Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No co wy dziewczyny??? zgubiłyście się czy co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej babolki :) Opierdzielam te co na skejpach i gg gadaja a do nas juz nie klikaja no to tak na dzieńdobry :) ja dalej w szafencjach i jak patrzę na to wszystko to az mi sie odechciewa i mówię sobie jaka ja głupia byłam że tyle nakupiłam :oale zapierdzielam dzisiaj jak mały motorek bo młodemu się ferie skonczyły i w szkółce juz dzisiaj więc moge mu częsc gratów wywalić bo nie widzi:)a ma ogrom nie potrzebnych duperelów którymi sie od 4 lat nie bawi więc oddam je koleżance dla małego synka :)A tak to mody by stwierdził że może sie jeszcze bedzie tym bawił bo tak juz kiedys było ze skutkiem takim ze wlasnie te rzeczy leżą juz w kartonie 4 rok :) a tak czego oczy nie widzą to i duszy nie zal :)kochane uciekam ale jeszcze dzisiaj naturalnie kliknę między układankiem KOCHAM WSZYSTKIE👄👄 TIJA- własnie kawke konczyłam \\_/> duchowo piłam z tobą :D KASIUNIA ❤️PIMACH-👄👄👄👄 LOLA-jejku kotek co z toba bo juz sie martwię :o👄 MAMA👄 MAJKA👄 I DLA RESZTY TEŻ OGROMNIASTE👄❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola !!!!! napisz cos wiecej bo jak przeczytałam to mam ochotę przyjechać do Ciebie i dać w gębę wiesz komu.....alkohol nie pomoże, wiem coś o tym....ja wczoraj też piłam i dzisiaj leczę kaca giganta, tyle że załatwilam się piwem mocnym, ja takowego nie mogę pić bo mi szkodzi. Loluś pisz, pisz, pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) coś faktycznie pustawo ostatnio sie robi .... pewnie wszystkie zajęte bardzo :( Loluś !!!!! Nie wiem o co poszło, ale pod wpływem alkoholu robi się i mówi różne głupie rzeczy .... zwłaszcza jak trwa to jakiś czas .... Mam nadzieję, ze wszystko jest do wyjaśnienia i przeczekania. Pomyśl o małym. I tym wszystkim dobrym co Was do tej pory łączyło. Dojdź do siebie, a potem na spokojne porozmawiajcie. Dopiero wtedy podejmuj tak ważne decyzje. Jestem z Tobą całym 😍 Mycha :) stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk -stuk - puk - stuk - puk 👄 Tija :) no to teraz już chyba nie będziesz narzekać na pana :) Wszystkiego .... najdłuższego życzę :P Do2do :) jak ja Ci zazdroszczę tych mebli !!!!!!! Ja niestety teraz nie mogę sobie jeszcze pozwolić ...... za dużo jeszcze wydatków w firmie ma mężuś 😭 Ale mamy zamiar szukać czegoś na domek, bo ja niestety póki co dysponuję mieszkankiem jedynie . Co prawda moim własnym, ale mieszkanie to nie domek .... :O:O:O Ory :) Ślicznotko, klikaj między jednym bilansem a drugim :) W ciszy i spokoju oczywiscie :) Myszka :) i jak, wybadali Cię? :) Kasiunia 👄 co dziś jecie? :) Mama :) dzień dobry albo jak wolisz - dobranoc :) I dla pozostałej reszty pięknych pań 👄👄👄 Pimach 👄 Antek 👄 A Wy ? Szczególy proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszyczki - Pryczki!! .....jak ja nie lubię poniedziałków!!!! ... brrrrrrrrrr ale pocieszam się, że idę dziś do kosmetyczki....uf....zrobię coś dla siebie ..... a i dietuję.... naprawdę.....bez rzadnej ściemy... :) Całuję mocno............. Chudzinka (kiedyś tam w przyszłości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity pisac mi tu coś!!!!! czyżby pozamarzały tej zimy???? Mama też nie lubię poniedziałków jak diabli. Lola co u Ciebie???? Załagodziliście jakoś konflikt? Mam nadzieję,że tak i że wszystko gra. Do2do zostaw te szafy i pisz coś więcej bo nie ma co czytać. Ja diety nie trzymam nie ma teraz do tego głowy, nerwy mi zaczynają puszczać bo w środę jadę na rzeź. Cholernie się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola, Majka madrze mówi, alkohol to zły doradca. Może trzeba się rozejść do narożników na jakis czas? POczekać aż emocje opadną. Kochana, martwimy się, napisz, co i jak. 👄 👄 👄 Majka, jestesmy po usg. Mały ma się dobrze i wyglada, ze ma wszystko na swoim miejscu. Ale moja waga mnie powaliła, prawie 70 kg, czyli 8 in plus. A to dopiero połowa.... Idę na diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babolki ja byłam dzis na badaniach jutro i pojutrze tez musze jechac Lolus kochanie pisz do nas bedzie oki ale moja droga nie daj sobie mój tez zaczą pokazywać co to nie Ja jak wrócił z Angli ale ja mu pokazałam gdzie raki zimuja i narazie mam spokój a teraz jeszcze mu pokazać ze ja umiem na siebie zarobic A ty kochana Pimach zadnych diet masz zdrowo sie odzywiac zeby Antos był zdrowy [kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa... LOLUś, jakiś kurwa pojebany dzień... Ja po paru piwach to się tak pogryzłam z moją mamą, że ona w środku nocy chciała wracać do Łodzi :( :O :( powiedziała, że więcej do nas nie przyjedzie. Jest ot o tyle groźne, że jest strasznie pamiętliwa i zasadnicza. Jak coś powie, to się tego trzyma :( oczywiście poszło o pierdołę jakąs, ale od słowa do słowa i już tak mordę darłam i mówiłam takie rzeczy, że rano nie wiedziałam jak jej w oczy spojrzeć :o Teraz jesteśmy w Łodzi, ale te 5 godzin z nią w samochodzie sam na sam... :( eee, nie warto było.... jak to mówią Słowo wyleci wróblem, ale wróci wołem. OT CO! Poza tym NIIIC dobrego. Koleżanka wysłała mi zdjęcia z sierpnia 2007 i prawie się rozpłakałam... tak się kuurwa zestarzałam przez te dwa lata, że szok! Myślałam, że to jakieś dużo starsze zdjęcia, bo ja taka chuda i młodo wyglądająca... i fajne włosy... 😭 a ona mówi, że to półtora roku!!! jak się można tak posunąć za parę miesięcy???? klęska i porażka i w ogóle do dupy! całuję was robaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wpadam na chwilke odpoczynku :) Dziewczynki normalnie zawiedziona jestem :( nastawilam sie na kupę czytania a tu co ...puchy ...puchy...i jeszcze raz puchy...ja dalej w tym co robiłam;) a wkurwiona jestem że ....szkoda pisać , pamietacie jak wam pisałam że mam pralke zrypana i że był majster który fajami na kilometr walił :o no więc wysiadla po raz 2 WRRRRRRRRRRRRR i chyba jak stary z pracy za raz dojedzie to musze po pralke smigać :o normalnie czysta krew mnie zalewa i jak by tego było mało zbliza mi się @ więc domyslacie się jaki mam stopień wkurwienia:D bez batona sie do mnie nie zblizaćhihihih:D Ale tak serio to jeszcze wymysliłam sobie przewieszenie zdjęc na ścianie :) więc juz widze mine slubnego jak mu to oznajmię :) jak mnie wzrokiem nie zabije to bedzie super:) dodam tylko że ja tak mu karze wiercic kołki w scianie sredno 2 razy w miesiacu więc ....przemilczę ....i bałagam niech juz będzie wtorek bo ja tez poniedziałki mam w dupie:D!!!!! KOCHAM WSZYSTKIE I CAŁUJĘ< TULĘ 👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec wraca z pracy i widzi, jak trójka jego dzieci siedzi przed domem, ciągle ubrana w piżamy i bawi się w błocie wśród pustych pudełek po chińszczyźnie, porozrzucanych po całym ogródku. Drzwi do auta żony były otwarte, podobnie jak drzwi wejściowe do domu i nie było najmniejszego śladu po psie. Mężczyzna wszedł do domu i zobaczył jeszcze większy bałagan. Lampa leżała przewrócona, a chodnik zawinięty pod samą ścianę. Na środku pokoju głośno grał telewizor na kanale z kreskówkami, a jadalnia była zarzucona zabawkami i różnymi częściami garderoby. W kuchni nie było lepiej: w zlewie stała góra naczyń, resztki śniadania były porozrzucane po stole, lodówka stała szeroko otwarta, psie jedzenie było wyrzucone na podłogę, stłuczona szklanka leżała pod stołem, a przy tylnich drzwiach była usypana kupka z piasku. Mężczyzna szybko wbiegł na schody, depcząc przy okazji kolejne zabawki i kolejne ciuchy, ale nie zważał na to, tylko szukał swojej żony. Zaniepokoił się, że może jest chora, albo że stało się coś poważnego. Zobaczył, że spod drzwi do łazienki wypływa woda. Zajrzał do środka i zobaczył mokre ręczniki na podłodze, rozlane mydło i kolejne porozrzucane zabawki. Kilometry papieru toaletowego leżały porozwijane między tym wszystkim, a lustro i ściany były wymalowane pastą do zębów. Przyspieszył kroku i wszedł do sypialni, gdzieznalazł swoją żonę, leżącą na łóżku w piżamie i czytającąksiążkę. Spojrzała na niego, uśmiechnęła się i zapytała jak mu minął dzień. Popatrzył na nią z niedowierzaniem i zapytał: - Co tu się dzisiaj działo? - Uśmiechnęła się ponownie i odpowiedziała: - Pamiętasz, kochanie, że codziennie jak wracasz z pracy do domu, to pytasz mnie, co ja do cholery dziś robiłam? - Tak - odpowiedział z niechęcią. - Więc dziś tego nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - to po prostu swieta prawda o mezczyznach i ich podejsciu do roli kobiety w domu... niejednemu by sie taki widok przydal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to tu jakas masakra jest... wywialo dziewuszki na amen a co gorsze mam wrazenie ze to zarazliwe jakies jest... 😭 do2do - wiem ze masz niezly sajgon teraz ale pomysl sobie jak bedzie bosko jak juz dojdziesz z tym do ladu.. tylko pamietaj zeby wieksza ilosc przerw na kafe robic ;) emma - nikt nie lubi szpitali i zabiegow ale jest pewna zaleta, jak juz bedzie po to bedzie po i bedziesz juz spokojniejsza ory - trzym sie dzielnie bo pewnie Ci trudno z tym wszystkim serum - gdzie sie podzialas? desperado - a co Ty tak nam sie pojawiasz i znikasz tijka - Ty wiesz ze moim guru jestes mafinka - gratulacje z okazji sukcesow rozmiarowych kiciakocia - na szczescie nawet tym zasadniczym i upartym w koncu przechodzi gniewanie i wraca harmonia majka - staram sie jak moge zeby Ci zaczac deptac po pietach ale jakos mi nie wychodzi... ale sie nie poddaje... nawet mimo dziobania to i tak cwicze codziennie... pimach - trzym sie dzielnie i waga nie przejmuj, jeszcze bedzie czas na przejmowanie ale to za kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dostałam bóli brzucha. Mam nadzieję, ze to gazy, a nie skurcze... Łyknełam espumisan, sztuki 2 i no-spę, a teraz leżę i się nie ruszam mając nadzieję, ze minie... Wystrachałam sie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzieuszki Ja mam w domu chorego dziewiięciolatka i męża ze strasznym bólem głowy Z synem byłam u lekarza bo gorączkuje i w ogóle taki dupiaty jest. Lekarka stwierdziła, żeby go poobserwować , narazie antybiotyku nie podawac, chyba że nic sie nie zmieni to wtedy................no to siedze i go obserwuje tylko, że juz mnie gały bolą, a kręgosłup rwie jak pieron. Mało tego jak mu wkońcu po apapie spadła gorączka to i miałam nadzieje ze w końcu coś zje to sie okazało że go boli mleczny ząb który wisi na włosku (pod nim wyrzyna sie już stały) i nie może nic zjesc. NIE MAM SIŁYYYYYYYYYYYYYY CHCE MI SIĘ WYĆCCCCCCCCCCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH słońce..............3mam kciuki. Mi bóle brzucha całą ciąże dokuczają przerabane. Wiecznie miałam albo kolke albo skurcze albo gazy.... dobre dzieuszki widze ze tu cisza to ja tez zmykam . jutro rano do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia, ano przerąbane. Powinni Wam pozamykac to GG!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍😍😍😍😍 nie siedze na gg nie siedze wogole przy internecie.. bo juz mam przerośniete dziecko w domu, powinno dostać w tym tygodniu swoja nowa zabawke i sie odpier.... od mojego laptopa i wtedy tu wróce:D:D:D;) nawet nie doczytałam co pisałyście:(😭 👄 dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla całego Lachonarium :) Zgadzam sie, z Pimach .... przerąbane .... topik dogorywa chyba :P Pimach :) piszesz, wiec rozumiem, że z Wami wszystko dobrze 👄 Kasiunia :) nie pisałaś co dobrego jecie :P Bo ja wczoraj w despderacji piekłam ciasto ..... czekoladowe wg przepisu Mafinki :) Mafinka 👄 Mycha 👄 kuj .... żelazo póki gorące :) Do2do👄 dziury są ? jeszcze troche i będziecie je musieli czymś zatykać :P Myszka 👄 co Ci dziś badają? :P Mama :) jak postępy w dietowaniu ? Kicia :) mam nadzieję, że nie oblewasz za dużo podczas sesji ? :) I jaka Ty stara jesteś? dziecko drogie !!!! :) Ory :) Piękności :) MImozka :) jak zdrówko? Donia :) już wyleczona? I dla całej reszty 👄👄👄 Musze już uciekać, bo ......... kuźwa ..... ferie mi sie skończyły i dziś do roboty idę 😭😭😭 Tak wiec ja dziś tez nie popiszę. Ale mam nadzieję, ze wreszcie ktoś tu zacznie pisać :) Spadówa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tijuś :) Jak już Ci mężuś z rana dogodzi :) i będziesz miała troszkę czasu może byś poszukała ostatnią tabelkę ? Chyba w poprzedni poniedziałek byla. Wpisuj swoje sukcesy, bo ja desperacko MOTYWACJI POTRZEBUJĘ !!!!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a... no.... Lolka !!!! ty piczko grochowa !!! Nic nie odpierdzielaj tylko pisz !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITOJCIE!!! Jestem niewyspana bo do nocy oglądałam filmy:( Mogę wam polecić \" patologia\" i od razu zaznaczam że to nie jest horror tylko sensacja, ale drastycznych scen z prosektorium nie brakuje:p Mała dostała paczkę ze słodyczami z mojej pracy i w związku z tym od soboty jestem na nowej diecie składającej się z: -śniadanie- pudełko tofifi -IIśniadanie- parę wafelków+ princessa -obiad- paczka mieszanki wedlowskiej -podwieczorek- paczka trufli -kolacja- żelki+ snicers -przed snem- kilka czekoladek Nie wiem czy nadal będę Waszym guru, ale pocieszam się że w ubiegłym roku też tak żarłam, a różnica polegała na tym że nie było mi w głowie ćwiczenie. Teraz żre jak prosie ale chociaż ćwiczę więc nawet jeśli nie schudnę to przynajmniej też nie przytyję:p Emma❤️ wszystko będzie dobrze Lola❤️ odezwij się słoneczko Majka❤️ celna uwaga z tym nie robieniem niczego w domu Do2do❤️ koniec sprzątania. Czemu ja mam tak daleko do ikei? :o Mycha❤️ czujesz już mój oddech na swoich plecach? Ory❤️ jaka Ty jesteś piękna. Uściskaj swojego M Serum❤️ gdzie Ty się podziewasz? pewnie znowu pijesz? Kicia❤️ pogodzisz się z mamą, moja też jest pamiętliwa i chociaż miała by rok czekać na odpowiednią okazję to i tak mi wyrzyga co na wątrobie siedzi Mama❤️jak wizyta u kosmetyczki, pewnie zrobiła Cię na bóstwo Myszka❤️ znalazłaś już sobie przyjaciela ciiiiiiii.... nic twojemu nie powiemy Pimach❤️ nie przejmój się to raczej na pewno gazy. Pewnie już wyraźnie czujesz jak Antoś fika??? Kasiunia❤️ jak tam synuś, mam nadzieję że lepiej Mafinka❤️ wiem o czym mówisz, ja żeby popołudniu dostać się do kompa, muszę mojej pannie dać na niego karę:p Mimozka❤️ gdzie jesteś??? ABS❤️ rzuć te papiery i chodź powiedz mi jak sobie odmówić słodyczy kiedy je mam na wyciągnięcie ręki??? Szczęśliwa❤️ kiedy na opowiesz o swojej podróży do Paryża??? Donia❤️ odezwij się Desperado❤️Ty też Nikolcia❤️Ciebie też to dotyczy Piksels❤️Ciebie także Obelixowa❤️ ciąża nie zwalnia z kontaktowania się z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_______wiek____wzrost____wag.wyjściowa____obecna____ cel ******************************************************** ****************************** Donia______30______172cm________80kg__________78kg____64 kg Do2do______29______153cm_______73kg__________69kg ___ 50kg Kasiunia**************USPRAWIEDLIWIONA PRZEZ 9 MIESIĘCY************ Lola________31______175cm_______107kg________101kg___ 70kg Majka______38______164cm________69kg_________64,5kg___55 kg Mama_______33______179cm_______76kg_________75kg____65kg Mycha______31______160cm________72kg________70,5kg___52k g Myszka_____32______165cm________80kg_________70kg____65k g Ory________38______168cm________94kg_________94kg____68k g Serum______40______159cm________77kg_________76kg____60k g Szczęśliwa___29_____165cm________92kg_________90kg____ 75kg Tija________29,5_____165cm________92kg________77kg____69 kg No i jest tabelka, ale po nowej diecie którą stosuję od kilku dni wolę nie umieszczać zmian bo jeszcze będziecie mi zazdrościć efektów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ boboki :) siedzę w Łodzi, zaraz się biorę za te nasze noclegi, więcwyruszam w miasto na rekonesans :D ma być blisko centrum (albo w centrum) bo idziem w miasto bajnajt, czysto i doba hotelowa do 16 najlepiej, nie? :D Zobaczymy co zwojuję. Rezerwowałam sobie nocleg w Lublinie właśnie i b. mi się spodobały tam dwie rzeczy - doba do 13, to już nieźle i tekst \"nie ingerujemy w godziny powrotów naszych gości\" :D :D :D każdy ma swoje klucze i jest ok. LOLUŚ rybko, gdzie ty? MAJKA 👄 jesteś słodka :) nikogo nie oblewam, bo w tej sesji nie dano mi takiej możliwości, żadnych egzaminów, dopiero latem ;) TIJA - ❤️ ach te mamy :o jak dzieci ;) MYCHA - obyś miała rację 👄 DLA WAS WSZYSTKICH ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Synuś dzisiaj do mnie z bekiem zadzwonil jak byłam w pracy że go ząb boli strasznie. Więc ja -matka ideał zwolniłam się z roboty, pojechałam po niego i poszliśmy do dentysty żeby wyrwać mleczaka dwójke. CZUJECIE??????????? Dentystka lała ze smiechu. Ach te dziecioki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję AKTUALNĄ I OSTATECZNĄ LISTĘ NA WYJAZD MARCOWY!!!! SERUM TIJA SZCZESLIWA ORY MYCHA DO2DO KICIA MAFINKA KTO JESZCZE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABOLE!!! gdzieśta się pochowały?? pisać mi tu, odpowiadać! no i ujawniać się, kto jeszcze przybywa na ten nasz sabat do Łodzi? Tę listę mam z NK, ale nie wiem czy jest aktualna. Weźcie się łaskawie odliczcie. ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D Powiem wam że dzisiaj ta pogoda to jakaś do d**y zimno wrrrrrrrr i strasznie chce mi sie spać ogółem straszny mnie leń dopadł a jeszcze mam robotę wrrrrrri ciag dalszy sprzatanka :O KOCHANE ❤️JA KATEGORYCZNIE PROTESTUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!CO TO ZNACZY ZE MY 1 STRONKE W 3 DNI ZPISUJEMY :o:o:o JA SIE NIE ZGADZAM Z TYM I JUZ !!!!!!!!!!!!WIEM ŻE FERIE I KAZDA MA COS DO ROBIENIA ALE NA BOGA JA TEZ MAM CO ROBIC A STARAM SIE PRZYNAJMIEJ 3 RAZY DZIĘNIE KLIKAC !!!!!!!!!!!!! NA BOGA KOBITKI BO JA NORMALNIE WIRUSY POROSYŁAM NA gg skeypy !!!! PISAC MI TU MIGUSIEM !!!! Ja własnie piję herbatke z cytrynka czy komus tez zapazyć\\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka do2do żeczywiście topic zaczyna zdychać...................no to walnijmy mu usta-usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×