Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik---ja tak sobie mierze tą temp. drugi cykl dopiero, w tamtym mi ładnie rosła w tym zero, stoi w miejscu a nawet spadła...22mm miałam w piątek i był to 20dc, dziś jest 24dc i boje sie myśleć ile on może mieć.....Boje się,że to już torbiel, mam w domu duphaston, czytałam,ze luteine sie bierze na wchłoniecie torbieli,nie wiem czy duphaston tez, a lekarz mi tego pewnie nie powie bo to radiolog a nie ginekolog. No nic byle do tej 16....no i czym predzej chce zaczac brac tez lek na uczulenie bo oszaleje za chwilke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, ty nigdzie nie idź! ja dzisiaj robię imprę w pracy. mam siatę alkoholi. szampan, wino, wóda. tylko muszę jechać po soki, chyba że wy macie? Niki, ty jak zawsze wbijasz się w temat!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sie pojawi bo nas teraz czyta i sie smieje gadzina..... lolka lolka..... nie badza taka.......... juz w tabele sie nie wpisuj.... tylko wylaz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA----popieram wszystko co napisałas o forum!!!!!! Co do tego no hmm alko...hmm..alkoholu to oczywiście ja chętnie:)Dziś piątek, do tego mam wolne bo jutro do pracy na 12h więc....oczywiście reflektuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam bedzie git..... niedługo..... a teraz beda jaja bo REA nas upije i na usg pojdziesz pijana buchchchaaaa buchaaaaaa!!! dobre baba pijana dupa sprzedana..... hehehehe pijnuj sie.... tam u tego radio-ginekologa.... nie ten to nastepny cykl i bedzie dobrze to ktory to cykl.... LOLA>>>>> lolAAAAAA.....dawaj tu do nas..... ło a teraz brzuchy sie gdzie pochowały....REA woda czestuje to bidy tylko powachac moga..... ale przynajemniej maja co czytac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku-----nieszczęsny 7 cykl...7 rok małżeństwa i generalnie związku jest ponoć najgorszy-najtrudniejszy więc może i 7 cykl o dzidzie należy odpuścić i czekać spokojnie na ten 8....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, pierwsze rozdanie na zachętę czerwone wino, kraj pochodzenia hiszpania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallllo 2 w1 gdzie jestescie..... my rozumiemimy to Wasze rozgoryczenie co do picia...ze nie mozecie itp.... ale czytacie przeciez.... macie nas wspierac, opiekowac sie .... co REA pisze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo kochane tak na pusto to moze chociaz jakies delicje rzuce do winka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, robimy tak, ja ciebie zawożę na to usg, potem wracamy do mnie i końcowe trasy robi twój M, co? bo Folik, nas pozabija. Ona ani w lusterka nie patrzy, ani nie redukuje, skaczesz w tym aucie po wszstkich pasach a ludzie trąbią!!!! ja już z nią nie jadę. a na rower nie wsiadaj, bo od razu będzie widać, żeś napita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki..... ja tez 7 cykl.... w sierpniu nastepna@ jakos 8 cykl staran w rocznice slubu mi wypada..... i chce prezent.... ciekawe co bedzie... REA mniam mniam dobreeeee aj cos mało wlałas.... na to 1 rozdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciężaróweczki, wprawdzie wesolutko wam nie będzie, jak nam, ale raz sie chociaż role odwrócą:) bez obrazy oczywiście, żartujemy sobie może Piccolo?:) ale nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa to jest mysl Rea musisz jakis cymes rzucic to zaraz dziewczyny powychodza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA------niestety mój M dziś na szkolenie weekendowe wyjeżdża więc nas nie odwiezie, ale może M Folika? Na rower po pijaku nie wsiadam bo jeszcze mi się zniszczy:) Dawaj tego winka!:)Może mnie baba z gabinetu nie wywali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO, jak powiesz, że masz ciasto, wylizą wszystkie! sernik to jest dobry HAK:)))) drugie rozdanie: dalej jesteśmy w słonecznej Hiszpanii!!!! KOMU????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA - a skad wiedzialas i trafilas ze ja dzis autkiem jestem pociagiem caly czas a dzis autkiem..... juz nie przesadzaj ze tak na mnie trabia.... przeciez ostatnio.. to trabili bo mi szarpnełas na skrzyzowaniu bo Ty chcesz wysiac na srodku ulicy... tak sie nie robi REA nie pisałam nic na forum bo nie chcialam nic pisac zlego o Tobie ale zmuszasz mnie do tego bym powiedziala co wyrabiasz jak jedziesz ze mna ...... pisac... ???? lej mi lalka..... Orcio delicja - jakie..... czekolada biała jest.... bo po normalnej mnie wysyfia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z moimi umiejetosciami kulinarno cukierniczymi to niczego nie zwojuje liczylam ze ty ten swoj slynny serniczek wytaszczysz z pod pazuchy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku----no to ze tak powiem idziemy łeb w łeb z tymi cyklami, mi po 17 lipca powinien zaczac sie 8 ale pewnie sie przesunie...prezent na rocznice mi nie wyszedł bo to czerwiec był,ale bede trzymac kciuki by Tobie- Wam się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dobra, Foli? mój szwagier nas rozwiezie, czy nie? mój pojechał na południe i wróci w nocy...chyba, że ciężarówki pojeżdżą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam moja maz nie bedzie Was nigdzie odwozil bo jest troszke teraz wyposzczony bo ja @uje.... a Wy pewnie bedziecie kusicielki.... bo mnie ewnie w domu pijana zostawicie... onie to nie jest dobry pomysł ..... i to w piatek kiedy to najfajnieszy dzien bo weekendowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku niestety z biala mam tylko grzeska.... ale za to xxl to jak podrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA-----mnie się nie pytaj czy dolać poprostu lej ...:) Mam jeszcze troche słodyczy po moich poniedziałkowych imieninach więc wystawiam wszystko na stół i prosze sie czestować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikulam a moze znajdzie sie tam jakas wisienka w czekoladzie z likierkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide teraz cos zrobic pilnego.... REA zostaw mi cs i Orcio na ząb... i chrzani mi sie mycha na kompie....wrrrrrr musze cos zrobic..... ajajajaj jak sie zalałam.... oj REA teraz przesyadzila z tym nalaniem tego kielicha.... ale dzieki sie upierze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Foli! wysiadam, bo chcę żyć!!!! kto jedzie pod prąd na rondzie??? i jeszcze krzyczy: "naucz się wieśniaku przepisów! gamoń! ten drugi też, ci ludzie jeździć nie potrafią!!!!" jak mam nie wysiąść?!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku to zawiążemy mu oczy, pewnie i tak lepiej mu pójdzie ta jazda niż którejkolwiek z nas po takiej ilosci winka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wy pijcie ja was porozwoze bo i tak mam sesje wieczornych jazd po miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio!nie uwierzysz ale mam:) to obok śliwek w czekoladzie moje ulubione czekoladki !dostałam w imieninowy poniedziałek od Ma razem z cud urody torebką z Zary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupi to ma zawsze szczescie ja poprostu wiedzialam o co sie upomniec hi hi hi wiesz bede laskawa torebka sie nie dziel hi hi a ktory model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje:) To taka duża,materiałowa fioletowo-brazowa we wzory z brazowa rączką -do reki. Ja jesli chodzi o torebki to jestem psychicznie chora:) Powinnam mieć na nie oddzielną szafe, ide np. po buty a wracam z torebka- to chyba nieuleczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×