Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Lola a jak tam dzień minął? Ja do 15.30 w pracy, potem na 17 dentysta z synem, potem szybki obiad a na końcu do weterynarza z psem. Jestem padnięta a jeszcze musze pranie powiesić, wykąpać się i wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki ja tylko na chwilke zameldować sie:-) nie chce mi sie dzisiaj pisać jakiś dołek mnie dopadł i martwie sie jeszcze jedną sprawą może pomożecie. Więć od wczoraj mi złoty pierścionek zaręcynowy zaczą strasznie żółknąć tak jak by rdza i musze go cały czas myć bo nawet palca mi farbuje słyszałam ze podobno jak jest sie na jakieś dziwne choroby chorym to tak sie dzieje a ja sie martwie zaraz bede w internecie szukac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jedną nogą na topiku a drugą w domciu bo właśnie niuńka się kąpie umyślała sobie że chce się kąpać w wanience takiej dla noworodków i musiałam pędzić na strych i teraz się ciapie ale ma radochę...;) Zaraz kończę jej te harce i może pooglądam trochę tv. Ewika muszę stwierdzić jedno że tworzycie z Twoim M piękny duet i baaardzo do siebie pasujecie.Sympatyczna z Was parka to widać na pierwszy rzut oka ;D Lola a co się znowu stało że nie masz humorku?Przecież @ już Ci się chyba skończyła to wiesz cycki w górę i do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko nie przejmuj się bo i mi czasem obrączka zafarbuje nie wiem czemu ma takie napady a przeważnie jest czysta.Jakie choroby znowu?a obrączka też farbuje czy tylko pierścionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.Wlasnie sie zbieram do pracy pije kawe bez sniadania ale nic mnie na nogi nie stawia ta kawa.Spac mi sie chce:-( bede wieczor.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.. Ja widze,ze niektore Babole porzucily nasz cudowny i wpanialy topik.. Milego dnia Babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki____ wpadłam tylko się przywitać ale... strasznie cicho teraz, co się dzieje? Mam dziś dużo pracy w domku ale będę tu zaglądać do Was :) miłego cudnego dnia :) :) i dużo pozytywnych mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki. Tak mi się nie chce praxcowac dzisiaj brrr. Byłam wczoraj u gina na badaniach i stwierdził że wszystko ok zgodnie z cyklem. Tylko mam zrobis badanie na toksoplazmoze i TSH .I własnie nie wiem co to TSH? Pati_ ja tu czytam o jakimś cudownym żeliku ..Mogłabyś mnie oświecic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim;) Nikamo TSH to badanie hormonu tarczycy. REA a Ty co dzisiaj tak cichutko? Chciejka____wiadomo zabiegana ale zdaj nam relacje jk tam po spotkaniu z byłym?a może to już nie były tylko aktyalny???kto wie;) Beatka___i co z tym Twoim złotem? Folik___a Tobie drabinę podaje i wyłaż z dołu! Pati___co tak ciężko pracujesz w domku? Chmurka___jak tam nastroje ciązowe?;) Chociaż Ty jedna nasza brzuchatka jesteś aktywna e reszta gdzie? Lola____Tobie spać się chce i kawa nie działa?może organizm woła jeść? Nikulam____a Ty jak tam się czujesz po wczorajszym?pamiętaj grunt to dobry gin ;) Anka___Ty pracoholiczko :D Jak tam staranka? Ja dzisiaj pilnuję półrocznej dziecinki,moja mała wniebowzięta,niania na całego. No to meldować się po kolei ja tu Was muszę rozkręcić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej weście tyle nie piszcie bo za duże obciążenie na kafe...no no moje panny nie ładnie....;) Naprawdę nikt nie ma nic do powiedzenia?pewnie czytacie to odezwijcie sie w koncu!A Ty Kate kiedy wracasz na topik co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie poslusznie.... A jak mi sie nie chce dzis pracowac. Moja glowa zostala w domu i dalej lezy na milusiej poduszeczce. A staranka no coz w trakcie.Owulka sie chyba juz skonczyla-zobaczymy co z tego bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........4 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babochony, Hej:) ja umieram, mam taką @. Odcina mi krzyż. A co tu się wczoraj działo, nikogo nie było. Foliku, przestań już smarkać i udawać chorą, kto dał tobie zwolnienie i na ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyższa pora żebym i ja zaktualizowała bo pewnie już jestem po ;) POCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......26........5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem Ci Rea,ze ja sie juz zaczynam martwic o tego naszego Folika.. Zaszyla sie wredzizna jedna gdzies w norcei nie chce wyjsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio babolki rozkręcać się ;D Rea weż sobie jakąś no-spę ze dwa ibupromy i jakoś musisz przetrwać dzisiejszy dzień...Ja nadal na dzieciach ufff...właśnie się maleństwo budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozkrecac sie rozkrecac... Pewnie wszystkie przybeda jak ja juz sobie pojde..zawsze tak jest..jak mnie nie ma,to potem czytam i czytam tyle napisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudynka, na dzieciach, to masz dzisiaj jakieś podrzutki????:))), czy tak sie szybciutko i cichutko uwinęłaś z drugim pod naszym nosem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, Foli w piątek był chory. Więc są opcje: - chory, zapylony, na zwolnieniu - chory, niezapylony, niezadowolony, na zwolnieniu - zdrowy, zapylony, szczęśliwy i nas olał, dzwoni po rodzinie - zdrowy, niezapylony, w pracy czyta forum, zacięty i ukryty - zdrowy, niezapylony, nie czyta, bo się zawziął na amen Folik, która opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, niepotrzebnie wnikasz w takie szczegóły. nasze głowy tego naprawdę nie lubią. w przypadku ewentualnego zapylenia wyznaję zasadę: \"MNIEJ WIESZ, SZYBCIEJ ZAJDZIESZ\" i niech stanie się ona mottem wszystkich dociekliwych. będzie czas, żeby zainteresować się głębiej ewentualnymi przeszkodami. teraz jest ewidentnie za wcześnie. gotować obiad, bzykać, pić czerwone wino, śmiać się i jeździć na swoim złoto-czarnym rowerze. nic ponadto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---Kochana ja już taka jestem:)Lubie znać \"przeciwnika\":)Jakoś tak nie umiem czekać bezczynnie:)Muszę popracować może nad cierpliwością.Całe szczęście wnikanie nie przekresla gotowania obiadu, picia czerwonego wina i jeżdżenia na złoto-czarnym rowerze:)aż tak to mi jeszcze nie odbiło:) ps. endokrynolog mnie dziś trochę pocieszył, zdiagnozował nowa przypadłość i dał nowe leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Pati dzieki za emaila:D dziewzyny dzsiaj mnie juz nie bedzie na topiku:( Takze do jutra.Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA oczywiście miałam małego podrzutka ;) A moja niunia coś pokichuje i chyba choroba ją bierze? Spacerku a Ty co tak zamilkłaś? Ewika Ty też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki. Taki marazm mnie dopadł, bo senna jestem:) Klauduś, zabawne, że Twoja \"niunia\" stała się opiekunką, to słodkie. Co robiła przy dziecku? Albo ta kąpiel w wanience dla niemowlaków:P Inne kobietki, mocno Was ściskam, ale tak mi się nie chce pisać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja właśnie do domu weszłam. Klaudia wczoraj nie odpowiedziałam na pytanie bo poszłam ustpiać małą i sama zasnełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po owu więc tabelkę zmieniam teoszke a raczej moje miejscePOCZEKALNIA PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....29.04.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? [url=http://slub-wesele.pl/ ]http://s2.suwaczek.com/200608125365.png [url=http://slub-wesele.pl/ ]http://s10.suwaczek.com/20050827020117.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko no mówie Ci niania na całego:dawała picie z butelki nawet się nie mogłam dotknąć,podawała pampersy,kremowała pupcie i woziła wózkiem a niech się uczy zobaczymy czy jak będzie miała braciszka to też mi tak będzie pomagać ;) Beata a ile Twoja mała ma latek?I co z tym złotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×