Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewulkaaa..........

nie mam znajomych calymi dnaimi siedze sama w domu

Polecane posty

Witam wszystkich:) U mnie -18 w twj chwili i troszkę się cieszę z tej bezrobotności w domku ciepełko:) Ania pewnie dziś znów zmarzłaś? Miłego dnia życzę:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie dość, że siarczysty mróz to jeszcze komunikacja miejska u mnie siada. Powrót do domu był istnym koszmarem :o \"Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące\" jak to śpiewał Kazik Staszewski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ex 🌻 U mnie słoneczko świeciło dziś jak co dzień ostatnio:) A ludzie.. pewnie masz racje:) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani jak wam mija dzionek? ja dzis mialam miec rozmowe ale jak zadzwonilam to kazali mi przyjsc jutro i tak mnie zwodza od swiat chyba pojde do UP powiedziec ze rezygnuje z tej oferty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej evcia 🌻 dzień jakoś przeleciał:) jutro jadę zobaczyć co za praca mnie czeka ale jestem trochę zły bo miałem zaplanowany wyjadz nad morze a tu mi dzwoni że mam przyjść na rozmowe... ale co zrobić praca ważniejsza. -16 u mnie brrrrrrryyyyyy a jak Twoje samopoczucie? dlaczego cie tak zwodzą ciągle?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogli się chociaz określić normalnie czy chcą pracownika czy nie to byś chociaż szukała gdzieś indziej a nie takie zwodzenie bezsensowne ,ale tak to w tych czasach już jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ide jutro do Up i mowie ze nie chce lazic tam i tak chodze 2 tyg a czas mija:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są w Twojej miejscowości jakieś miejsca gdzie chciałabyć pracować? nie ma to jak znajomości przez nie jest zawsze ładwiej o ile ktoś dobrze CI życzy bo wiadomo jak jest znajomość znajomością ale jak ktoś ma coś załatwić to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh zta praca nie bedzie latwo cos czuje:O powysylalam przed swietami cv ale bez odp poki co:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początki roku jest ciężko z pracą z tego co wiem przynajmniej u mnie ale mam nadzieje że CI się szybko uda znaleśc i popracujesz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greengabi
znalazłam to forum przypadkiem z okropnej samotności czasem włączam komputer bywa że kilka dni nie rozmawiam z dorosłą osobą chyba ,że w sklepie z ekspedietką .niby nie jestem sama ale czasem mam wrażenie że życie dzieje się gdzieś obok mnie .problemy ,radości wszystko sama ,bo nie ma z kim podzielić .Czasem łapię się na tym ,że gadam sama do siebie .straszne.czytam tony książek i wciąż myśle jak to się stało że mieszkam tu 10 lat i nikogo nie poznałam bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść greengabi 🌻 nas tu samotnych kilku:) nie będe wypowiadał sie za inne osoby ale ja tu spędzałem całe dnie jak miałem tylko czas bo ust nie ma do kogo otworzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wssibskkaaa
niktwazny a za co ty zyjesz ze cale dnie siedxisz na caffe? mieszkasz sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam bardzo ciężki dzień:(, nie miałam kiedy nawet włączyć kompa jakby tego było mało wieczorem źle się czułam:( ale dzis juz jest dobrze! :) u mnie też mróz nie odpuszcza, w nocy niby było -23, aż się nie chce wychodzić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze zrozumiałam... bedziesz pracował w tej hurtowni? co będziesz tam robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwiklą wróciłem z przejazdzki autem bo jutro rano do pracy a dziś maiłęm małe problemy z chłodnicą:( a już myśalałem ze coś się stało że Cię nie ma... na pewno już dobrze??:) jak chłopaki? u mnie cały dzień miedzy -15 a -16 i teraz tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały dziś straszny!!:( wstał lewą nogą i ciągle stekał, po środku p/bólowym mu przeszło, wiesz - zęby mu rosną i boli... a starszy dziś w domu był bo akumulator siadł a na piechotę w taki mróz nie warto... no i cały dzień: mamo to, mamo tamto! oszaleć mozna!! 😡 dobrze że coś się ruszyło z pracą, może i ewulka coś znajdzie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, fajna praca przy kompie:)!! podobałaby mi się bo lubię prace na komputerze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żąbkowanie no tak:) tzn. nie wiem jak to jest ale słyszałem i na pewno nie jest łatwo. a mói akumulator jak nigdy:) wcale nie siada:) wiec jeden plus:) a ewcia znów zwodzona z pracą jak pisała:( nie rozumiem takiego czegoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×