Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

he he he :D widać, że się w różnych regionach wychowałyśmy :D co wy z tymi ostatkami?? :D ostatki to są przed Wielkanocą :P teraz to się bawimy na Andrzejkach, jako na ostatniej imprezie. Ubawiłam się :D MYSZKA jestem :) na góre wlazłam, (na następnej fotce jest dowód!). Zrobiłam to specjalnie dla Majki, a ona nawet zerknąć nie chce 😭 LOLA - możesz wypić za moje zdrowie, bo będziesz w ojczyźnie na moje urodziny, ale mnie niestety nie będzie :( Lecę dalej, dziś mam przerąbane. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh a co sie tak obuzylas...............prawda w oczy kole? a moze po tych prochach taka nerwowa jestes??????????? hehehehehehehehhe😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj celem informacji :-) 👄 tak, tak najchetniej to bym przykopała mojemu M z cała mocą malućkich moich nużeniek,oczywiscie sprawa operacji to wynik sterydów i dzieciątko nabawiło się ha ha ha ha ha osteooporozy, no to ja z moją wagą i nie kaleczeniem swojego podniebienia niczym co ma zwiazek z nabiałem (z jednym wyjątkami oczywiście :-)) mam kości jak ten wół, pominąwszy otoczenie tłuszczowe na które słusznie zapracowałam, a ten herubinek złoty, chucherko, pyk myk i ma nówkę sztukę kosteczkę. Chłop jak chce to potrafi. Oczywiście rola pielęgniarki bardzo mnie wkurwia, bo to marudne jest jak cholera i lezy tylko z pilotem w łapce oglądając od M jak Miłość do jakiegoś durnego teleturnieju. Ale jest jedna rzecz która mnie cieszy, z racji jego łóżkowego uwiezienia mogę podreptać do kuchni, naklnąć sie do bólu, nachlać jak cholera i nic nie zauważy..he he he he he. Poza tym dziewuszki wracam na łono Wasze, bo mi tez tęskno za Wami, a za tydzień będę miała osobisty w domciu komputerek, mój ci on będzie i tylko mój, bo mi pracę na weekend dają do domeczku co bym z driniem w łapce mogła pomagać innym i sobie a nie tracić dwóch godzin na dojazd, wiec wiecie szcześliwa jestem, bo i poklikać czas znajdę. Łatwiej z domku niż z pracy, bo tu wszyscy mi na łapki patrzą. O co biega z tymi magicznymi tabletkami, chcecie powiedzieć że jest jakis cudowny specyfik który pozwoli mi z paszteta znowu być człowiekiem ? Acha zmieniłam kolor włosów juz nie jestem wdowa czarnomordzikowa, tylko ruda suka o kolorach zmiennych jak mój nastrój, bo w zależności od spłukiwania sie farby raz jestem ciemna ruda, a raz ruda ruda w kolorze pomarańczy. Czy to dobrze nie umiem powiedzieć sama nie widzę za dobrze kolorów wiec zdaję sie na łaskę i niełaskę oceny obcych ludzi a Ci bywają fałszywi. Poza tym wcale nie cieszą mnie idące świeta, bo to ani kaski nie mam, ani firgury. Bo ja teraz jedyna pracujaca w rodzinie jestem :-) ten mój to na rente sie wybiera a z tego kokosów raczej mieć nie bedzie, nawet na waciki mi nie starcza, pominę kwestię reszty. Myslałam ze schudnę bo to i problemy i wogóle , ale niestety mój organizm działa przeciw proporcjonalnie, czyli generalnie tyć nawet z powietrza potrafi co mnie czasami zadziwia. Widać taki mój los. No dobra piszcie co z Pimach będę się sukcesywnie cofać do tyłu, ale tyle tego sie nazbierało ze nie zdążę szybko...A co Was tak jakosik mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dupcie 👄 Ory !!!! pisz !!!!!! Ja tylko chciałam napisać, że póki co pisac nie będę :( Dół gigant, bezsens życia, dejavu wszystkich najgorszych wspomnien ... jednym słowem - beznadzieja. I to totalna :( Dawno tak nie miałam ... łzy same do oczu lecą :( Więc nie mędzę więcej, zwijam się w kokon i hibernuję. Jak dobrze pójdzie obudzę się kiedyś tam w jakichś nowych, lepszych czasach. dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko, nie rób nam tego, plissssssss z doła szybko sie wygrzebuj, nosek wystawiaj, na słoneczko (te chociaż w wyobrażni), absolutnie zabraniam sie hibernować i dołować. Pomyśl o plaży, o przystojnych mężczyznach wachlujących Cię piórami i o wszystkich słodkich owocach które Ci podaja na półmiskach. A Ty sobie tylko leżysz i odpoczywasz delektując się słońcem. Miej w nosie swojego doła, pokaż mu ze jesteś dzielną dziewczynką i sama sobie wiążesz sandałki. Nie wolno Ci nie pisać !!! Na doła najlepsze są maluskie, malusienieczkie zakupeczki, albo troszke wieksze zakupki, a jak dół duży to zakupy i kropka. Podesłać Ci złota rybkę ? Spełni Twoje każde życzenie, tylko mnie tu nie dołuj !!!! Ty ostojo topikowa !!! NIe daj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja moje słoneczka, cały dzień dzisiaj spędziłam u lekarzy i na występach gościnnych, a potem znowu u lekarzy. Poszłam z młodym popołudniu do lekarza, bo strasznie się ślinił śmierdziało mu z buzila, a do tego miał cały biały język. Myślałam że może ma jakiś stan zapalny w ustach, może mu sie afty zrobiły. Jak się okazało to lekarka chciała mi go do szpitala położyć, bo ma obturacyjne obustronne zapalenie oskrzeli. Byłam w szoku, tym bardziej że nie gorączkował, nie kaszlał, ani nie działo się nic co by mnie bardzo niepokoiło. Właściwie to gdyby nie te cholerne afty, to w ogóle nie trafilibyśmy do lekarza i nawet nie chcę sobie wyobrażać jak mogło się to skończyć. Tak jak nigdy nie miał antybiotyku, tak teraz ma 2 do tego 5razy dziennie nebulizacja, z różnych leków. Nebulizatora boi się panicznie, wyrywa się jak oszalały, nie chce dać sobie założyć maski a ja muszę 5 razy dziennie po jakieś 20min go tak trzymać i inhalować. Do tego mężasty ma taki zapierdul w robocie, że na weekend do domu nie zjedzie, więc sama muszę się użerać. Zajebiste mam andrzejki, nie ma co. W poniedziałek idę do kontroli, jeśli nie będzie poprawy to i tak idziemy do szpitala:( No dobra już się wyżaliłam Majeczko:) wyłaź pipo zgrzybiała ze swojej poczwarki i napij się ze mną jakiegoś Andrzejkowego specyfiku, a jak nie będziesz chciała się ze mną napić, to Ory na pewno nie odmówi:D Myszko:) kochana ty moja, wybacz że dzisiaj nie piłam z Tobą kawki, ale musiałam z młodą lecieć na wyniki, a potem na EKG to wszystko na potrzeby lekarza sportowego potrzebne. Na dodatek moja panna miała bardzo niepokojący wynik cukru we krwi i w poniedziałek po wyniku z żyły, będę wiedziała czy przypadkiem nie ma cukrzycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski też sie Ory zdziwiłam i sprawdzałam czy aby ostatnia strona sie pojawiła nie pisałam długo bo u mnie sie nieciekawie bardzo porobiło i nie chciaam zanudzac mam nadzieje ze bedzie lepiej tija- no to rzeczywiscie dziwnie ze tak bez objawów buziole wielkie i zdrówka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej......ja dla odmiany witam was dzisiaj herbatką👄 Nie mogę spać POMOCY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana 🖐️ serum - :) myślałam, że będę pierwsza, a tu taka niespodzianka ❤️ ślicznie wyglądasz w tych białych ciuszkach! Ale nie zdążyłam już na pisać komentarza. Lecę do robotki, miłego dnia kochane 👄 Kawę piję w biegu, to nawet nie częstuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jakieś ranne ptaszki sie pojawiły A ja sobie dziś dłużej pospałam dopiero teraz pije kawunie J a mam szpital w domu młodszy synio wczoraj przyszedł z gorączką ze szkoły kaszlą na zmiane nic innego nie słychać Wiec moje drogie panie dziś wróżymy sobie oby nam sie spełniły TIJU no przeciwz ja sie nie gniewam na ciebie 👄 dla małego i niech szybkoi wraca do zdrowia🌼 ja uciekam na zakupy wczoraj na piekłam oponek oczywiście na Andzrejki jeszcze zrobie sałatke a może wpadnie na pomysł i winko jakie kupi ale to ja bede musiała zakupić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu sie dzieje Nikt od wczoraj ani słowa nie napisał Oczywiście imprezki w głowie a nie ...PIERDUT... Komu kawunie śiweżo zaparzona smaczna aromatyczna Ja wczoraj też wypiłam 3 drinki i troszku mnie głowka ćmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Myszeczko, niestety dzień teraz zaczynam dwiema nebulizacjami i lataniem za małym z wstrętnym w smaku antybiotykiem. Ale już się melduję zwarta sztywna i gotowa!! tylko nie bardzo wiem do czego, bo pewnie nikt tu nie zajrzy znowu do jutra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańa Ale pustki pipki gdzie jesteście tak ostro zabalowały wszystkie na ostatki że żadna sie nie pokazała wieczorkiem Ja dziś też musze zaliczyć doktorka ze synusiem bo chory Ja sie jeszcze jako tako trzymam 🌼 Kawunie pije i zapraszam panie (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek 🖐️ Idziemy dzisiaj do kontroli, mam nadzieję że będzie lepiej, ja tam nie widzę różnicy i teraz to juz w ogóle mam wątpliwości czy słusznie pozwoliłam dać mu antybiotyk. Lekarkę pierwszy raz na oczy widziałam, bo nowa w przychodni. Jak to kurcze może być, że nie ma objawów, a taka poważna choroba jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🖐️ no ja się przyznaję, zabalowałam strasznie. Poniewierka jakich mało. Ae, w końcu andrzejki :D trzeba mieć co wspominać przez cały adwent. Lecę dalej Wszystkim chorowitkom i ich mamom życzę dużo, duuużo zdrowia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE TU KURWA RUCH DZISIAJ, JAK W HIPERMARKECIE PRZED ŚWIĘTAMI:p Zapierdalata jak te pszczółki. Nie wiem czy w ogóle tu jeszcze zagladać? no ale tabelkę wkleję, a co tam, w końcu poniedziałek ************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna___Sylwestr owa Kicia_____35_____172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Majka____39_____164cm_____68kg_______66kg_______62kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ _41____ 160 cm_____74kg______ 74 kg_______72 kg Szczęśliwa_30____165cm______97,2kg_____93kg______ 85??kg Tija______30_____165cm______76kg_______78,6kg_______65kg Na 20.00 lecę na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija !!!!!! Też Cię kocham !!!! 👄 :P Mój mąż zapytał mnie dziś, czy byłam u fryzjera ...... a ja poprostu głowę umyłam :P Co to dopiero będzie w piątek , skoro naprawdę idę do fryzjera i mam zamiar zrobić coś nieco innego na czubku? :P Tija :) zdrówka dla dzieciorka 👄 Ja dla odmiany :P tym razem zmian w tabelce nie naniosę ;) Są takie, które tu w miarę się pokazują .... A ciekawe co stało sie z tymi, których tu daaawno nie było????? z Mafinką? z Pimach? z Mychą? z Emmą? z Mimozką? z Donią? z Kasiunią? Abs? Mamą? Obelixową? No i reszta ? Szczęśliwa to tak już pewnie wychudła, że na osłabienie nie ma jej kto szklanki białka podać :P Ory miała pisać codziennie i .... dupa albo jak ktoś woli żopa :O Do2do pewnie tak zabalowała na andrzejkach, że sie teraz skacowana ciurla z mężem :P Serum wywiało :) Kicia klin klinem leczy :P Lola horrory ogląda i olewa towarzystwo :P Myszka już teraz parzy wiadra kawy co by na rano wszystkim wystarczyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA no to pojechałaś :D czekałam na ciebie i czekałam... jak tam samopoczucie gołąbeczku? Specjalnie dla ciebie wkleiłam fotkę na NK, bo pytałaś... a ty nic, ani me ani be 😭 ostatnio był u mnie fotograf na zajęciach :O do gazetki robił nam zdjęcia :O jak dostanę kopię, to wam pokaże. Albo nie ;) to się zobaczy. Odebrałam dziś moje wyniki na HIVa, no jednak jestem jeszcze zdrowa :D jutro odbiorę tuberkulozę i się zdziwię ;) tiaaa.... poza tym dzień jak co dzień nie wpisuję zmian do tabelki, chociaż wczoraj rano po imprezie, po pierwszym porannym pawiu waga pokazała 66.9. Nie wiem jak to liczyć, bo kupy nie robiłam. Ale był paw. To chyba jakby na to samo wychodzi? Wagowo :P :P :P sorry za szczegóły, ale jak się odchudzać, to się odchudzać. :P Każde 100 gram przybliża mnie do upragnionej wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:) Ty kochana wariatko, mam wrażenie że połoznej przy porodzie z rąk wypadłaś:D:D:D. Do rana chyba będę się śmiać z tych pawi i kupy:p Majka:) Taka ładna suczka z Ciebie, że mężasty codziennie powinien Cię komplementować 😘i jak będziesz gadała z Myszką to powiedz jej żeby wiadra kawy rano nie parzyła, boi tak tylko ja z nią będę ją piła. Jak mi się marzą te czasy kiedy codziennie po kilka stron drukowałyśmy. Andrzejkowy wieczór, a ja sama jak ten chuj siedzę. Stary na wybrzeżu [pewnie u naszej koleżanki Mychy siedzi i dla tego ona nie pisze:p] dzieciornia śpi. Nie pozostaje mi nic innego jak otworzyć winko i się upierdolić. Tylko że na tych dziwnych tabsach to nawet nie wolno sobie popić. A może zamiast wina,bardziej mi się chce krwawej mery??? jedyny trunek którym upijam się i rano wstaję bez kaca i nie muszę puszczać pawi zamiast kupy. chociaż jak by była kupa to pewnie zaraz za nią poszedł by paw:D Byłam se na baseniku i teraz głodna jak jasna cholera jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się Tija z tobą chętnie napiję, bo jakoś kurnia tak wyszło, że sama siedzę :( trochę z moim R piszemy na gg, ale to nie to samo... co by mogło być 😭 🌼 Tija - mam piffko (dietetyczne :P ). Tyko nie mów nikomu, bo i tak mnie wszyscy mają za pijaczkę. Ale jak tak sam człowiek siedzi, i tyko se kliko, to mu się kce! i mi sie właśnie kce. To se pije piffko i se czytam i se piszę :P a i tak chudnę :P wprawdzie nie w takim tempie, jakbym sobie życzyła, ale same mówiłyście, że im dłużej się chudnie, tym dłużej się efekt utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra!! to ja dzisiaj zapalę światło i zaparzę kawę \_/> Dzień dobry loachony. Kiciu:) nim odpisałaś to ja niestety odpadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek z ranka Majeczko skarbie wiadra kawki nie ale kubeczek juz mam przed sobą kawuni skarbie i jak masz cheć to zapraszam Kiciakocia nikt tak nie uwaza że masz jakieś ciągotki do alkoholu A pozatym ja tez nieraz mam ochote sie napić 🌼 Piszecie o spadku wagi a ja siedze w domku i czuje że tyje ku...wica mnie ogarnia Od dzis żucam fajki to bedzie jeszcze gorzej dopiero wtedy bede czestym gosciem w lodówce no ale cóż próbuje nie wiem czy to mi sie uda 🌼 Ory odezwij sie 🌼 jak tam po ostatkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:) teraz zapadnie cisza jak co dzień. Może dopiero wieczorem ktoś się odezwie. My juz po nebulizacjach, a w ogóle to Wam nie powiedziałam że z małym jest troszkę lepiej. Nadal ma stan zapalny skrzeli, ale nie ma juz obturacji. Jest szansa że kolejnych antybiotyków nie będzie. Mam takie pytanko do doświadczonych w tej kwestii mamusiek. Co dajecie dzieciom osłonowo po antybiotyku i czy dajecie jeszcze przxez jakiś czas po zakończeni podawania antybiotyków?? Moja młoda tak często chorowała, że teraz jak pomyślę że Igor też by tak mógł to mnie z nóg ścina. Daje mu lacidofil ale zastanawiam się co jeszcze mogłabym dla niego zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Majka bardzo śmieszne:):):) nie odzywam się bo jakoś mi po tej wannie nic sie nie chce, znaczy wymieniliśmy ją na żeliwną 100 kg, rodzice 20 lat temu kupili i stała nie używana ( niestety na taka nieu zywaną to ona nie wyglada) ale zawsze to nie trzeba było kupować:) No i wczoraj pochodziłam z M i popatrzyłam na kabiny płytki no i na tym się chyba zakończy na PATRZENIU, bo nie ma miedzi dupa siedzi:( Masakra jakie są ceny poprostu z butów wydziera!!!!! Serum czeka na foty z andrzejek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************SYLWESTROWE ZMAGANIA************** Nick___wiek____wzrost___waga27.0909r___obecna___Sylwestr owa Kicia_____35_____172cm_____68kg_______67,5kg_____63kg Majka____39_____164cm_____68kg_______66kg_______62kg Myszka7__33_____165cm_____68kg_______68kg_______64kg Serum___ _41____ 160 cm_____74kg______ 74 kg_______72 kg Szczęśliwa_30____165cm______97,2kg_____92kg______ 85??kg Tija______30_____165cm______76kg_______78,6kg_______65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×