Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja na etapie ciulania kaski na dalsze wizyty i wszystko inne , juz mnie to wykancza . Do tego dzis tak fatalnie sie czuje i nie bardzo wiem jak sobie pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech co bede trula lepiej brzuchatki niech popisza jak brzuszki BEATKO to ty zdolna bestia jestes , ja tam za grosz zmyslu artystycznego nie mam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio ja może sie na kwiatach znam i kompozycje umie robić bukiety ślubne wszystko ale co z tego jak nie lubie tego przez te moje zakażenia co miałam w kwiaciarni. A poszłam bo kol. mnie prosiła to poszłam bo kiedyś może i ja bede od niej pomocy potrzebować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znów głowa zaczeła boleć i dół brzucha boli i krzyże mam nadzieje że to nic złego bo sie martwie bo dziwny ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata___a Ty jeszcze bierzesz duphaston?Ja się czuję ok brzuch mnie nie boli ale boję się co będzie jak odstawię luteine?mam brać do 14 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja wziełam 2 opakowania duphastonu i tyle bo gin powiedział że sie nic nie dzieje i ze mam nie brać tego chyba ze bym zaczeła plamić to wtedy. Niewiem to chyba taki ból co ma być ciągnie mnie jak niewiem co i dzidzia rośnie i macica ale to dziwne bo przy 1 ciąży nic nie czułam ale to ic a teraz to wszystko czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide powiesić pranie i z małą na polko gdzies do cienia bow słoneczku to dziś nie da sie wytrzymać niestety ha ha śmieje sie że jestem stara bo ledwo żyje w taką pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czasem jeszcze zaboli jak na @ coś w tym stylu no ale brzuszek mi wyskoczył ledwo dziś zapięłam spódnice ale nie wyglądam chyba jak w ciąży tylko raczej jakbym się przejadła ;) A waga stoi w miejscu 56 kg.Nie wiem dlaczego ja mam brać tak długo?też mi gin mówi że jest wszystko ok zależy chyba od praktyki lekarza mój już jest po 50-tce na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialam sie z tego wszystkiego polozyc bo normalnie chyba by mi styki wysiadly ale wcale nie jest lepiej no moze ociupinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. tak przemyslalam wszystko na spokojnie i po co ja sie denerwuej jakims SZPIEGIEM olewam to i sie nie przejmuje czy to cos zlego ze chce sie dowiedziec jak zajsc w ciaze, Podobno to nie kuzynka to rozpowrzechnilatylko ktos obcy tak jej siostra mowi no przeciez normalne broni jej no nie,i ze mam nie nagadywac Was na kuzynke hehe dobre no nie? Doszlam do wniosku ze pisze sobie dalej obgadujac ludzi co sie wpieprzaja w nie swoje sprawy i tyle.A przy okazji moze ten KTOS sie nauczy czego so od was hahahehe:) ale mam ubaw teraz mi sie z tego chce smiac jacy ludzie sa wscibscy. Takze laseczki zostaje z Wami i juz nie uciekam mam to gdzies hehe:) [:p Wlasnie zjadlam obiadzik zachcialo Nam sie watrobki mniam mniam :) i teraz pije kawke:D Jest tu ktos???????? kto pije kawke ze mna??? A TY SZPIEGU MIEJ SOBIE DALEJ UBAW I SMIEJCIE SIE BO SMIECH TO ZDROWIE!!!!! HEHE HAHA JUUUPPPIII:) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a nic siedze i czytam o roznych pierdach na forum hehe a co nie moge? nie no smieje sie doszlam do wniosku ze po co sie przejmowac i denerwowac tylko juz mam nauczke ze nikomu nic nie mozna powiedziec.i tyle:) Gdzie Klaudia i Beata? Sorki ze usunelam konto z nk ale przed wczoraj w tej zlosci to myslalam ze rozwale kompa.Ale i mam spokoj nie chce falszywych ludzi miec w znajomych. A co tam u Ciebie? u mnie dzis 27 dc. i czekam na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo madra decyzja . niestety czesto zeby nie powiedziec ze zazwyczaj kopa dostajemy od tych od ktorych sie niespodziewamy Lola ja dzis sie fatalnie czuje nie wiem dlaczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba cos z cisnieniem jest bo jak wypilam kawke po tym jak wstalam po poludniu to jest lepiej ale nadal jestem jakos spuchnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no wlasnie dostajemy kopa od tych od ktorych nie przypuszczamy no ale coz takie zycie. Takze pisac bede dalej:) a ty co masz taki humorek dziwny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to moze faktycznie cisnieniesa takie dni czasami ja tez tak mam ze klepnac mnie tylko i polece hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jutro bedzie tak samo to sie zaczne martwic ,moze jakis wirusek sie przypaletal tylko sie rozkrecic nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ty sie czujesz , tzn jakies zwiastunki sa czy nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a ja jak sie czuje sama neiwem brzuch od czasu do czasu dolem zaboli sluz przezroczyty i duuzzo.i tyle a dzis 27dc takze pewnie mi sie @ przesunie bo niewiem czemu taki sluz a nie dawno mialalm mleczno-zolty takze czekam dalej a owula na pewno bylo 1.lipca bo skok byl i bol brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro owu byla 1szego to dzis lub jutro @ powinna byc zeby nie przylazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ja zamulona jestem , przeciez napisalas ze tak sorki jaka dzis byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg_
Pozdrawiam Cie Lola83-1 :). Nie szukaj winnych wokol siebie... i nie zwariuj w tej Irlandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa ale ludzie sa smieszni ze szok!!! orcio widzisz chyba musimy sie przenies bo nieproszoni goscie sie wpieprzaja do Nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do prawdy pocieszne ! a nie mozesz poszukac topiku na twoim poziomie ? ! Jak nie ma to zaloz ,ulomkow nie brakuje na KAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×