Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Orcio, mało Ciebie tu było ostatnio. Co się stało? Rea, tak trzymaj. Fryzjer, wakacje, dużo pracy. Założę się, że niedługo przyjdziesz tu zaciążona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko zwalila sie siostra z m i dzieciakami , co prawda wzieli auto z wypozyczalni ale co z tego jak bez zapasowego kierowcy . wiec robilam za takowego bo przeciez urlop jest od picia -to dewiza szwagra. jestem juz troszke wolniejsza wiec bede zagladac jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wychodzic ze swoich zakamarkow .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko jak moge zapytac ,ile srednio miesiecznie przybierasz na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola wez sie nie daj prosic , z kim ty bedziesz capuccino pijac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika a jak twoje samopoczucie ? jak twoj em radzi sobie ze swiadomoscia wynikow sorki za niedyskretne pytanie ale czy zmienil sie jego stosunek do twoich dzieciakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo ja zaobserwowalam kilka zmian ale nie wiem czy to to ma wplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny bo monolog nie pomaga wyjsc z depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, jak dziewczyny pobiorą urlopy wakacyjne, to nie martwię się o forum. sama je poprowadzisz:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha dobre ciesze sie ze jakos sobie z tym radzisz zazdroszcze sily ducha, zeby nie zaslodzic to nawet podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co dwa dni lapie mini dolek , kilka godzin i przechodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, od początku ciąży przytyłam na razie 4 kg. Pewnie potem wystrzelę:) A ta Twoja rodzinka to niezła, naprawdę... Dali coś od siebie, czy tylko zapewniasz im rozrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej REA! Ja jestem,ale straciłam motywacje do pisania, czasem podczytyje. Popatrzyłam ostatnio w tabelke i mi się smutno zrobiło,że tylko 4-5 straczek zostało, wniosek nawet postawiłam by zmienić temat i forme forum bo i tak staraczki tu nie zaglądaja....kLAUDIA ODRZUCIŁA:) Orcio- badania Ma za tydzień, ja dziś na kolejne USG ide i jestem pewna,ze juz mam torbiel bo w pon. pecherzyk miał 22mm i zero skoku temp. wiec zapewne nie pękł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 nikulam................17.07........30-33...nie......... .30........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............19....24.06......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..20....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........11......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............11......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74.............5........08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............5.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................5........15.07.........11.03.2010 ........27........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko to moja jedyna siostra z ktora mialam dobry kontakt a siostr mam sporo ,rodzonych trzy . ta jest cioteczna i wlasciwie dopuki mieszkala w polsce to widzialysmy sie co dzien teraz widujemy sie dwa razy w roku , procz jak dla mnie alkoholizmu jej faceta nie mam zastrzezen do ich wizyty. tesknie za nia jak cholera chociaz ta odleglosc nas rozni niekiedy . zaczelysmy zyc w dwoch roznych swiatach . ja nadal ciezko musze na wsztystko zapier....ac a ona ma podane na tacy i jeszcze narzeka . nie potrafi zrozumiec pewnych rzeczy czy sytuacji , musze wszystko na nowo wyluszczac i dopiero pojmuje po mojemu dawniej naszemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam ja mam ten cykl monitorowany ze wzgledu na endometrium i pekl mi pecherzyk ale skok tempki tylko jednego dnia a wzrost o jedna kreske . wiec poczekaj na wizyte bo chyba dostalas na hormony zeby zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, ten jej facet pije? Szkoda. Ale cieszę się, skoro Ty się cieszysz z siostry:) Ja mam tylko brata, ale już wystarczy:P Skąd przyjechali Twoi goście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na \"urlopie\" od forum tez... ale juz powoli wracam... ale faktycznie malo osób pisze..... Fajny link Wam wkleje i wybierajcie sobie dzieciaki..... i wyobrazcie sobie ze sa nasze.... hehehehhe http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/hity-internetu/article412372/Tak_niemowlaki_popisuja_sie_na_wrotkach.html U mnie nic ciekawego..... @-szon przyeszdl wczoraj wiec rozpoczynam 8 cykl starankowy - tzw. urlopowy.... ja to ciesze sie przynajmiej z tego ze mam te cykle w miare regularne juz tak nie schizuje bo 1 cykl wydłuzyl sie kiedys do 47 dni..... a teraz regularnie @.... a dzidzi kiedys przyjdzie - musze w to wierzyc bo co zrobie nic .... bede sie troszke odzywac bo mi bez Was smutno ale juz same ciezarówki sie odzywaja..... a staraczek mało...... ale juz nie bede zyła tylko ta strona.... bo jest to meczace...... wiec kochane znowu sie u mnie szykuje bzykanko na maxa..... hehehehe wczoraj odwiedzial ciezarna kol. potrzymałam reke w celu zarazy i moze cos przeszlo... bida musi lezec przez 4 miesiace w łózku moze tylko na siku i do lozka.... ale co sie nie robi dla szkraba ktory majuz 560 gr i jest dziewuszka i łapkami mach do niej na usg.... szyjka jej sie skraca..... ale wlozyli jej jakis \"korek\" i lezy bida... Ja mam teraz za 2 tygodnie urlop.... ale w pracy tym razem wypoczynkowy..... i szykuje sie wyjazd w Polske.... ot co mogłam Wam napisac..... nikulam a co do pekniecia jak sa takie te pecherzyki duze... to moze trzeba podac zastrzyk na pekniecie.... i bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudenhofen . pod frankfurtem nad menem. to jakies 1200 od warszawy dla mnie odleglosc zabojcza bylismy na ferie zimowe bo corci obiecalam ale wlasnie problem w mojej nietolerancji alkoholu jej faceta .wiec zle sie u nich czulam ,wole zeby przyjezdzali tu . ja rozumiem wypic drinusia lub trzy ale zdajac sie do nieprzytomnosci pod byle pretekstem - robic to z systematycznoscia - to juz alkoholizm . jej wybor ja w to nie ingeruje ,swoje zdanie wyrazilam , ciesze sie tym ze dba onia i dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, folik----na USG ide nie do gina tylko do radiologa, nie ma możliwości przypisania zastrzyku,zreszta skoro 5 dni temu miał 22mm to teraz pewnie jest juz taki wielki,ze zastrzyk by sie go "nie imał". Hormony badam i ciagle mi wychodza jakies wzajemnie wykluczajace sie wyniki....wlasciwie to nie mam juz do tego siły. Teraz to nawet chce by w tym cyklu nic nie wyszło bo dostałam silnego uczulenia, jestem cała w wysypce, nie moge jej wystawiac na słońce,mam przypisany silny lek ale moge go zaczac brac dopiero jak sie upewnie,ze w tym cyklu 0 szanse na to by sie przytrafił Groszek,a za 3 tyg. urop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio, ja to mam maksymę taką, że wszystko się dzieje po coś, wszystko ma swój sens, a ja i tak dopną swego:) staram się nie patrzeć za siebie i to mi pomaga. bez tego nie dałabym chyba sobie rady... ale z drugiej strony wiesz, trzymasz wszystko w sobie... no nic. co nas nie zabije to nas wzmocni!:) Nikulam - już tylko ty mi tu zostałaś ze starej kadry... kate się schowała znowu, Folik na urlopie. I też mam to co ty, nie mam mobilizacji do pisania..... a jaki był plan na zmianę forum i co ta Klaudyna się tak opiera?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----planu nie było :)poprostu weszłam raz...same brzuchatki, weszłam drugi....same brzuchatki...trzeci.....same brzuchatki, do tego ktoraś uaktualniła tabelke, patrze a tam 5 staraczek wpisanych z czego praktycznie ani jedna sie nie udziela:(Napisałam wiec,ze pod tym hasłem to forum nie ma sensu i by je juz na dobre zmienić dla brzuchatek, by było im wygodniej. Klaudia sie jednak upiera,ze nie, ze chce poczekać aż wszystkie bedziemy miały Groszki i wtedy wspólnie zmienimy.....to niezmiernie miłe z Jej strony, Kochana jest!pesymistycznie jednak myśle,że to niewykonalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i Folik wylazł:))))) hej:))) ja myślę, że możemy zmienić nazwę topiku jak chcecie, ale tylko Ferminka może to zrobić... miała dobrą rękę, żeby skusić fajne baby, więc niech ona decyduje jakby co:))))) mogłybyśmy się nazwać np. nie wiem "Mamy swój plan na życie", albo "Jeżeli masz chęć zajść w ciążę, nie wahaj się ani chwili", albo "Klub szczęściar obecnych i przyszłych" i jeszcze tam inaczej:) jak chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a wylazłam na chlanie..... a tu kicha.... nikulam ---- a w którym dniu cyklu miałas 22 mm u mnie 21 mm byl w 14 dniu cyklu a dopiero 18 pekł... wiec 4 dni jeszcze rósł... wiec moze jest nadzieja ze skoczy Ci jutro tempka... wyrzuc te termpmetry... ja od tego cyklu juz nie mierze... bo mnie to tylko podnosilo na duchu jak była 36,9 a spadla na 36,6 i dupa dzien podły.... a co mi to dalo tylko pesymistyczne mysli..... ja juz nic nie bede robic.... choc na monitoring pijde i meza na badanie wysle... juz nawe wiem gdzie co i jak sie to robi.... ale po urlopie niech sie jeszcze w tym cyklu chlop nie stresuje tylko niech mi tu zolnierzy daje.... bedziemy sie urlopowac i bzykac sie bez wiedzy czy ma plemniki git czy nie.... REA - pijemy cos.... myslałam ze Was nie bedzie nic nie brałam ale moze po jakis browar skocze..... ? jest cos w szafie.... zostalo cos.... patrzylas czy isc zobaczyc.... nikulam moze i Ty sie napijesz moze Ci wtedy co tam peknie i temp poszybuje.... hehehehe NIKI który to cykl... u Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki Klaudusia ma niezły plan, tylko co zrobić, jak lgną do nas ciągle nowinki:) czyli nowe staraczki, będziemy czekać aż rozpyli się cała kafeteria?:))))))))))))))))) no ja też czuję, że nas te brzuchatki zdominowały. pozarażały się, a my niepotrzebnie te witaminy uodparniające brałyśmy...:) jak grzyby po deszczu... no nic, musimy się jakoś podzielić tematami kiedyś każda była hmmm, jaby to powiedzieć poszkodowana, a wiadomo, że bieda łączy (nie, Foli?). teraz jest tak, że niektóre są dalej w biedzie inne w dobrobycie, co więcej dobrobytu jest więcej, cha cha i super, ale brzuchatki musicie zaganiać i moblilizować nasze staraczki do działania, bo stworzyły się dwa obozy! potrzebujemy waszego wsparcia tak samo, jak i wszystkich informacji o waszych fasolkach. szczęściary biorą po kolei jedną bidulkę w obroty. tak się może udać jakoś te dwa tematy pokonać, bez frustracji staraczek. ale ustaliłyśmy kiedyś, że nie przesadzamy, nie szalejemy z termometrami, dobrze poprostu jest mieć kogoś zyćzliwego obok siebie, kogoś komu się poprostu udało:) jakoś trzeba to forum odżywić, co babole??? ja to się martwię o naszą Chciejkę i Lolę. Chciejko, jak już ochłonęłaś do daj nam znać, jak z tym facetem, co się stało. Nie wszystkie trafiłyśmy od razu na swojego anioła, większość z nas, przeżyła takie same rozczarowania jak ty. Ja mam taką teorię, że spotykamy każdego z jakiegoś powodu. przeważnie dlatego, żeby się czegoś nauczyć, dowiedzieć o sobie, przede wszystkim tego, z kim nie chcemy być. ja miałam masę takich przypadków, ale dzięki temu od każdego się czegoś nauczyłam, gdyby nie oni, nie znałabym się na samochodach, komputerach, rybach, nie jezdziłabym na rowerze, nie znałabym wielu pięknych miejsc. oni wszyscy, to ja teraz. Pamiętaj gonimy dupków i szukamy dalej. I dalej, aż znajdziemy. a ty Lolka, to tu wreszcie chodź, bo nam się nudzi:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No LOLA sfikoswła ale dzis wyjdzie LOLA LOLA LOLA>.... krzycz REA.... LOLA>.... wyłaż z nory wyłaz z nory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolka!!!! LO .......... LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to ja ide po browar... chyba bo monopolowego zeby cos innego nie mam blisko.... a dzis mam mega@ to co ja sie w taki upal bede wóda zalewac.... pije ktos czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×