Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Spacerku kiedyś pytałaś ile mam dzieci mam 1 córeczke z nieudanego małżenstwa a teraz bede mieć z innym facetem hi hi jeszcze nie mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też strasznie senna jestem z zmęczona i wiecie co dalej mnie mdli i naciąga rano w pracy prawie pawia puściłam ale na szczęście sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no dokladnie fajny:D hehe to idzcie odpoczywajcie wszystkie:D ja tez znikam bede chyba dopierojutro rano niecche mi sie juz zis kompa wlanczac:D to do jutra.papatki dobranoc:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem mam pomysł ja jeszcze rano robie test i jak wyjdzie że ciąża to wpisze sie do tabeli na dole co Wy na to???????????????????? JA PRZECIEŻ NIE BĘDE CZEKAĆ DO 18 CZERWCA bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata o dobry pomysl i pewnie wskakuj juz jutro do tabelki na dol:D a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myśle że wskocze bo tye na to czekałam co sobie teraz bede żałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foczki____ BEATKA____ SPACEREK___ANIA___ no nic... tylko, ze.... wczoraj mnie tak wkurzyła gina.... dziś mnie jajniki kują na zmianę więc wzięłam się sama za badanie hihi, zawsze przed @ była blisko a ona jakoś tak dalej jest , no i zamknięta... tylko taki maly otworek hihi ....sorry za obrazowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też uciekam rano do pracy trzeba iśc;-( a ja taka senna jestem że w dzień bym spała a przy maszynie w pracy padam ale jeszcze chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie wskakuj a ja w czerwcu moze dolacze:D:D:D oby:D a jak nie to w lipcu albo sierpniu albo wrzesniu albo pazdzirniku albo listopadzie a moze na wigilie w grudniu:D hehe ale mam dzis dobry humor wycalowalam eMatak ze szok sama sie sobie dziwie i on mi tez niewiem dlaczego hmmm odwalilo mi dzisja:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a może jednak fasolka bedzie ja tak teraz mam z tą szyjką tak jak Ty piszesz była blisko ale uciekła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati to czyli jestes w ciazy !!!!!! jak opisywalam Anka:D bodajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie... boje się , że znowu mnie bolą nerki jak w tamtym roku :( wyglądało na jajniki a okazało się, że podobnie bolą nerki :( teraz tez tak mam... jeszcze tego brakowało... no a przy okazji muszę się pobadać i połudzić, no nie? a nóż to nie nerki hihi a sikanie z truskawek na pewno a nie z nerek uffff jaka ja jestem mądra dziewczynka... umiem sobie wytłumaczyć... szkoda tylko , że myślenie Kubusia Puchatka często mnie dopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Ha a jak mnie mój eMn dziś całował chyba zwariował na punkcie dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLEŃKO____ nie , nie... raczej nie, bo... przecież tempe mam niską ....:( dziś też było 36.5 :( no ale połudzić się można troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a mnie też cały czas prawie boli brzuch i krzyże i to jest taki rozległy ból. PATI trzymam kciuki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wisz robilas testa?? zrob jszcze raz a moze to jednak fasolka tam siedzi:DAni tez spadla yempka przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA___ nie , myślę , że nie tak... bo mnie boli brzuch aż gdzieś od boków pasa ku dołowi, tak mnie ciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja uciekam LULU bo o 5 wstaje a jeszcze testować rano będę ;-) NIEDOWIAREK ZE MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ ja mam do @ około tygodnia, więc... za wcześnie na objawy... no chyba , że ... jakiś mały cud... ale w cuda to ja wierzę... oczywiście... ale nie aż na taką skalę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI ZRÓB RANO TESTA MOŻE BEDZIE NASTĘPNA MAJOWA FASOLKA A CO MAJ JEST PIĘKNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI ALE MASZ DŁUGIE CYKLE MOŻE JUŻ WYJDZIE A KIEDY MIAŁAŚ OWU??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA____ ja myślę, że to jednak coś od nerek, bo zatrzymała mi się woda... i brzuch mam jakbym wieloryba na obiad zjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob testa moze sie uda tym razem:D trzymam kciuki i zmykam juz:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe fajne urzadzenie Lola :D A wiecie co? ja zrobilam dzis jeszcze jeden test..Bo przyszly te co zamowilam w necie i teraz mam 9 nowych testow hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATKA___ co Ty... owulka była w sobotę... a przynajmniej rano w sobotę miałam śluzu pełno i wszystko wskazywało, że to to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA____ jak to było z ta Twoją tempą przez ostatni cykl? wiem, że miałaś niską tempę ale nie pamiętam dokładnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po owu przez pare dni mialam ok 37 czasem powyzej,potem spadla do 36.6 po 2-3 dniach podniosla sie do 36.9,w dzien kiedy robilam test na dole byla 36.9 a pod pacha 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×