Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Pati, te filmy są do ściągnięcia, to w tych linkach ich nie ma?? Ja mam 3 filmy na kompie: brzuch, ciało i pośladki. W linkach nie było do ściągnięcia? Jak nie, to jutro coś wykombinuję, żebyście nie kupowały. Dobranoc, buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika, ja mówiłam coś na ten temat. Podejrzewam zapylenie. Jeżeli już doszło do jakichkolwiek czynów lubieżnych, to tylko bez mojej wiedzy i zgody. Proszę sobie zakonotować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku____ poszukam tych filmów, może uda mi się coś ciągnąć, choć nie wiem czy z tym moim netem dam rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki.W koncu jestem PIERWSZA:D:D:D A to tylko dlatego ze musimy jechac na 7 do pracy bo mamy troche roboty ale pewnie tylko jeszcze jutro i znowu wolne hehe. Takze zycze wszystkim Milego dnia i do wieczorka odezwe sie jak wroce zjem pocwicze i ukapie sie. Pozdrawiam.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki!Ale wczoraj miałam dzień nawet mi się opowiadać nie chce cały dzięń w samochodzie...uff.... U mnie dziś deszczyk.Wczoraj mnie tu nie było i zanim przeczytałam to co naskrobałyście to trochę mi zeszło. Fermina____nie martw się bo ja też nie miałam absolutnie żadnych objawów ciąży a jednak w ciąży byłam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa spóżnione ale szczere życzenia szczęścia,dużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń a zwłaszcza tego naszego wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babolki. Ja juz po sniadanku i pije teraz kawke. Wczoraj zdaje sie byla owu..a jajniki kluja od kilku dni tak,ze szok.Bzzz bylo i wczoraj i przedwczoraj,a dzis bedzie trzeba jeszcze poprawic.zobaczymy co z tego bedzie ;) Spacerku__mam mame polonistke ;) A gdzie ten Folik??Jak mozna nas na takie nerwy narazac!!Folik melepeto wredna wylaz z nory,bo Cie sila wytargamy!!!!!! Milego dnia Babolki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ FOCZKI______________ ale pogoda ble ble... :) co tu taka cisza? FoLIKU____ jak tam norka ? oczka już wyszły, łebek wychodzi opowiadaj szybko ,bo się martwię Spacerku____ jak samopoczucie? nudna marudna, czy dajesz radę :) Chciejka___ gdzieś się znowu zawieruszyła, jak spotkanie z eMem byłym? już po? REA____ i inne foczki chodźcie na kawkę NIKUSIA___- Ty na pewno w pracy, muszę czekać cierpliwie do popołudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja juz Ci kawke podaje! Cukier mleczko?Moze cos slodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pyszne czekoladki zapraszam :) Własnie tak wygląda u mnie odchudzanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nikamo. A ja mam ptasie mleczko-smietankowe :) i czekoladki wedla i milke biala i jakies cukierki i ciastka.A to wszystko dlatego,ze robimy zakupy w polskim sklepie raz na tydzien i zawsze sporo tam wydajemy i wtedy daja nam jakis slodki prezencik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki.zycze wam wszystkich mlego dnia. KLAUDIA dziekuje za zyczonka.dzisiaj u mnie 18 dc, ale sluzu plodnego to ja w tym cylku w ogole nie widzialam.w ogole jest jakos dziwnie.w niedziele wystapilo u mnie krwawienie, a przeciez jeszcze nie bylo u mnie owulacji.pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI___________ czy jest jeszcze ta kawa dla mnie? wirtualne ptasie mleczko też bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na topiku widze cisza..a ja zaraz do pracy ide.. Mam nadzieje,ze sie wieczorem rozkrecicie,bo mi bedzie nudno.. Milego popoludnia Babolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO laski, co się tu dzieje? wieje nudą, halo! Folik, daj już spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co za rozpusta? anka, pati? a nasza dieta-cud? a marcheweczkę lub jabłuszko nie łaska?! zobaczymy, jak upały przyjdą, jak sie trzeba będzie do rosołu rozebrać, jaki skowyt rozpaczy będzie! wtedy my z lolą wyślemy wam nasze zdjecia w strojach! BABOLE JEDNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku wyłaź babo, nie dąsaj się, nie ma o co! no! chodź pójdziemy na spacer lepiej, ładna pogoda jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Reus__ja nic slodkiego nie zjadlam..wszystko w szafie lezy..Dzis jak mi sie slodkiego chcialo to zjadlam bananka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuch dziewczyna! Co tu taki MROK dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM____ gdzie Ty Skarbie się podziewasz ? pewnie korki w W-wie :( a ja tu czekam na Ciebie:) a tak w ogóle to jeszcze tak nie było , żeby przez pół dnia niecałą stronę zapisać, halo!!! gdzie wy wszystkie jesteście? REA___ wołaj tego Folika___ gdzie ona się podziała? FOLIK____ przywołuję Cie do porządku!!! natychmiast wyłaź z norki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tak z Wami nie bawię :( zbieram zabawki i zmykam na inną piaskownicę :( hihi przecież żartuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---jestem, dopiero do domu weszłam. Muszę za jakis obiad się zabrać,a strasznie mi się nie chce. Do tego humor mam nienajlepszy bo odebrałam wyniki i juz nie jestem pewna czy miałam tą owulacje czy nie....;( REA---sama już nie wiem co myślec o tym Kirku czy musi być czy nie. Wyczytałam,że niby nie musi,ale dużo o tym czy owu była czy nie mówi badanie progesteronu na 6-8 dni po owu. No i tak mój lekarz twierdzi,że owu była mimo braku płynu a moje wyniki progesteronu 7 dni po potencjalnej owu to: :9,34 (norma dla tego labolatorium dla fazy lutealnej to 0,95-21,0) CZYTAŁAM,ŻE PRZEBYTĄ OWU POTWIERDZA WYNIK POWYŻEJ 10, CZYLI MI TROCHE BRAKUJE I NIE WIEM JUŻ NIC MIALAM TA OWU CZY NIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×