Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

serum co sie nic nie piszesz/........... kicia ja pije nasze zdrowko.......... za jakies pol h bede tylko wasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee tam zawsze cos nie tak.......poczekaj jeszcze chwilke juz sie zbiera...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam, zobaczyłam, wróciłam :D :D :D i powiem wam, że bardzo dobrze, że nie poszłam na koncert! Koncert to sobie można na DVD obejrzeć :P a ja widziałam Lennego z paru metrów, HA! Jak poszłam na ognie, to koncert jeszcze trwał, ale zaraz się skończył. A ja byłam tak na tyłach sceny, koło mostu. I tu nagle... wszyscy patrzą.. a zza sceny wyjeżdża taki ekskluziv autokar. Taki piętrowy. A koło kierowcy, za szybą stoi Lenny i macha :D no to też mu pomachałam :D A potem był pokaz. Ja nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam fajerwerki. W przeciwieństwie do moich kotów. Wracam do domu, a tu cisza. Nikogo nie ma, nikt na mnie nie czeka, nikt się nie cieszy :o minęło kilka minut zanim usłyszałam w kanapie jakieś ruchy i dopiero zaczęły wyłazić z jakiś niepojętych zakamarków te moje wystraszone pierdołki. Tak więc znowu jestem. Jeszcze jedno piffko mi zostało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosshhh, ile ja się muszę napisać, żeby stronka przeskoczyła! A przyjdzie TIJA i od razu MYK i nowa stronka :( Niesprawiedliwość dziejowa czy jakaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was pipeczki co to TIJA nasza wczorajsza solenizantka nie imprezowała tylko KICIAKOCIA Z LOLKĄ Ja tez wczoraj wypiłam 2 piweczka i oglądałam filmiki mój tylko charczał i koło 2 poszłam spać A pogoda jest do bani leje juz od wczoraj to dzis jest pierwszy dzień lata 🌼 oj jak bedzie całe takie lato to ja dziekuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - miej litosc nad nieszczesnikami... nie krzycz prosze... jak ja sie wczoraj napilam to szkoda gadac... juz nie pamietam kiedy ostatnio odwalilam taki nume masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mnie impreza omineła... Ale mój Tusiek tak wył, ze nic nie słyszałam o imprezie... Powiem Wam, ze wczoraj wymiekłam, nic nie pomagało, wiec po kilku godzinach walki po prostu go zostawiłam, niech wyje. Serce mi pekało, więc otworzyłam sobie szampana ( podswiadomie ciągneło mnie do Was) i wypilam dwa kileliszki. Potem nakarmilam go i zasnał o 22-giej, spał do 4.30 !!! Tzn, ja się wówczas obudziłam i go siłą karmilam. Teraz tez spi po jedzeniu. Mam nadzieję, ze nie zrobiłam mu krzywdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH - :D może Antoś właśnie tego potrzebował? Wiesz, czasem człowiek MUSI! Nawet taki mały człowieczek! :D MYSZKA - skubnęłaś mi stronkę :D ja się wczoraj naprodukowałam akle mi nie przeskoczyła, a tu proszę! Wejście smoka z samego rana i już jest! MYCHA - trza było z nami, to by się bez masakry obeszło :D może LOLA ❤️ MAJKA HOP HOP HOOOOP, halo tu jesteśmy! :D MAFINKA - zdradziłaś nas wczoraj 😠, twoja strata :D sra ta ta ta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu ważę 70 , kuurwa, czy jakaś zła czarownica rzuciła na mnie urok? I uwięziła mnie w tej magicznej liczbie jak w wieży? Co się trochę wychylę o kilo dwa, to ona mnie wciąga z powrotem za warkocz po schodach na to siedemdziesiąte piętro! Niech mnie ktoś uratuje! 😭 mam tego dośc, bo się rzucę z tego piętra i zabiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia hej! Nie przejmuj się tak bardzo u mnie jest to samo jak kilo dwa zejdzie to za tydzień wróci i tak w kółko. Ja mam takie okresy zdrowego jedzenia i potem niezdrowego. Lubię sobie czasem zjeśc smalec ze skwarkami i cebulką pychotka. Ależ miałam ciężkie ostatnie dni chyba tydzeeń minie zanim odeśpię. Pimach myślę że nic małemu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimaszku jak ja ci współczuje ja z pierwszym dzieckiem miałam to samo bo mial kolke i myślalam ze wyjde z siebie 🌼 Mycha mnie czeka picie za tydzien są imieniny mojego taty i kolezanki tak ze głowy przez 2 dni nie oderwe od poduszki 🌼 Własnie przed chwilka zadzwonilszew mojego meza ze musi jechać do Rumuni na awarie auta i zostaje sama przez 2 dni troszku odetchne 🌼 Umnie dalej pada i pada i mam serdecznie dosc tej pogody ide zaraz w łozeczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) ożesz ..... co siem dżesz !!!!!! Jezdem, jezdem ...... Pisałam przecie, że wczoraj miałam spotkanie z okazji 20-lecia matury. Szkoda, ze nie było wszystkich, ale i tak warto było się spotkać ! No i imprezka była przednia :) A trwała ....... 13 godzin :P Nie powiem, nie powiem, kulturalnie było :) Ale alkoholu też się ździebko polało. Okazało się, że połowa obecnych to wymęczeni, strudzeni i pragnący odreagowania uczyciele. No to żęśmy siem odreagowali :P Opowiadaliśmy naszym wychowawczyniom (trafiły nam się 2), jak kombinowaliśmy na ich lekcjach i jak zachowywali się kiedyś inni nauczyciele - śmiechu było, że hej :D najlesze było to, że przypominaliśmy sobie wzajemnie historie, o których niektórzy dawno zapomnieli ..... O dość dobrym zgraniu naszej klasy może świadczyć fakt, że mamy 2 klasowe małżeństwa :) Mamy też w klasie profesjonalnego fotografa, więc jak będą fotki, na których jako-tako :P wyszłam to wrzucę na NK :) Kicia ..... co do wagi ja też muszę coś ze swoją zrobić ....... kto wie, może wyrzucę grata na śmietnik :P ale póki co spróbuję najpierw trochę poćwiczyć i pouważać na jedzenie. No może nie koniecznie od jutra, od czwartku bardziej, bo w środę wieczorkiem mam mini-kąferęcję :P z kilkoma koleżankami z pracy :P Tak na podsumowanie podsumowania roku szkolnego ..... No i jak, zaczynamy razem po raz przed przed przed przed ostatni walkę z wagą ? :P ............... żarcik sytuacyjny ....................... Jaka jest paranoja biegunki? ................ i często, i rzadko :P Pimaszku :) Trzymcie się z tymi kolkami ..... współczuję 👄 mnie na szczęście takie wątpliwe altakcje ominęły. I mi też się wydaje, ze Tuśkowi nie poszkodził relaks mamy ..... ani popłakanie sobie :)👄 Myszka :) co Ci ten Twój maużonek:P tak często za skórę załazi, że cieszysz się z jego wyjazdu ? :) Emma :) jak ja dobrze rozumiem Twoje zmęczenie !!!!!! Ale na szczęście mamy już wakacje !!!! Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie już nawet rada podsumowująca była :classic_cool: A dzieciowstręt to mam taki, ze hej :P No ale przez te dwa miechy naładuję akumulatory i wyruszę na kolejną wojnę :) ............... żarcik sytuacyjny .............. Czym różni się pedofil od nauczyciela? ......................Pedofil naprawdę kocha dzieci :P Mycha 👄 picie z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach :) Lola :) cóżeś tak wczoraj nagle zamilkła? Czyżbyś wyczochrała wczoraj i pana menżusia i somsiada? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko ja takie spotkanie mialam w tamtym roku było super nastepne sie szykuje za rok bo mam koleznake która mieszka w USA i przyjerzdza co 2 lata Jesc co wspominac A co do mojego malzonka to ostatnio sie nie moge z nim dogadac i dlatego jak pojedzie na te kilka dni to niech sobie porozmyśla pare spraw a ja odpoczne a druga strona tego medalu jest taka ze wspaniała tesciowa ma tez w tym wzystkim troche swojego udziału ale nadejdzie dzien i godzina ze uslyszy kilka słówek odemnie Ja wczoraj juz robiłam segregacje w biurkach chopców co nie potrzebne to do kosz ale jak wziełam do reki spis książek do pierwszej gimnazjum to rozpacz ile ksiazek a potem dziwota ze dzieci maja krzywe kregoslupy i juz w tym tygodniu pojade zamówić do ksiegarni no i świezy wydatek A jeszcze w lipcu wesele i w sierpniu ocipieli młodzi i jak to nie isc jak to najblizsza rodzinka 🌼 a kiecki nie mam zadnej i tu problem nowy ale nie martwie sie na zapas bo bym osiwiała 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło ludu,,,,aleście sie rozpisały............ ruszyc tylki z foteli....... kici😘 do2do cos sie nie udziela?????!!!!!!!!!!! majka..........cos do mnie dzis pisalas na gg ale nie mam pojecia o co chodzilo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia :) chyba ktoś się bawił moim laptopem :) Co byś powiedziała na ogóreczki małosolne do tego rosółka? Mam pyszniutkie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, Ty sadystko, z tymi ogórkami malosolnymi... W tym roku omija mnie wszytsko, kalafior, kalarepa, arbuzy, truskawki.... A bu... Tusiek znowy wczoraj wyl, ale juz tylko 20 min. Ja beczałm jak bóbr, ale mamy tendencję spadkową, wiec może będzie dobrze? Lece do neurologa, jesli sie nie będe oddzywała, to znaczy, ze zamkneli mnie na oddziale. ;-) Do2do, gdzieś sie zapodziala? Lola, dlaczego juz Cię nie ma na gg? Co do kłopotów z facetami, to lepiej milczec będę, bo znowu narozrabialam. Ups. U mnie znowu leje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim :) brzuch mnie boli, zbliża się @ Pimach- moja mała płacze jak sie nią nie zajmujemy, tzn- jak sie do niej nie gada, mój sstary jak wraca z pracy to jej czasem trzy godziny śpioewem opowiada wszystko, (tzn wyciem) a ona sie cieszy jak głupia a jak nikt na nia nie zwraca uwagi to potrafi sie tak rozedrzec jakby ją coś bardzo bardzo bolało. majka- małosolne???? jak mozesz? tu niektórzy nie mogą jesc takich frykasów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero kawunie pije wstałam bardzo pózno okropnego lenia mam w sobie musze go wykurzyć bo mam troszke przacy w do mu na na polu leje jak scebra Okropna deprecha przez taką pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×