Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

oj babolki, a ja się czuję źle, 6 dc i mam takie bóle, skórcze, że mi krzyż odpada, im jestem starsza, tym gorsza ta @, naprawdę. Kate, no chyba tego twojego chłopa wezmę, bo mój coś niezdolny chyba?:) jak trzeba bzzzzz, to na kanapie śpi, nic się nie stara cha cha!!!! Nie wiem babo, jak ty tob robisz, z tymi jajami, ja ciebie proszę o dokładny przepis na sukces! Nowa - ja mam też ostatnio dziwne te owulacje - bez bólu piersi, a jeszcze 2 mce temu, miałam tak mocne objawy, nie wiem co to jest, to chyba wahania hormonalne. Może powinnaś iść sobie na monitoring dla pewności, czy jajeczka pękają. Byłabyś spokojna, że wszystko gra, chyba, że już byłaś??? Póki co Klaudia ma rację, tempa niczego jeszcze nie mówi. Nikamo - na takie rzeczy żadnych domowych przepisów nie dam.DO LEKARZA i to biegiem, wiesz jak szybko mnożą sie grzyby??? Clotrimazolum 500, raz dziennie na wieczór i tyle!!!! Lola - to mi wygląda na wcześniejszy okres. Mnie sie też ostatnio zaczęły takie plamienia przed @. Mam je od 3 mcy, a wcześniej nie miałam... Orcio - dwieście razy powtarzam, żeby testów nie robić przed terminem @. wiesz ile razy potencjalnie dochodzi do poronienia? podobno nawet kilka razy do roku. Lepiej nie wiedzieć! ale już wiesz i przestroga dla innych, TAK SIĘ NIE ROBI, powstrzymujemy swoją ciekawość i zabieramy się w tym czasie np. za pieczenie ciasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA ja wiem ale to dobrze ze zrobilam , gdyby nie to ze tak wyszlo nigdy bym nie pomyslala zeby mojego wyslac na badanie plemniczkow . dobrze jest poznac przeciwnosci aby moc im stawic czola z pelnym rynsztunkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA no to my jakos podobnie mamy.u mnie zawsze wystepowaly objawy owulacji.bol piesi, klucie jajnika, a teraz nic.na monitoringu nie mialam, ale bylam na badaniu hormonow i czekam na rezultat do wtorku.ale juz czuje ze cos bedzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - i zobacz babolku, jakie ty masz złe nastawienie, no! Pesymistyczne. jeszcze nie masz wyników, a już mówisz, że będą złe. Nie można tak, trzeba się uśmiechać i iść do przodu, wiesz jaka jest teoria, że ze złym nastawieniem nic nam nie wyjdzie, bo skoro myślimy, że się nie uda, nie przemy, nie atakujemy, czyli nie walczymy i nie ma efektów. Nastaw się pozytywnie,no umówmy się, że to są przejściowe kłopoty i musimy je przeczekać, tak nie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje foczki :) wpadłam na chwilkę tylko , bo mnie ... Klaudia dziś rańcem zwerbowała :) dziękuję wszystkim za troskę .... jesteście kochane :) Miałam gości od tamtego czwartku ... ledwo zmieniłam pościel a dziś następni goście przyjeżdżają, normalnie Meksyk hi hi Co do @ oczywiście dostałam tak jak sobie perfekcyjnie wyliczyłam - jestem dumna z siebie... cóż za profesjonalizm :) A teraz aktualizuję... PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............14.06.......31-42.....nie......... .32........6 Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Lola83-1..............23.06.......28........tak......... .26......... nowa81................27.06......30-32.................. 28........6 joanna84...............27.06.......28.......nie....... ..25........2 ewika74...............04.07 około????......nie..........34 ....... patrycja75...........12.07.........32........tak.......3 4 .......12 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26..........25.04........28-31.....nie........26 .........5 Nikamo74............23.06.........28-........tak.......3 4. ......3 Meg75 ................26.06.........29........tak........34...... ojjj... joanna84.............27.06..........28........nie....... 25........2 Annolia................02.07..........28........tak..... ..27........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................19....23.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..15......lipiec....03.12.09............22.......... . Fermina30............10.......25.05....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405...........7.......30.06.....02.02.2010..... ...26........ Beata2611.............7........29.06......?????????????. . .....26.......... Anka323..............7........11-12.07.......30.01.10... .....23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki Klaudia ja też zaczełam jeść a raczej pożerać wszystko co na mojej drodze jest ha ha i dobrze bo już mnie nie mdli i smakuje mi jedzenie. Pati witamy ponownie Rea dziwne miałaś to w trakcie @ ja tak nigdy nie miałam hmmmm Wcześniej sie tak do Was opisałam i wiecie co złe chasło podałam i skasowało mi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati___ witam serdecznie! Dziewczyny walczę z początkami infekcji pęcherza... Mam jakieś tabletki żurawinowe z apteki, poza tym piję mnóstwo wody z cytrynką (zaraz chyba pęknę :) ) Jestem dopiero po owu, a czuję, że coś się dzieje z moimi piersiami... Może to jakieś hormony po owu. W ostanim cyklu też tak miałam - cyce mnie bolały na potęgę i znacznie urosły, a potem nagle przestały i po 2 dniach przyszła ta dziwna @. W sumie to z pęcherzem też wtedy miałam problemy dokładnie w tym samym czasie, co teraz. Może to też hormony...??? W tym cyklu badałam szyjkę, i tak z moich interpretacji (nie wiem na ile miarodajnych, bo wcześniej nie jej obserwowałam), to w 12 dc szyjka była najbardziej miękka, więc obstawiam, że wtedy była owu. W sumie to i tak mało ważne, bo bzz było codziennie od 9 dc. Może że tym razem coś z tego będzie (Fasolka :))) ), ale już się tak nie nakręcam jak ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to mnie gdzieś ciągnie.... Pojechałaby gdzieś na dziką wyprawę... Już tak ze mnie ruchliwa dusza. Za długo jestem w jednym miejscu i biorą mnie podróżnicze ciągoty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Pati jestes w końcu ;) Nowa____zaczekaj a tempa pójdzie w górę owu była na pewno bo był skok i test owu wyszedł pozytywny.A co do wyników to się ciesz że zrobiłaś zawsze to krok dalej a jeśli wyjdzie coś nie tak to będziesz wiedzieć i lekarz zacznie działać kochanie więcej spokoju proszę Cię.Lepiej nie mieć nadziei ze się udało niż mieć i potem przeżywać.Lepiej sobie wmawiaj że nic z tego tak jak ja a potem bach miłe zaskoczenie.A tak na poważnie jesli masz coś nie tak z hormonami to koniecznie musisz najpierw je ustabilizować a dopiero potem dziecko.Bo potem jak będziesz w ciąży mogłyby być komplikacje lepiej poczekać i nie przechodzić tak traumatycznych chwil jak strata dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko___no ja taki niejadek zawsze byłam a teraz mój organizm woła JEŚĆ!!!!w południe jak się zdrzemnęłam to przyśniły mi się pierogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju zaraz umre z bólu, tak mnie dziś brzuszek boli, 2dc i padam.... Rea też myśle,że to pewnie jakaś torbiel była i się zmyła z czego należy się cieszyć!Robiłas kiedyś estadriol? Ja robiłam w tym cyklu i własnie sama sie boje czy nie mam torbieli :( E2 w fazie poowulacyjnej spada gdzies do 100 max 260 a ja przed owu miałam 267 ( bardzo dobry wynik) a po owu zamiast spaść to mam....309! To własnie sugeruje torbiel, tyle,ze na usg babka widziała 1 pecherzyk który pekł 17dc wiec skad 24dc pojawił by sie nowy? czy to możliwe? sama juz nie wiem co o tym myslec...dzis rano znowu badałam ten E 2 wyniki popołudniu, jak beda znowu tak wysoki to jutro gdzies sie wbije na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---ciesze się,że zdecydowalas się wrócić! poza mailami mamy więc znowu jeszcze forum :) ps. zainstalować się spróbuje jutro!dam znać jak mi poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia---to mamy coś wspólnego:) ja też jachętniej bym tylko podróżowała:) to jedna z niewielu rzeczy na którą nigdy nie szkoda mi czasu i pieniędzy:) właśnie wróciłam z tyg. spedzonego nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia---mieć mame blisko to skarb! zazdroszcze:) Wzielam wlasnie no spe, czekam aż mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki mnie tez boli, uuuuu i głowa:) a nie robiłam takich badań, ja to nie lubię się ogólnie badać...na nic:))) bo jeszcze coś znajdą! ale teraz muszę iść, bo się troszkę zmartwiłam tym.... no nic, humor mam skopany. Klaudusia - pierożki, to jak zjesz, to wsadź resztę do tej szafki naszej, ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też jestem powsinoga - zwiedzać, zwiedzać!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.a ja sie wlasnieobudzilam bo mi sie iku zachcialo ale dalej bym spala.krzyze bola ale brzuch juz mniej bo leze cale popoludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA--- to pocierpmy razem:) własnie się zastanawiam czy lampka winka by mi nie pomogła:) Ja też nizbyt lubie się badać, choć z drugiej strony jak ma sie coś znaleźć to wole o tym wiedzieć by wcześnie móc z tym walczyć....dlatego na badania biegam często (zwłaszcza,że wykupiłam pakiet ubezpieczenia medycznego więc w zasadzie za nic nie płace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM wlasnie my tez na Rakowieckiej bo w novum to na terminy umawiaja taki kociol. pamietajcie tylko zeby minimum 4dni nie bzzzy.nie wiem jeszcze ile kosztowalo dowiem sie wieczorem jak wroci z pracy. niestety mam dola nadal wiec nie bede sie zbytnio udzielac . co by nie zasmucac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry !! Ja po pracy alez mi sie chce spac dzisiaj !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO---przepraszam,że zawracam głowe,ale moze wiesz skoro też tam robicie: w invimedzie trzeba się umawiać? w jakich godzinach można zrobić? nie wiesz czy w sobote też można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem bo nie ja dzwonilam ,ja tylko znalazlam nr tel 228565656 co wam bede pisac ze mnie ten moj znow w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie tutaj latwiej sie dostac dzis zadzwonil i dzis zostawil a jutro odbior podstawy nie nie wiem ile na te drugie bedziemy czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×