Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tija 👄 co Cię gnębi ???? PISZ !!!!!!!!! Pimaszku 👄 fajnie, ze tu zaglądasz, ale jeszcze pisz co u Ciebie :) Jak godzisz pracę z macierzyństwem? Z M poprawiło sie cos? Bo jest czasami na fotkach. Tusiek przesłodki !!! Mafinko :) cwaniarko :) A no jest u mnie w rodzinie kilkoro dzieci :) Z mojej strony 9 , ze strony męża też 9 (oboje mamy po 3 rodzeństwa). A teściowa to teraz na prawnuka czeka, więc chwilowo doszłam do wniosku, że niech się skupi na tym może :P I umówmy się ... najpierw TY dogoń mnie w ilosci dzieci, a potem ewentualnie będziemy się ścigać :P Kicia :) RRRRRóbcie RRRRRRyyyysiątko :P Wczorajszy test moje obawy nieco uspokoił. Zauważyłam ostatnio u siebie jedną prawidłowosć ....... Im mam większy dół i nerw tym krótsze spódnice zakladam :P Nigdy nie nosiłam takich krótkich kiecek jak teraz :P I pierdzielę swoje grube nogi :P Jak menopauza to menopauza, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija wcale nie zeszczuplalam po ciazy:(, czekam na mojego orbiterka i zaczynam wszystko od nowa, generalnie masakra. Jak wrocilam po porodzie do domu to mialam na minusie 1kg!! Majka bardzo chetnie bym cie dogonila:P, ale.... teraz nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tam u was??? nie miałam neta kilka tygodni ale juz mam i bede do was zaglądac :) :) :) majka jak dieta??? ile wazysz??? u mnie licho-63 :( ale od jutra biore sie za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, co ja czytam.... Czyżby...? Ja za kazdym razem miałam testy negatywne, a dziecko już było widoczne na usg... Nie zebym Cię miała straszyć, czy cos wróżyć z fusów... Mafinko, wole się nie rozpisywać tutaj o tym. W kazdym razie mam kolorowy zawrót glowy przed koncem roku, a od września zostanę dumną przedszkolanką prowadzącą oddział zerowy. O ile wcześniej nie umre ze strachu. Moja waga poszybowała w górę, motywacji brak. Licze na wsparcie. Aha, Majeczko, w wakacje mam egzamin na mianowanie, czy to oznacza, że mam całe dwa miechy siedzieć na tyłku z oczekiwaniem na wezwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, dzisiaj na standardowej kontroli u gina dowiedziałam się, że mam 6mm fasolkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!! ALE SUPER:D:D:D:D:D🌼 Pimach ehhh zerowka fajna sprawa:D Dobrze bedzie, ja w Ciebie wierze:D Uwielbiam ogladac tego twojego Tusiaka na zdjeciach, jest przeslodki:D Kasiunia prawda ze z ta Majka to podejrzana sprawa:?? Ehhh teraz co miesiac obowiazkowo kazda ma robic test:P Kicia a ty to bedziesz pierwsza, bo dyskutujesz z tym Rychem i dyskutujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimozka ale musialas miec mine:D:D:D:D opowiedz swoje wrazenia:D:D Donia a jak ty sie czujesz?? Na kiedy dokladnie masz termin?? Pierwszy byl Zuziek Kasiuni, potem Tusiek Pimaszkowy.... Corcia u Obelixowej... Synek Abs(Jasiek dobrze pamietam...??).... potem.......... ja??:P....Emmy Filipek... Teraz czekamy na na Donie i Mimozke:D.... Hmmm .....Potem bedzie Majka.... i Kicia.... hahaha No i nasza Do2do....:D:D:D Wiecie co zrobmy tabelke bo sie zaraz pogubimy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach ja to nie wiem co Ci poszybowalo w gore, ale na pewno nie waga - chyba ze skrzydel dostala:P:P:P:P:P:P. Na zdjeciach widzialam ze nie zły chudzielec jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo Kawka podana, budzimy sie spiochy!!!!!!!!! Tija czekam na Ciebie i twoja opowiesc o dolku🌼 Na kazda z Was czekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę :D jeden dzień człowieka nie ma , a tu juz ciotka zostaje hihihih:D MIMOZKA-❤️G❤️R❤️A❤️T❤️U❤️L❤️A❤️C❤️J❤️E❤️ :D:D:D:D👄 Wstawac babeczki moje bo kawką częstuję > (''''''')O Ja wczoraj załatwiałam sprawy do szkoły ( kwiaty i prezęcik dla pani tym razem będzie pióro, i długopisik :) po tem do fryzjera poleciałm podciąc włosy ( końcóweczki tylko ) więc juz są troche krutsze ale jak dla mnie to i tak długaśne :D O 11.00 jade z bracholem dopinac sprawy z weselem związane :) więc klikne pewnie dopiero wieczorkiem :) MAFINKA - Gratuluje stronki :D i jak czekasz to mnie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- witam ,witam :) i juz głośno krzycze że ja tez chcę foteczki TUSIEŃKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do klasy 0 :) to takie dzieciaki sa cudne:) zobaczysz beda się tulic i krzyczeć prosze pani a ładnie namalowałem :D Zobaczysz będzie dobrze :) MAJKA- a ja mam nadal jeszcze nadzieje że może ....:D KICIA- ja tez jestem za małym Rysieńkiem , albo Rysieńką :D TIJA- tulę cię mocno ❤️ i psz co to za cholera się przyplątała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane perliczki! wróciłam ale za to jaka???? A wie opisze po krótce: 04.05 zaczełam walcze z swoją prawie 100kg wagą a dokładnie (98,6) postanowałam zawalczyc rozchwalona sprawdzoną równiez przez Majeczke dietę DUKANA iii co??? i sukces kochane dzizisja na wadze 86,3 i pełnia szcześćia mam zamai do wakacji i wczasów do 30 lipca poniże 80 zejśc i dopne tego. ŻRE dużo pieke te wszytskei pierniki serniki i zre z M który dietuje sie razem ze mną. Do dobra tyle o mnie: Pozdrawaim was wszytskie i caaluję a Tobie Mimozka naprawde szczere GRATULACJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe eno:P Gratulacje kochana🌼a juz myslalam ze ty tez w ciazy:P. Wynik EXTRA, trzymam kciuki za dalsze ochudzanie!!!!!!🌼 T I J A halo halo halo halo!!!!!!! PISAC MI TU SZYBKO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze ja bym chciala fasolke........uczyncie jakiesz czary wstretne baby jagi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loluś chciec to móc!!! ja pamiętam że sperma uszami mi sie lala 7 miesięcy pracy i zaskoczuyło, ja nogi do góry podnosiłam ja już było po :p co by sie nic nei wylał a wlało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, tak jak Szczesliwa pisze, wszytskie chwyty dozwolone:P Majka chyba cie namierzylam na FB:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA- gratuluje kochana :D to teraz nam dałas mobilizację jak nic :) LOLA- ja tez tak jak ty chce byc zaczarowana :) MAFINKA -ja Majeczke tez zlokalizowałm i nic nie potwierdza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszeeee, tylko chwilę mnie nie było, a tu dzieci się płodzą [MIMOZKO❤️ WIELKIE GRATULACJE] te dzieci które potencjalnie miały być, to ich nie ma [Majka, Kicia] to do Was:p. Na dodatek na topiku pokazały się dawno nieoglądane raszple:D mówię tu o Pimaszku i Szczęśliwej. Jak dla mnie bomba i możecie nawet tabelki robić, tylko nie liczcie na to że ja tam się pokażę [w tej tabelce]. Mój dołek był ściśle związany z paniką przed szkoleniową. Otóż jak wiecie sporo przytyłam od poprzednich wakacji:(, a wszystkie ciuchy na wieloryby dawno wywaliłam. Tegoroczna wiosna też nie bardzo nastrajała do ciuchowych zakupów i w ten sposób uświadomiłam sobie, że jak zwykle nie mam co na siebie włożyć, a przecież idę poznać nowych ludzi. Zaczynam nowy etap w moim życiu i nie mam zamiaru tego robić w starych szmatach. Mogę być gruba, ale nie zaniedbana!!!! Wczoraj zrobiłam sobie terapię zakupową:D wydałam kilka stówek na wyprzedażach w H&M [UWIELBIAM U NICH ZAKUPY, BO PRZY POMYśLNYCH WIATRACH TO NAWET W ICH 38 ROZMIAR SIę WBIJAM]:D Od razu jestem szczęśliwsza, jeszcze śliczne japonki i turkusowe koturny, do tego nowa bielizna i mogę iść się uczyć:D Przepraszam, że wczoraj tak Was porzuciłam w rozterce o moje zdrowie psychiczne, ale po powrocie okazało się że mam mnóstwo zamówień i miałam kupę roboty, a na dodatek wszyscy karnie natychmiast wpłacili pieniążki i mieli prawo żądać równie natychmiastowej wysyłki towaru. Powiem Wam że na tych moich kuleczkach to na czysto w ubiegłym miesiącu zarobiłam 800zł , a ten miesiąc zapowiada się jeszcze lepiej:) to chyba niezły wynik jak na pracę wykonywaną w domku siedząc z dzieckiem??? a może nie w każdym razie na swoje zakupki mam i to się liczy. No dobra, to ja teraz idę się odświeżyć i dalej na huśtawki :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaaaaałłł !!!!!!! Jak miło !!!!!! Ruch w interesie :P Nawet marnotrawne córy wróciły :) Mam ograniczony czas, wiec może wszystkiego nie napiszę :P ale nie cieszcie sie zbytnio :P jak nie zdążą teraz to nadrobie wieczorem :P Mimozka !!!!! GRATULACJE !!!!!! 👄 Kurcze... nasz stary odchudzaniowy topik zamienia sie w topik ciąż i matek Polek :P Mam mimo wszystko nadzieje, ze nie zarażę sie od Was kolejnym macierzyństwem :P Kierujcie swoje uroki na Lolę i Do2do :) Pimaszku :) No witaj wreszcie !!!! I nie znikaj juz :) Ty też masz przecież wakacje niedługo, wiec nie wykręcisz sie pracą :P Co do egzaminu na mianowanego to wszystko uzależnione jest od organu prowadzacego. U nas (podlegamy pod starostwo) wszystko odbywa sie szybko. Nasza dyrekcja pogoniła wszystkich stażystow do roboty, przed połową czerwca mieli już zaopiniowane przez radę rodziców oceny pracy. Jeden kolega robi mianowanego - w tym tygodniu złożył wniosek do starostwa, nastepnego dnia miał już wyznaczony termin egzaminu - na 8 lipca. Trzeba sie chyba poprostu dopytać tam gdzie podlegasz albo u dyrekcji. Wszystko zależy chyba od tego ile osób składa wnioski. Rozumiem, ze stosowne papiery masz juz gotowe. A w jaki sposób będziesz robić prezentację dorobku? Ten mój kolega robi pokaz multimedialny - jest strasznym nerwusem i woli mieć wszystko przed oczami :) Mafinko :) dostałam zaproszenie na FB :) dzieki :) niestety nie mam zielonego pojęcia o co w tym wszystkim chodzi :P któregoś razu sie jedynie zalogowałam. Teraz czekam na wakacje i kogoś wystarczająco cierpliwego, kto by mi to wszystko łopatologicznie wyjaśnił :P Do2do :) dostałam zaproszenie na FB i sie zalogowałam, ale nie miałam pojęcia, ze jeszcze muszę cos potwierdzać :O Ale jeszcze tydzień i jakos spróbuje sie w tym wszystkim rozeznać :) Liczę na pomoc :) Kasiunia :) Ja niestety zdecydowałam sie odpuscic tymczasowo Dukana :P Sezon truskawkowo-grillowo-lodowy :P to jak dla mnie zdecydowanie nieodpowiednia pora na tego pana :P Za słaby charakter mam :P Wagowo duzo nie straciłam (teraz jest 62-63 kg), ale wymiary mi pospadały i generalnie ludzie gadają, ze sporo schudłam :P Oczywiscie staram sie ubierać "bardziej do ciała" , wciągam brzuch i zasłaniam tu i ówdzie :P i jakoś obleci :P Moze jesienią wróce do Dukana, jak mniej pokus będzie ;) Ale staram sie jako tako trzymać - znaczy podstawowe zasady odchudzania - wiecej częstych lekkich posiłków, trawa i inne warzywa i do tego lody :P Własnie dziś w tv mówili, że ze słodyczy lody na diecie są najbardziej wskazane :P Są nadmuchiwane powietrzem i mają dużo wody. I podobno lepiej zjeść jednego loda niż batonika :) Jeden warunek jest tylko - lód nie powinien mieć czekolady, bitej śmietany i innych tego typu dodatków :P A lody domowe są najbardziej kaloryczne. Na kupnych trzeba czytać skład- im niewskazany składnik jest później wymieniony tym lepiej, bo znaczy, ze jest go mniej :P Szczęśliwa :) cieszę sie, ze wreszcie masz efekty :) Moja siostra zgubiła na Dukanie przeszło 20 kilo i dalej walczy :) Trzymam kciuki !!!!! Lola !!!!! Paskudna dupencjo koffffana :P Wracaj tu na stałe, bo bez Ciebie topik zdycha :) A ja dzis od rana akcję okienno-praniowo- kwiatową w domu robię . I uprasza sie uprzejmie o nie wmawianie mi ciąży :P Temperatura zaczęła spadać, wiec powinno być dobrze :) No ale mimo wszystko jakby co to okna mam juz pomyte :P Czy kogos pominęłam???? Jesli tak to wybaczcie, ale muszę uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija ale po co Ci nowa bielizna na to szkolenie to ja nie rozumiem:P:P:P?? Ciesz sie, ze sie obkupilas:) Majka jak bedziesz miala czas,to kilkaj we wszytskie zakladki. Fb ma to do siebie ze nic sie nie dzieje jak sie samemu nie dziala, jakby co to sluze pomoca z rozgryzieniem. Moim zdaniem jest przyjemniej niz na nk. Tija 800zl za krecenie kulek to moim zdaniem bardzo dobry wynik. MIMOZKA opowiadaj co u Ciebie??? Tak wogole to wam cos przypomne, kiedys Kasiunia objadala sie lodami.... okazalo sie ze jest w ciazy..... Teraz Mimozka tez lody wcianala.... Wiec teraz mowic prawde, kto jeszcze objada sie lodami??? Do2do i Lola moze trzeba jesc lody żeby zaciazyc??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i masz ci los....o czym ja mam tu pisac....nic nowego sie w sumie u mnie nie wydazylo dwa tyg temu wrocilam do domu po 2 mscach separacjii od mojego mezunia i jego tatusia ,ktory nas nawiedzil i siedzial 3 miechy,by sie fiut na mydle slizgał......nie wytrzymalam presjii i spakowalam walizki i pojechalam na wczasy do mamy teraz koncze malowanie bo spalili mi kuchnie poza tym dalej jestem jalowa.... mimozka gratulejszyn!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak fasolka ❤️ jest, tylko muszę bardzo uważać i nic praktycznie nie robić, chuchać i dmuchać, ale co tam najważniejsze, żeby wszystko było dobrze. Trzymajcie kciuki!!! Moja mina jak się dowiedziałam: oczy jak dwa guziki i szczęka do ziemi mi opadła, dopiero usg mnie przekonało, że to nie pomyłka lekarza, ach i tętno słyszałam, pięknie... Widzę, że zrobiło się raźniej na topiku, i Szczęśliwa -gratulacje spadku kilosków dasz radę, i Pimach i Lola - działaj kochana, uda się zobaczysz, ja co prawda nie leżałam z nogami do góry, w ogóle nie wiem kiedy to się stało, ale najważniejsze że jest!!! Majka a może dołączysz do mnie, bo te plamienia to są podejrzane!!! Raźniej by mi było!!!:D Jestem jeszcze trochę w szoku, tym bardziej, że z dnia na dzień przeszłam na L-4, nawet w pracy nie pozamykałam pewnych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka no rzeczywiście nie mogłam powstrzymać się od pożerania lodów, po nocach mi się śniły:D No tak kto to pisał o sezonie lodowym i piknikowym itd.... no chyba Majka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×