Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

REA na "urlopie" wczoraj jej podpisalysmy przeciez.... ja z fochem ale pisze... Studia - zarzadznie i marketing.... wcale nie zwiazane z moja praca... A zycie nasze.... warszawskie..... za wszystko trzeba zaplacic jak wszedzie.... wiec to chyba czy Wrocław, czy Warszawa wszystko to samo.... natomiast co do wydaktów innego typu to juz chyba zalezy od nas samych.... ja np. uwazam ze sa kosmiczne ceny wynajecia pokoju w warszawie.... zalozmy ze przyjezdza ktos tak jak ja kiedys do warszawy zarabia grosze i za wynajecie pokoju musi wydac 800 zł... to juz chyba lekka przesada..... a gdzie ubiarnie, jedzenie, przyjemnosci o odlozeniu nie ma mowy.... ale jak to mowia - ja np. juz 13 lat pracuje.... w tej firmie o 13 lat za dlugo i chcialabym sakoczyc z ciaza aby sie rozwiazalo samo wszystko bo juz mam wlasnie taki etap jak REA .... nudzi mi sie.... itp./... i poszukałabym cos innego.... ale w jakim zawodzie... jezyk - na pewno potwrezebny ale akurat u mnie niekoniecznie.... musze leciec cos pilnego robie... bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Foliku :):) no ale focha nie masz przeciez na mnie, tak? tylko na przemeblowanki ktore tu zaszly czy raczej przeprowadzki, z ktorymi nie ja mam cos wspolnego a co do Rea , na chwile moglaby wylezc i odpisac, albo w ogole wylezc przeciez robi sie kruchy grunt pod nogami... to ktos musi ratowac to co upada a co zostalo stworzone wspolnymi silami:) naszymi...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja na chwilunię - sprawdzam tylko, czy się nie pozabijałyście wczoraj, no jest dobrze, zyjecie, Folik sfoszony, ale ona poględzi i za kilka dni jej przejdzie. Nie chciałabym być prowodyrem w zamykaniu topiku. Katie - co do moich osiągnięć życiowych, cha cha: wykształcenie prawnicze - 3 lata pracowałam w zawodzie jako starszy referent w kancelarii - znudziło mnie to strasznie, stresowało, a że ja się denerwować nie lubię, to postanowiłam całkiem z innej beczki uderzyć w marketing. Poszłam zielona do firmy handlowej, bez wykształcenia marketingowego i żadnej wiedzy. Ale, że uparta ze mnie koza i zawsze miałam zmysł artystyczny sprawdziłam się, zmieniłam pracę na dyrektora marketingu (ciągle z papierem prawniczym), potem dyr. kreatywny u producenta - dobra praca, dużo się nauczyłam, ale mnie znowu znudziło i teraz robię wszystko u siebie. Języki angielski, niemiecki - chociaż niemieckiego nie używam od 8 lat i zapominam go powoli całkowicie. wszystko we wrocławiu - to jest bardzo przyjazne miasto, do tego ładne, 100 tys. studentów powoduje, że miasto żyje kulturalnie i rozrywkowo, naukowo. Dobra lokalizacja - blisko do niemiec, czech i w góry, tylko daleko nad morze, najcieplejszy region kraju. W zeszlym roku był najszybciej rozwijającym się miastem w polsce, powstawało tu najwięcej miejsc pracy, ze względu na wysokie koszty biur i magazynów w stolicy, wiele firm przeniosło się właśnie tutaj. niestety kryzys uderza w najsilniejszych, redukują etaty, zamknęli chyba ze 2 fabryki. ze znalezieniem pracy..... jest tak: najważniejsza w Polsce jest elastyczność. to że nie boisz się robić rzeczy nieznanych, zmieniać profile, taka osoba zawsze się bowiem przekwalifikuje i da sobie radę. Oczywiście na kierownicze stanowiska chcą ukonczonych studiów, ale jest tyle teraz szkół, że spokojnie sobie można to załatwić. Język głównie angielski - 2 zaleta, po powyższej. 3 to chęć i odwaga, skrupulatność i odrobina szczęścia, żeby trafić do fajnej firmy, sympatycznych ludzi i mniejszego debila jako szefa. w porównaniu do warszawy - ma klimat, jest odrobinę tańsze, mniejsze (zyskujesz paliwo, czas), a co najważniejsze - nie czuć tutaj tego wyścigu szczurów, tzw. warszawki, podziałów klasowych. Dla mnie po kilku latach - małe-duże sympatyczne miasto, bardzo szybko rozwijające się, dudniące zyciem studenckim, klubowym, kulturalnym. duże miasto, w którym nie odczuwa się tak bardzo jego rozmiarów:) nie zamierzam nigdy się stąd wynosić:) lecę, trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec Kate... REA Prawnik - pracuje w marketingu, ja marketing pracuje w Kancelarii Prawnej..... hehehe dobre... REA mamy jednak cos wspolnego - nie tylko fioła..... :) Pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki dziewczynki:) troszke wiecej wiem, bo wlasnie z tymi studiami tez mnie tozaciekawilo, bo np bylo tam jakies stanowisko i nagle pisza ze oczywiscie studia kierunkowe, tylko wlasnie z tego co wiem kto w PL pracuje teraz w swoim zawodzie????? na palcach mozna policzyc no wlasnie ja tez jestem po studiach wyzszych, jednak czytajac te ogloszenia powiem wam ze przy niektorych naprawde pusty smiech mnie zbiera ludu panski,,, jakie wymogi, conajmniej jak dla cyborgow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe jak zarobki no tu np w Anglii doszlam do stanowiska managerskiego...pracowalam w branzy hotelarskiej, bo i taka jest moja dzialka studiow, wiec w tej dziedzinie szlam:) angielski jest umnie ok:),potem ruski bo tez se musialam przypomniec po latach:) musialam sie z niektorymipodwladnymi tak porozumiewac:) wloski...tez juz troche zapomniany... niemiecki, wole nie wspominac :p ale w polsce tez bym oczywiscie chciala jakies ambitne stanowisko:) tylko za ile??????? jak tam sie zarabia dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierownik :):):) jak to smiesznie brzmi... jak od roweru,kierownik hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............26.....03.08.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................25.....31.07......14.11.09...... ...24..niespodzianka Spacer w chmurach..22....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........16......24.08....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........14......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............15......11.08....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............15.......06.08.......26.01.10... .....24........ Nikamo74..............10.......07.08........01.03.2010.. . ..35....... joanna84..............8.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................10........27.08.........11.03.2010 ........27........ Hej Babeczki! Aktualizuję tabelkę. Zalatana ostatnio jestem i nie mam czasu pisać, a tu widzę jakieś rewolucje, przeprowadzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Tak jak pisałam wczoraj że jak się pochwalę to przyjdzie i przyszła dziś przed południem. Testu nie robiłam bo rano temp. 36,6 a więc b.niska. Czekałam na @ i przylazła.No trudno. Pozdrawiam staraczki i brzuchatki! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, babeczki. Jutro mam usg i czuję się podekscytowana. Chcę mieć dziewczynkę, żeby zamknąć gęby wszystkim mądralińskim dokoła, którzy udowadniają mi na podstawie ludowych wierzeń, że na pewno mam chłopca. Dlaczego? Bo mam szpiczasty brzuch. Nieważne, że przed ciążą jeszcze miałam tam wałeczek tkanki tłuszczowej, który teraz się bardziej wysunął. Dalej, lubię kiszone i kwaśne - zawsze lubiłam. Mam niski brzuch i wiele podobnych argumentów każe im zapewniać mnie, że już znają płeć dziecka. To nawet lepsze niż usg, bo nie płacę:) Tłumaczę im, że możliwa jest płeć męska, ale mam wątpliwości, bo ciąża mojej mamy też była typowa dla chłopca, ale urodziłam się ja, więc może nie upierajmy się przed usg przy swoich racjach. Ale tam:) Chcę zdrowe i ma być baba. Jak będzie chłop, to też dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim coz to moje piekne oczy za wpisy widzaly Dziewczyny wy sie nie wyglupiajcie ,gdy dolaczylam to juz wiekszosc z was ze szczesciem pod serduszkiem byla i dlatego zaczelam z wami pisac by moc sie cieszyc waszym szczesciem zanim moje przyjdzie co z tego ze juz nie musicie sprawdzac sluzu ,czy temperaturki ,przeciez robilyscie to przed zajcsiem w ciaze to doswiadczenie macie i to jakie skuteczne ; -)))))))) ja rzadziej pisze bo sie troche pracy znalazlo i jak wracam do domu to padam niemilosiernie wyczerpana podczytuje w przerwach pisania menu do tego bije sie z mysla przebranzowienia ,co za tym idzie pochlaniam ogrom info potrzebnych do tego co jest tez niesty czasochlonne Trzymajcie sie dzielnie wszystkie razem .... prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Orcio... A niech uciekaja..... ja juz napisałam co mysle..... jak tak to jak dlugo jak i gdzie cycyki bola itp a na nas nie poeczekałay nie to nie..... ja tam bede tu siedziec i topic przetrwa bo bede sama pisac..... jak pamietnik..... a pozniej dolaczy do mnie REA..... i moze nowe lalki jakies.... zobaczymy.... prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie... swieta prawda..... a wiec u mnie tak.... dzis.... (a tak dla swojej nawet wiadomosci sobie pisze jak pamietnik) dzis 28 dc. temp. 37 ale nie podniecam sie bo ta temp. to moze byc tylko zudzenie mam prychola na ustach i moze stad wyzsza.... bo cycki juz prawie nie bola.... syfole troche zanikaja jak to przed @.... wiec chyba jej musze oczekiwac..... ale ale.... nadzieja jest zawsze mam 2 wyjscia albo ciaza albo nie czyli 50^% na 50.... hehehe ale wymyslilam.... Ewika - ja wychodze z zalozenia ze jak @ o czasie to tez sie trzeba cieszyc..... co niektóre maja take nieregularne cykle ze tez nie dobrze.... nie wiadomo kiedy co i jak... Ewika a Ciebie w tabeli nie ma..... ???? który cykl sie starasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a specerku zycze babeczki...... babeczki sa fajniejsze..... choc mi REA ciagle mowi ze u mnie bedzie chłop i to nie jeden na razie oczekuje II kresek ale w koncu moze kiedys to nastapi tak.... :) ale jak to mowia byleby zdrowe.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, to Spacerku koniecznie daj znkac co i jak po USG. Ja ma swoje za 2 tygodni ei juz nie moge sie doczekac? A robilas USG 4 D? Foliczku, jestem podekscytoana Twoja tempka i trzymam kciuki! Ja po cichu zamowilam ten sierpien dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. Folik Ty tu nie fochuj,bo nas opierdzielasz,ale kto przepraszam od czasu do czasu narzekal,ze same brzuchatki pisza na tym topiku,co?? Z tego co pamietam,to byly takie dwa babsztyle co nam tak pisaly..ze sie malo udzielaja,bo nie maja z kim pogadac,bo tu same brzuchatki..Myslisz,ze nam sie to milo czytalo i ze nie bylo nam przykro??Klaudia nie raz pisala o tym,ze to daje nam odczuc,ze przeszkadzamy...I czy ktoras z nas miala takiego focha??NIE Wiec sie z laski swojej przestan fochowac,jasne? No to sie wygadalam..o.. A teraz zycze Wam milego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka..... nie przesadzaj postaw sie w sytuacji nasze staraczek..... ktore tez chciałyby miec dzieciatko.... A Wy miałyscie sie foszyc skoro swiatełko sie u Was zapalilo na dzidzi.... a u mnie ciagle ciemnosc..... nie mozesz tego porówywac.... ze mialyscie sie Wy foszyc.... glupio nam np. z REA było jak sie pojawaia po raz kolejny @-szon.... a Wy powinniscie byc zadowlone itp ale zby uciekac i nowy topic sobie tworzyc.... aj... Ferminko trzymaj za mnie kciuki na sierpien trzymaj...... tyle tylko ze u mnie temopka troche podwyzszona ale.... tak to wiesz jak napisałam 50 na 50 - jakos sklaniam sie do nie... bo nic mi nie dolega..... Wy przynajmniej jakies cycyole bolace... itp... a mi nic nawet cycole mnie mniej juz bola..... jutro sie okaze...... miałam dzis ppojechac do przychodni sobie zrobic bete i miec spokojny weekend sama nie wiem a moze sie wybiore...... momysle jeszcze jakd o konca dnia mi sie nic nie bedzie czerwonego dzialo...... bo testom jakos tak nie do konca wierze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku a zwyklego testu sikanego nie chcesz zrobic?mi w 26 dniu wyszedl:) I pamietaj ze mnie cycki nie bolaly, potem zaczely troche ale przed @ objawy jak na @. Na sikanca z pracy wyskocz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik mnie nie o to loto..Chodzi o to,ze mysmy sie cieszyly i przykro nam bylo jak ktos nas tak jakby na ziemie ciagnal..ze nie cieszy sie z nami... Poza tym z tym nowym topikiem to ma byc tak,ze tam rozmawiamy o ciazy itp,zeby wlasnie Wam przykro nie bylo.Sama wiem,jak mi zle bylo jak widzialam kobitki z brzuszkami albo z takimi slicznymi malenstwami.Bo u mnie to nie bylo do konca tak,ze ja sie staralam 4 cykle..Ja sie staralam od 3 lat tylko,ze nie fizycznie..mialam trudniejsza bariere do pokonania-psychike eMa..ja strasznie chcialam dziecka,a on nie byl jeszcze gotowy...i czekalam i czekalam i kazda nastepna tabletka anty stawala mi w gardle.. Sie Folik nie fochuj,bo my chcialysmy dobrze..Z reszta z reguly jak czlowiek chce dobrze,to g... z tego wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja tez przed zrobieniem testu nie miałam zadnych objawów ciazowych ,oprócz tego że odrzuciło mnie od papierosów i do dzis trzyma :) A test zrobiłam bo wole wiedziec od razu co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - ale mnie od niczego nie odrzuca...... jedynie od zycia..... ze jesli teraz nie to kiedy..... a jesli dzis poszłabym na bete to jest sens.... ???? czy raczej dac sobie spokoj..... mnie tylko myli ta temeratura tak..... juz mogłaby spadac jak nie ma ciazy i miałabym świety spokoj.... a tak.... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mialam zadnych objawow.tylko brzuch bolal jak na @.cycki zaczely pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna nie miałyscie zadnych objaów tylko........ ja pisze ze zadnych a temp. to jakas zwariowana ale temp. nie konieczna oznacza ciaze - moze byc np. jakas choroba.... tymbardziej ze mam tego prypla... no ale jak @ nie ma to mam jeszcze szanse jednak...... to wiem ...... ale mnie to stresuje..... wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik Ty juz wyczerpałaś limit chorób!!! A podwyzszona tempka to tylko dobrze swiadczy.... A który dzień dzis u Ciebie i kiedy masz dostać@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pozabijaalabym wszystkich wokolo a szczegolnie jeszcze mam dola bo wymieniaja u mnie okna..... a ja w pracy siedze a kto bedzie sprzatał..... kurna - zarabie sie..... normalnie....... bleeeee sobota rodzice przyjezdzaja na moja rocznice slubu....z zamowionym prezentem przez mnie..... hehehe...... z tego sie ciesze..... to isc na bete czy nie..... bo w niedziele chcialabym sie albo cieszyc z bzzzzz albo z II kresek :( hmmm glupie to jak Wy wytrzymujecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo ponizej link do temeratur http://28dni.pl/Lusia1976/wykresy/2009-07-10 ale to nie oznacza do konca ze nie spadnie niebawem..... bo jutro pewnie w dolllllll....... pojdzie i po ptokach.... ajaja dobra nie marusze jest ok... @ sa regulanre.... jedna nie.... to wiadomo bez skoku byla i bez owulacji - potwierdzone nawet przez gina...... zawsze kiedys musi sie udac....... bedzie dobrze.... nie moge nastawiac sie ciagle na bleeee teraz wmawiam sobie jest dobrze jest dobrze.... kurna jaka niezrównowazona jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Folik no obiecujaco bardzo wyglada ten wykres..... Ja wierze że @ nie przyjdzie .Idź na betę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×