Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

PRZED OWU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Orcio...................22.06..................?........ ....30........6 Folik32...............11.07.......27-42.....nie......... .32........7 Meg75 ................22.07.........29.....juz nie........34...... ojjj... AsiaAaK...............10.07.........28........?......... ..20..........10 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL nikulam................21.07........30-33......nie...... 30........7 BRZUCHATKI NICK...................TC..DATA BADN...TERMIN POR.....WIEK...płeć Bombelek83..........18.................07.10.09........ . ..25.. ..... ...... Ognik80...............16.....01.06.....26.10.09........ . ..28 .. ..... ...... Mfigielek..............17.....24.05.....08.11.09..... .......24 . ... ... .... Animonda.............23....22.07......10.11.09....... …...25 ...chłopiec M_M...................21.....14.07......14.11.09...... ......24.. ... ........ Spacer w chmurach..20....06.08.....10.12.09............22.......... . Fermina30...........13......20.07....05.01.10.... . ……..31 .........? Klaudia0405..........12......30.06.....31.01.2010..... ...26........ Beata2611............12......20.07....03.02.2010 . .....26.......... Anka323..............11.......11.07.......30.01.10... .....23........ Nikamo74..............7.......08.07........01.03.2010... ..35....... joanna84..............7.......22.07.........07.03.2010.. .....25...... Annolia................6........15.07.........11.03.2010 ........27........ witajcie dziewczynki aktualizuję tabelkę:) jak czujecie się ? ja ciagle jesteś spiąca przychodzę z pracy jem obiad i śpię chociaż pół godziny bo inaczej nie daję rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIEC ZNAJDZIESZ KOLKO ADORACJI Lola masz racje po co mamy sie wkurzac spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mam cicha nadzieje na twoje szczescie i nie chcialam cie narazac na stresik ale wedle zyczenia mozemy popisac ale obawiam sie ze to jednorazowa wypowiedz bylo bo zklecenie wiekszej ilosci zdan dla tego szpiega to nie lada wyzwanie - prawda szpiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio no masz racje narazie szuka co by tu znowu napisac hehe:) tyle ma co sobie popisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna witaj i przepraszam ze sie nie przywitalam widzisz mamy tu nie proszonego szpiega:) takze trzeba go splawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze pisanie zajmuje tak duzo czasu hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio hehe no moze mialas racje:) a u ciebie jak tam ? a gdzie reszta babeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpieg...
Powiem Ci tyle Wiola (Lola83-1). Cala rodzinka ma niezly polew z Ciebie. Jak piszesz jak sie bzykasz z eMem, jaki aktualnie masz śluz... Przypuszczam ze Twoje kolzenaki z forum tez z Ciebie sie ladnie smieja tylko zadna Ci tego nie napisze. Zegnasz sie z nimi chyba juz 10 raz... Noo ale. Piszesz ze forum czyta jakis SZPIEG. To jest dopiero zabawne. Ze piszesz na forum cala rodzinka wie od samego poczatku od kad tu sie zapisalas. A skad? Nieraz mialas w opisie na GG ze siedzisz na kafeterii. Wiec nie obwiniaj teraz kogos i nie szukaj winnego ze wyszlo to na jaw, bo sama jestes sobie winna. Szpiega nie ma i nie bylo. Powiem Ci tyle ze czyta to cala rodzina i jest jej wstyd... A Ty jak chcesz to dalej pisz i rob z siebie posmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpieg spierdalaj stad!!!!!!!\\mayslisz ze mnie to rusza juz sie nie przejmuje jestescie smieszni i tyle a rodzinka to niech sie smieje mam ja gdzies gleboko i nie musze byc z nimi w zgodzie a ja sobie moge nawet pisac kiedy i gdzie sie bzykam a was to gowno obchodzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za co jest wstyd rodzinie - zapewne potomnych w kapuscie znajdowali . Co za ciemnogrud . LOLA nikt kto sie stara nigdy sie nie smieje z tego co sie stara... wiesz co mam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio wiem wiem a niech sie smieja mi to lata wiesz przestalam sie przejmowac z rodzinka sie najlepiej na zdjeciu wychodzi i to z boku hehe Niech sie smieje rodzinka moze sie czegos dowiedza a ty malolacie co to napisales odwal sie odemnie raz na zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZPIEGU Jesli dla Was ( czyli calej rodzinki ) takie zabawne jest, ze chcemy miec dziecko to sie smiejcie do woli... Mysle, ze tylko ostatni debil i czlowiek bez jakiejkolwiek elementarnej kultury moze sie z tego cieszyc... Rodzinie jest wstyd? to po co czytaja? A po drugi to mnie jest wstyd, ze mam tak zacofana rodzinke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola dobrze napisalas kochana . moze zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio zajrzyj bede czekala i miala polewke jak to ten smieszny Szpieg napisal hehe:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZPIEGU -do Ciebie:) Cala rodzinka mowisz? juz widze jak Babcia siedzi przed laptopem i wypiekami na twarzy sledzi jaki mam sluz i ile razy sie kochalam z eMem... Wiec jak zwykle przesadzasz, Szpiegu, zreszta nie pierwszy raz i pewnie nie ostatni, a Twoje wyobrażenie o swojej wielkości i nieomylnosci jest wielkie ze hoho. jak do tej pory nie mam sie czego wstydzic, to Wy Kochana Rodzinko powinniscie sie wstydzic, ze wlazicie z butami w moje prywatne sprawy. Wara ode mnie, polglowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja myślę,że musisz "olać" osobę która wypisuje na Ciebie tak jakby jej tu nie było. mam osobista prośbę do szpiega - przestań pisać na tym forum ponieważ mu tego sobie nie życzymy, i to nie jest topik na temat szpiegostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna masz racje:) chcemy spokojnie o wszystkim rozmawiac awy czytajcie sobie moze sie nauczycie czegos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna napisze ci na emaila niewiem czy mam ale chyba tak bo tu nie warto pisac sama widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ale niemam twojego emaila niestety a po drugie wyzej juz orci napisalam co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×