Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia - specjalistko od sexi mamusiowania, nauczaj mnie:D Ktoś tak kiedyś pytał o szyjkę macicy w ciąży. Z ostatniej chwili: jest bardzo nisko położona, bardzo rozpulchniona i rozwarta. Fermina - ale super, ciesze się z Tobą. Do ginekologa idź od razu, za tydzień może być, ale na usg lekarz radzi ok 8. tygodnia. Ja pójdę w końcu 9. tyg. i na pewno już dużo zobaczę. Czekamy na wynik bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........14.................10.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................12.................14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..9....30.04.......03.12.09...........22........... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo74
Witam Dziewczyny raz jeszcze :) Dołaczam do was starających ,Boze nie wiedziąłamze to tyle stresów bedzie mnie kosztowało.Dostane,nie dostanę...Przedtem nie chciąłm dziecka bo trzeba uzyc zycia ,bo jeszcze czas.Teraz bardzo ,bardzo chce.Niestety jestem po 30-stce,wiec wiem że tak łatwo nie bedzie. W jesieni wychodze za maż wiec juz wzielismy sie do roboty. :)) Kurcze obecnie opóźnia mi sie @ 3 dni wiec czekam niecierpliwie ale objawy mam jak na @ wiec chYba dostane:(( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyki:-) My zaczęliśmy staranka... 1 cykl. spodziewana @ mam na 10 maja, mam nadzieje ,że nie przyjdzie. mam nadzieje ,że mnie przygarniecie pod swoje skrzydła Po krótce o sobie, mam 30 lat jestem szczęslwym człowiekiem, w końcu z partnerem postanowilismy się starać, wcześniej był strs praca nowe mieszkanaie przeprowadzka itp... czas najwyższy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo74
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Nikamo74.............26.04........28-29.....tak......34.......5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........14.................10.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................12.................14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..9....30.04.......03.12.09...........22........... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo74
Nie mam i niegdy nie miałam zadnych problemów z chorobami kobiecymi. Byłam u Gina na kompleksowych badaniach i wszystko jest ok.mam tylko jeszcze badanie na toksoplazmoze zrobic bo u mnie w domu zwierzyniec.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo74
Ha ha psa ,kota,kólika ,kanarka i rybki ....mało no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo74
ha ha Teraz Nam tylko dzidziusia brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI_____ witam, wczoraj padłam.... Mfigielek____ proszę przychodź do nas właśnie wtedy, kiedy Ci będzie najbardziej ciężko i pamiętaj Kochana, że twoja mamusia wszystko widzi i na pewno nie chciałaby , żebyś płakała. Ja wiem coś o tym :( bo miałam cudownych dziadków i to oni nauczyli mnie zdrowego podejścia do śmierci, nota bene dziadziu przeżył śmierć kliniczną. Z babcią umówiłam się, że jak przejdzie na drugą stronę to będzie mi relacjonować wszystko, co tylko będzie mogła :) tylko straszyć mnie jej nie wolno :). Super sprawa :) Kochany Mfigielku o jednym pamiętaj, że powiedziałaś mamie \"do zobaczenia\" a nie żegnaj na zawsze -i pamiętaj - to najcudowniejsza podróż jaką ona teraz przeżywa, pomimo, że Ciebie bardzo to boli i strasznie Ci współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki. Ferminko__ ale co mezus powiedzial?Jak zareagowal..? Moj by chyba po suficie biegal z radosci.. Nikamo__witaj :) U mnie tez kiedys byl zwierzyniec,jak mieszkalam z rodzicami to znosilam wszystko do domu hehe Najwiecej to bylo jak mielismy 6 psow,kota,3 swinki morskie,krolika i homika :D Teraz kota mam tu,a rodzice maja 5 psow.Mieszkaja na wsi,psy spia w lozkach,do tego maja duzy ogrod do biegania,czyli raj na ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKO_____ :) :) :) Słońce teraz odciążysz troszkę Chmurkę od dawania tych fluidków hahahha, ale my chcemy szczegóły :) jak to było, że się stało tak cudownie, liczyłas mierzyłaś badałaś? zaraz tu jakąś statystykę wyliczymy co, jak , gdzie i kiedy Klaudia_____ u teściów super było , zwiedziliśmy trochę, odpoczęliśmy , sadziłam ziemniaki :) no i teść mi dał - bardziej dla zabawy kawałek pola na grządki. Jestem Klauduś dumna z siebie hahahha - posadziłam marchewkę ,pietruszkę, jarmuż i trochę kwiatów posiałam , żeby były na drugi rok. Poza tym byliśmy w Kałkowie - pięknie tam jest, w klasztorze jest zoo takie małe- właśnie tuż przed naszym przyjazdem urodziła się malutka lama, nawet proponowałam jej mamie , że zostanę mamusia chrzestną hahah. Oczywiście pomyślałam też o wszystkich foczkach moich :) to uwaga, bo za miesiąc będzie wysyp fasolek :) A brzuchatki są pod szczególna ochroną razem z maleństwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo74
Kurcze nie wiem co jest @ opóxniony i mam jakieś dziwne delikatnie brązowe plamienie tylko . Tak jeszcze nigdy nie miałam. Ale nie chce sie nakręcać bo potem tyllko rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM nowe FOCZKI :) tak tak Chmurka ma rację u nas i z nami jest dużo lepiej, wpadajcie do nas jak najczęściej, poplotkujemy :) U mnie dziś 25dc, co prawda tempa podwyższyła się i utrzymuje sie na poziomie do 37.0 ale.... opaliłam się trochę no i... może z tych wrażen sie podwyższyła, ale ogólnie czuje się dobrze. Chmurko___ \ dziecko moje :0 dałam Ci odpocząć od ciągnięcia fluidów, mam nadzieję, że odczułaś ty też moje ... specjalne dla Ciebie z kałkowa od Matki Boskiej, no ale.... teraz zwrot sprawy....zaczynam pobierać od Ciebie betę :) włącz przekaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo__ ja w porzednim cyklu dwa razy mialam takie plamienie.Pierwszy raz w polowie cyklu,drugi pod koniec,na cztery dni przed @..I tez nigdy wczesniej nie mialam czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ gdzie wy jesteście? Kawę zrobiłam i co??? teraz muszę wszystkie te filiżanki pysznej kawki sama wypić? no nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! kawke juz co prawda wypilam,ale co tam daj jeszcze jedna wypije.. Ide pod prysznic i bede robic obiadek eMowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo74
Ale Wam dobrze....a ja w pracy biedaxczka musze siedzieć a pogoda taka piekna za oknem....ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!No Ferminko wskakuj na dół do tabelki :) oj jak ja bym chciała się tam przenieść....Nikamo zaczernij się żebyśmy wiedziały że Ty to Ty :D. Patrycja widzę że wieś Ci służy?Mi też ;) i też już posiałam marchewkę itd.piękna pogoda dzisiaj więc zaraz idę z niunia na spacerek.Nikamo a robiłaś test?Ale jak jest plamienie to pewnie @ wyłazi do wierzchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikamo74
Pracuje w biurze w Rzeszowie i tam tez mieszkam choć planujemy zakup domku i przeprowadzke poza granice miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie! Ja znowu na chwilkę zajrzałam, co u Was słychać i proszę-miałam nosa, że grono brzuchatek się powiększy :) FERMINKO, MOJE OGROMNE GRATUALCJE!!! :D Tak się cieszę, że właśnie Tobie się teraz udało-naszej \"matce założycielce\" ;) Nic się nie przejmuj, że masz 1000 mysli na minutę-ja też tak miałam i prawdę mówiąc, nadal mam :) Bo to ogromna zmiana w życiu i choćby nie wiem, jak upragniona, to jednak trzeba trochę czasu,żeby to sobie jakoś poukładać w głowie, więc nic się nie martw, dbaj o siebie, dużo odpoczywaj, nie przemęczaj się, a wszystko się ułoży-masz już swoją upragnioną fasolkę! :D Jeszcze raz GRATULACJE :* Aktualizuję tabelkę i także wpisuję datę badania- 04.05 mam drugie usg a 11.05 wizytę :) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL patrycja75...........07.05.......34......tak...........3 3 ....10 Ziarenko lnu..........07.05........25-27..nie...........25....,10 Rea.................... 12.05.......32..........nie.... ...30.......6 Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 ewika74...............25.05.......27.........tak........ 34 ........7 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3........3 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nowa81................27.04......30-32.................2 8......4 Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Fermina30............25.04........26.......TAK.... . .30 .........10 Nikamo74.............26.04........28-29.....tak......34. ......5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........14.................10.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............14....30.04......26.10.09......... .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............12....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................13....04.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ DziewczynaBonda....7..................08.12.09.......... 33.............. Spacer w chmurach..9....30.04.......03.12.09...........22........... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku-tak strasznie mi przykro z powodu Twojej straty.... Słowa tego nie wyrażą, ale wiedz,że jestem z Tobą myślami i ja w tym trudnym czasie! Przytulam mocno :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×