Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Chciejka__serduszko nie smutaj sie..ja wiem,ze ciezko,ale pomysl sobie,ze nie pozwolisz mu widziec,ze cie skrzywdzil,pokaz mu Skarbie,ze jest Ci lepiej bez niego..bo po co ci oszust i klamca i taki niedojrzaly dzieciuch!Nie chcesz chyba takiego ojca dla swoich dzieci,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola---nic do Ciebie nie mam...pisz sobie o czym chcesz. Spytałam się tylko czy głowny temat się zmienił bo jesli tak to ja nie tego szukam i odejde...ot co.Jak widzisz więc nie chodzi o Ciebie tylko o mnie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam kochana dlatego tu jestem,bo wiem ze na was moge liczyc ze moge sie wygadac....straszne uczucie jak pomysle ze z inna bedzie spal,przytulal calowal,planowal itp...moj M to byl moj M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra a ja teraz znikam ide filmik obejrzec bede pozniej.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam ale jakby to mogl sie nazwa topiku zmienic ja nie jestem zalozycielka i niemam prawa,a po drugie my tu chcemy o wszystkim rozmawiac:Doki spoko nie jestem zla i ty tez nie byc.pozdrawiam papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA______ masz nas kochana i jeszcze jedno.... za rok to ty kochana weźmiesz ślub i będziesz w ciąży, z kimś kto zasługuje na Ciebie :) zobaczysz Skarbie :) i,.... jeszcze jedno.... to on wiele stracił nie Ty i tego się trzymaj, zobaczysz, że będzie żałował jak zobaczy Cię z super facetem i wózkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOKI_______________________________________------------- kończymy temat niesnasek psiapsiulek !!!!!! KONIEC I BASTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola---czy ja kiedykolwiek dziś napisałam,że Ty chcesz zmienić nazwę topiku lub cokolwiek?:) ani razu przecież nie wymieniłam Twojego "imienia" prawda?:)To było zapytanie do wszystkich:)Chciałam poprostu wiedzieć podobnie jak Klaudia(już się doczytałam całej reszty)czy mam zostać czy szukać innego miejsca, choć uczyniłabym to z ciężkim sercem bo się uzależniłam od tego miejsca:)Potrzebuję jednak wsparcia w tych staraniach o Dzidzie i gdybym była zmuszona odejść z racji zmiany tematu topicu to bym odeszła:(Nie denerwuj się i pisz o wszystkim o czym masz ochotę.Miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czyli sprawa wyjasniona i temat zamykamy. I NIKT mi stad nigdzie nie odchodzi,zrozumiano??? Chocbym miala cala Polske zjezdzic i kazda po kolei to klawiatury przybic gwozdziami,to sie poswiece i tak tez uczynie!! No. Czesc Ewika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki proszenie kłóćcie się już. Przecież my mamy tu na tym topiku właśnie siebie nawzajem do wszystkiego: do staranek, do odchudzania, do sexu :D, do zakupów, do porad życiowych, do popijania drinków, do szlochania, do radości, do zwierzeń, itd. itp. Każdy może pisać o czym chce. Przecież życie ma tyle tematów i każdy można omówić co? Ja też chciałam się odciąć od tego ale..... uzależniłam się i tak Was podczytuję ciągle :) To nic nie da!!! I tak będziemy myśleć o tym co nas gnębi a tu można zawsze usłyszeć i powiedzieć o tym czego nie powiedziałoby się nikomu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dziś uciekam, musze coś mojemu M na obiadek przygotować bo za chwilkę wraca z pracy. Pozdrawiam wszystkie cieplo i miłego wieczoru z bzz lub bez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być KOBIETKI NIE KŁÓĆCIE SIĘ JUŻ!!!! ale mi wyszło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam dla Ciebie: okres dostałam w piątek. Jak woda z kranu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zrobiłam porządek w szafach. Wypieprzyłam wszystko co miałam pod ręką. 2 duże wory!!!! Ale mi lżej na duszy. Wiosna!!!!!! Jeszcze kilka rzeczy w domku porobię (szczególnie u dzieci w pokoju bo leniuszki mają dwie lewe rączki i bolące plecki aby posprzątać w zakamarkach) Ale jak już tam zrobię to poprosiłam tatę o pomoc w tapetowaniu. Mam wielki cel!!! Doprowadzić mieszkanko na cacy do końca wakacji!!! A więc: tapetowanie w kuchni, i u dzieci w pokojach, malowanie sufitu w przedpokoju i łazience no i pomalowanie drzwi i framug!!! Jak to zrobię to fiu fiu. Taki mam plan ale czy wypali? Relacje będę zdawać na bieżąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie się żegnam! Może wpadnę wieczorkiem. Pati, Nikulam, Lola, Folik, Beata, Anka, Chciejka, Rea, Dziewczyna Bonda, Nikamo, Klaudia, Femina, Spacerku, Bombelek, Mfigielku, dobrze że jesteście (mam nadzieję że nikogo nie pominęłam ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i to mi sie podoba!!! A gdzie rszte wywialo?? Pati,Folik,mfigielek gdze jestescie???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati gdzie cie wywialo?????????????????????????????????? Wracaj mi tu zaraz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI _____ jestem :) i nie prokreuje hahaha się, trochę posprzeczałam się z eMem :( ale nam szybko jest i szybko przechodzi, jak zwykle ja zaczęłam :( przyznaję się bez bicia. jego spokój czasem mnie zadziwia, wydarłam sie jak filip z konopi nie wiem sama o co mi chodziło, a on przytulił mnie i powiedział, że przykro mu, że...@ nadchodzi normalnie aż mi gul w gardle urósł.... muszę przestać być taką małpą czasem, mam wyrzuty sumienia :( buuuuu CHCIEJKA_____ nie myśl kogo on będzie dotykał, bo jak znam życie to pierwsze puszkę od piwa podotyka :) nie se dotyka kogo chce.... i tak na pewno ma zadziory a jak nie to będzie miał hihihi takie życie.... jak był z Tobą nie miał teraz mu się zrobią :) znasz jeszcze jakąś jego wadę? Bo ja znam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA______ kolejna wada.... nie wchodzi się ciągle do tej samej rzeki, bo się robi muł....hihi jej się robi fuj.... on tego nie będzie tolerował, bo Ty byłaś taka pachnąca i cudowna... a tu muł .....fuj fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ciesze sie ze wrocilas,powiem ci ze ja tez mialam taka sprzeczke z eMem przed okresem a dzis juz spoko bo sie @ skonczyla i nawet powiem ci ze wypralam posciel porobilam pranie a on wyciagnol satynowaczerwona posciel chyba cos bedzie chcial hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati fajnie piszesz polac jej jeszcze:D a ja sobie zrobilam herbatke z cytryna i mieta oczywiscie bez cukru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA______ a ja.... wcinam ptasie mleczko hihi mój eM mówi, że przed @ tak trzeba i nawet dziś nie biegaliśmy ale jutro już na pewno :) a zresztą od poniedziałku nie będę się odchudzać, bo to zły dzień na początek odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____ Ty to masz zacięcie do odchudzania , szkoda, że mam taką słabą wolę ale ... jutro będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre,no jak tam uwazasz,ja dzis zrobilam rekord przez 60min zrzucilam 800kcl szok pozniej poszlam podprysznic wykapalam sie i super sie czuje i staram sie trzymac tego mojego postanowienia a ja sobie wlasnie wzielam poniedzialek z poczatek odchudzania bo i tak do dzis miala okres:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×