Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Ja nie zdarze dokonczyc jaki sluz,a juz mi spodnie sciaga... Chodzilo mi o to,zebyscie wszystkie wsiadly w samolot i do mnie przylecialy :) Klify sobie poogladamy i inne widoczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ale w takim razie jak zajdziemy w ciążę to nie będzie to nic innego jak: NIEPOKALANE POCZĘCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA buchchaaaaaa nooo..... pewnie tak........ no ja Ci powiem ze jak zajde w ciaze to sie zdziwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj panie moje.... a ja to miałam lekko, mówiłam z jaką czestotliwością było bzzzzzz - ja mam chyba wiekszy temperament od niego i też rozważałam niepokalane poczęcie :) Więc to cud, że się wcelowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu mam ochotę na bzzzzzzz a on że nie można teraz i mam 10 miesięcy pościc? Musze mu jaką literaturę podrzucic, chociaż mówił że sam poczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka - klify mówisz... jadę do cię:)) ale ty możesz jajka z całej europy zbierać, nam morzem same jaja pływają, tylko przecedzać:))) Bondowo - nie wiem jak ty to zrobiłaś dziewczyno!jak wycelowałaś owu - testami, czy tempką? czy chłop sam wyczuł....:) My z Folikiem to chyba pójdziemy do banku materiału. wybierzemy sobie jakiegoś naukowco-sportowca, mój czarny 190 cm i muskularny i będziem rodzić, dla Folika jakiś mniejszy, coby córa nie miała kompleksu żyrafy i git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOndowo - potańcz mu trochę:))) nagolaska taniec brzucha mu zrób. mój kumpel mówi, że lepiej jest z babkami w ciązy i ty też bedziesz miała ochotę coraz większą, zobaczysz! co za chłopy, nie nadążysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj celowałam każdego miesiąca :P Mysle ze na to nie ma recepty :) pewnie jakby bzzz było codziennie tez mogloby sie nie trafic, w kwietniu mieliśmy tak zrobic, ale co by bylo to druga sprawa :P chce do doooooooooooooooooooooooooomu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak, on tak ma ze jak ja mowie tak to jemu się klapka otwiera i staje oporem (pozmywaj i nie pozmywane, a jak nie trąbie to sam z siebie zrobi) no i jak zdecysowalismy ze robim bejbi to mnie się dzien w dzień na język suneło i ciągle chodz bzzz i bzzzz :) własciwe jak Rea już powoli myslalam zeby sobie odpuścić jesli sie nie uda i odpoczac i nie myslec ciąle zeby miesiac nie przepadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo, mnie się wydaje, że jak los sprzyja, to i jeden złoty strzał wystarczy... ale mnie boli taki brak zaangażowania, cóż on ma czas, więc sobie SPOKOJNIE pyka, raz nie pyka, potem może, co będzie to będzie.... i ta firma mu libido zmniejszyła. kiedyś to biegał za mną po całym mieszkaniu i napadał. teraz ziewający, przy kompie... nic z tego nie będzie!:) no trudno, dawców pół świata:) dziwi mnie jedno, im dłużej to trwa, tym on jest mniej zainteresowany, a powinno być odwrotnie. ostatnio jak byłam w moskwie, to widziałam, że był zaskoczony, jak mu powiedziałam, że nic z tego, po 5 min już nie było sprawy, już inne tematy. nie porusza tego w ogóle. tylko mówi jak będzie dziecko to to, jak będzie dziecko to tamto.... ale zero działania no cóż, nie z takimi problemami sobie radziłam. dosyć o mnie jak to jest mnożliwe, że tydzień temu zgarniałam śnieg z auta?:)))) JEST LATO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hurrrrrrrraaaaaa, klapki, kolory, słońce, długie dni bosko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondowo,ale obiecaj nam, że będziesz w sukienusiach krótkich z brzuchem chodzić latem, mnie się to tak podoba kolorowe sukienki i wieeeeelgachny brzucholek....... albo na sportowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja na chwilkę. Spacerku WIELKIE GRATULACJE!!!! A Folik ty co? W stopce masz napisane termin 03.04 więc? Bo nie czytałam dokładnie wcześniej co pisałyście. Robiłaś test czy @ przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda to ja ci zazdroszczę, bo ja nie mam praktycznie żadnej chcicy na bzzz. odkąd zaszłam, to tylko może ze dwa razy było. dlatego że za pierwszym razem dostałam takich bolesnych skurczy, że mi się wszytskiego odechciało i teraz się boję że znowu ttak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po pracy i po kawce :) Wlasnie zamowilam sobie 50 testow owulacyjnych i bierem sie ostro do roboty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tyle jesli chodzi o to dziwne plamienie..Juz mi przeszlo..Brzuch pobolal i koniec.. Gdzie sie wszyscy pochowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzzdem:D Jak tak kobitki> Dziękuję wszystkim serdecznie za gratulacje, jednak nadal nie chce mi się wierzyć w te 2 kreski. Warto jutro powtórzyć test, czy poczekać dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie mi zinterpretować wyniki: PRL 21.2................................ norma ..1,2................ 25 FT3 3.13.......................................... 1,5 .................4,1 FT4 0,958..........................................0,8 .................1,9 a TSH mam 7,38.................................. 0,4 .................4,0 co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny SPACERKU GRATULACJE!!!!!! Ale masz niespodzianke. Jutro kupuje testy owulacyjne i bedzie polowanie na JAJO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie już Spicie czy co??????? ;-) AAAAAAAAA pewnie chłopów dopadłyście i wyciskacie z nich wszystkie płyny. ha ha żeby sie nie odwodnili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, dziękuję:) Wierzę w to tylko dlatego, że mam jeszcze pasek testowy. Chciałabym powtórzyć test, ale czy warto zrobić to na następny dzień? A opowiadaj co u Ciebie?:) Nie mogę pisać tylko o sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle ze test możesz nawet jutro powtóżyć jak jesteś ciąży to wyjdzie pozytywny. ja sie boje czy bede mogła mieć jeszcze dzieci po pierwszym porodzie mnie lekarze nastraszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze mnie nie wyczyścili i zostawili kawałki łożyska po paru dniach doszło do zakażenia od środka bo resztki łożyska zaczęły gnić. Dobrze że mnie odratowali bi już byłam na drógim świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu w N. Sączu podobna są najgorsi lekarze w szpitalu i po porodzie stwierdzili ze całe łożysko wyszło po 2 dniach nie do domu wypuścili z gorączką. dokładnie w piątek urodziłam w niedziele byłam w domu a w środe trafiłam do szpitala ale już nie w N. Sączu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×