Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Uuuuuu co za frekwencja... Dziekuje za zyczenia. Ja jeszcze 45min i uciekam do domku.. Strasznie spac mi sie chce.. Milego wieczorku Babolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, sto...dzidziusiów:) Beata, boli Cię kręgosłup przy zmianach pogody, często Ci dokucza? Nie zazdroszczę, ale marsz do lekarza. Bobas chce mieć sprawną mamusię:) Klaudia, niejednokrotnie wspominałam tu kiedyś, że moje dziecko nie jest wynikiem żadnych czynności seksualnych. Nie wiem jak to się stało. Mówił, że bez obaw, mam się nie martwić, bo dzieci biorą się właśnie z kapusty i że mam dać się namówić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko kręgosłup mnie boli i na zmiane pogody i bez przyczyny tak o a jak chciałam iść na rechabilitacje to neurolog dał mi karteczke z ćwiczeniami i tyle a nie dał skierowania na rechabilitacje. Ale sie opisałam wcześniej i hasło złe podałam ehhhh chyba nie myśle A ja sobie do podusi sie przytulam cały dzień hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko ja u gina byłam 29 czerwca i wtedy miała 2.4 cm jeszcze malutkie było ale teraz pewnie jest większe mam nadzieje a na wizyte ide dopiero 20 lipca wiec zobacze jak macha mi rączkami. Ja zaraz bede tylkodo sklepu skocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem ale leje musiałam pod sklepem siedzieć bo taka nagle ulewa przyszła. ale fajnie już musi wygląać Twój dzidziuś. Chmurko a powiedz mi masz jakieś strony na których mogła bym sobie poczytać jak sie teraz rozwija dzidzia i jak wygląda ???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMM Chyba już nikogo niema to nic posiedzze sobie i poczekam aż ktoś wejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! UUUUuuu, ale mam zaległości! Trochę mnie nie było... A wszystko wina koparki.... co wykopała główny kabel z netu! Dwa dni naprawiali! Na wstępie najserdeczniejsze życzenia dla Ciebi Aniu! Spełnienia marzeń i przede wszystkim zdrowej dzidzi i lekkiego porodu :) A teraz co u mnie, z raczej u \"nas\". Byłam wczoraj u gina i wszystko ok. Dzidzia na razie maleńka, ale na swoim miejscu, siedzi sobie na samym środku macicy :) Popytałam mojego gina co i jak i: bóle brzucha - w normie śluz - może być różny, ale najczęściej biały lub żółty, z tym że żółty wsakzuje na obecność bakterii ból w lędźwiowym odcinku kregosłupa - w normie Jedynie jakiekolwiek plamienia sa powodem do niepokoju. Tak więc mam sobie żyć spokojnie, trybu życia nie zmieniać, jedynie nie dźwigać ciężarów, ale ruch jest jak najbardziej wskazany na razie. Po górkach też mogę sobie śmigać, jak mam ochote :) (wyszło na to, że nasza dzidzia była już na Świnicy, którą zdobyliśmy w przedostatnią niedzielę :) ) Dziś przkekazaliśmy dobre nowiny rodzince - wszyscy zachwyceni. Nawet było zabawnie, bo w pierwszej chwili, przysły szwagier eMa, pomyślał że najmłodsza siostra eMa (tegoroczna maturzystka) zaliczyła wpadkę. Nie wiedział jeszcze o kogo chodzi z tą ciążą i od razu podejrzenie rzucił na młodą, bo mu odruchowo wzrok najpierw na nią poszedł :D Ja, nie chwaląc czuję się dobrze. Mdłości nie mam, a moja mama nie miała ich wcale przy ani jednej z 3 ciąż :) Mam nadzieję, że i pod tym względem wdałam się w mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitajAnolia ciesze sie że z dzidzią ok a co do objawów i porodu to sie podobno dziedziczy po matce hi hi i coś w tym jest bo moja mama szybko rodziła i ja też. dobrze że sie dobrze czujesz ja nie za bardzo ale jakoś sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję, że nie przebiję pierwszego "wyniku" porodowego mamy! Mój najstarszy brat ważył.... 4,600 kg! A mama 160 cm wzrostu i 45 kg wagi normalnie :) Poród był naturalny! Ja jestem podobnych gabarytów, no waga trochę wyższa - narazie ok 50 kg, ale niedługo to się pewnie zmieni! :) i nie mówię o wzroście:D niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOO ale wielkie dziecko jak ona dała rade je urodzić naturalnie. Mija córcia miała 3.520 i 56 cm i wydawała sie duża a 4.6000 kilo wiecej nie nie wole cesarke. Ja już jestem nastawiona na cesarke bo mój wzrok nie pozwoli na naturalny poród mam straszną wade a przy 1 porodzie już mi sie strasznei pogorszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, to taka stronka, na którą często zaglądam: http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.php Fajne mają tam porównania. Annolia, fajnie, że bobas zdrowy. Na razie wszystkie babki w porządku ze swoimi maluchami. Czasem myślę o Dziewczynie Bonda, jak jej się ułożyło, czy zaszła jeszcze w ciążę. Nie mówiąc o tych cwaniarach z górnych pozycji tabeli:D Wracajcie tu, kobity, bo Wy już zaawansowane jesteście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 1968 w gminnym Ośrodku Zdrowia, (a w takich warunakch maja mama rodziła swoje pierwsze dziecko) to sobie możnabyło o cesarce tylko pomarzyć! :) Też mam wadę wzroku, mam nadzieję, że poród nie wpłynie na jej pogłębienie! Mam astygmatyzm, a ty Beatko co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anolia ja poprostu jestem krótkowidzem i mam już -12 szkła a wada sie pogarsza:-( Chmurko dziekuje zaraz zobacze sobie na tą stronke bo znudziły mi sie te co miałam. Tak te babki z wyższej rubryki nas olały trzeba je wezwać a Lola to napewno nas czyta bo na nk była hi hi zgadza sie Lola??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Beatko faktycznie nie fajnie! Może my "astygmatyczki" się wywiniemy jakoś:) A co z resztą szanownych brzuchatek i staraczek? Też im koparki kabelki wykopały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała poczytać relacje innych ciężarnych z 6. miesiąca, one więcej już wiedzą. Poszperam w necie. Fajnie jest poczytać o tym, jak kogoś bobas kopie itd.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety to mogę sobie tylko pomażyć o naturalnym porodzie al bardzo przykro mi nie jest bo żle wspominam może nie poród ale po porodzie miałam komplikacje i prawie u bozi byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurkoja sie doczekać nie moge już na kopniaki ale mam nadzieje że sie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz jak grzeczna mamusia ide spać bo nie chce długo wisieć na komp ze względu na tą moją głowe i kark bo już zaczynam czuć że pobolewa a do szpitala sie nie wybieram na wczasy;-) mam jeszcze jedno dziecko moge dopiero iść po 20 jak bedzie trzeba bo mała pojedzie nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem... Najpierw czekałam na byle kopnięcie teraz jak mam raz na jakiś czas, to chciałabym już być regularnie obkopywana:) Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem czytam ale nie bardzo mam o czym pisac Nikamo gratuluje !!! Aniu spelnienia tych podstawowych i tych bardziej wysublimowanych marzen.... Rea glowa do gory ,bierz wiesiolka na poprawe endometrium bo byc moze w tym tylko byla przyczyna. Lola krotki foszek nie jest zly ... tylko pamietaj ze ma byc krotki... Beatko to nie zaciekawie masz z tym kregslupem ,moze warto z ta kolezanka czesciej na kawke sie spotykac skoro posiada wiedze i Umiejetnosci?! Nikulam zycze dobrych wynikow Annolia super ze wizyte masz za soba , troszke odetchnelas z ulga . To istotne. Foliku - jestem dobrej mysli Chmurko twoja zachlannosc na objawy i oznaki jest w 100% uzasadniona , w standarcie duzo zdrowka dla wszystkich .................. odzwyczailam sie od cykli bez staran , wszystko w ostatnich miesiacach podporzadkowalismy staraniom a tu teraz na nowo trzeba sie organizowac ,dobrze ze jeszcze siostra jest to jakos czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kozy, A co tu taka cisza, co????!!! Ja miałam urlop na żądanie i teraz przez 2-3 tygodnie mogę być rzadko. Kończę i przekazuję sprawy w obecnej firmie, ambicjonalnie muszę wszystko co zaczęłam doprowadzić do końca. Przenoszę się też do swojego nowego gabinetu, od wczoraj mam nowy telefon służbowy, meble i powoli się ogarniam tam. Biegam jak szalona pomiędzy firmami. Nie wiem, czy od razu zacznę w nowej firmie po odejściu stąd, bo mój M chce jechać na tydzień nad morze. W sierpniu wybieramy się do znajomych do hiszpani, więc może uda nam się spędzić lato wyjazdowo, za całkiem małe pieniądze. Psychicznie już lepiej, jeszcze to mi się wszystko kołacze w głowie, ale nie mam zbyt dużo czasu na przemyślenia. Polatałam po przecenach, byłam u swojego ukochanego fryzjera i już mi lepiej:)))) Andzia - najlepsze życzenia - zdrowego bobaska przede wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×