Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Rea to nie owoc to poprostu udak i filet we woreczku w piekarniku robiony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje baby ostatnią kropelkę, srut! Lola, czy on, znaczy ten filet miał kiedyś skrzydła i pióra?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak!!!! Bingo!!! To jest Kurczak czyli Kuciak mial mial chal chal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuciak, no tak, taki ptak:)))))))) dobre:) dobra moje panny pijaczki, lecę ja do domku, podrywać mojego chłopa, może na jakie tańce mnie dzisiaj porwie, kto wie, chociaż mi się nie chce ostatnio nigdzie po nocach łazić. może jakieś bzyt, kto wie, napewno wino jakieś otworzymy. życzę wam udanego weekendu, nie siedźcie przed kompami, tylko na łono natury! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea no to uciekaj i zajmij sie chlopem a nie alkoholem:D Ja tez zycze Tobie milego weekendu i ja ewnie tez malo bede na kompie bo kregoslup mi wysiadzie zaraz:D Ale postaram sie odwedziac.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa :) Ja tez sie zbieram do domciu i ladnie mówie wszystkim pappa:) I bardzoooooo udanego weekendu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---maila dopiero odczytałam, postaram się dziś odpisać FOLIK---ja zamawiałam ten czekoladowy telegram i nawet linka tu na forum wklejałam:) SUPER SPRAWA! obdarowane osoby (już dwie) zachwycone! REA---o spóźniłam się na picie :(wybacz praca, no i jakoś tak zero chęci do komputera ostatnio... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze Ewika---na to wychodzi,że rzeczywiście z prolaktyną na tym samym wózku jedziemy...coż nam pozostaje, musimy z tym walczyć i już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze babolki juz sie pozegnaly weekendowo,wiec i ja zycze Wam milego weekendu.Ja jeszcze jutro pracuje na popoludnie,wiec zagladac bede..👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuu buuuuuuuuu coś mi sie dzieje bolał mnie strasznie brzuch a później zaczełam plamić na różowo triche czerwonego i przestało. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ idzie chyba alno niewiem co to ma znaczyć ale to za wcześnie bo ma być w niedziele lub w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jestescie?ja mam dola ja chce do PL depresje chyba mam jakas buuu :D Beata2611 pewnie @ idzie i cos sie pokickalo ale moze ... powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia8902
hej dziewczynki.. moja temp. od 17 dni utrzymuje się ponad 37\'c,(37.1, - 37,4C) od wczoraj bardzo boli mnie brzuch, momentami takie skurcze jakby, i biust okropnie - przed miesiaczką nigdy tak nie mialam - zawsze bol pojawial sie dwa dni po dostaniu okresu. Mam nadzieje ze to moje dzieciatko mimo ze testy wyszly neg. :* dziekuje za odp. buziaki Robiłąm 3 testy , 8dni po stos. 14 dni po stos. 20 dni po stos. wszystkie negatywne. :( jak myślicie czy mam szanse na małe słoneczko.. bo te testy mnie zdołowały troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, laski. Anka, mam nadzieję, że masz wolny weekend, albo chociaż jeden dzień:) Pati, wiem, że jesteś zabiegana, ale bez Ciebie tu ciemne chmury wiszą, bo nam smutno jak nie szczebioczesz. Reszta babek, miłego weekendu. Która się wyłamie i wpadnie tu czasem? Będę tu trochę urzędować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!Jestem się przywitać bo dziś urządzam wielkie sprzątanie. Jutro mam mieć @ cycki bolą i nie będę zaskoczona jak @ przyjdzie czemu miałoby być inaczej?Zamawiałam sobie maj ale pewnie na czerwiec mnie przesuneli...Miłego dnia!Odezwę się może póżniej.Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalunia8902____mam nadzieję że to fasolka testami się za bardzo nie sugeruj mogą żle pokazywać najlepiej cierpliwie poczekaj a jak @ nie przyjdzie to powtórz test.Ile Ci się spóżnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki. Ja wlasnie wstalam i pije kawke. Od jutra wolne :) Takze jeden dzien z weekendu mam wolny. Spac mi sie chce. Troche posiedze,a pozniej pojde robic obiadek-dzis bitki wolowe ;) Milego dnia Babolki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie babolki u mnie znowu piekna pogoda:) 29 dc, piersi mniej bola, brzuch pobolewa.pokorcilo mnie dzisiaj i zrobilam test, no i co? I krecha, ale to nie nowosc.cos mi sie wydaje, ze juz chyba nigdy nie zobzcze tych II kreseczek.no nic pozostalo mi tylkocierpliwie czekac na @.milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nowa!Jestem z Tobą i w takiej samej sytuacji tyle że nie robiłam testu i nie mam zamiaru robić bo i tak wiem że @ przyjdzie.Jutro mam mieć a Ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Przylaczam sie do Was,bo u mnie dzis tempa spadla na leb na szyje..@ wiec juz sie mna wita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA @mam dostac we wtorek, ale i tak wiem , ze juz przyjdzie.na nic nie licze.test juz mi pokazal.juz wiecej go nie zrobie.to byl ostatni raz. juz nic z tego nie rozumiem dzieczyny.5 miesiac i nic.co ja robie zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania a ja nawet nie mierzę nie chcę się dodatkowo stresować ja tak mam że zawsze po owu tempa ponad 37 a godzine przed @ spada...więc nie zamierzam nic mierzyć dla mnie jedyny znak to brak @ ale pewnie jutro będe miała no może ze dwa dni sie spózni.Jeśli jutro nie dostanę to może w poniedziałek zrobię test albo wtorek.Narazie wszystko wskazuje na to że nici z fasolki...😠 Ciekawe czy się którejś w ogóle w tym cyklu uda?Bo Beatka też chyba odpada bo coś pisała że ma jakieś plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny:D Wlasnie wstalam przygotowalam sniadanko zjedlismy a teraz pijemy kawke i zerkam do Was:D No ja mam dostac @ miedzy 26-28 maja zobaczymy czy po tej Luteinie bedzie jak w zegarku co 28dni. a poznej zobaczymy co i jak moze jakies staranka ale sama jeszcze niewiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Ty się nie stresuj tym tak bardzo i zmień podejście bo jak widzisz stres nie pomaga.Szkoda nerwów a jak mamy być w ciąży to będziemy.U Ciebie chociaż sprawa rusza z miejsca coś będziesz wiedzieć po badaniach a ja czekam jeszcze 2 cykle jak się nie uda to pędzę do giny w podskokach.Mamy po jednym dziecku to będzie i drugie.Właśnie się dowiedziałam że taka znajoma która miała jakieś problemy z zajściem w ciążę-coś z jajnikami-jest w czwartym m-cu oczywiście się leczyła ale jednak się udało.Więc czemu nam ma sie nie udać?Spokojnie Nowa masz synka to ciesz się nim i tym że narazie możesz się poświęcić wyłącznie dla niego.Ja dzięki córeczce aż tak tego nie przeżywam bo ona mi wszystko rekompensuje z naddatkiem ;) To taka kochana przytulanka...Wiadomo że też mnie to już wkurza bo u mnie też 5 cykl i też chodzę podminowana ta świadomością że nic z tego nie wyszło bo po prostu to czuję i najgorsza jest ta bezradność że nic nie moge poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ja spadam,biorę się w końcu za sprzątanie i prasowanie bo tyle mi sie nazbierało że szok.Buziaki dla WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA nie rob testu.nie radze, bo po co patrzec na jedna kreske, no chyba ze czujesz ze test wykaze ci cos innego.i tego ci bardzo zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co niema dzisiaj tu nikogo wiecej????? Weekend normalne:( ja mialam dzisiaj okna myc auto sprzatac a eM trawe kosic i auto myc a tu deszcz pada buu ja chce do polski:( tak sloneczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×