Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Acha to tez spasowalas:D zobaczysz kiedys sie musi udac:D Poczytam zaraz wstecz co napisalyscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLUS nie mam wyjscia chociaz jak bylam u lekarza przed owu i zobaczylam piekny pecherzyk to malo mnie szlag nie trafil ze nie moge bzzzzy i jak nigdy w tym cyklu sluzu tyle ze ho ho ale widzisz to przekora losu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no dokaldnie ze peka ci pecherzyk to dobrze a czemu nie moglas bzzz w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czekamy na wizyte u androloga a gin zalecil zabezpieczenie , dla ostroznosci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Orcio pomimo badań u mojego M nie zmieniło się w stosunku do moich dzieci. Poza ty to on mnie raczej odwodził od starań nad fasolką, bo podejrzewał że coś jest nie teges z nim a poza tym finansowo jakoś ostatnio nie najlepiej u nas więc..... Dlatego ja też odpuściłam i staram się nie myśleć. Zaczęłam dziś urlop 2 tyg. Moja córka jutro jedzie na obóz a ja z M i z synem pojutrze w niedzielę na tydzień do brata mojego M. Dziś i jutro wielkie pakowanie całej gromadki no i psa też bo jutro odwożę go do mojej mamy- biedaczek. Będzie piszczał i \"płakał\" za nami. No ale cóż musi wytrzymać tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewika w takim razie udanego wypadu zycze wiesz pytam dlatego ze moj zaczol z jakims dystansem uczuciowym traktowac córcie i probuje to rozgryzc czesciej sa wypady na lody ,do sklepu poo pierdułki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewika to spokojnego urlopu zycze:D my dopiero za 2 tyg do Polski lecimy ale mam zamiar fajnie spedzic ten urlop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio---dziekuje za trzymaniem kciuków! Nic już nie rozumiem z tej temp......mieryzłam tylko 2 cykle i odkładam to mierzenie by się nie strasować! Ewiko---udanego urlopu! REA, Folik---dobrze,że skończyłam wcześniej to nasze picie bo pewnie już ledwo na nogach stoicie a ja jutro do pracy :)Trzymajcie się dzielnie i dziś przed snem duuuuuzo wody wypijcie to jutro bedzie mniej głowa bolała:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie fajnie to taka niedostrzegalna roznica ale ja niestety ja widze , gdy zapytalam czy cos sie zmienilo uslyszalam ze mam bojna wyobraznie i tyle ja tam swoje wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio to musisz to wyjasnic bo zle sie zyje w takim swiecie domyslam sie co mozesz czuc:D ale glowa do gory dzis piatek pijemy!!!!! Gdzie Folik Rea Klaudia i Pati????? odzywac sie tu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanko co byście kupiły na parapetówke? moze macie jakies pomysly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No Lola jesteś w końcu ;) No to co że rodzinka wie że piszesz?niech czytają przecież nic takiego tu nie wypisujesz ale rozumiem że już tracisz prywatność.A Ty fałszywcu jeden(kuzynko) masz ubaw nie?bo ktoś Ci zaufał a Ty nie umiesz trzymac jęzora za zębami... Lola dlaczego masz nie iść na wesele?właśnie że idz specjalnie nie zamykajcie się przed wszystkimi z powodu jednej pustej osoby. Na parapetówę no nie wiem?na pewno jakieś winko czy whisky no i coś do domku jakiś drobiazg może słonika na szczęście?albo jakiegoś kwiata fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola moze jakis komplet unikatowych ramek do zdjec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia Witaj nio jestem weszzlam do was juz innaczej do wszystkiego podchodze ale nie bede sie wypowiadala o wszystkim jak cos to napsize na emaial bo wiecie moze znowu kuzynka rozgadac:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio a ile Twoje dziecko ma lat?dziewczynka czy chłopczyk? Wiecie ja jakoś sobie nie wyobrażam wychowywać mojego dziecka z kimś innym niż z jego ojcem bo wiem że on chce dla dziecka tak samo dobrze jak ja a taki obcy człowiek?Nie zaufałabym chyba nigdy w 100% chociaż wiem że czasem są lepsi od rodzonych ojców.Wiem że nawet by nie mógł podnieśc głosu na dziecko bo zaraz bym mu zrobiła awanturę zresztą nawet mojemu M jak czasem krzyczy na małą to zwracam uwage bo mnie to denerwuje.Powiedzcie Beata,Orcio,Ewika jak to jest w Waszym wypadku bo mnie to interesuje jeśli oczywiście chcecie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam a widzisz?więc jest szansa wiesz mam przeczucie że się Wam udało...i mam nadzieję że przeczucie mnie nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no napewno to czyta to wiem takze bedzie jej milo cos takiego uslyszec ale co tam niech czyta. A co do wesela to juz zdecydowalismy ze nie idziemy niemam zamiaru isc i ise wkurzac i glupie minki do zlej gry robic tak jak co poniektorzy ale ja tak nie potrafie. A co do parapetowki to zastanawiamy sie nad mikrofala czajnikiem patelnia i kieliszkami bo wiem ze ktores z tych rzeczy na pewno im sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i wysmiewanie ze "dziewczyny mi musza mowic kiedy mam sie bzzz" ale to jest idoityzm baba niema co robic i obgaduje mam ja gdziec.przeciez nic takiego sie nie pytam a i nawet to wcale nie musi byc prawda od tego jest forum nio ale coz glupota ludzka nie zna granic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja mam córke ma 10 lat , niestety ojca swojego widziala z pelna swiadomoscia tylko 3 razy z czego jeden przypadkowo na ulicy. mysmy sie rozstali jak ona byla malutenka 1,5 miesiaca miala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jestesmy razem 3 rok , nie jest idealnie zwlaszcza ze ja nie mam zbyt spolegliwej natury ale jest swojego rodzaju stabilizacja KTOREJ OBIE POTRZEBOWALYSMY. jednak w wielu sprawach to ja mam decydujace zdanie wlasciwie to zawsze ja bo juz obie sie do tego przyzwyczailysmy. staram sie jednak nie podwazac przez nich wspolnie podjetych decyzji ,przynajmiej na glos zeby malej w glowie nie macic. to trudna sytuacja jest , i nie da sie opisac w dwu zdaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalnie ze jest inaczej zapewne niz w rodzinie naturalnej , byloby jeszcze inaczej gdyby mala byla mlodsza ,tak kazde z nas musi sie bardziej starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio ale tak ufasz w 100% swojemu M?No to faktycznie się tatuś wysilił 3 razy w ciągu 10 lat. Musiało Ci być ciężko z takim maleńkim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola no takie praktyczne rzeczy przydadzą się w każdym domu wiadomo też fajne prezenty.UUU jak ja bym się ucieszyła jakbym dostała na parapetówę mikrofalę od znajomych ;) Na szczęście mama mi kuchnie wyposażyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak bedzie faktycznie to czas pokaze mysle ze skoro ze strony malej jest pelna akceptacja to jest ok jest na tyle duza ze moge z nia porozmawiac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia no zastanawiamy sie zobaczymy jeszcze jak zajedziemy do Pl to bedziemy szukac czegos:D a Nam jeszcze hohoho do wyposazenia domku gdzie tam jeszcze narazie siedzimy tu ale niewiemy jak dlugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×