Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Lola-szczerze to ja w polsce nie mialam wielu badac,oprocz tych podstawowych,mocz,krew,cytologia.Cytologia byla dla mnie wazna,bo w angli straszyli mnie,ze mam nowotwor,robili badania co 6 miesiecy i zawsze mowili to samo,przed moim wyjazdem na stale do polski dostalam wezwanie do szpitala wlasnie na szczegolowe badania,ale juz nie poszlam..bo nie zdazylam.To byla 1 rzecz jaka zrobilam w polsce,gin i cytologia w 2 roznych miejscach.Wynik byl ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to niezli sa ci lekarze za granica.Oki to jak powiem ginekologowi to bedzie wiedzial co ma przepisc.Zobaczymy kiedy wogole okres dostane bo nawet sama niewiem na kiedy mam dostac niby po 21 dniac od ostatnij miesiaczki to powinien byc 20 marca ale 20 minol a okresu niema,niewiem moze przyjdzie jeszzce.Pozdrawiam i znikam juz spac.pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ wysłałam Ci maila a co do badan to jutro między toastami postaram Ci napisać jakie, przynajmniej te, o których wiem jedyne co Ci mogę poradzić to , żebyś jednak mierzyła tą cholerna temperaturę, bo dla gina to bardzo ważne wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Patrycja dzieki juz sobie wydrukowalam i pojde sobie do sypialni i poczytm wszystko.Jak to pomiedzy toastami?acha no oki skoro tak mowisz to bede mierzyc,i ciekawe czy ten pasek cos pomoze?niewiem ale ja jestem wierzaca i mysle w sercu ze to mi pomorze,zobaczymy.a teraz znikam juz spac.Pozdrawiam i dobranoc i dzieki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale glodna jestem....ale kto to widzial o tej porze wcinac...chyba juz czas na spanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki______________ POBUDKA!!!!!!!!! WSTAWAĆ SZYBCIUTKO NA KAWUNIĘ REA_____ Śniadanko zjesz? Jak się czujesz? BO to już tyle trwa, ze zaczynam się martwić, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNA BONDA______ ŚLEDZIE O 0.30 W NOCY ..... hmm.... coś czuje, ze fasolka NAM NASTĘPNA ROŚNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane!A raczej jak to nasza młodzież pisze koffane ;) u mnie nadal brak @ a dziś 30 dc kupię sobie test dzisiaj i jutro rano zrobie chyba a może jeszcze poczekać?Sledzi się którejś w nocy zachciało???Chachacha to co?rośnie fasolka?czy raczej może dopiero kiełkuje???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fightwoman8
witam Was!!! pisałam kilka dni temu o swoich próbach i przygodach z testem...wiem, że znacie się tu wszystkie od dawna i nie będę się więcej narzucać...kochane kobitki, chcę tylko napisać, że mam te swoje upragnione 2 krechy!!!! nie ustawajcie w staranich!!! trzymam kciuki za wszystkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Sledzie? ja bylam tak glodn aze bym wszystko zjadla,niestety pod reka mialam tylko chipsy,zjadlam kilka i poszlam spac :) testowania jeszcze nie bylo,trzymam siusiu bardzo mocno bo nie wiem co robic,widze ze Klaudia czeka cierpliwie do jutra,moze tez powinnam?mowcie kobity bo sie posiusiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fightwoman8 gratulacje! dziwna wręcz ta Twoja historia, ze jedne test pozytywny a trzy negatywne, jesli dobrze pamietam, to pierwszy był pozytywny? Wielkie gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.Wlasnie wstalam i ide jesc saniadanko a potem do pracy.odezwe sie wieczorkiem.Milego dnia.pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fightwoman8
objawy takie: cyce jak donice;), i bolały mnie okropnie (bolą zresztą nadal), jakoś nie chciało mi sie wierzyć w te testy, bo nie miałam takich persi chyba nigdy, czy moge tu wrzucić zdjęcie testu, a Wy mi powiecie czy czasem nie mam halucynacji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pije kawe i patrze na snieg z aoknem! ale ile tego! brr, wczoraj, jak pisałam, ze zima to pikus, dzis to zaspy mam pod domem. Rea ale Ty masz te jajo mega, 25mm i jeszcze rosnie! na ruskim jedzeniue i lekachwyhodowane! Ono jakoś terz pęka, co? test robiłaś wczoraj?A ukochany bedzie na to pekniecie jejeczka? bo coś wyjechac miał? moze Cie nie zostawi samej, chorej i płodnej?:Pja wiem, że Ty chora i fiku miku pewnie Ci nie w w głwoie, ale... Dziewczyn Bonda, Ty powaznie z tymi sledziami? Często tak masz? A ukochany co na to? No przeciez tylko jedno się nasuwa..Zresztą to prawdopodobne, co?:P Klaudia, testa kup i testa rób ( jak to młodziez mówi). Zresztą Nowa też ,pocztajcie historię fightwoman, ona testy robiła, negatywne były , a tu czary mary i 2 krechy:) Ewika, a naroznik to trzeba przetestowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FEMINA_______ witaj, przyłączę się do Ciebie z kawką, bo pogoda tylko kawie sprzyja :( kiedy będzie wiosna???? w Rzeszowie też pada, że światu nie widać ale nic to.... dziewczynki dziś pijemy!!!! właśnie skończyłam 34 latka, kilka godzin temu :) mam tort czekoladowy ze śmietaną :) zapraszam :) a z moich obietnic wielkopostnych nici, słodyczy się nie wyrzekłam hahha, wiedziałam , że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki_____ tort na śniadanie :) i z pewnością jutro zacznę mieć mdłości ciążowe hahahha, na pewno tak będzie, i na dodatek zacznie boleć mnie brzuch i pewnie tempa się podniesie hahhah i jak zwykle będę się zastanawiać czy to po torcie czy po bzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptrycjo Droga, to wszystkiego co najlepsze , co wymarzone, wytęsknione, wyczekane, poczucia szczęścia i spełnienia! Życzę tego i zdrowia, zdrowia, zdrowia.. A torcika kawałek to ja chetnie.. A tych objawówo ciązowych, nieurojonych i intensywnych jak diabli to zycze najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego Patrycja75 z okazji urodzin... dawaj testa... Witam babole i pozniej sie odezwe bo dzis spoznilam sie 10 min... ale musze oszamac sniadanie.... Jeny REA zyje ma sie dobrze..... ufffff a juz myslałam jakie kwiaty wybrac na wirtualny pogrzeb.... MEG wrociła bedzie w koncu picie w piątek JUPI!!! a juz nie bylo picia od jakiegos czasu.... kochana MEG..... hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FEMINKO_____ już ukroiłam taki duuuuuży kawałek, pewnie po nim też zaczniesz mieć objawy ..... ale co tam, takie fanaberie raz w roku można mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKU_____ torcik dla Ciebie, za życzenia dziękuję bardzo a pić będziemy już od dziś, bo Meg na pewno się dziś pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja dawaj torta miało byc.... sorki... testa to zrobisz pozniej.... sama.... ja torta poprosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja--kochana wszystkiego naj,naj ,naj duzo usmiechu zdrowia,spelnienia najskrytszych marzen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka dobrze ze wytłumaczyłas co z tymi gumami bo cos miałam chlapnac i znowu byłby zonk.... jak REA mowila myslałam ze gumisie Ci sie tworza w brzuszku.... a tak cos konkretniej... ale ogolnie smiesznie.... prezesy w ruch po dniach i przed plodnymi a w plodne hulaj dusza.... dobra metoda hehehehehehe..... ale trzymamy kciuki za te Twoje mdłości..... niech te 2 krechy beda moze 2 krechy jakze małe a jakze istiotone sie okazą i juz tesciowa szwagierka i babcia znajdziecie wspolny cel i język.... oby.... :) A moj M wczoraj dzowni do mnie po rehabilitacji ze nie moze wsiasc do samochodu.... oszukał mnie bawoł jeden.... a jak przyjechał to powiedzial ze czuje sie jak po wczasach i bardzo zadowolony jest wiec ja sie ciesze i znowu w nocy sie cieszylismy mocniej hehehehe.... ale temp. jak sie podniosła to juz raczej bedzie rosła.... nie.... Patrycja dobre... mniam mniam pyszota.... tylko nie zostawiaj w szafie wirtualnej gdzie M-M bo ja ede podjadac... A gdzie M-M.... no szantrapsko jedna chocby dzien dobry powiedziala... halo halo rosja.... rosja... gdzie jestes spisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosja hihi spi i jajo hoduje:) takie wielkie ze jak ktoś chudy to wyczuc może można:) czy ono mocno głeboko?:) To Wy tu sobie gadu gadu a ja zmykam przez te zaspy do pracy , ech.. Ptraycja dziekuje za torcik, po nim objawy sa, mówisz?:) Ano rzeczywiscie coś mnie brzuch pobolewa:) ..szkoda tylko ze to na @ Zresztą w tym miesiacu albo owu nie było, albo jakies małe jajo, moze w przyszlym, jak juz troche pojem tego dostinexu.. Ok , bawcie się tu dobrze, Rea niech zdrowieje, Jak sie na picie umowicie , to ja tez chcę, pamietajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torta to ja zawsze i wszędzie :) Pati wszystkiego naj naj naj naj.... Ja to śledziki zawsze i chętnie sam chłopina kupił i kazał robić, ale tylko solone nie marynowane! Takie polskie sushi :D Jakiś czas temu własńie jadłam torta i śledzie na przemian, mi takie kompozycje smakowe odpowiadają, dlatego kiedys pisałam ze nie wyobrażam sobie moich połączeń w ciąży hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×