Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej, właśnie wróciłam z pracy. Pati WSZYSTKIEO NAJ NAJ NAJ !!!!!! Czy ja tez załapię się na kawałek tortu? Mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie te bóle w dole kręgosłupa nie dają mi spokoju. Więc jutro zrobię badania moczu. Może to nerki? A tak sobie pomyślałam że jak robię to badanie to czy mogę już zrobić tak przy okazji betę? Dziś mam dopiero 21 dc. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Patrycja wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.Spelnienia najskrytrzych marzen:D ja teraz ide sie kapac bede za jakies 20min.Buzki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurka---wpisuj sie do tabeli :) ja juz po kolacji i znowu w lozeczku..zbieram sily na zrobienie awantury w urzedzie pracy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypróbowany bo padliśmy i..... zasnęliśmy Hehe. Rea comyślisz o badaniach jutro? Napisałam w poście na górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak ogólnie to narożnik super!!! Próbować będziemy jak mnie bóle w krzyżu miną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, właśnie miałam pytać ciebie co z tą decyzją? zwariowali? tak kogoś zbywać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby te badania są teraz czułe, testy wykazują już 6-7 dni przed @, ale ja jeszcze poczekałabym z tą betą, niech nam podskoczy trochę, niech się uzbiera jednostek, po takim wczesnym i tak trzeba będzie powtórzyć i tak. a pamiętaj o tym, że często są problemy z zagnieżdżeniem. poczekaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---wszystko co ostatnio chcieli to dalam,a nawet wiecej,tak na wszelki wypadek...ale oni znowu cos znalezli,tylko tym razem im nie daruje,bedzie wojna.Czekam na list od nich,bo jak nie mam na papierze to co ja moge,nawet nie wiem o co dokladnie sie awanturowac,bo to co wiem to dowiedzialam sie telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko - i bardzo dobrze, że czekasz na pismo, można się wtedy odwołać, bo podadzą tobie podstawę odmowy. tylko tam będą terminy do odwołania, nie wolno ich przeoczyć! będzie dobrze, tylko czasu szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba raczej poczekam. Ale tak mnie korci że hej!!!! Coś dziś się źle czuję. Te bóle w krzyżu, czuję jakbym miała temp. ale jej nie mam tzn. 36,5 na elektronicznym termometrze. Ile trzeba dodać by była wiarygodna bo coś słyszałam że te zaniżają? Ale ja bardzo bardzo rzadko mam wyższą temp. a jak mam 37 to już czuje jakbym miała 40. Może te 36,5 to dla mnie wysokie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszę w tv, że polska zasypana śniegiem, nawrót zimy i jestem w szoku, bo u nas słońce, zero śniegu.... nie chce mi się wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika tempka niska u ciebie, ja po owu mam ok.37, powyżej czasami mierzone wieczorem, ale zawsze 5 kresek wyżej. no ale nic to cierpliwości kobieto, spokojnie a jak twój syn na wieści, że będzie miał rodzeństwo, rozmawialiście z nim? wie, chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---zebys wiedziala ze szkoda czasu,ja kurcze za czynsz place od kilku miesiecy..remont sama przeprowadzilam(znaczy sie wszystkim kierowalam,zamawialam,kontrolowalam,decydowalam)bo jeszcze eMa nie znalam..wszystkich dostawcow mam zalatwionych i kurcze ruszac nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dezycja już zapadła tak, czekasz tylko na jej doręczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciejko, ty jesteś ciągle u eMa?:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tempka niska wiem, ;) ale mierzyłam bo myślałam że mam gorączkę. Ja nie znam się na mierzeniu ale zawsze przy ciąży jest ok 37? Jeśli tak to porażka. Mam dwoje dzieci. Chyba by się nie obraziły mnie jakby co... córka to chyba by chciała, kiedyś mówiła, a syn? nie wiem ona ma 16 lat i nie rozmawiałam z nim na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---słońce?zero sniegu? w Warszawie istna apokalipsa!myslałam,że rano do pracy nie dotre takie zaspy i zacinający snieg....piekną zime mamy tej wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna Ewika, kiedy ty zdążyłaś syna 16 spłodzić:))))) myślałam, że masz jedno dziecko, masz babo zacięcie, masz! a M ma z nimi dobry kontakt? dogadują się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Folik32................03.04.......31-44.....nie.......3 2.........5 Lola83-1...............07.04......21-22 ....nie...... .25 .........6 Rea...................10.04........31.........nie.... .. 30..........5 nikulam................19.04.......30-33......nie......3 0.........4 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL kacha86...............20.03......27-29......tak.......22 ..........6 nowa81................23.03......30-32.................2 8..........3 Klaudia0405..........25.03.......30.....................26.. ........3 Chciejka26...........28.03.......28-32......nie.......26 ........5 Dziewczyna Bonda..30.03......27-28.....tak.......33..........4 patrycja75...........02.04.......30-33......tak......33 ..........9 ewika74...............01.04......27..........tak.......3 4 .........5 spacer w chmurach...2.04.....22-57..........NIE....22............1 Fermina30............03.04........26.......TAK.... . .30 .........9 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............5...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........11.........10.10.2009..........25.. . .... ....... Ognik80...............9...........26.10.2009..........28 .. ..... ....... Mfigielek..............7.........6-10.11.2009..........2 5. ... .. ....... Animonda..............7...........10.11.2009.........25 ... ... ....... M_M....................7...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ Jestem w tabeli, ale poprawiłam kat. PUNKT, bo myślałam, że chodzi o przewidywaną długość najbliższego cyklu, ale macie na myśli ogólną długość wszystkich cykli? Jak się masz, Reo? To co opisywałaś wygląda dosyć groźnie, współczuję. A pewnie najgorsze w tym wszystkim są obowiązki... Chciejka, nie jestem zbyt w temacie, ale powodzenia w starciu z urzędnikami:D Evika, gratuluję narożnika, koniecznie trzeba ochrzcić!:D Nikulam, jak tam z Dostinexem? No i oczywiście...Klaudia...- test test test:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI wszystkiego najlepszego!!!zdrowka, szczescia i spelnienia marzen.u mnie dzis tempka spadla do 36.8 a to oznacza ze jutro dostane @ :( niestety.ale ja przeczuwalam ze tak bedzie dlatego nie jestem az tak bardzo rozczarowana.czekam na kolejny miesiac i kolejne staranka.przeciez kiedys musi sie udac.spotkalam sie dzis z kolezanka.2 lata sie starala o dziecko.poszla do psychoterapeuty ktory nastawil ja pozytywnie i zaszla!wiec i my wszystkie sie tez sie doczekamy naszej fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy 1 skladaniu wniosku,decyzja o odrzuceniu (wypisali dlaczego.min powod byl taki ze nie dalam oswiadczenia ze nie podlegam sluzbie wojskowej!!) i nie moglam sie odwolac,tylko skladac kolejny wniosek.A wiec zrobilam kolejny biznes plan ,napisalam wszystkie oswiadczenia jakie tylko chcieli,wszystkie punkty jakie wypisali "naprawilam". Dalam im kolejny wniosek i decyzja-trzeba uzupelnic dokumentacje tyle tylko,ze ja wszystko dalam teraz wymyslaja inne rzeczy dlatego bedzie wojna,dlaczego przy 1 decyzji nie podali tych punktow,a teraz im to przeszkadza...przeciez to moze sie ciagnac w nieskonczonosc,zawsze cos znajda..miarka sie przebrala pojde z tym do Pani dyrektor i do starosty..bratowa opisze w gazecie,a jak bedzie trzeba to tv to dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea jakoś się dogadują. Wiadomo czasem lepiej czasem gorzej. Wiesz Rea ja juz nie jestem taka młoda więc 16 letni syn to nie aż takie dziwne. Córka ma 12 lat. Ale te dzieci to z poprzednim byłym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×