Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Klaudia moja córcia ma 7 lat . A z tym złotem to wyczytałam ze to prawda ze jak złoto zmienia kolor i brudzi to często przez chhoroby jakieś i tyle wiem. może to to chorubsko co mi nie chce przejśc od tygodnia a mam recepte na antybiotyk ale nie kupiłam ze względu na fasolke ze jąchce mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity ja tak malo pisze,bo w sobote otwarcie...kupe roboty nie wiem czy dam rade z tym wszystkim!!! 2 dni mi zostaly !!! jutro towar bedzie,bo dzis zamawialam,ale oczywiscie wszystkiego nie mieli wiec jutro znowu latanie...ale krzesla mi sie podobaja :) jezeli chodzi o eMow....to jeszcze nic nie pisze :) ps.a co tu taka cisza? gdzie wy jestescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby zakończyć jakoś tę stronkę którą przez cały dzień nie zdążyłyśmy zapisać życzę wszystkim upojnych staranek i miłych snów ;) Pati_a coż to za cudowny żel???Czemu ja nic nie wiem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Chciejka ;) No jak to nic nie napiszesz o eMach?uchyl rąbka tajemnicy i tak już wszystkie śpią albo się bzzzyczą ;) To otwierasz coś związanego z gastronomią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak klaudia gastronomia...kebaby itp :) z emami jest ciekawie heheh..powiem tak...mam wybor :) nowy i ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOCZKI____ witam wszystkie... ale ... wczoraj cisza zapanowała :) zasiadłam nocką do czytania i...się naczytałam :( NIKAMO____ i KLAUDIA____________ ten żel to...PRE SEED żel ułatwiający poczęcie wpiszcie PRE SEED i poczytajcie... różne opinie ale... NIKULAM pisała już o tym, że zamówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Wpadłam na chwilkę, żeby zmienić datę wizyty u lekarza. Przepraszam Was, że bywam tu tylko gościnnie, ale Wy sie lepiej znacie, macie wspólne tematy a ja troszeczkę odstaję :) Ale gościnnie codziennie do Was zaglądam. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Animonda__dawno chyba na tylek nie dostalas,co? To Ty przepraszam nie masz z nimi wspolnych tematow,co?? no slucham slucham,tlumacz sie teraz.Zagladasz,czytasz,ale sie nie odezwiesz? Podawaj mi tu zaraz adres,to przyjade i tak Ci nastrzelam po pupie,ze az Ci spuchnie! No,a teraz zycze wszystkim milego dnia ;) Ja juz w pracy.Szefowych dzis nie ma,wiec bedzie mily dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniu, nie wiem czy chciałabyś zadrzeć ze słynnym Pruszkowem ;) Ale zapraszam :) Tematy wspólne pewnie, że mam, ale jakos tak dziwinie. Ale dobra, obiecuję, że się poprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babole, Właśnie Animondo ty jedna, co to ma być? Pruszków, pruszków, ja mam znajomości w Moskwie!:)))) Chciejko, to uwijaj się z tym otwarciem, daję tobie kopniaka na szczęście, żeby się udało z tym interesikiem i mów, co tam z tymi chłopami się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochana jak ja tam na Pruszkow wjade to taka rozpierduche zrobie..ale taka rozpierduche co sie fizologom nie snila!!:):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIMODA____ właśnie chcesz po tyłku? co? :) szybciutko do nas przychodź ! REA____ jak atmosfera z pracy ja mam jutro trudny dzień i już od wczoraj jakoś humor mi nie dopisuje, a stres mnie do jutra zje chyba :( muszę się czymś zając , bo wykituje do jutra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, Atmosfera zaczyna się psuć. Jestem za wesoła, zrelaksowana i już mnie nikt nie jest w stanie wkurzyć. To drażni towarzystwo u góry, bo według nich, nie ma większego szczęścia niż praca w tej firmie, to jak ja mogę chcieć odejść? jakie są lepsze opcje? to im się nie mieści w głowach.... stres, no tak, sądny dzień, będzie dobrze, zobaczysz:) możesz np. posadzić marchew, kapustę i takie tam inne sadzonki:)))) albo iść do fryzjera, na masaż, o zrelaksujesz się trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA____ oj Rea jak Ty mnie rozumiesz.... bez słów i pisania o co chodzi,... :) będzie ciężko a le dam radę TY TY inteligencjo blondynkowa. A w pracy... chyba wszyscy pracodawcy tak myślą, i jak bardzo się mylą tego nawet nie wiedzą. Tak trzymaj Rea, cudnie to musi wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Lola83-1..............26.05........28-50.....nie.......2 6.........8 nowa81................26.05......30-32.................2 8.........5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ......7 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 nikulam.............. 18.05.......30-33......nie.........30........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Klaudia0405...........24.05.......30.........tak.......2 6........5 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 Nikamo74.............25.05........28-29.....tak......34. ........2 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............13...................7.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............14....27.05.......10.11.09....... ...25 ... ... ...... M_M....................14....11.05......14.11.09...... ....24.. ... ........ Spacer w chmurach..11....14.05.......03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAmO___ pytałaś wczoraj o ten żel.... nazywa się PRE SEED poczytaj sobie :) a jak samopoczucie u Ciebie? z eMem w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, już się boję i wracam do Was. Z małymi przerwami, bo pakuję torbę. Wyjeżdżamy z M na 3 dni. Ale w poniedzialek zamelduje się na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:D Wlasnie wstalam i wkoncu sie wyspalam bo tak to albo o 6 albo o 7 trzebabylo wstawac a dzis mam wolne i wstalam o 9 a co:D Co tam u Was?Jak od dzis zaczynam Luteine znowu brac zeby jakos mi sie ten okres wyregulowal.ale juz sie nie moge doczekac wyjazdu do PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI_______ Dziekuje ,czytałam i pewnie sie skusze na ten żelik,pomoże czy nie ale warto poeksperymentować:) A cóż to u Ciebie za nastroje?? Głowa do góry wszystko bedzie dobrze! Ja sie nudze strasznie dzisiaj ,nosi mnie okrutnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj nikamo fajnie ze chociaz ty jestes:D co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej LOLA___ Ja w pracy biedulka siedze,patrze przez okno jak jest pieknie i aż mnie w dołku ściska ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo Uhm a ja juz mam wolne do poniedzialku:D bo niema pracy a u Nas brzydka pogoda zreszta w Irlandi tak jest czesto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak ja bym sobie w domku posiedziała,chyba czas na urlop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Animonda to ja rozumiem ;) Pati__ po co sie stresujesz?? Przeciez to nie warto,bo i tak wszystko bedzie dobrze.Rea ma racje idz do fryzjera czy na jakis masaz. O albo wybierz sie do jakiegos centrum handlowego-nie musisz przeciez nic kupowac,ale poprzymierzac mozesz ;) Czesc Lola_co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ania Napisalam Ci na gg czemu cie niema? A nic leci mam wolne od pracy do poniedzialku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo ja tez w pracy siedze.Tyle,ze nie podziwiam pieknej pogody przez okno-wrecz odwrotnie.U nas jest paskudnie dzis,pada mzawka i jest mgla ..blee..az nic sie nie chce.Ciezko bylo dzis wstac o 5:45..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo generalny mi sie tu kreci. Przegladarke latwiej schowac,a gg co chwile sie wyswietla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, oni mają teraz ze mną jazdę. Siedzę sobie uśmiechnięta, robię wszystko powoli, od tego kretyna dyra nie odbieram prawie telefonów, a jak już to z rozbrajającym uśmiechem,a oni nie zlecają mi niczego nowego, bo nie wiedzą, czy nie pójdę na zwolnienie, wszystkie przywileje zostały, zwolnić mnie nie mogą, co najwyżej ze świadczenia pracy, na co z utęsknieniem czekam;) i tak chodzę uśmiechnięta, przyjeżdżam spóźniona, wychodzę punktualnie co do minutym na zebrania nie chodzę, bo mnie nie zapraszają, jest superowo. Żeby mi jeszcze pensję płacili jak odejdę!:))))) żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×