tym czasie na dworze a zamieć była i śnieg padał i okropny wiatr. ja stałam i pilnowałam ( na szczęście przez okienko w drzwiach). Ale potem musieli ten drugi też rozkręcać na dworze ciut. My w taką pogodę, folia co był zawinięty narożnik fruwała dookoła hehe. Jaja jak berety!!! Ale jest!!!! Stoi skręcony jak ta lala. Ciesze się jak małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×