Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

koszmarne sa takie laski, lezie to to do sauny z oczami pomalowanymi a potem pod wplywem temperatury i pary jak to splynie to ma "pandy" pos oczami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki :-D Normalnie mnie zadziwiacie. Pozytywnie zadziwiacie :-P Zaglądam a tu tyyyyle czytania...Fiu fiu To co z tą imprezką? Mam dziś wolne, jutro też więc mogę chlać ile wlezie. Byleby do jutra wytrzeźwieć bo idę z wynikami do gina. I muszę się jakoś prezentować... Ja serwuję pączusie, domowej roboty. Niestety nie ja robiłam ale miałam taki plan. Moja mama się wzięła i normalnie pyszota. Do tego dorzucam winko od koleżanki - też swojej produkcji :-D :-D Mniam mniam :-D Aniu - no ja pamiętam cały czas o 1000 stronie. I walczę zawzięcie. Hmmm i jak tak się będziemy rozkręcać to nie będę czekać do starości :-P A jeśli chodzi o M - to weź mu walnij parę razy pięścią w stół, powiedz co myślisz i niech się wypcha. W końcu Tobie też się należy coś od życia. Ja nie mam z moim problemów, czasami to sam mnie namawia, żebym gdzieś wyszła z jakąś koleżanką czy do miasta...Ale my nie mamy beibika więc też łatwiej.... Ferminko - no witaj, witaj. Wkońcu!!!!! Ładnie to tak podczytywać i nie pisać....Opowiadaj co u Was, u Jaśka Chmurko - masz już dzisiaj kolejne stronki na koncie pracy mgr....:-P Kate - aż włos się na głowie jeży ile musiałaś przejść, współczuję :( Beatko - i jak dzieciaczki koleżanki, wiadomo coś więcej? Tak a'propos lalek to kiedys widziałam taka jedną wymalowaną, wypacykowaną w szpileczkach i krótkiej spódniczce w górach wchodzącą nad Czarny Staw Gąsienicowy... Widok NIESAMOWITY!!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie mam ani paczkow ani oponek (za wyjatkiem moich oponek :)) ale mam snickersy jeszcze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate To czestuj sie wirtualnie:) zrobilam pierwszy raz w zyciu ale wyszly dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaraz się zdenerwuję!!! Fermina, jak siedzisz i czytasz?!!!! i nawet nic nie napiszesz babolu jeden, jak nam tu zaraz tego nie wytlumaczysz to sie obraze!!! Jak to??? Chmurko - ja miałam 70 :P ale bez zdjęć, tablic itp. ty też nie masz? 4 strony na dzień? no nie jest źle, chociaż 3 tygodnie przed obroną, jak się trzęsą kolana pisze się szybciej!!! Jak chłopa nie masz do bzykania? Gdzie on????? hę? ja ci mojego nie dam, za młoda jesteś, jescze mu się spodoba i będę musiała się liftingować :P Anka - weź go kopnij w dupe na rozruch, naprawdę. Musisz mieć kobieto czas dla siebie, jak inaczej. Zrób bunt. Ja robię manifesty czasami, jak coś nie dociera. W sensie nie ma sexu, misiu pysiu, chłód i spokój. Nie denerwuj się tylko z nim pogadaj i nie że go uprzejmie prosisz, tylko wymagasz!! Do dzieła :) Ryby, ku....wa, ja bym mu dała ryby, fuck! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, Lola, i nowe staraczki - wy pilnujcie tej strony 1000-cznej, żeby jakichś jaj nie było! Matki się obudziły, drugą turę planują, żeby was nie przegoniły :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea - ja pilnuję, oczywiście że pilnuję :-D Chciałam odebrać wyniki z laboratorium - a tam tylko do 14 czynne. A ja sierota dzwoniłam o 14.05 - to się nazywa refleks. Ojoj Nie zdziwiłabym się jak za jakiś czas się okaże, że Folik, Orcio, Pati też podczytują i siedzą cichutko....PRAWDA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jeszcze nie pisalam, ale będę. Nie mam zadnych obrazków ani tabel. A co do chlopa, to wezcie sie podzielcie. Moj ma chyba okres czy co:O Fermina, małpo, czytasz i sie nie udzielasz? A co u bobasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - jak ja jestem w pracy to Wy piszecie, piszecie a jak ja siedzę w chałupie to cisza jak makiem zasiał :(:( stawiam wino, pyszne, schłodzone mniam mniam i jeszcze kilka pączków zostało - wyciągać łapki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko, ja jestem tu cały czas, marnując go na internet niż pisanie mgr. Dawaj pić, bo sucho w gardle. Co u Ciebie? Będziesz ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - no w kielonki polane już dawno...Proszę bardzo. No zamierzam. Tyle się zbierałam z kupnem siodełka, obym drugie tyle nie czekała na założenie go. Muszę trochę, bo kości mi się zastały, kondycji zero. I tylko patrzeć jak będę szersza niż wyższa :(:( 😭 A u mnie, nic nowego. Jutro na 15.20 mam wizytę u ginki (kciuki proszę trzymać, żebym jakiegoś doła znowu nie podłapała). W pracy zaczyna robić sie nieciekawie i tak mam nadzieję, że przy prowadzeniu tej pani dr to tak do wakacji nam się uda zaskoczyć..... Ta marzenia No to chlup :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo a czyzby dzis byl piatek??? chyba nie no ale dzisiaj moze zaprawke sobie przed jutrem zrobic no nie? Ja stawiam likierek i czerwone winko nalewam do kieliszeczkow i Wasze zdrowie YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora:) ja juz wygimnastykowana,dzis cos mnie lapy bola chyba sie wczoraj przedzwigalam:p to co chlejeta dzisiaj???? to dla mnie tez poprosze, ja tam wodzie z redziem lubie :):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Ja mam likierka ale jakies piwko sie tam 1 tez znajdzie co prawda nie Reds ale Lech chyba:) To zdrowko!!!!!!!!!!YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja piwa nie cierpie :p wodzie z redziem- czyt. wodka z reddbulem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko - stuk :-P Lola - a co tam, że nie piątek. Właśnie, jutro możemy zrobić powtórkę haha a ja się będę musiała oszczędzać bo w sobotę idę do pracy na 7 rano :(:( Wiecie co, chyba znowu mi się coś pierdzieli - jak poprzedni cykl miałam 37dniowy, tak ten będzie dużo krótszy chyba :( Mam dziś 20dc i dostaję jakiś plamień. Mam nadzieję, ze do jutra mi się @ nie rozkręci. Szlag by to trafił. Zero normalności, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - wódka z reddbulem????? Losie, kobieto!!! Wódkę mam, częstuję - ale reddbula musisz sobie skołować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka- a skad te plamienia??? dziwne w 20 dniu cyklu? a moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Hmm no to jedynie likierek albo czerwone winko:) Dorotka A spoko spoko wytrzezwiejesz hehe:) A moze to plamienie okoloowulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka - toz to pyszunia :) probowalas kiedy??? wcale smaku wody nie czuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola - no ja miałam skłonności do późnych owulacji (jeśli je miałam) ale bez przesady!!! 20dc??? Przecież ja już liczę dni do następnej @.... Kate - żebym to ja wiedziała skąd....Tak w ogóle to mój przypadek jest bardzo dziwny, i trafić za moim organizmem to naprawdę wyczyn!!! No i proszę mi tu nadziei nie robić.....No to tak między kielonkami... Nie, nie piłam nigdy takiego wynalazku, nie umiera się ze 3dni??? Generalnie nie pije alkoholu (no może winko czasem) a jak zrobię drinka z wódką to tyci tyci wódy a coli lub czegoś z bąbelkami do pod sufit :-P Haha - dobrze, że to nie dentysta jutro bedzie mi zaglądał...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka-nie umiera sie po tym ani 1 dzien...i smakuje dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj koniecznie znac po wizycie !!!!! na ktora idziesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty nie umierasz po tym, a ja to bym chyba zdychała jak trzeba...Może się kiedyś skuszę..:-P Wiecie co, jakby się dziś szykowała większa popijawa to może ja skoczę pod prysznic bo M nie ma w domu i nie będzie miał mnie kto zaprowadzić do łazienki....:-P hahahaha Wizytę mam na 15.20 ale zanim dotrę do domu to pewnie będzie tak ok. 18...Pewnie, ze dam Wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka To skocz sobie ale gdzie reszta babek?? bedziemy same Kate,Ty i Ja??? Chmurka jeszcze a gdzie reszta???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, plamienie w 20 dc? Ej, a może to być np. implantacja zarodka? Piszą, że ona zachodzi mniej więcej po 6 dniach od zapłodnienia. A może być mniej niż 6?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no jak ktos ma baaaardzo pozno owulke to nie moze byc tak niewiem nie znam sie:(Hmm albo to co ty mowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×