Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

aha szyjkach....no tak....z naszych szyjek leje sie GIN:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, moja szyjka w tej sprawie jest zawsze otwarta, Folika też: gul,gul,gul,gul i cytrynki trochę i lodu tobie dałam. gorzkie, ale dobre!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo - tak ta nikulam i pare innych to chetne ..... dosc czesto zagladaja do kieszka... ale mnei chyba nie przebija - ja zawsze - nigdy jeszcze nie odmowilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarcia też nie odmawiasz:) chłopu nie odmawiasz ty dziewucha idealna jesteś!!!!:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi REA dobre.... dobre.... Tobie jednak polewac do czasu do czasu tez trzeba..... my to kiedys zachlamy sie na smierc..... a co a co nie wolno nam.... i tu kielich w kierunku gula poszedł... łe.... a tu odgłos bekania.... po tych pirogach słychac było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a tu jakis pomarancz pisze jak w ciaze zajsc.... my wiemy wiemy wlasnie mamy przepis od M-M na ciasto.... pozniej nadziewamy nasze pierozki i w szyjke gul i cos sie zawsze rozwinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu spłoszyłyśmy Baby tym chlaniem...... Nikamo, jesteś ty czy nie? coś wolno pijesz, my z Folikiem juz po 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z szyjki upuszczamy regularnie, bo nic gorszego, jak się szyjka zapcha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO jestem jestem własnie szyjka pusta......jakby co to mam jeszcze orzechóweczke w biurku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj ,na to gorzkie, chętnie słodkiego się napiję, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec M_M poproś może jeszcze gdzieś skitrała:)))) dobra ona, dobra, kto dzisiaj rozwozi do domów???? M_M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, musisz ją nawoływać...:) my mamy pełne kołduny:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, przepraszam, ze tak dlugo sie nie odzywalam.musialam od tego wszystkiego troche odpoczac.ostatni cykl mnie przerosl.to juz 6 miesiac kiedy sie staramy i kazda porazka boli mnie coraz bardziej.od dzisiaj zaczelam robic testy owulacyjne.i wlasnie mam pytanie.to jest moj 15 dc i wyszly mi 2 identyczne kreseczki, co oznacza test pozytywny prawda? tylko ze szyjka jest nisko i raczej zamknieta, chociaz sama juz nie wiem.jesli wyszedl mi pozytywny to kiedy ma byc bzzz?w przeciagu jakiego czasu?i czy te testy sie nie myla?dziekuje wam z gory za odpowiedz.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna trzymacie drzwi zakmniete i same chalejecie ja wesc do Was nie mogłam albo ups pomyliłam drzwi.... ups mam czkawke.... orzechówka orzechówka - ktosss tu pisal o orzechówce.... ups znowu czkawka.... ja jade pociagiem.... nie podwioze.... REA radzimy dzis sobie same.... dzielne baby z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że Pati Nas plackiem jakimś poratuje ,chyba serniczek miała piec,Kurcze ale jak tam wszystko wymieszamy to gygać bedziemy jak gęsi,a ja sie musze jeszcze dzis pakować i znów zimowe rzeczy wezme na wyjazd...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, musisz ją nawoływać...:) my mamy pełne kołduny:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nOWA - no w końcu jestes Testy - dwa identyczne - w ciagu 48 godzin pojawi sie owu.... dzialac dzialać. cos w nich jest chemia sie nie myli, chociaż lekarze są sceptyczni. Uwaga może być pozytywny kilka dni, to oznacza, ze stężenie jest wysokie, bzykac , bzykac i sie nie martwic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa - moja rada to pewnie zadna rada.... ale daj spokoj tej szyjce i testy tez tylko znerwicuja Cie jeszcze bardzoej niz jestes.... bo one tez wychodza jak chca przynajmniej ja tak tego doswiadczyłam.... bzycz sie co drugi dzien i załapiesz.... zobaczysz ze zalapiesz masz juz dzidziolka jednego i nawet nie wiesz kiedy on sie pojawil bo był "Zrobiony" bez testów, i szyjek.... no my tym cholernym pelmnikom nie mozemy nic powiedziec - nic a nic sie nie sluchaja.... a jeslie chodzi o testy to mi jak wyszedł poztyw (ta testowa ciemniejsza byla_ to bzzzz było ale cóz tez nic to nie dało.... a ile kasiorki mniej bylo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiesznie troche bo nowa ma dzidziolka.... a my jej radzimy stare dupy bez dzieci.... ale co testy juz robilysmy..... a o tych szyjkach to pojecia chyba nie mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja zakazuje macac i wkladac tam paluchy, zwariowalyscie z tymi szyjkami czy co? to lekarz wziernikiem sie moze pomylic, a wy paluchami chcecie namacac i okreslic....? bzykac i tyle Nikamo, daj nowej orzechowke, bo pierogow juz nie ma '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta orzechówke nowej.... jak ona teraz ma 15 dc to chyba bzyczyc sie bedzie...... na orzechówce.... chyba ze usta umoczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja tez te testy durne robie i juz 4 dni mam dwie kreski a dzis to pewnie beda trzy ! z orzechówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×