Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hejka dziewczyny. Ja jeszcze pol godzinki i do domku..A dzien dzis okropny,zapieprz taki,ze dopiero teraz znalazlam chwile zeby zajrzec. Widze,ze duzo nie stracilam,bo wszystkie dzis zajete :) Beatko nie przejmuj sie-wiem,ze latwo powiedziec..wez ciepla kapiel i sie zrelaksuj.. Do jutra kobitki. Milej Nocki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kąpiel nic nie pomoże bo jestem w ogromnym szoku ale jak zasne to nie bede o tym myśleć. Ha Ha mój M kupił mi a raczej mojej córeczce papugi bo chciała. Niby nie jest jej ojcem ale ją traktuje jak własną córke i to mnie tylko pociesza. Niewiem czy pisałam ale córke mam z innym facetem z moim byłum mężem a teraz sie staramy z moim innym M. może to on ma jakieć problemy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HO HO ale dół brzucha mnie boli chyba sie jajo wykluwa mam nadzieje ze jutro jak bedzie bzzz to zdąże jak myślicie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to żeczywiście święta bedziesz miała do d...y szkoda bo każdy powinien wtedy odpocząć i być ze swoimi bliskimi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___________ oj przykro mi strasznie, bo na pewno to nic przyjemnego :( ale jutro będzie lepszy dzień :) a zresztą ten do konca tez nie był taki zły - papugi w domku :) będzie wesoło; dobrze, że masz nowego M takiego fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Patrycja dobrze ze ktoś tu jeszcze jest:-) nowy M jest super jesteśmy już 2 lata razem i chcemu właśnie dzidzie już a papugi są śliczne. Dalej nie moge wyjść z szoku jak można człowieka potraktować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata++++ ja czegoś nie rozumiem.... jaka idiotka mogła Ci zrobić afere o nie taka cenę na butach? przecież....to ich problem, że maja bałagan....oj jakby to na mnie trafiło.... ja bym jej dała policję.... wiesz, chyba za dobra jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłuciłam sie ale to nic nie dało bo przyszła ochrona i mnie zamkli w tym pomieszczeniu co przeszukują i wezwali policje i zabrali na komisariat. Ale wiesz co jest najgorsze ze chcieli mnie zostawić na \"dołku\" i nie puszcić dziś do domu, ale zadzwoniłam po adwokata i na szczęście jestem w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyobraż sobie ze byłam moim autem tam w sklepie i powiedziałam im ze nie zostawie na parkingu auta to dali mi jednego policjanta zeby jechał ze mną nba komisariat żebym nie uciekła jak jakiś morderca SZOK SZOK I JESZCZE RAZ SZOK!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok JA UCIEKAM BO RANO WSTAJE BO JAJA I KIEŁBASE TRZEBA IŚĆ ŚWIĘCIĆ A JESZCZE NIE PRZYGOTOWAŁAM JAJEK PRZEZ TĄ AFERE ZE SKLEPEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz .... spróbuj o tym nie myśleć Kochana, bo trafiłaś na jakiś debilnych ludzi i tyle, szkoda tylko, że najadłaś się wstydu , ale co tam :) najważniejsze , że mała będzie mieć fajnego nowego tatusia :) i rodzeństwo za niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zycze Wam wszystkiego co najlepsze z okajzi Swiat Wielkanocnych!Spełnienia marzeń, zwłaszcza tego naszego wspólnego marzenia.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Postanowiłam jeszcze wpaść na poranną kawkę zanim się za sprzątanie wezme:)Zaparzam która ma ochotę? mam do kawki taki waniliowy syrop, do tego jeszcze mleko i mmmm...pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadumy u grobu pustego, radości ze spotkania Zmartwychwstałego, pokoju, nadziei, jajka smacznego i udanego oblewanego! Niech się nie zgubi wśród tylu pisanek Świąt sens prawdziwy - Jezus - Baranek. Tego Wam życzę wy moje internetowe ciotki-klotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego naj naj z okazji Wielkiej Nocy:) nie obżerajcie się tak bardzo:) przy okazji aktualizuje tabelkę, bo 11tc mi stuknął he he... POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak....... .34 .........6 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26.........28.03.......28-32......nie.......26 ..........5 Folik32...............03.04.......31-44.....nie........3 2..........5 Rea.................. 10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009........... 24. ... ... .... Animonda..............9..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4 Spacer w chmurach..7..........10.12.2009.........22................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) wpadłam złożyć Wam życzenia :) Życzę Wam i Waszym rodzinom przede wszystkim dużo, dużo zdrowia i miłości bez liku, która jeszcze w tym roku zaowocuje najcudowniejszym darem , na który z niecierpliwością wszystkie czekamy - MAŁYMI, ZDROWYMI I ŚLICZNYMI FASOLKAMI ;) Życzę Wam prawdziwej, bezinteresownej przyjaźni takiej, jaką sama znalazłam w Was wszystkich :) Życzę Wam, żeby wszystkie napotkane brzuchatki nie sprawiały nam przykrości a samą radość, jak nasze cudowne brzuchatki, które potrafią dzielić się swoim szczęściem , z nami - oczekującymi :) Życzę Wam i sobie samej, żebyśmy kiedyś mogły spotkać się razem wszystkie ze swoimi dziećmi i cieszyć się naszym szczęściem. Życzę wreszcie, żeby nasz topik przetrwał wieki i żebyśmy zawsze mogły znaleźć tutaj pomoc , wsparcie i zrozumienie. Wesołych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzy Wasza Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_______ Tobie też składam życzenie najweselszych Świąt i wracaj do nas!!!!! Ale to już chyba moje życzenie :) KATE_____ wesołych Świąt słonko :) proszę odezwij się do nas , bo się martwimy, życzę Ci kochana cudnej fasolki, niech bociuś szybko do Ciebie zawita i przyniesie Ci takie śliczne dzieciątko, bo po tylu cierpieniach musi dla Ciebie jak najszybciej wyjść słoneczko MEG______ Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt, odezwij się proszę co u Ciebie - liczę na same wspaniałe wiadomości.... bociany już przecież są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________██_______█ __________█▒█______██ _________█▒▒█_____█▒█ ________█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█____█▒▒█ _______█▒▒█___█▒▒█ _______█▒▒█__█▒▒█ _______█▒▒█_ █▒▒█ _______█▒▒█_█▒▒█ _______█▒▒▓▓▒▒█ _______ █▒▒▓▓▒▒█ ______█▒^¶▓▓¶^▒█ _____█▒▒¶▓▓▓¶▒▒█ ___█▒▒▒▓(●)¶(●)▓▒█ __ █▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒█ _ █▒▒▒▓░░███░▓▒▒█ █▒▒▒¶▓¶▒▒▲▒▒¶▓¶▒▒█ __█▒▒▒¶¶▒▒▒▒¶¶ ▒▒▒█ ___█▒▒▒▓¶\'██\'¶▓▒▒▒█ ___ ██▓▓♦\'▓▓▓\'♦▓▓██ _____██▓▓►◄▓▓██ __██▓▓██_█▓█_██▓▓██ _█▓█▒▒█▓██▓█▒▒█▓█ █▓█▒▒____█▓█___▒▒█▓█ █▓█▒▒_____________▒▒█▓█ _█▓█▒▒___________▒▒█▓█ __█▓█▒▒_________▒▒█▓█ ____█▓█▒▒_____▒▒█▓█ ______█▓█▒▒_▒▒█▓█ ________█▓█▒█▓█ ______█_█_█_█____ஜ(█▒) ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒) __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒) █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒) █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____▓▓▓▓▓▓▓▓ Moc prezentów od zajączka co koszyczek trzyma w rączkach Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że już wszystkie dziś świętujecie :-) więc zycze jeszcze napotkania jak największej ilości bocianów ;-) A Brzuchatkom dużo lenistwa i rosnących fasolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego z okazji Swiat wielkanocnych dla Wszystkich staraczek, i powodzenia.Odezwe sie jeszcze.Pozdrawiam Wszystkie!!!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego jajka Kochane Babolki. Ja juz w pracy niestety... Obyscie wszystkie doczekaly sie upragnionych fasolek,a brzuchatkom zycze by Wasze fasolki rozwijaly sie zdrowo i by daly Wam sama radosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU______ przykro, że musisz w taki dzień pracować ale .... dzielę się z Tobą wirtualnie jajeczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU_____ tak , tak jajeczko wiejskie i wędlinką Cie też wiejska poczęstuję mój M sam robił , jak byliśmy na wsi u teściów... pycha :) a do tego serniczek z wiejskiego serka i szarlotka ze smażonych własnoręcznie jabłek , zapraszam :) szkoda tylko , ze wirtualnie :( My świętujemy od rana, już brzuszek mi pęka ; ale jedziemy poźniej do rodzinki to trochę się poruszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8..........4 klaudia1985..........10.03........32-36 ....nie.......24..........5 Ziarenko lnu.........20.03......29-35......nie........25..........7 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Beata2611............24.04........29........TAK.......26 ..........4 ewika74...............28.04.......27..........tak....... .34 .........6 patrycja75...........07.05.......34......tak......33 ..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26.........28.03.......28-32......nie.......26 ..........5 Folik32...............03.04.......31-44.....nie........3 2..........5 Rea.................. 10.04........31.........nie.... .. 30..........5 Anka323.............11.04........24-26.....nie........23 .........2 nikulam.............. 19.04.......30-33......nie........30.........4 Klaudia0405...........23.04.......30.........tak.......2 6.........4 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć mooncia...............?...........27.09.2009..........22 .. .... ........ Bombelek83...........14.........10.10.2009..........25.. ..... ....... Ognik80...............12..........26.10.2009..........28 .. ..... ...... Mfigielek..............11..........7.11.2009........... 24. ... ... .... Animonda..............9..........10.11.2009..........25 ... ... ....... M_M....................9...........14.11.2009..........2 4.. ... ........ DziewczynaBonda....5..........08.12.2009.... ...33................4 Spacer w chmurach..7..........10.12.2009.........22................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola fajnie że się odezwałaś co tam u Ciebie?a co z Kate?czytasz nas?Jak się czujesz kochana?mam nadzieję że jakoś sobie to poukładałaś?Ja właśnie popijam samotnie winko czerwone mocne jak nie wiem!i oglądam taniec z gwiazdami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×