Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

No nie moge ciagnie mnie do Was - i znowu i znowu...... sie zaczelo picie a juz odwyk byl... a to antybiotyk a to to a to smo..... a ja jutro jade do mamy i taty.... hehehehehe z M-em ma sie rozmiec....... aj jak ja po tym przepiciu bede sie czuc..... ciekawe czy sie nie kapnie nikt..... a powaznie - dzs w nocy wylam bo mnie w gardło szczypałao..... ale nic przeszlo.... i miałam temp. normalnie pod pacha zeby nie bylo ze waginalnie 36 osłabiona bylam... ale myslama ze goraczke mam.... ale cos przeszlo .... bo juz myslałam ze umieram wraz z nastepna @-owa wizyta.... i wtedy trzeba by bylo niedługo to zrobic co M jacksonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja odkryłam po czym to - po niebyciu na piatkowym piciu te 2 miechy tak chorowałam.... REA to ma łeb.... trzeba sie zlac w piatek zeby nie chorowac.... i jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha cha ja tez i nawet ostatnio zainwestowalam w ozdobne pudła zeby to jakos uporzadkowac ,kupilam kilka po dwa kolory i juz mam klopot z glowy i nawet ladnie na segmencie wygladaja bo do szafki to ja juz nawet kapci nie schowam , wzielam sie tez na sposob i zamiast butow zaczelam dobierac apaszki mniej miejsca zajmuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wlasnie zadzwonila siostra i juz musze jechac . do milego kochanenkie nie spic sie do nieprzytomnosci bo jak ja was poznajduje jak sie po pjaku pochowacie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik----cos w tym jest alko wybija zarazki :) Orcio---ciesze się,że nie jestem osamotniona, choć mój M myśli pewnie ze trafił mu sie wyjatkowo opętany egzemplarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja babki, mam kilka torebek tylko. raz kiedyś sobie kupuję taką dobrą (czytaj: drogą). nie cierpię przepakowywać tego miliona malutkich rzeczy. a teraz to mi się marzy piękna aktówka, ale taka wypasiona, cienka, z błyszczącej skóry ale nie lakierowana! ja mam poważny problem z butami! i też, na przecenie nie, o nie! ja muszę 400 wydać, wtedy mi się podobają! oczywiście sandałki!:( muszę Ma kłamać, że przecenione, że nietypowy rozmiar itp. zabiłby mnie! dobra trzecie rozdanie i muszę iść swoich upijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Staraczki ;) chcecie to zmieniajcie nazwę mi wszystko jedno oby osoby zostały te same ;) Co do tego że my brzuchatki to nie wiem jak inne ale ja się ciągle czuję jak staraczka.A to że Was tam na górze zostało 5 to chyba dobrze świadczy że w końcu się udaje. Nikulam jakbyś bliżej Lublina mieszkała to ja bym Ci dała taki namiar że szybko byś doszła do normy z hormonami i płodnością. Moja rada to taka żebyście nie biadoliły oj jak to ciężko się starać...bo to całkiem przyjemne co my mamy powiedzieć jak nas w krzyżach łupie i mdli na wszystko cycki bolą i czujemy sie jak balony przez zatrzymaną wodę...i z bzzz nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---hihihihihihihihihi- dobre:) Klaudia----do Lublina kawałek jednak mam :( no nic bede próbować szukać w stolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzein dobry:))) Jak to miło wejsc na topik i miec tyle do czytania... No nareszcie wróciłyscie bo tu tak smutno juz zaczynało byc:) No i jeszcze mi smaka robia tym piciem ,ja tylko cole walę bo to na mdłosci pomagaa,kurcze nie pije alkoholu a czuje sie jakbym cały czas kaca miała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I POZAMIATANE autko mnie sie zesr...ło i jestem wsciekla a z drugiej strony sie ciesze bo juz nie bede za szofera robic. szkoda tylko ze pieszo musialam wracac ale dobry spacer nie jest zly byleby nie zadlugi . co racja to racja KLAUDUS ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE WYSYP DZIDZIUSIOW JEST U MNIE NA OSIEDLU NAWET NIE WIDZALAM WCZESNIEJ.... sorki za duza ale juz mi sie nie chce pisac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze ???????????? znow emigrowalyscie do tych swoich zakamarkow ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez juz sobie ide ale JA TU JESZCZE WROCE hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Folik już pod stołem pewnie:) REA polej mi jeszcze tego winka bo cos niedopita jestem, lekarka nawet nie zauważyła na tym badaniu,ze cos ze mna nie tak:).Wróciłam z USG ten mój pęcherzyk jednak pękł!Prawdopodobnie koło środy tj. 22dc, jestem normalnie w szoku, w poprzednich 2 cyklach pekały 16 i 17dc a tu prosze 22dc! Staranka były 19dc,20dc i 22dc....szansa na Groszka jakaś tam istnieje, nie moge wiec brac tego leku na alergie, no nic jakos sie przemecze z ta wysypka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, lekarz powiedział,ze mamy 3 kolejne cykle potwierdzone monitoringiem,ze owu wystepuje, endometrium tez super bo 12mm wiec teraz koniecznie czas na badania meża...dobrze,że za tydzień idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tam, zaktualizuje sobie tabelke :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie......30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..20....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........11......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............11......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................5........15.07.........11.03.2010 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam widzisz a nie mowilam z ta tempka? super ze sie wstrzeliliscie z przytulaniem ,bede trzymac kciuki ... a gdzie reszta szanownych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.:D Dziekuje ze tesknilyscie za mna,ale wolalam odejsc bo lepiej sie czuje nie czytajac sorki ale tak jest a po drugie mam taka wscibska kuzynke ze rozgadala wszystkim w rodzinie ze pisze na forum baba niema co robic w domu to plotami sie zajmuje.I napewno to wiadomosc przeczyta i DOBRZE niech wie ze nie wolno sie wpieprzac do kogos i ze sie o niej tez mowi:D .Myslalam ze to co z nia mowie to pozostaje miedzy Nami a jednak cala rodzinka juz wie. Takze z rodzina najlepiej na zdjeciu sie wychodzi i to z boku zeby mozna bylo odciac hehe:D Weszlam napisac tylko co u mnie wiec nic ciekawego ale jest duzo lepiej bo nie mysle o ciazy i dziecku kazdego dnia cos sie dzieje i nie mysle wogole dzis bylismy na zakupach pochodzilam troche kupilam spodnice czarna zlota takze juz mam humorek lepszy:D juz dalam sobie spokoj z tempka sluzem nic kpl odpuscialm co ma byc to bedzie. Klaudia A co do sukienki to cena mnie zmylila ona kosztowala 140e takze za duzo troche a po drugie i tak na wesele nie idziemy bo po co jak i tak juz mamy dupe obrobiona dzieki mojej kuzynce:D To tyle staram sie nie czytac Was ale widze ze dosc malo piszecie. Moze od czasu do czasu zagladne cos napisac ale to juz nie to samo bo wiecie czemu. Milego weekendu zycze:D Pozdrawiam i buziaczki dla Was i dziekuje ze myslicie o mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co pijemy dzis cos?ja mam likierek moge poczestowac a co:D wczoraj juz u znajomych tez wypilam troche winka i lepiej sie z obcymi pije niz z rodzina hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to co jestescie czy nie!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????? Rea Folik Orcio i reszta bandy co z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic niema was to trudno ale jeszcze zagladne do was:D Teraz pije kawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję :) PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..20....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........11......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............11......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................6........15.07.........11.03.2010 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no juz ja olalam na glupote niema rady wiesz ludzi sa falszywi naprawde tu pieknie ladnie a tu Ci dupe obrobi a szkoda slow. Lepiej powiedz co tam u Ciebie? Mysle ze dziewczyny sie uciesza jak przeczytaja ze wrocilam ale nie wpisuje sie do tabelki bo sie nie staramy o dzidziusia narazie:D Teraz mysle bardzo fajnie sopedzic urlop w pOlsce a wylatujemy za 2 tyg.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to na ost 3 str napisalam tez mnie ciut nie bylo mialam monitorowany cykl zeby endo sprawdzic w poszczegolnych fazach cyklu poza tym zbieram kaske na lekarza ,godze sie z brakiem staranek i przyzwyczajam do gumek ojjj nie jest latwo bo uczulenie mi wyskakuje ale nastepnego dnia znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×