Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati musze Cie okryzcye jaka 2 co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak ona pryzjdyie i bedyiesy musiaa sie wyia ya siebie jak mz wsyzstkie ale po porodyie pryzjdyie i bedyie jakiđ cyas a pniej tak jak w moim pryzpadku to po p roku miaam hi hi i dobrye. Wic po pierwsye witaminki i folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata.... no mi tez sie troche zeszlo z szyfrem.... powyzej... ale spoko udalo sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam jakiegoś wirusa i sie go pozbyć nie moge i mi czasem jak pisze to literki zmienia i jak wysłałam to zauważyłam ale już ok zresetowałam kompa i już działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.31....01.10.....11.12.09............22......K. Fermina30...........25......19.10.... 05.01.10.... . ……..31 .chłopak Klaudia0405..........23......18.10.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............23......15.10....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............23.......???.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............17.......2.10........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................12......02.10.....01.04.201 0.......31...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Nowa81................7.........15.10........11.05.2010. .......28....? No byłam w 18 tc hi hi ale już myśle że jestem w tym tc co mam być hi hi a Wy gdzie jesteście co???????? Ide obiadek robić OOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka___ to żaden wirus...jak Ci się literki przestawiają to wciskaj shift z ctrl...ja też tak mam czasem i przez przypadek do tego doszłam... to się tak robi jak sobie niechcący coś przycisnę...jeszcze nie doszłam co...ale najważniejsze , że umiem naprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też zaktualizuję , bo pewnie już po @ jestem .... PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL AsiaAaK............... ???...........28......... ..20........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKl Chciejka26...........5.09.......?..........nie.......27. .......? Patrycja75...........16.09.......32-34.......już nie.......uuuuu BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............33.....30.09.....08.11.09..... .......25 chlopiec Animonda.............23....22.07......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach.31....01.10.....11.12.09............22......K. Fermina30...........25......19.10.... 05.01.10.... . ……..31 .chłopak Klaudia0405..........23......18.10.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............23......15.10....03.02.2010 . .....26..........? Anka323..............23.......???.......29.01.10... .....24........M Nikamo74..............17.......2.10........01.03.2010.. . ..35....... nikulam..................12......02.10.....01.04.201 0.......31...... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................13........27.08.........11.03.201 0 ........27. Nowa81................7.........15.10........11.05.2010. .......28....? a co z Asią ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to straszny bałagan w tej tabelce macie brzuchatki ;).... nie równo , nie poukładane, ...no ja nie wiem jak tak można....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo___ hahaha ...wy zdążycie już nową tabelkę z bobasami założyć niczym ja tam zejdę...więc proponuję porządek zrobić jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ nie bij ;) poważnie...zaczyna mnie boleć brzuch...leżę pod kołderką bo mi krzyże odpadają.... @ nadchodzi jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo___ latam do tej ubikacji co chwila...hihi zaraz sobie dziurę kolejna wytrę tym papierem .... idę spać z tego wszystkiego oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to poczytaj Sobie o objawach ciazy !! Brzuch boli jak na @ . Ale Ty mnie denerwujesz !!!!! A co że latasz do kibelka to tez moze prze z@??????? WRRRRRRRRRRRRRRR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati tak tak lataj do tej ubikacji lataj i tak nic nie znajdziesz a SPRÓBUJ JESZCZE RAZ grzebac w tej swojej wielebnej to bedziesz miała ze mną doczynienia zobaczysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niewolno tam grzebać bo żeczywiście sie nabawisz chorubska jej a jak jest fasolka to możesz krzywde zrobić wiec paluchy daleko od wielebnej ok??????????????? Idz idz sobie spać tak kobiety na początku ciąży zazwyczaj maja hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___BEATKA____ oki ale jak dostanę @ to pozwolicie się wypłakać?????? będę Ci wyła w biurze Nikamo....zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie będę miała grypę jak nic.... ponudzę jeszcze chwilę i pewnie usnę...albo poczekam na ema :)...jakaś niezdecydowana jestem... ale w każdym razie... grypa mnie nabiera, bo mi strasznie zimno i nie mam się czym ogrzać ...chyba poproszę ema , żeby mi jakąś pierzynę ze strychu ściągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaa26
czesc dziewczyny :) ja tez zaczynam starania o dzidzie ,jutro powinnam miec owulacje (15dc) ale nabawilam sie znowu grzybicy ehh i mam uplawy i nie mam sluzy typowego dla owulacji ,zastanawiam sie czy to ma jakis wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie wlazłam żeby sie przywitac i pozdrowic koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Meg :) Co u Ciebie pisz wszystko :) Oliwka jeśli masz grzybice to trudno o sluz typowo owulacyjny jednak nie słyszałam żeby on miała wpływ na owulacje ale moze sie mylę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka___ witaj...kochana ..ja tak mam prawie w każdą owulację :( wczoraj rozmawiałam z ginem na ten temat chyba z pół godziny.... sprawdzał, badał.... ale mówi, że niektóre tak maja :( MEG75____ witaj :) jak staranka???? idą pełna parą czy może już jest fasolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka___ na owulację nie ma żadnego wpływu ale na zapłodnienie...a ...i ...owszem :( ale to też zależy jaki stopień tego zagrzybienia jest... czy tylko tak jak moja wielebna... hihi ma focha czasem w te dni i się buntuje ale zaraz jej przechodzi czy to coś dłuuuższego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaa26
pytam ,bo sama nie jestem pewna :) a pewnie ze staraniem to poczekam jeszcze miesiac az to wylecze ,chociaz moze jutro sie skusze ,taki ryzyk fizyk moze sie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkaaa26
o widzisz moja zaszalala jakies dwa albo trzy dniu temu jak na złosc ,a tak mi sie dzidzia sniła ,ehh trzeba bedzie poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka_____ widocznie nasze wielebne się kiedyś musiały skumać hihihi...najważniejsze, żebyś nie zaraziła eMa :( a może Ty tak po prostu masz...to na pewno grzybica ????jesteś pewna??? bo mój gin mówił , że to co ja nazywam grzybicą...tak na prawdę grzybicą nie jest.... :) nie mam nic śmierdzącego, serowatego...tylko wydzielina nie jest taka jakbym sobie życzyła i niestety swędzi to cholerstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg____ no gdzie jesteś z wieściami dobrymi ??????? MEGGGGGGGGGGGGGGGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O starankach nawet nie myśle ale czasem wpadam do Was i podczytuje ciesząc sie że udaje sie kolejnym babką zafasolkowac narazie zaczelam nowa pracę walcze z ginami itd itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×