Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Spacerku no wlasnie koniec tematu!!!!!!!!!!!!!! Ja juz przestalam cwiczyc jem normalnie tylko w mnijszych ilosciach a na rowerku poki co to jezdze nie zebym sie glodzila albo co ale bede uwazala z rowerkiem bo dniach plodnych i owulce i bede czekala na objawy hehe A moj eM nic nie bierze tylko kwas foliowy bo mu gin kazala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zreszta takie chyba najlepsze hehe kogo to interesuje ile waze i jaki wzrost ten topik jest o starankach hehe takze do dziela ale mam przeczucie ze wkoncu sie uda:D cieszy mnie ta przeczucie i moze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO:D O to mi chodziło! To jest Twój cel, kobieto. Fikaj z mężem ile wlezie. Patrz jak pozachodziły inne babki. Seks był nie tak często, ale wtedy kiedy trzeba. Tak samo miała Dziewczyna Bonda. Kate tez mieszka w Irlandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie ale bede po nim latala a jeszcze mam plana przygotowac kolacje ze swiecami platki roz hmm moze mi zwiedna do tej pory hehe hmm i zamiast winka to woda mineralna albo sok:D bedzie tak jak trzeba ma sie rozumiec. A kate mieszka w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolacyjka dla romantyczności, ale potem zrzuć z siebie cały wstyd i pokaz mu swoje 2. oblicze:D Ale spać mi się chce. Muszę wytrzymać, bo będzie moment prawdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokaldnie pokaze na co mnie stac mam juz kajdnki i swieczki takze ullllaaalllaaaa bedzie sie dzialo hehe :D to ja tez zaraz na moment prawdy ide a pozniej na Tylko milosc:D Mysle ze bedzie super w te dni co trzeba ja juz sie o to postaram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, wyjaśnij mi, proszę, o co chodzi z Mają? Ona jest jeszcze w ciąży z bliźniętami? Sylwia jest w ciąży z tym bucem ulizanym? Kto z kim i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZUCHATKI_____ jak wygląda rozmiękczona szyjka ? jest poza tym zamknięta i wysoko? twardawa czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja z jakimi bliznietami? nie rozumie maja jest w ciazy z Rafalem i sylwia chyba tez dzisiaj sie dowiem. Pati nie znam sie pytaj doswiadczonych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja nie moge sobie nic obejrzec..tylko tu siedze przed kompem... Jeju lalki ale smierdzi..cos na pola chyba rozlewaja....ale daje szok...krowim lajnem mi zlatuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w reklamie lekarz mówił do Mai, że bliźnięta łatwiej się wychowuje. Ok, po kolei. Maja jest w ciąży z Rafałem? Sylwia jest w ciąży prawdopodobnie z Rafałem? Rafał jest w ogóle normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati powiem Ci tak..ja sobie macicy nie wymacalam,ale wiedzialam,ze cos jest inaczej jak tylko wlozylam palec do pochwy-wszystki wydawalo mi sie takie jakies miekkie i jakby napuchniete,takie gabczaste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiękczona szyjka, Pati, u mnie, jest niska, rozległa, lekko rozwarta, bo wyczuwam małą dziurkę. Ogólnie fajna, ale czasem bywa kłopotliwa...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zesz kurze Spacer..sie usmialam no..zaraz bede miec na koncie pierwszego pawia.. sisi musze isc.. zaraz wracam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki a ja wreszcie do domu przyjechałam. hi hi powiedziałam mojemu M że będzie tatusiem i wiecie co oszalał z radości i na rękach mnie nosił i zaczą imie wymyślać a co najlepsze jak jechałam do domu to powiedział że nas kocha i że mam spać w nocy spokojnie żeby dzidziusiowi nic nie zrobić. ANIA KLAUDIA mnie dalej brzuch boli ale najwięcej do południa a później to tylko czasem zakłuje Ja bym chciała już być na dole ale niewiem czy moę bo do gina mam dopiero termin na 18 czerwca i to prywatnie tylko to dobry gin i z 1dzieckiem też do niego chodziłam a teraz bede miała cesarke wiec chce zeby mnie on odbierał poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M sie mnie pytal czy my mozemy bzzz w czasie ciazy,bo on by nie chcial,zeby kiedys dziecko podeszlo do niego popukalo po czole i powiedzialo: i co?fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj, nie dam już rady. Padam. Mam dziś nowe zdjęcie usg, dzidzia jest śliczna! Moja maleńka. Ruszyła rączkami, a ja pytałam lekarza, czy śpi, bo przez chwilę się nie ruszała. Oby to moje bieganie jej nie zaszkodziło. Już nie będę:D Kochane moje, idę do wyrka. Padam jak po ładowaniu węgla... Pati, pulchnej szyjki:) Anka, krótkiego oczekiwania na koniec pracy:) Lola, jurnego męża:D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja miałam szyjke jeszcze dzień przed @ tak że bez problemu ją dostałam a już po terminie miałam nagle tak daleko że prawie palca było mało i wszystko tak jak dziewczyny piszą takie miękkie i napuchnięte czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka normalnie poplakalam sie ze smiechu moj eM tez hehe niezle ale moze tak byc:D nie no costy mozecie sie kochac przeciez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję tabelę na zaś, bo przez weekend może mnie nie być. PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Folik32...............16.05.......31-42.....nie......... .32.......6 Ziarenko lnu..........05.06........25-27..nie...........25......11 Rea.................... 10.06.......31..........nie.... ...30.........7 nikulam.............. .18.06.......30-33......nie.........30........6 Lola83-1..............23.06........28.....tak.......2 6.........9 Nikamo74.............23.06........28-.....tak......34. ........3 nowa81................27.06......30-32.................2 8..........6 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Chciejka26...........25.04........28-31.....nie........2 6........5 Anka323...............29.05......38-42......NIE........2 3.......3 Beata2611............24.05.......29..........tak.......2 6.......5 ewika74...............28.05może.????.........????....... 34 ........7 patrycja75...........07.06.......32......tak...........3 4 ......11 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83...........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06......26.10.09........ . .28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....27.05.......08.11.09..... .....24 . ... ... .... Animonda..............16....24.06.......10.11.09....... ...25 ...chłopiec M_M....................17....04.06......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..14......?..........03.12.09...........22........... Fermina30............ 5........25.05.......?.... . .30 .........? Klaudia0405...........5.......30.06......02.02.2010..... ....2 6........ Beatka, odpoczywaj, mąż zachowuje się wspaniale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola no widze że teraz Ty szykujesz sie na eMa i dobrze ale pamiętaj czekaj na ochote ja tak zrobiłam i nie było bzzz do puki ochoty nie było i co fasolka jest moja kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokladnie czekam na ochote:D a na pewno bede miala b teraz mam @ takze jak co to bedziemy prubowac moze nam ise tez uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×