Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Beata a robiłaś maseczkę?Naprawdę pomaga. Annolia ja w pierwszej ciąży też nie miałam mdłości a w drugiej nadrabiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ ANOLIA ŻYCZE cI ŻEBY cIE OMINEŁY TE WYMIOTY I MDŁOŚCI JA MAM JUŻ DOŚĆ ale mam nadzieje że mi przejdzie wnet. a w poniedziałek ide do gina i zobacze wreszcie jak sie moja malutka istotka rusza i macha rączkami nie moge sie dozekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, a tak nawiasem, to nie rozumię z czego ta kuzynka robi aferę!? Piszemy tu przecież o samym życiu, naszych marzeniach o dzieciach i jako kobieta to powinna raczej Cię wspierać, skoro już Cie znalazła na topiku dla staraczek! Co w tym złego, że starasz się o dzidzię!!??!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że Lola odeszła na zawsze ale nie miała wyboru po co będzie pisać a cała rodzinka się będzie nabijać?Mamy i tak kontakt przez pocztę więc możemy pisać.Dobra zajrzę póżniej bo muszę niunka się zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia niewiem czy to ona czy nie ale przypuszcam ze tak ale chodza sluchy ze to ktos obcy mnie znalazl ale wali mnie to niech sie smieja Ale ja juz zmeczona jestem tymi docinkami i wole odejsc. Klaudia dzieki za wsparcie:)buzka wiem ze o zyciu piszemy ale oni niemaj co robic i sie smieja z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak to było z tą maseczką na trądzik, bo mnie też zasypało na policzkach takimi małymi czerownymi kropkami! Wyglądam strasznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide małej kolacje robić bo bedzie szła spać a późnij może jeszcze wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anolia to ten przepis na te wstrętne pryszcze pół malej cebuli zetrzyj na tarce,dodaj trochę mąki ziemniaczanej i glinki zielonej i trzymaj 20 min taka maseczkę potem zmyj wodą przegotowaną i przetrzyj wacikiem nasączonym w mleku ponoć rewelacja zaraz sobie zrobię a i trzaba nakładać tam gdzie są pryszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie przyszcz, to znaczy w moim przypadku wszędzie! :) Najwięcej mam na policzkach, ale na dekolcie też :/ A gdzie tę glinkę kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glinke w kosmetycznym ja kupiłam. Ja jeszcze tej maseczki nie robiłam bo mam wszędzie pryszcze nawet wysypka na powiekach feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Beatko! Uciekam, bo już jestem strasznie senna.... Pa dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ide spać a jutro ide do małej pracy. Bede pracować w kwiaciarni ale tylko 3 dni bo mi sie nie chce więcej nie lubie tej pracy. Kiedyś przez 4 lata pracowałam w kwiaciarni i tylko zakażenia mnie sie chytały przez róże i zaszczyki brałam ale moja kol co otwarła kwiaciarnie mnie prosiła żebym jej pomogła przy tych kwiatach :-( a ja nawet nie mam ochoty na to ani siły ale co mam z nią zrobić ide i tyle może zleci te 2-3 godzinki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!Mnie aż tak nie zsypało miałam wcześniej na dekolcie kilka ale znikły i kilka na czole.Annolia przyłóż tą cebulą na całe czoło nos i brodę bo na policzki chyba nie dasz rady wytrzymać bo szczypie w oczy.Ja zrobiłam raz tą cebulę ale codziennie przemywam twarz mlekiem super sprawa.I nie wolno dotykać twarzy za często bo się aby zanieczyszcza. Dziewczyny zdominowałyśmy nasze staraczki i przestały się odzywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny na te pryszczowe dolegliwosci podobno pomaga maseczka ze startego ogorka z maka ziemniaczana ,papke zmyc po 20 minutach. Lola jeszcze raz napisze OLEJ TO PRZYGLUPIE BABSKO Z NIEDOROZWOJEM UMYSLOWYM I EMOCJONALNYM !!! Nikulam ponawiam pytanko o temperaturke Chmurko nie denerwuj sie bo napewno jest wszystko OK POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE SERDECZNIE DO SZPIEGA - JESTES ZALOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry. Orcio powiedzialas wszystko i na temat. Swoja droga zycie tej ZALOSNEJ IDIOTKI musi byc strasznie nudne i smutne skoro nie ma wlasnych problemow i musi sie zajmowac czyimis.. No Babki,a teraz czas sie pozegnac na 3 tygodnie.Dzis jedziemy na urlopik i raczej nie bede miala czasu po pracy,zeby cos skrobnac. Zycze udanych staran naszym staraczkom oraz zdrowia i duzo sily brzuchatkom :) Do uslyszenia,bede tesknic :( POstaram sie cos skrobnac w czasie urlopu,jesli bede miala dostep do neta ;) 🖐️🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej LALKI.... Kurde LOLA znowu odchodzisz i widze ze na dobre... Ale jak inaczej nie mozna to trudno chociaz bedzie brakowac nam Ciebie.... Co za drunowaty szpieg w tej rodzinie u Ciebie sie ulągł... wrrr Odezwij sie czasami na e-mailu... U mnie \"cisza\" tzn nic sie nie dzieje... a zarazem nic mi sie nie chce opetało mnie myslenie o urlopie i takie nieróbstwo ze az sie boje ze tak mam.... moja aktywnosc spadła.... i jakos caly czas mysle o urlopie i lezeniu do bólu i nie mysleniu o porannym wstawaniu... ale znajac mojego M to czuje ze mimo iz bede na urlopie to bedzie mnie do pionu stawial juz o 7... buuuuu dzis juz po@ ani sladu wiec niedłgugo staje do walki o wielki brzuch :) hehehe ale marzenie - wielki brzuch.... ale walka bedzie z jakim skutkiem nie wiem.... dzis mam spiocha na maxa tzn zaraz usne na klawiaturze.... chyba szybciej sobie kawule trzepne... A REA to juz na swoim - juz odeszla z kołchozu....??? Pozdrawiam Was lalki i ide po kawe bo skoncze na tej klawiaturze i mnie normalnie zwolnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..20....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........12......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............12......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74..............7.......08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................6........15.07.........11.03.2010 ........27........ Witajcie Babeczki:) Ale tu spokoj i cisza ,mam nadzieje ze przed burza i wkoncu zacznie ten topik tetnic zyciem. ja dzis po badaniu TSH oddałam krewkę i jem śledzie ha ha . Lola --Ty się nie przejmuj jakims głupim babskiem to ze ona nie ma swojego zycia tylko interesuje sie Twoim ,to tylko trzeba biednej ,nieszczęsliwej kobiecie współczuc .A Ty nie robisz i nie piszesz nic czego miałabys się wstydzić:) Foliku ja tez czekam na urlop ale to dopiero 15 sierpnia ,oszaleje do tej pory w pracy bo sie teraz tu nic nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale puchy a wstydzcie sie baby.... chociazby kazda ktora czyta winna powiedziec dzien dobry a nie cichaczem pewnie czytacie a zero powitania itp... ajajaj jakie brzydkie zachowanie.... ja przynajmnie jak urlop od Was miałam to nie podczytywałam jak urlop to urlop.... a tu puchy... Anka wyjechała, REA nie wiadomo gdzie ? itd aj lalki lalki ociagacie sie..... Nikamo74 a ja wlasnie juz 15 bede po urlopie.... a gdzie jedziecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!I mnie jakaś sennośc dziś ogarnia już mam tego dosyć nie mogę normalnie funkcjonować.Folik najwyższa pora na Twój wielki brzuch ;) REA___bizneswomen nie ma czasu nic napisać no tak można się tego było spodziewać...Kozo pisz jak się sprawy mają?ten Twój M tak Cię zagonił do roboty czy co?:) Gotuję rosołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Wegry chcemy ,ale 12 wrzesnia mam slub wiec nie wiem czy damy rade... A tak bym chciała oj oj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia jak na razie mam brzuch od tłuszczyku...... Ale jestem wsciekla teraz na maxa wiec duzo nie napisze.... normalnie masakra chce wziac pozyczke malenka a robia mi w baku takie problemy ze szok..... normalnie pozabijam wszystkich za chwile... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo widze FOLIKU ze tez masz jeden z tych pieknych dni kiedy wszystko Cie w kur**a ,to przybij piateczke . jedno dobre ze juz mi autko jezdzi bo normalnie juz szalu dostawalam . KOLEZANKI WYŁAZIC Z ZAKAMARKOW ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma was to bezkarnie sobie ponarzekam jejku jak mnie wszystko wkurza dzis , czuje sie jak balon wszystko spuchniete ,nogi brzuch twarz , sama nie wiem od czego tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki A ja w domku już jestem byłam w tej kwiaciarni i z dzieckiem nad wodą ale wymiękłm jest za gorąco jak dla mnie. Klaudia ja też juz mam dość jestem ospała i ruszam sie jak mucha w smole ja chce juz odzyskać moje siły Ania miłego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - przybijam.... :) A na jakim etpaie Ty jestes - bo nie chce mi sie tabeli szukac.... Baby czy Wam sie spac dzis nie chce bo ja stoje jak i spie jako koń.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×