Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja już sobie zrobiłam kawusię, pyszota mi wyszła :):):):):):) Spacerku ale Ty to może taka malutką i na pewno baaaaaaardzo słaaaaabiutką. A może cacao będzie bardziej wskazane, cio????? Idę trochę poleniuchować przed tv, tak mi jakoś zimno cały dzień dzisiaj, mam nadzieje, że to nic poważnego.....? A gdzie reszta kobitek, wcięło Was, tak przy niedzieli? Jak macie mnie dość to pisać, krzyczeć, mówić!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmm no chyba Wam jeszcze nie zawadzam, skoro nie piszecie, nie krzyczycie:):):):):):) Albo Was dziś nie ma, dlatego nic nie mówicie:(:(:(:(:( Ja sie w dalszym ciągu nudzę, trochę nadrobiłam ogarnianie w domku i chyba znowu się ponudzę..... Odezwijcie się........Czyżbym się uzależniła od Kaffe?????? Co u Was, jak samopoczucie Brzuchatek, Mamusiek - kobitki jak Wam chowają się Maleństwa??????????????????????????????????? :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mną musi być naprawdę źle, skoro "gadam" sama do siebie...Oj niedobrze, niedobrze. Czy to już starość???? Puk, puk jest Ktoś???? Litości dziewczynki :):):) Mam już sobie iść stąd????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc!!!! Ale komu ja to mówię, jak tu nikogo nie ma przez cały dzień:):):):):) Pouciekałyście na inne topiki.............???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już sie zegnam z Wami na 100 %:):):) Życzę dobrej nocki i owocnych staranek.... Mam nadziej, że nie zostawicie mnie tu samej. U Was mogę się wygadać, pożalić..... DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Dorotko.Niedziela to i dziewczyn nie ma..Jutro pewnie sie odezwa. Milej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity.. Ja nie pisalam bo znowu wyladowalam w szpitalu tym razem z barkiem(nie alkoholowym hehhe) mam chyba rwe barkowa.Pisze chyba bo nie moga sie rozpoznac.M zawiozl mnie do szpitala w czwartek o 1 w nocy !!! bo juz wytrzymac nie moglam,zadne tablety nie pomagaly a bol niemilosierny...Polozyli mnie dali kroplowki,ale bol nie minal..wiec rano tysiace zdjec mi robili,ramienia,calego barku,nawet szyje przeswietlali i nic...jeszcze ich zdziwilo to ze momentalnie zemdlalam..siedzialam na krzesle rozmawialam z mama,cieplo sie zrobilo i juz mnie nie bylo...pani neurolog nie byla pocieszona ze nic nie znalazla...dostalam jakies leki i tyle,powiedziala ze jak po tyg nie przejdzie to dalej bedziemy szukac.. acha i mam juz zdjete szwy..poszlam na oddzial gdzie mialam operacje i polozna mi wyciagnela..jaka ulga..ladnie sie goi. :) ale tu cisza..tylko Dorotka i spacer i lola najbardziej sie udzielaja ... REA,FOLIK i cala reszta wracac,mowic co u was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka biedactwo Ty to masz przejścia ze szpitalami a raczej ze swoim zdrowiem. Kuruj sie kobieto bo trzeba bedzie zacząć pracować nad maleństwem a Ty sie nam tu sypiesz :-( Ciesze sie ze już nie masz szwów bo już nie ciągna i lepiej sie bedzie Tobie ruszać :-D. Wracaj do zdrowia szybciutko kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko oj masz racje ulga ...blizna bedzie mam dluugo kreske i uwaga X wyglada to tak ___________X :) jak z archiwum X heheh A co do staranek to wiecie..jakos tak mi cisnienie zeszlo na dzidzie..chyba przez ten bol i widzialam jak ciezarne cierpia, jak dzieczyna poronila :( chodzial do jakiegos lekarza mowil ze wszystko ok,trafila do szpitala bo miala lekkie krwawienie i w ten sam dzien poronila w szpitalu,po USG ordynator(Moj lekarz) powiedzial jej ze plod byl martwy od 3 tyg :( jak ona biedna plakala..a my razem z nia... Ale moj M za to zrozumial co ma w domu hehe i spieszy mu sie do slubu i do dzidzi chce juz teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, przykro mi, że masz teraz takie problemy ze zdrowiem. Jak się dziś czujesz? Dbaj o siebie bardzo, musisz szybko dojść do siebie. Ściskam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole! Co tam u was? Chmurka zaciśnij jeszcze kolanka, lepiej po czasie urodzić, niż przed. Zawsze to kilka dni więcej w ciepłym brzuszku!:))) prasuj pajacyki, czytaj do woli i rób kawe, bo jestem z rana na masażu:))) potem nie będzie ani czasu ani ochoty na książki, jeszcze będziesz narzekać, to tobie to wszystko przypomnę niecierpliwcu jeden! Chciejko - co się z tobą babo dzieje?!!!! NFZ się na ciebie obrazi i zagnie parol, hi hi! Kuruj się babo, męcz ich o specjalostyczne badania. nie podoba mi się to, że ciągle coś nawala, to nie jest normalne w twoim wieku być ciągle w szpitalu. nie popuśc im, bierz wszystkie skierowania i biegaj do bólu. niektóre paskudztwa chodzą parami, trzeba je ZNISZCZYĆ:)))) nie dawaj się! Tak was czytam czasami i nie chce mi się wierzyć, że już rodzicie. ja się zatrzymałam u was na 5-6 mcu i myślałam, że będziecie zawsze w ciąży:) hi hi, a tu porody, kurna kiedy to się stało??? Ferminko - gdzieś przepadła cholero? założycielka, o urodzinach topiku gada i ani słow a o sobie - a fe!!!!! Topiku - wszystkiego najlepszego, obyś stał się świadkiem wielu zapłodnień i porodów!!!!!! Foli, Pati, Ewika, Lola - wezmę się za was i to już niedługo, bo urlop mi się kończy! będę przepytywać i sprawdzać termometry, cha cha! nie, no nie będę, będę: POLEWAĆ W PIĄTKI:))))) BO JUŻ NIEDŁUGO WSZYSTKIE ZNOWU BĘDZIEMY MOGŁY ZABALOWAĆ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :-) Pewnie pisze sama do siebie no alee coz trzeba jakoś dbać o topik. Rea tak tak wracaj już do nas to moze i reszta baboli sie pokaże tu trzeba zrobić pożądki generalne, i zadnych urlopów juz niedajemy koniec kryzysu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch..., piszecie w przerwach na jedzenie?:))))))))) Krzywdy? a co to za ciążowe dąsy, co?;) urlop kończę za 2 tygodnie i jak będzie trzeba to i pokrzyczę, jak zawsze!:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:):) Widzę, że dzisiaj jestem pierwsza (i ta godzina!!!) Chciejka widzę, że Ty masz się z tymi problemami zdrowotnymi :( , i te przygody ze szpitalami wrrrr Mam nadzieję, że dzielnie się trzymasz i z każdym dniem Twój stan zdrowia się poprawia :):) A co z pozostałymi Paniami, żyjecie??????? Ania, Beata, Spacerku Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, mam do Was pytanie. Bo już przestałam się w tym wszystkim łapać. Mierzę sobie tempkę i przy moim ostatnim 33 dniowym cyklu do 37,1 stopni skoczyła mi w 20dc, i jak mniemam wtedy miałam owulkę, a w tym cyklu (też 33dniowym) wahała mi się między 4dc a 9dc między 36,8 a 36,7stopni; a 10dc - 37,0; 11dc - 37,1; 12dc - 37,0; a 13dc - 36,9. Czy to znaczy, że w tym cyklu mam owulkę w okolicach 11dc. Czy może.....? bo tak w głębi robię sobie nadzieję, że może tak na Mikołaja...... Sorrki, że Wam tak marudzę ale chodzę jakaś taka dziwna, rozkojarzona. Czuję się jakbym miała dostać @ (chociaż jestem już po), niedobrze mi cały czas......Co ja mam sobie myśleć o tym wszystkim?????????????/ Pomóżcie :(:(:(:(:(:(:( Aaaa nie wiem czy w ogóle coś z tego zrozumiecie!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moment Dorotko bo nie chwytam..To jestes juz po @ i dalej masz podwyzszona tempke czy jestes przed???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to zyjemy zyjemy.Tylko jest jeszcze jeden topik i my sie tam wiecej udzielamy. Tu widze znowu cisza...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że nas daaawno zdradziłyście!!!!:):):):) Nieładnie, nieładnie!!! Żartuje Aniu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytuje Was czasami no ale jeszcze nie wolno mi się tam udzielać :):):):) No właśnie teraz to ja już sama zgłupiałam i nie wiem czy jestem już po owulce czy przed. Bo @ skończył mi się w czwartek i trwał 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm mam tylko nadzieje, że nie chlapnęłam z tą zdradą i Brzuchatki i Mamuśki się na mnie nie obrażą, coooooooooooo???? :):):):):) Idę sobie pod prysznic bo rano znowu trzeba wstać do pracy. Ojojojojoj Buziaki dla Was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko nazwa topiku to Kobietki,przyszle i obecne mamusie,wiec jest dla wszystkich.. Nie uwazam tego za zdrade..z reszta byly juz na ten temat dyskusje i zdaje sie ze temat zostal zamkniety...;) Piszemy i tu i tu,ale do kogo pisac jak nikogo nie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ------ przecież napisałam, że żartuję. Rozumiem Was, to są już inne problemy, którymi nie chciałyście niektórym Staraczkom sprawiać przykrości. I JA TEGO NIE POTĘPIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecież żadna z Was nie mogła przewidzieć jak będą Wasze wypowiedzi odbierały dziewczyny. :):):):):) P.s. sama mam nadzieję, że niedługo będę mogła odwiedzać Was na tamtym topiku ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ja też czasami piszę sama ze sobą....... A powiedz mi co ja mam myśleć o tej swojej tempce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×