Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

TIJA- bo to bezgłowe dupy są !!!!!!!!! SERUM - o to lecę zobaczyć bo gadałam z nią przez kom. ( my mieszkamy w tym smym bloku i to ona mnie zagnała do was) mówiłam jej gdzie jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek dobrze gada nasza avokado. a kitka pewnie też to podczytuje i jest zgorszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija - nie denerwuj się kochana, przecież ona to wszystko zmyśliła. Ewentualnie to ją puszczono w trąbę i dlatego tak się miota. EEE, tam nie ma co, tutaj jest jak w domciu. Uwielbiam was. A tam mnie poniosło, przez chwilę poczułam się jak jakiś.. . no nie wiem, nic mi nie przychodzi do głowy, pomyślałam, że odbiję nasz stary topik, zawalczę o niego. Wygonie intruzki i wrócimy tam, ale wiem, że to niemożliwe. NIE MA POWROTU DO JASKIŃ! Nie ma sensu tam wracać, bo nigdy nie będzie już tak jak było. Ale ja się tym już nie martwię, a wiecie dlaczego? Bo mamy nowy, LEPSZY domek! Same decydujemy o tym kto wchodzi i wychodzi :) i jak on wygląda. Tam już nie ma sensu wracać. Nie wiem, czy jeszcze tam zajrzę. No może trochę posiłuję się z tą kupą nieszczęścia - kamilllką, bo ona jest taka śmieszna i żałosna. Ale ja się dziś rozpisałam! Jak nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba likierek se zapodam bo następne karmienie dopiero rano. Jesssu kiedy w końcu odstawię go całkiem od tego cyca:p to tak zatańczę że trzy dni będzie mnie trzymała kompletna korozja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Was znalazłam :D dzieki do2do za namiary👄 mam nadzieję że mnie starą już tłustą bakę przyjmiecie do swego grona jak tą wiekową starowinkę?????? Z wszystkimi się nie znam bo ja ostatnio to w pieluchach siedziałam ale...obiecuję nadrobic wszyściutko !!!!!!!!!!!!!!!!!!! muszę przyznać że to co czytałam na starym topiku to...ludzkie pojecie przechodzi a szare kom.same się gotują choć powiem wam że taka odmiana od pieluch ,a teraz nocnika jest wspaniała ja mogę tam jeszcze napisać kilku panią bo uważam że zjadły własny tyłek i psychika im siada:) no ale są damy i damy :D Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVOKADO ❤️ łobuzico:D to ja cie szukam na 30 a ty tu :) witaj kochana 👄 DZIEWCZYNY MAM NADZIEJĘ ŻE NIE MACIE ZA ZŁE ŻE PODAŁAM NAMIARY AVOKADO ALE ...ONA JEST STAROWINKĄ I WIEMZE NAS CZYTAŁA WIĘC MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ NIE GNIEWACIE 👄 uciekam chlapu chlapu i wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lej Mimozka:) a co tam napiję się z Wami bo ja tu samotna jak ta nasza kamillka co gacha wydoiła i porzuciła. Dobrze że mój pan jutro przyjedzie to przy weekendzie samotność nie będzie mi doskwierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avokado :) witaj i zostań, ja też jeszcze w pieluchach siedzę i znam ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja jak berety :P:P:P:P witam Avocado :) Ty mnie nie znasz, ale ja szukając w topiku ciekawostek niejednokrotnie czytałam Twoje przepisiki :) Niech sie niunia dobrze chowa i przybywaj do nas Wielorybnico, bo Cię u tutaj potrzeba :) Pimach:) za żadne skarby świata nie wchodź teraz na topik 30tek !!! Tobie i dzidzi spokój potrzebny !!! A za to przemeblowanie to osobiście dałabym Ci po dupie !!!! Serum :) a jak załatwić takie ustrojstwo jak w Twoim autku ? Przydaloby sie czasami :) W autku mężusiów ... tak dla spokojności :) Pa, bo slubny wraca... będzie sie dziś chyba dzialo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj AWOKADO.........mam nadzieję że polubisz nasz kawałek Raju. TIJA.........ja też cały czas siedzę sama ,wiec witaj w klubie,ale to moje nadciąga duzymi krokami ,a mój sen poszedł w zapomnienie przez topik...!!!!Ja piję,ale NAŁĘCZOWIANKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dziekuję za zaproszonko🌼 mam nadzieję że uda mi się często zagladać choć wiadomo jak to jest z czasem więc jak by mnie nie było to proszę mnie nie skreslać:) Pozdrawiam wszystkie :) zobaczę co na 30 i uciekam spać bo o 6.30 czeka mnie pobudka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA ...........jak ty poważnie to ci podam namiary.....niestety "zacipowana " to jestem Ja a raczej moje auto .....ja mam to głęboko ,bo nie mam nic do ukrycia ,a jett to ustrojstwo zamontowane,bo sobie firma ubespieczeniowa zażyczyła trzecie zabespieczenia ,a ja nie chciałam jeździć na blokadzie skrzyni biegów,bo już raz miałam i sie u mnie nie sprawdziło... http://gps.cma.com.pl/GPS/MainFrameSet.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA ........chyba wino zadziałało na ten tego Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byla impreza:) Tija wlasnie sprawdzilam jestes z nami na nk w klasie!!! sprawdz jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki już dotarłam do tego co i jak, ale się w pierwszym momencie spociłam i to bez stepka czy chłopa normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie głównej nie miałam naszej klasy, dopiero jak weszłam w swój profil to ją ujrzałam. Sorki za zamęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLEWA to była pod postacie POMYJ na 30-stkach....!!!!! Ja polewam NAŁĘCZOWIANKE .....PODSTAWIAĆ SZKLANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIIIIHIHIHIHI to jam mam cos dla was :) włazłam na 30 a tam tylko avokado się zegna i co widzę na forum DIETY nowy topik tych nowych z 30 :) wklejam wam linka http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3932715 A swoją drogą to mało inteligętne są skoro załozyly topik też na dietach hiiihihi nie to co MY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM - nie bądz zołza i dodaj trochę % do nałeczowianki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×