Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Najważniejsze zaufanie żebyś wiedziała że dla małej M chce jak najlepiej.On przecież też zdaje sobie sprawę że nie jest jej ojcem.A może akurat z czasem będą ze sobą jak tata z córką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wielu kwestiach mam nawet 200% ale sa kwestie w ktorych ufam tylko sobie i oczy mam szeroko otwarte na wszystkich z naszego otoczenia . taka juz jestem ale nie po to ja 3 dni rodzilam zeby jakis bauwan jej krzywde najmniejsza zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie daję sobie rady z tym spaniem....marzę żeby być pod kołderką ale moja lala nie spi tylko bajeczkę ogląda więc jeszcze z godzinkę no może dwie.Chyba sobie frytek nakroję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sprawiaja czasem takie wrazenie jak sie bawia wyglupiaja i ucza czasem jak ja jestem czyms innymzajeta ,tylko te pare dni jakos mnie niepokoi ale chyba juz rozgryzlam , dowiem sie jeszcze napewno iweczorem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha cha Orcio no właśnie ;) A wiecie mój M był przy porodzie i jak czasem opowiada ile to on wytrzymał i w ogóle jak ciężko...a ja?co mam powiedzieć?To JEGO dziecko zawsze mówi MOJA córcia a jaka tam ona jego?ja nosiłam w brzuchu 9 m-cy,urodziłam ledwo żywa,wykarmiłam i karmię nadal zresztą jego też,wychowuję bo go ciągle w domu nie ma ale to JEGO córuś :) ach biedaki ile to się muszą nacierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio a może Ci sie tylko wydaje że cos nie tak?Przecież jeśli on wie że ma słabe nasienie i nic z tego może nie być to tym bardziej będzie się starał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zmykac bo wlasnie wracaja . klaudia pewnie tak ale ja te przekupowanie i tak musze wyjasnic ,zdaje mi sie ze to zeby nie byc gorszym niz jest szwagier ktory z siodtra przyjechal pare dni temu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale musialam naczynia pomyc na wieczor i juz jestem Klaudia a my tu wynajmujemy dom bo niema sensu kupowac tzn moze by byl sens ale ciezko z praca i niewiadomo jak to jeszcze bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja znikam nikogo niema to ide posiedziec z eMem i napic sie likierka:D Bede jutro ale z rana tylko ide bo eM ma urodzinki. Takze bede jutro.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY :-) A ja wczoraj troche Was czytałam ale szczerze to nawet siły nie miałam żeby napisać czułam sie jakbym była pijana i słabo mi było a póżniej auto mi padło ale na szczęście podpieli do komp. i naprawili i już byłam na rynku teraz i wcinam arbuza mmmmmmmmmm pycha jest a jaki słodki. Mnie to coś na słodkie ciągnie a przy pierwszej ciąży to na pikantne i kwaśne i wszyscy mówili że bedzie chłopak a mam dziewczynke. Klaudia mój M dba o moje dziecko jak o swoje to on jej rowery komputer i różne rzeczy kupuje bo jej prawdziwy tatus ma jej potrzeby gdzieś a mnie samej by nie było na to stać bo wies nie zarabiam kokosów a z dzieckiem wydatki są duże same wyjazdy do krakowa był czas że majątki traciłam a teraz z M jest super uzupełniamy sie i on robi za tatusia mała go lubi bardzo czasem ma dzień że woli z czymś przyjść do niego nie do mnie i poprzytula sie do niego jak do taty a jeśli chodzi o zabawy to nawet ja sie z nią już nie bawie bo jest duża i woli z dziećmi w swoim wieku ale ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Beata___to super że trafiłaś na takiego fajnego faceta w końcu Twoja córcia będzie siostrą też jego dziecka więc więzy rodzinne są. A Ty gdzie pracujesz?w jakzuję się słabo kręci mi sie w głowie,jestem blada,mam kołatania serca i ogólnie wszystko we mnie drży.Nie wiem może mam za niską hemoglobinę?ostatnio miałam 11,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:D Milego dnia zycze:D Ide sniadanko mezusiowi zrobic:D bo m swito dzis:D bede pozniejD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem zjedlismy w lozku sniadanko zaskoczylam go hehe do lozka ze sniadankiem:-) Ale co sie nie robi z milosci:D Co tam u was slychac pije ktos ze mna kawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja pracuje w firmie co robi okna dachowe. Ja ostatnio też nie najlepiej sie czuje a najgorsza jest moja twarz i ciało buzie mam całą zesypaną i pare tych bolących a ramiona dekold i plecy masakra całe w malutkiej wysypcfe i niewiem co mam z tym robić bo coś musze nigdy tego nie miałam szok :-( A ja już sobie córcie przywiozłam ze wsi hi hi i sie ciesze bo mi sie tęskniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata no napewno Ci sie stesknilo za coreczka:) to niema jakiegos sposobu na ta wysypke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tu cisza na topiku dzisiaj :( Domek wysprzatany i teraz kawke pijemy a pozniej odpoczynek i kolacja w sobotni wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No ja bym chętnie kawkę wypiła ale jakoś mnie odrzuciło od tego smaku niby mam ochotę a nie przechodzi mi przez gardło. Lola na wysypke i krostki w ciąży nie ma rady bo to hormony tak działaja na niektóre kobiety.Mam nadzieję że w drugim trymestrze się to poprawi? Ja mam tylko kilka na dekolcie i czole.Dobrze że mam grzywkę to nie widać ;) ja podejrzewam że po luteinie tak mam. Jutro niedziela może gdzieś pojedziemy nad wodę? Lola a Twój M to wie że tu piszesz z nami?bo mój zielonego pojecia nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no wkoncu sie ktos odezwal:D No to skoro tak to wszystko jasne.A powiedzcie mi czy jak sie mam pod pacha caly czas niska tempke to czy tam wiecie gdzie czy moze tez o 2 stpopnie byc nizsza czy jak bo ja pod pacha mam 34,5 a tam 36,6 takze dziwne to dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lola zazdroszczę domek wysprzątany...a ja mam bałagan i co gorsza nie chce mi sie nic robić nie mam weny a zawsze byłam takim czyścioszkiem :P Ciąża rozleniwia M mi cały czas mówi żebym odpoczywała więc nie mam motywacji żeby się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia moj eM wie ze mam was i ze sie doradzam co i jak.I wtedy na ta kuzynke jak sie dowiedzila o tym to wsciekly jak cholera ale mowi ze kazdy moze pisac hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to normalne taka różnica ja też tak miałam dlatego najdokładniejszy pomiar jest w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie że do tego podchodzi na luzie mój to zaraz by dociekał a po co na co?czy on mi nie wystarcza?A facet wszystkiego nie zrozumie jak kobieta no i cóż mi on może doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wszystkiego najlepszego i wspaniałego dzidziusia za rok dla Twojego męża z okazji urodzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokaldnbie on to rozumie i niema nic przeciwko temu. Ale eM mi pomogl w sprzataniu ja odkurzalam a on myl hehe:D Ale chodzi mi czy jak jest ciaza to czy musi byc ponad 37?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×