Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

mors - to ten sok żurawinowy, a dokładnie pisze "mors żurawinowy". nie wiem czemu tak, ale tak sie nazywa. Nie sok, a mors. Mętny, kwaśny, pycha :P do2do nie chcesz wódki mojej?? :P to nie, pij sobie winko :P :P :P mafinka - machnij se jeszcze jedno, to będziesz chuda jak Anja Rubik :D :D :P :P dziadek, przysiądź się do nas i zapomnij o rodzinie na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciocia dobra rada, ja radzę, ale na sobie tego nie sprawdzam :P tak więc se nie machnę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- no :O bo juz miałam klapa wirtualnego wysłac hihi:D MAFINKA- oj napijemy napijemy może wiosną coś sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- nie mów hop :p jak cie dopadnie to nie będziesz wiedziała kiedy i jak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do PL na święta, na szczęście potem oni mają święta, sesję, ferie więc razem nazbierało się wolnego aż do końca stycznia, ale brat z rodziną już kupili bilety na samolot i będą tu 21.01, więc mam skrócone ferie ;) no, potem pracuję do końca maja, czerwiec wolny, w lipcu zapierdalam na 200% i wsio, kaniec. Wracam i ni chu chu, nigdzie więcej nie jadę :P wracam pomieszkać w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do PL na święta, na szczęście potem oni mają święta, sesję, ferie więc razem nazbierało się wolnego aż do końca stycznia, ale brat z rodziną już kupili bilety na samolot i będą tu 21.01, więc mam skrócone ferie ;) no, potem pracuję do końca maja, czerwiec wolny, w lipcu zapierdalam na 200% i wsio, kaniec. Wracam i ni chu chu, nigdzie więcej nie jadę :P wracam pomieszkać w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rano dziewczynki będą miały co czytać :D do kawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :P chciałybyście :P :P DO2DO sorry, za to naleję ci jeszcze :P i jeszcze :P bo cię kubie ❤️ oj, MAFINKA byłoby super znowu się spotkać ;) dobrej nocki dziewczynki, do jutra 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do jutra pa pa jak by coś to ja penie jeszcze posiedzę :D tak jak by któraś w nocy na bezsenność cierpiała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poszły spać :D a aaaaaaa ,aaaaaaaaaaaa były sobie kotki dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- ja ci polewam winka :) jestem jestem tylko na Fb w pokerka garam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,ja to mam wejscia.....raz na rok,ale za to nikt mi nie przeszkadza...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małżonek mi już wrócił :) LOLA- ja tam ci winka polewam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Serwuje kawke...dla Serum zbozowka oczywiscie:) Lola wiesz co, moglabys cos wiecej napisac pakudo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- to ja kawkę chwytam i z młodym do złotych tarasów mykam :) trzeba trochę kasiorki wydać :p Kotek ja do LOLI napisałam na poczatku naszej dyskusji ale widocznie zajęta była wczesniej ;) Buziaki kobitki 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×