Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ANIA____ to jednak nie moja kolejka jeszcze :( ale to nic , żebym tylko szybko dostała... zabierzemy się za robotę od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati skoro Cię tak boli to może teraz masz owulkę. Który masz dokładnie dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mierze tempke od wtroku jak dostalam @ i jeszcze testami poprawie i moze sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem skąd te bóle. Ale wiesz ja jakies kilka dni po owu miałam takie bóle jednoczesnie jajnika i nerki chyba. Ale to trwało dwie chyba godzinki i było wieczorem jak leżałam juz w łóżku i przeszło do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWIKA_____ ja mam nadzieję, że też przejdzie, i... ze to nie jest jakieś zapalenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź sobie 2 nospy to może Ci ulży. ja jak mam jakieś bóle takie niewiadome ale coś około brzucha to właśnie ją biore i czasem pomaga (przeważnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acia123
Cześć dziewczyny. Ślędzę ten temat od pewnego czasu i dzisiaj postanowiłam do Was napisać :) Wiem, że jestem tutaj nowa ale mam podobne pragnienie co chyba każda z Was - zostać matką :) Staramy się z M o fasolkę od ok 7-8 miesięcy. Dotychczas nic nie wychodziło a ja z miesiąca na miesiąc przeżywam to bardziej :( Obecnie mam 24 dc i bóle jajników, ponadto na piersiach zauważyłam widoczne żyły , których wcześniej nie było. Piersi mnie nie bolą, chociaż czasami swędzą ( ale w granicach normy - chyba) Nie wiem czy to jest autosugestia ale musiałam się z kimś tym podzielić ... Dodam iż w tym miesiącu pierwszy raz zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny w 12 dc. Więc było przytulanko i nogi w górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babolki. i nowa staraczke tez witam:) A jak dlugie masz cykle kochana? Zaczernij sie i dopisz do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry,u kogos to przeczytalam i bardzo mi sie spodobalo :) Na strychu od wieków płonęły trzy świece. Pierwszą świecą była miłość, powiedziała \"tyle jest bólu na świecie tyle niesprawiedlwości, ludzie są dla siebie źli, ranią się na wzajem, po co ja wam jestem\" po tych słowach zgasła. Drugą świecą była wiara, powiedziała \"miłość umarła, świat jest okrutny, ludzie są zagubieni, bez celów, też jestem niepotrzebna\" i zgasła w tym momencie na strych weszło malutkie dziecko, zobaczyło co się dzieje i wykrzyknęło przerażone \"co wy robicie! nie gaśnijcie, ja się boję ciemności!\" wtedy odezwała się trzecia świeca, głos miała, ciepły spokojny: \"nie mart się kochanie, dopóki ja płonę, możemy zapalić pozostałe świece, ja jestem NADZIEJA!\" milego dnia,ja uciekam do lokalu,zmeczona jestem zyciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... a ja dzis zmierzyłam sobie tempke ale tak dla podgladu bo staranka nasze poszły w tym cyklu w sina dal... mam 16dc 36,5 czyli nic szczegolnego.... ale dla samej siebie sobie poobserwuje ten cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej FOCZKI____ wyjeżdżam około 11 i nie mogłam się powstrzymać , żeby do Was jeszcze nie zaglądnąć ... chociaż na chwilę :) dziś się mi humor troszkę poprawił, bo wreszcie tempa poszła w górę, cokolwiek by to nie oznaczało cieszy mnie to .... wczoraj było... chyba 36,47 a dziś 36,84 :) nie będę się zastanawiać co to jest czy owulka czy po owulce, brzuch mnie boli i niech sobie tam boli, pomimo to i brzydkiej pogody i tak będzie na pewno fajnie :) Spacerku ___ Aniu____ BEATKA____ proszę o betę , plissssssssssssssssssssssssss :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko co sie dzieje?? Czesc Folik. Cos tu cicho dzisiaj.No chociaz piatek to nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati. Fajnie,ze do nas zajrzalas. Milego weekendu.Odpoczywaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACIA____ witaj , super , że do nas dołączyłaś :) widzisz , co na naszym topiku się dzieje???? fasolka po fasolce...:) wskakuj do tabelki i napisz coś o sobie jeszcze nam, skąd jesteś i takie tam :) ja myślę, że dużo osób nas czyta... tylko czemu nie dołączacie dziewczyny do nas??? wiecie jak u nas jest fajnie ? zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka nie wiem..tabletki ktore dostalam od lekarza.przestaja dzialac zle mysli znowu powracaja z wieksza sila..wszystko mnie denerwuje,zmeczona jestem,rozdrazniona..tylko bym spala...jestem przed @ tylko pytanie czy bedzie... ze wszystkimi sprawami w lokalu jestem sama,towar zamowic odebrac,sprawdzac czy wszystko jest,hurtownie,2 piekarnie,warzywa,napoje w kazdy dzien cos .i jeszcze normalna praca...nie mam dnia wolnego..nie ma do kogo sie przytulic,wygadac isc na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acia123
Pochodzę z okolic Częstochowy :) Mam 24 lata i jestem szczęśliwą mężatką :) A od jakiegos czasu marzę żeby być też szczęśliwą mamusia :) Jestem częściowo przebadana a mój M miał badanie nasienia - wyniki są bardzo dobre ale faoslki nie ma ... Mam nadzieję, że @ nie przyjdzie i w końcu zobaczę II krechy :) Brzuch mam wzdęty, jajniki mnie bolą no i te żyły na piersiach ... na razie nie będę się podpalać i cieszyć ale jest iskierka nadziei w moim serduszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA____ PIĘKNA PRZYPOWIEŚĆ :) a co dziś taka cisza, gdzie foczki się podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACIA____ no jasne , że zobaczysz dwie krechy... kwestia czasu :)... niestety tu... jesteśmy wszystkie niecierpliwe... ja juz 11 cykl i tez nic, a na badania Ema wybieramy się też :) powiedz Twój eM był prywatnie czy na kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOzy:) Lola - masz babo podejście, jesteś świetna i twarda, a przeczucia mają to do siebie, że w większości się sprawdzają:)))) Chmurko = frencha robię 1 na ok.5-6 dni. Jestem trochę kura domowa, myję gary, szatkuję, więc pazury długo się nie trzymają, leżenie w wannie też nie pomaga:( ale jak szpony są zadbane to i bez lakieru czasami też nie wyglądają źle i odpoczywają. Brzuchatki, cieszę się, że ożywiłyście topik, bo i inne się pojawiają i M_M i Animonda, no mfigielek jest rzadko, ale regularnie:)) M_M - dbaj o siebie dziewczyno, bycz się do woli, to najpiękniejszy podobno moment w życiu kobiety - nie przeocz go:)))))) Witam nowe staraczki - super, że zaglądacie do nas, zasilcie nasze szeregi, bo zaczyna się przewaga brzuchatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejka - to nie jest dołek, tylko przemęczenie kobieto - nie jesteś króliczkiem od producenta baterii i nie da się być ciągle w biegu. Zwolnij, przecież ktoś w knajpce też pomaga? musicie się podzielić robotą, bo nie wydolisz!!!! jak z tym padalcem? jest jakiś inny obiekt już - chyba nie masz czasu na chłopów teraz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby jak mam gupe I w wyniku cytologii to chyba ok.... robilam rok temu i nie pamietam jaka miałam.... ale chyba ok. nie.... a tak sie bałam zadzownic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×