Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Żyrafa- to kochana to gratulacje jak nic! Ja tam niby nie wykorzystuje jeszcze ciąży w przepychankach z M ale... czasem .. troszeczkę.. mi się zdarza ;-) Ruth - hmm jakiś diabeł w twojego chłopa wstąpił, musisz go zresetować w ciągu dnia ;-) Cleo- o to tak jak mój, on zawsze wszystko wie lepiej, więc ja po prostu nie chce z nim dyskutować bo to nie ma końca ;-) Ale cóż takiego sobie wzięłam...to takiego mam. A na początku sie trzeba dotrzeć, poznać swoje nawyki, wady i zalety itd.. ale jak się cieszy na maluszka i się kochacie to wszystko bedzie ok! Mała 22 -lekarz nie, badanie z krwi wykaże a z Usg wstrzymaj się do zakończonych 6 tygodni, to wtedy będzie serduszko Nerwi - hejka jak miło, widzę że też masz szkraba z 2008 roku, Twoja Martynka jest tylko 2 miesiące starsza od mojej córci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
a jak u was sytuacja z aktywnością fizyczną?? ja byłam bardzo "rozbiegana" - ale ponieważ niedawno miałam operację nogi - miałam zakaz na sport...kondycja mi siadła... w pierwszym trymestrze wolno ćwiczyć? jeśli miało się przerwę??? jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyrafa!!!🌼🌼🌼🌼🌼GRATULACJĘ!! pokazałaś, że świat kobiet też potrafi;) nerwi witaj cleo-ja nie wiem konkretnie czy wolno czy nie,ale staram się jak najwięcej wypoczywać i oszczędzać-tylko jakoś narazie mi to nie wychodzi:Dodchudzać się i ćwiczyć będę jak urodzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliankas hejka 🖐️ fajnie ze masz malenstwo rowniez z 2008 :D my się z mężem starliśmy od litopada o kolejne malenstwo i jestesmy szczesliwi ze w koncu nam wyszlo :) mi usg wykazało ciąże w 3 tygodniu od ostaniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi a bylo juz serduszko
/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo, można ćwiczyć już w pierwszym trymestrze, jeżeli dobrze się czujesz a ciąży nic nie zagraża. Ruch jest korzystny dla rozwoju ciąży, dziecko rozwija się silniejsze i rodzi się w lepszej formie. Nie wszystkie sporty są jednak dobre dla ciąży. Nie można ich uprawiać wyczynowo, nie mogą to być sporty obciążające i narażające na przeciążenia i urazy. Najlepsza będzie gimnastyka, pływanie, joga dla ciężarnych. A o jakie sporty konkretnie chodzi? Bo tak ogólnie to trudno mówić. www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienka1982
Mogę się przyłączyć? Rano robiłam test: 2 kreski. Pierwsza ciąża na dodatek nieplanowana. Prawdopodobny termin 9 wrzesień 2009. Mąż się ucieszył, ale ja mam pełno obaw. Jak zmieni się teraz nasze życie? Jak wygląda cały okres ciąży, poród? jestem przerażona. Na dodatek nie wiem jakiego lekarza wybrać. Mam nadzieję że wytrzymam to wszystko z Waszą pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka nie martw się !! Wszystko będzie dobrze !! A za 8 miesięcy będziesz najszczęśliwszą mamą na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:)wszystkie jak zwykle jeszcze śpią,albo już pracują:P witaj Wisienko!nie martw się w kupie nam będzie raźniej;)pytaj,a my w miarę możliwości będziemy odpowiadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 22 __
ruth__ bylam u lekarza ale jeszcze usg nic nie pokazalo, 4 razy na tescie byly 2 kreski, to w koncu jestem w tej ciazy czy nie????? kazał mi przyjsc za tydzien, pewnie bedzie juz widac pecherzyk...tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dora83..
witajcie przyszle mamusie:) Moge sie dolaczyc do Was? Po dlugiej drodze niepewnosci,czy jestem w ciazy czy tez nie okazalo sie ze TAK Ale na tescie nic nie wykazalo,a robila jak bylam w 3 tyg,myslalam,ze @ przyjdzie,ale w sobote mialam rozowe plamienia,wiec umowilam sie na wizyte. dopiero na USG wyszlo,ze to ciaza 5 tygodniowa,a pecherzyk ma 1 cm. Czy to normale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 22_ pewnie lekarz stwierdził fizykalnie wszystkie objawy ciąży, ale pęcherzyk mógł być jeszcze za mały żeby go uwidocznić w USG. za tydzień będziesz już wszystko wiedziała, lekarz wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora83 zapraszamy :) nie przejmuj się, to normalne, 6% kobiet ma plamienia w okolicy spodziewanej miesiączki, a ciąża rozwija się prawidłowo. testy ciążowe mają swój margines błędu i można być w ciąży pomimo negatywnego wyniku. gratuluję pęcherzyka :) ja ciągle czekam, jeszcze tydzień i będę miała wizytę z pierwszym USG... ;) www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..dora83..
Wiesz,ale martwi mnie jeszcze jedno. Jak w ciagu dnia nachodze sie to wieczorem bola mnie plecy i brzuch wczoraj znowu mialam plamieni i nawet troche wieksze niz przedtem. Pani ginekolog powiedziala,ze to normalne,ale jestem zaniepokojona. Myslisz,ze to przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:-) jesli pozwolicie dolacze do was:) Termin mam na 1 wrzesnia, ostatnia miesiaczka 24 listopad. Wczoraj widzialam bijace serduszko na monitorze ......uczucie super:) Jestem tak jak Ruth ze Slaska tez okolice katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dora, jeżeli pani ginekolog powiedziała że to normalne to się nie martw. większość dziewczyn na początku ciąży odczuwa pobolewanie brzucha takie, jakby zaraz miała przyjść miesiączka. plamisz, ale ginekolog o tym wie i według niej nie ma powodów do niepokoju. dla świętego spokoju staraj się oszczędzać i jak najwięcej leż. możesz pić rumianek lub napar z poziomki pospolitej - to łagodzi skurcze macicy i jest bezpieczne w ciąży. staraj się nie denerwować, zobaczysz, że będzie dobrze :) www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje.To moja pierwsza ciaza i pewnie dlatego tak sie denerwuje. Dzieki;);) Ide wziasc prysznic i musze cos zjesc,ale sama nie wiem co :( Pozniej tu wpadne:) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1
jeśli któraś z Was nie podpisała to prosze o głos pod petycją do naszego rządu o zmianę projektu ustawy bioetycznej (regulującej kwestie zapłodnienia in vitro) www.petycje.pl/3700 dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam chętnie bym się przyłączyła do was dwa tyg temu robiłam test i pozytyw a wizyte mam w ten czwartek z obliczeń wynika , że termin miałabym na 15 wrzesnia więc chyba najdłuższy jak narazie.... Chyba normalne , że sie boję a czytam was od początku taka cicho ciemna jestem. mam 23 latka i to moje pierwsze dziecko choc mieszkam na podkarpaciu to do gina jeżdżę do Częstochowy bo z tamtad pochodzę . dobra dość mojej , naszej , prezentacji... myślę że zwami będzie mi raźniej i życzę wszystkim powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 22 __
zyrafa a Ty kiedy mialas ost. @???? w ktorym tyg idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe forumowiczkii gratuluję🌼cieszę się, że nas coraz więcej;) mi dzisiaj wychodzi 6t4d ciąży a w czwt dopiero do gina idę,mam nadzieję, że już coś będzie widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak dzwoniłam do mojego lekarza to kazał mi natychmiast przyjść pytam się czy nie za wczesnie a on na to , że absolutnie nie....trochę się zdziwiłam bo słyszę ogólnie opinię że najlepiej żeby iść pod koniec szóstego tyg ale skoro chce to ja pójdę z resztą może będe spokojniejsza bo jeszcze nie do końca wierzę , że ktos tam jest.......ale jest :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
u mnie 6 tydz 1 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie :) Nie napiszę dzisiaj nic więcej. Ciągle czekam do czwartku... Trzymajcie się ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytofala ja miałam w poprzedniej ciąży robione usg w 6 tyg i jeden dzień i było już serduszko mojego trzpiota, więc śmiało możesz iść tym bardziej że masz plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Liliankas na całe szczęście nie mam plamień tylko biorę luteinę i na pewno pójdę na wizytę w czwartek ale by było extra gdyby było serduszko pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA DZIEWCZYNY , WCZORAJ BYŁAM U LEKARZA i mam nadzieje ,że mnie nie wypchniecie:):) z forum , gdyż termin mam wstepny na 17 sierpnia. Moje dzieciątko ma 13,2 mm i jest małym pechezykiem , ginekolog stweirdził ,że mam zgiecie macicy i wyobraźcie sobie ,żden lekarz przy pierwszej córce i w kolejnych badaniach rutynowych nie raczył mnie poinformować o tym fakcie. Mam pierwsza fotkę , śmiał się ,ze ja ciąża inna to i może płeć inna. Nastepna wizyta 13 lutego a od 14 lutego ide na L4 , nie bede się wykazywac jak córką ,a potem szef potraktował mnie jak śmiecia , teraz idę od poczatku i niech się szef w pompkę dmuchnie. POZDRAWIAM I WITAM NOWE MAMUSIE , MUSIMY JAKĄS TABELKĘ UTWORZYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczówki - serduszka jeszcze nie było, jak narazie pęcherzyk ale po wielkości moj lekarz stwierdził że to 3 tc. a macie już jakieś objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sytofala ja przy pierwsze ciazy rowniez mialam usg w 6 tc i serduszko bylo doskonale widac. teraz tez jestem umowiona za 2 tygodnie (bede w 6tc) z moim gin aby wlasnie sprawdzic serduszko :) ja tez biore luteine. ile tabletek dziennie bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×