Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej Czytam tak z doskoku, mam urwanie glowy z tymi chlopakami.(synowie mojego brata) Ciągle siedzę w garach, bo apetyty mają ogromne, nie to co mój chudzielec. w poniedziałek do pracy buuuu, jak ten czas szybko leci buuu a ja coraz starsza buuuu chcę wiosny !!!! już mnie odganiają od komputera, bo nie mają co robic. dlaczego nie zagrają w gry planszowe??? Uciekam buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak chujnia straszna :o Ja wcześniej nie mogłam bo młody laptopa okupywał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- dodała zdjęcie na NK :) I JAKA LASKA ZNIEJ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 🖐️ jaka lasencja, gruba dupa! zdjecie z wrzesnia ubiegłego roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurce jak mi sie piwka chce :o a nie mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA zostaw juz tego jaszczomba:p i klikaj bo teraz ty opierdziel dostaniesz:p:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej babole macie to spotklanie w marcu? to juz niedługo za trzy tygodnie, nie? 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA- no własnie dietka a mi sie piwka chce ale naszczescie nie mam :) No one spotkanko a mi sie chrzciny szykuja KURWA MAĆ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam nadzieje że jeszcze data się zmieni i wyladuję w łodzi :) Dzisiaj mój M jest w łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że to spotkanie nie może mieć zmienionej daty, np o tydzień.... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ale ono jest chyba 21 .03 no chyba że cos przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza się, wiec od soboty za trzy tygodnie a ja mam wtedy szkolenie w Poznaniu -TRZYDNIOWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia a nie możesz raz zawagarować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge bo finansowane ze srodków UE, musiałabym oddac kasę, a to dosc duzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONIA :( BUUUUUUUUUUUszkoda :) MAFINKA- :D słuchaj ja mam pytanko bo moje dziecie znalazło sobie w necie koszulkę w asdzie i czy była by taka mozliwosc abym ci kaske podeslala i byś mi przesłała??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej smerfetki 🌼 jakies nocne pogawedki wczoraj byly Ja straciłam chec do zycia przez to ze nie pracuje KIEDY TO SIE ZMIENI aua nas na tym zasranym podkarpaciu to wszystkie wieksze firmy likwiduja i nie wiem czy krasć pujdziemy szlak mnie bierze 🌼Moje drogie ani nie mam weny do pisania 👄 potem do was sie odezwe a teraz ide na zakupy i do mamy na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawce. Jak ja wam zasdroszcze tych nocnych eskapad(pisania)oczywiście,bo ja wstyd sie przyznać o godz.20.30-21.00 jestem juz w łóżku......tak jakoś wyszło przez ten tydzień,ale dzisiaj o 5,00 rańcem wrócił mój M z córcią i znów dom zacznie tętnic życiem wiec mam nadzieję że te wczesne kładzenie sie spać pójdzie w zapomnienie. U mnie cała noc padał deszcz i po śniegu nie ma nawet śladu wszystko już znikło i odkryły sie czarne brudne pola,bo ja mam taki widok,a mój ogród jeszcze śpi....nie licząc przebiśniegów które wyszły już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D To ja witam z KAWUNIĄ > SERUM- to ja ci powiem że wczoraj cały dzień w wyrku lezałam az wstyt sie przyznać :O MAFINKA- OK👄 DONIA- witam powiernico nocnych gadek:) I DLA RESZTY PAŃ 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELLO BOBKI :D ja przepraszam, że wczoraj uciekłam, ale tak mnie głowa bolała, że szok. Najpierw wzięłam ibuprom, potem wysłałam R po piwo do sklepu ( :P :P :P - komu się chciało :P :P :P ) ale nic to nie dało. Poszłam spać. Tak po prostu. To pewnie ten pierwszy dzień w robocie tak na mnie podziałał :o ale dziś już drugi, to będzie lepiej. no to chlup! > 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem za jakie grzechy wstalam tak rano........... zawsze wysylam malego do szkoly ide z psem i dalej w poduchy,a tu dzis jakos spac mi sie nie chce i juz pije kawe.......... chyba wiosna.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×